колко често правите секс с мъжа си?

  • 31 437
  • 257
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 783
Аааааа, аз съм си признала. На първа или втора страница. Въобще не правим секс, това е извратено за семейни.

# 241
  • Мнения: X
И ние не правим секс...правим любов!    Laughing   

# 242
  • Мнения: 1 726

нямах нерви да изчета цялата тази глупост

# 243
  • Мнения: 923
Аз пък го изчетох, много гадно  Sick
Мисля, че семейните не правят редовен секс,  но много малко си признават истината.

 Joy Joy Joy ами мисли си каквото си искаш, аз не се оплаквам, мога само да се похваля  Whistling  Wink

# 244
  • Мнения: 5 370
Мисля, че семейните не правят редовен секс,  но много малко си признават истината.
Ти, девойко прекрасна, само 2 постинга преди тебе не прочете ли?
Признах си, в цял ръст, на кон...по стрингове.
Кой ти прави секс с някого, с когото живее от 8-10-15 години? Ай молим ти се, съвременни жени сме, все пак.

# 245
  • Мнения: 2 070
Мисля, че семейните не правят редовен секс,  но много малко си признават истината.
В грешка си душице, правят, ама не с мъжа си Laughing
бе к'ви хора недоверчиви се навъдихте , значи Crossing Arms
мъж ми влиза от моя профил и ми чете публикациите, пък после, що не правим секс с него

# 246
  • Мнения: 1 192
Някои правят със себе си, ама и това не си признават  Crossing Arms Joy

# 247
  • Мнения: 372
За съжаление сте прави: при брак над 10 г наистина доста малко го правят с брачните си половинки.
Все пак има и щастливки, които могат да се похвалят че страстта не угасва. Да им пожелаем да продължават все така, а ние другите дано пак станем интересни и предпочитани за половинките си.

# 248
  • Мнения: 674
Последните 10 дни нон стоп почти не го вадим - отпускари сме!!! Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 100
Някои правят със себе си, ама и това не си признават  Crossing Arms Joy
Мдаа, то това най-хубаво.  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 1 192
Последните 10 дни нон стоп почти не го вадим - отпускари сме!!! Heart Eyes
Не го вадите от къде?  Laughing

# 251
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
а ние другите дано пак станем интересни и предпочитани за половинките си.
Аха, над'ай се ти, тепърва  tooth
Голям смях е тая тема.

# 252
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Горката психоложка. Ако това е нейният собствен опит (а имам чувството, че е така), направо ми стана жал за нея...  Tired
Добре, че освен психолози, има и нормални хора на този свят.  Mr. Green
Абе Как Сийке, още ли следиш темата Shocked, нали беше в разрез с морала ти? Или  нощем тайно..........думата си я сложи сама Laughing Laughing Laughing
 Peace
Адмирирам поста на Desi2, дълъг е за копване, но има в/у какво да се замислим....поне аз

# 253
  • Мнения: 1 192
И за туй реши на как'Сийка да копнеш  hahaha

# 254
  • Мнения: 78
Не се сърди, като за жертва на психически тормоз, много откровена ми се струва Мира, много наясно с проблемите им, говори без да се притеснява, със снимка на детето си, с подробности, странно ми е...

Още в началото на темата й писах това, но тя се осланя на анонимността в нета, което е смешно, казва, че не могат да докажат, че тя го е писала  Rolling Eyes

Разбира се, че може да се докаже от къде е писано. нали има IP адрес и хиляди още начини. не съм спец, но може да се докаже. Поне така мисля.

Общи условия

Активация на акаунт