Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 362
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • BG
  • Мнения: 390
Момичета, хайде някой по-вещ от мен да сметне дали на 12 ноември в 12.11 часа трябва да започнем с горенето на листчетата. Първичт ден на новолунието е 06 ноември, значи седмият е 12 ноември.

# 601
  • у дома
  • Мнения: 708
И аз си мислех - зеленото не се ли води и земен цвят  newsm78 - нали тревата, листата са зелени.  newsm78

# 602
  • Мнения: 554
fastuche, точно. Зеленото е земен цвят, следователно и материализиращ  Wink

# 603
  • Мнения: 2 196
Най-любимото ми портмоне е грозно, кафяво, ефтино и винаги пълно.
Подарък ми е от детето за един осми март. Беше само на  4 г.
 Никога няма да забравя какво ми каза, когато ми го подари: '' и винаги да е пълно с парички, мамо. За семки,за бонбонки и за мене''.  Joy

# 604
  • Мнения: 1 346
Бианка, краткият ти "преразказ в картини" за "дамското парти", което ти е в подписа, не сваля усмивката ми в момента!  Joy Joy Joy Много оригинално, особено "заядлива и с академичен вид" Peaceникак не ми е трудно да си представя подобни представителки на нежния пол.

Момичета,много ми допада начинът по който разсъждавате за портмонето, т.е не гоните точна формула, схема, всяка от вас ползва онова, което и е най-на сърце, и така трябва да е с всяко нещо. Моето си е черно класическо, ама нагиздено със скъпи за мен дрънкулки, пълничко ми е, нали редовно си го храня със зарядното  Grinning

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 22:02 от !Diva!

# 605
  • Мнения: 287
nikolexa   Peace


По Уика - цвета на парите е зелен , стихията е  метал, а числото на парите  – пет .  Hug

Като бях в България си имах късметлийска новичка банкнота от 5 лв  Peace иамах си и 1 $  Laughing но не съм ги държала една до друга ,"не е хубаво" да се смесват банкноти от различни националности  Sunglasses

Мисля следващото ми портмоне да е червено ( любимият ми цвят) нищо че не е точно по Фън Шуй цветовете които съм споменала по горе  Wink
Като се замисля май наистина не мога да си представя синьо портмоне  Thinking не ми върви някак си  newsm78 но виж хубаво тъмно наситено  зелено  Peace

Тъмнозелено е. Simple Smile Абе то не случайно американските банктноти са зелени Simple Smile
На мен протмонетата са ми слабост, има 6-7 , включително и 2 червени.Ако реша обаче да имам морско синьо , що пък да не си взема? Къде можеш да срещнеш по-голямо изобилие от морето и океана? Simple Smile

И аз си имам нова 5$ банкнота в протмонето и една стара на която след 5-цата съм написала с маркер още 6 нули. Simple Smile

Та по повод ритуалите и кой какво казал да ви разкажа за Синтия,една американка следваща принципите на закона за привличането, която преди години спечелва голям джакпот от тотото. Бях ви дала линк , не знам дали някой прочете .Та от книгата на Мърфи тя разбрала,че трябва да е много конкретна в молбите си към Вселената,искала да спечели от тотото защото само така виждала решение на проблемите си(брат и загива блъснат от кола и оставя деца 4 или 5 бяха ,тя иска да ги осинови, но понеже няма необходимия доход и държавата ги настанява в разни приемни семейства) и за да е възможно най-прецизна в исканията си,решила даже да си поиска и конкретна сума(точно противоположно на всички писания от някои много известни автори).Създала си свой метод.Всяка вечер преди да си легне написвала на едно листче 112 милиона $ и го слагала под възглавницата с надежда да сънува печелившите числа.През деня гледала по сайтовете за хубави къщи, търсила изгодни лихвени проценти за инвестиции, дестинации за екскурзии,все едно че наистина парите и са вече в сметката.Така цели 2 месеца.Обаче числа не сънувала.После едното дете се разболява и тя залисана в грижите забравя да прави ритуала с листчето.2 седмици по-късно си купува билетче със случайна комбинация  за 2$  и познайте колко печели- ами да , точно 112 милиона,които разделя с баща си и другия и брат.
Та така, с това искам да ви кажа, да търсите вашия си метод или ритуал,тоя продиктуван от сърцето и нищо да не ви кара да се съмнявате в него.Без значение дали ще е за печалба от тотото,друга материална придобивка , любов или здраве.

