Изневярата е факт

  • 25 400
  • 567
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 457
И така. Със следене, без следене, случайно или не, но вие сте разбрали, че един от най-големите ви страхове е факт - Той ви е изневерил. Знаете го със сигурност, дори може би той самият си е признал. Какво правите от тук нататък? Отговорете ми за сега, в момента, ако днес ви се случи, във сегашната ви връзка със сегашният ви партньор, на този етап от животът ви ? Колко от вас наистина ще имат смелостта и силата да сложат край, а и трябва ли?
И да бъдете честни, ей Grinning

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не знам.

# 2
  • Мнения: 135
Не бих делил баницата с ортаци.... директно ликвидирам връзката... не виждам смисъл да продължавам... не искам винаги другия да ми е пред очите!!!!! newsm78

# 3
  • Мнения: 2 865
Най-вероятно не бих сложила край (така мисля, реално съм далеч от такава ситуация).
А предпочитам въобще да не разбирам за случая, ако хипотетично някога се случи...

# 4
  • Мнения: 46 488
... Колко от вас наистина ще имат смелостта и силата да сложат край ...

Много повече сила и смелост ще ми трябват, за да остана до човек, който ме лъже.
Не мисля, че имам толкова сили, ще си разбия психиката + неговата + на детето. За доброто на всички е да си хване всеки пътя ...
Не мога да възвръщам доверието си към хора, които са ме лъгали, независимо дали са приятели или във връзка, знам, че ми е недостатък, но не мога да го променя.

# 5
  • Мнения: 194
Ако нямах деца, бих си тръгнала. Сега бих останала, но незнам за колко....и да със сигурност и аз бих му изневерила.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 577
Зависи от изневярата  Peace

Еднократен секс с някаква мацка не само че бих простила, но даже бих се посмяла от сърце (и преди да гракнете, че само така си говоря по форумите, нека да ви светна, че се случвало и на него, и на мен, като в тези случки и двамата си казахме истината и нямаше никакъв проблем, даже се майтапим понякога, като си спомним).

Продължителна паралелна връзка, заради която съм била лъгана и пренебрегвана - по-скоро не бих простила, макар че не ми е е случвало досега. Не мисля, че ще го преглътна обаче. Най-вероятно ще взема решението, което той е трябвало да вземе още при започване на аферата - тоест просто ще си тръгна.

# 7
  • Мнения: 1 174
Не, няма да си тръгна. Не и за някаква еднократна случка или повече случки, ако отношението му към мен е същото, ако по същия начин обожава детето си, и се грижи за семейството ни.
Вероятно бих му изневерила и аз, нарочно, с кой да е.
И вероятно никога не биха били същите нещата.

# 8
  • Мнения: 46 488
И как разбирате, че е еднократен? Щом ви е излъгал за 1, ще ви излъже за 10  newsm78
Според мъжът ми, прошката за изневяра си е чисто официално разрешение - ето, простих ти, оставам, даже ще се правя на по-хубава, ще бъда по-добра, ще те глезя повече. И като му омръзне, пак ще го направи, за да стане тя още по-хубава, още по-добра и т.н. Laughing
Моето мнение е горе долу същото  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 478
Не знам.

# 10
  • Мнения: X
И така.Той ви е изневерил.
 Знаете го със сигурност, дори може би той самият си е признал.
 Какво правите от тук нататък? Отговорете ми за сега, в момента, ако днес ви се случи, във сегашната ви връзка със сегашният ви партньор, на този етап от животът ви ? Колко от вас наистина ще имат смелостта и силата да сложат край, а и трябва ли?

Честно ,не знам.
Случвало ми се е в предишна връзка.Опитах да остана ,да продължим наново,той много настояваше...не се получи.Постоянно се съмнявах,постоянно ровех,питах,чудех се с коя ли е ,когато не сме заедно...
В този ред на мисли,ако СЕГА ми се случи,и той съжалява и иска да поправи грешката, сигурно ще опитам да простя.
Но,познавайки се ,не знам дали ще мога...съмнението и недоверието ще ме изядат отвътре.
И предполагам,че с поведението си толкова ще изнервя ситуацията,че и той в един момент ще реши ,че не си струва...
Просто от любовта ни няма да остане и пепел дори...
И май няма значение дали ще е еднократна забежка или връзка ...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 573
Зависи от изневярата  Peace

Еднократен секс с някаква мацка не само че бих простила, но даже бих се посмяла от сърце (и преди да гракнете, че само така си говоря по форумите, нека да ви светна, че се случвало и на него, и на мен, като в тези случки и двамата си казахме истината и нямаше никакъв проблем, даже се майтапим понякога, като си спомним).

Продължителна паралелна връзка, заради която съм била лъгана и пренебрегвана - по-скоро не бих простила, макар че не ми е е случвало досега. Не мисля, че ще го преглътна обаче. Най-вероятно ще взема решението, което той е трябвало да вземе още при започване на аферата - тоест просто ще си тръгна.

Все едно аз съм го писала, с тази разлика, че на нас не ни се е случвало, но сме коментирали подобна ситуация и бихме постъпили по същия начин  Peace

# 12
  • Мнения: 674
Много труден въпрос.
Ако наистина е еднократно може би ще му простя но доста време ще живея отделно от него.
Лошото е че ако го е направил веднъж може да повтори...
Не си вкарвайте излишни интриги... Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 411
На 100% си отивам, няма да имам смелост да живея с този човек повече. Непрекъснато ще ме гризе, ако закъснее с 5 мин., ако е командировка... А и съм на принципа "Където е текло, пак ще тече!" (нищо че има изключения)

# 14
  • Мнения: 702
Зависи от изневярата и зависи в какъв период ще сме от връзката си.
1.Ако е еднократен секс  - да;
2.Ако е начало на някакъв тип връзка - едва ли.
3.Ако е повреме на бременност/в която бременната съм аз, а не някоя друга, естествено/ - не;
4.Ако е дълга връзка, за която не съм подозирала до момента - не бих простила, а по-скоро ще се чувствам рецакана, че съм си загубила времето.

Според мен трябва да има опция за гласуване с повече от един отговор.

Общи условия

Активация на акаунт