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 22:24 от nikolexa

# 606
  • Мнения: 2 196
Бианка, краткият ти "преразказ в картини" за "дамското парти", което ти е в подписа, не сваля усмивката ми в момента!  Joy Joy Joy Много оригинално, особено "заядлива и с академичен вид" Peaceникак не ми е трудно да си представя подобни представителки на нежния пол.
И на мен ми действа много усмихващо. И зареждащо. Laughing

Ритуали, техники, практики - всичко си го преработвам, променям и нагласям според собствените си потребности.
Всичко е в главата. Grinning

# 607
  • София
  • Мнения: 0
ОТНОВО !!!!!!!
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪВМЕСТЕН РИТУАЛ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЕ!!!!!




Когато ритуала е съвместен се увеличава силата и възможността за изпълнение на желанието.
Всеки ритуал е просто код за преход към друго ниво в спиралата на времето, важно е да се вярва в него, а елементите не са важни.

Желаещите могат да се присъединят.

7 лунен ден за ноември – 11.11. – в 12: 02 часа

http://www.astrohoroscope.info/moon.htm




Напишете своето желание на 7 различни листчета.
След това в продължение на 7 дни изгаряте по едно листче всеки ден.Може да изгорите листчетата с вълшебни клечки кибрит или запалка (пишете на кутията или запалката «вълшебни»).Желанието пишем предварително на 7 листчета, по едно за всеки ден.
Основното е да се изгори листчето в точния вълшебен момент.

Изгаряне на листчетата във вълшебната минута:


7 лунен ден (11 ноември ) – в 11.11
8 лунен ден (12 ноември)  – в 12:11
9 лунен ден (13 ноември)  – в 13:11
10 лунен ден (14 ноември) – в 14:11
11 лунен ден (15 ноември) – в 15:11
12 лунен ден (16 ноември) – в 16:11
13 лунен ден (17 ноември) – в 17.11


ТОЧНО ВРЕМЕ
http://www.timeticker.com/

Листчетата с желанията може да съхранявате в плик с надпис „вълшебен”.След изгаряне на всеки лист, пепелта се разпръсква на вятъра(през прозореца) или в тоалетната.Желанието трябва да бъде едно, написано на 7 листчета.Желанието се написва на 7 листчета първия ден, а след това изгаряме по едно листче всеки ден.
В последния 7 ден, изгаряме листчето заедно с плика.


При написването на желанието да се запомни:
-   Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та. Вселената не ги чува.
-   Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
-   Най-важното – желанието да не вреди на другите!
-   Желанието трябва да бъде позитивно и насочено в полза на себе си и цялата Вселена!
-   Може да се започне с тези думи:
-   „С благодарност приемам от Вселената………..в полза на мен и общото благо.
-   Желанието може да се напише на разноцветни листчета, които съответстват на това какво си пожелаваме (зелено за пари, червено – за любов,синьо за отпуски и море, т.н.)
-   Желанието може да се напише с цветен маркер или молив,  отговарящ  на цвета на желанието.
-   На плика и на гърба на всеки лист може да напишете „Благодаря!”


Ако сте на работа в определения час,може да носите листчето и да го изгорите, а пепелта изхвърляте в тоалетната.

Листчетата на които се пишат желанията е препоръчително да бъдат с размер 5 на 5 см..Това е благоприятния размер в тези случаи.На такъв размер се пишат и мантрите.

Листчето за деня може да се изгаря по различно време, т.е. не е задължително целия ритуал да се извършва в 7:00 вечерта например.

Може листчетата да се напишат предварително през деня на 11.11.

Може да промените часа, ако нямате друга възможност.Например пишете листчетата в 07.07 часа на 11.11., изгаряте ги в 19.07. часа.
На следващия ден изгаряте в 20.07 и т.н.


В 7 лунен ден не бива да се храним с яйца или птиче месо! Иначе
всичко ще е напразно!!!


Отговори на допълнителни въпроси:
1. Не е задължително листовете да са цветни
2. Може да се пише с цветен флумастер или молив
3. Може да се пише с обикновен химикал
4. Листчето за деня може да се изгаря по различно време, т.е. не е задължително целия ритуал да се извършва в 7:00 вечерта на пример.
5. Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
6. Докато се изгарят листчетата, може да се произнасят утвърждения (дори в рими)
7. Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та

И помнете -  ние сме вълшебници!!!!!


Желанието непременно трябва да бъде  формулирано в първо лице.

Ако искате да изгорите листчетата в тоалетната, използвайте пинсета за да го държите или го сложете в нещо, с което разполагате в момента.

„Вълшебният” плик със желанието може да  съхранявате в определен сектор(от картата на желанията),отговарящ на Вашето желание.

Цветовете на листчетата са също според секторите в картата на желанията.

1.Център – здраве:  цвят жълт
2.Юг- успех, слава,репутация    : цвят червен
3.Север- кариера : цвят бяло,черно
4.Юго -изток - пари, богатство : цвят зелен
5.Юго -запад – брак, любов :  цвят  бяло, розово, червено
6.Северо -изток – знания, обучение : цвят син
7.Северо-запад – пътешествия, приятели: цвят бяло, синьо, черно
8.Запад – деца, творчество: цвят бяло, жълто ,оранжево,синьо
9.Изток – семейство: цвят зелен

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 00:16 от nvesela

# 608
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
nikolexa  Peace
щом портмонетата са ти страст , експерементирай  Hug


М/у другото водата и нейните символи (стъкло , огледални повърхности)  по Фън Шуй поставени на правилното място донасят пари и благополучие в дома , офиса  и радват окото най вече   Wink

Цитат
В системата фен-шуй стихията на богатството е водата. Само че водата трябва да се използва с много голямо внимание. С нарастването на популярността на фен-шуй ландшафтите с водни символи станаха доста модни. Но още от детството са ни учили, че трябва да бъдем много внимателни със стихиите. Така водата, която изтича от зданието, отнася и паричния успех. Разказват, че в Хонг Конг до централния бизнес квартал е печално известното «здание Липо». Неговият фен-шуй е толкова лош, че в него банкрутираха цяла група огромни корпорации: банката «Перегрин Инвестмънт», банковата групировка «Би-Си-Си-Ай» и така нататък. Работата е там че зданието е обкръжено от фонтани, водата от които като че ли изтича навън.Именно тя отнася финансите от всички обитатели на зданието.


Ритуали, техники, практики - всичко си го преработвам, променям и нагласям според собствените си потребности.
Всичко е в главата. Grinning
Wink има и извън нея  Laughing

Лично аз за Фън Шуй си съблюдавам основните "правила"   Grinning



nvesela Grinning





Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 23:53 от Desss

# 609
  • София
  • Мнения: 0
Как да намерите своята втора половинка

http://magicwish.ru/index/kak_najti_svoju_vtoruju_polovinku/0-106

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 00:07 от nvesela

# 610
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Заинтригувахте ме с последните си постове относно портмонето  Party Но не разбрах само какво значение чак толкова има евтино ли е или е скъпо? Реалността ми извира от сърцето ми  Hug За пръв път преди месец-два поисках да си купя такова дълго, голямо, все съм била с такива, в които банкнотите се сгъват. Поисках, защото просто на рафта в магазина ме грабна ей така от нищото едно, което струваше цели 3 лева! Обичам си го, вадя си го с кеф, пълня го и го изпразвам с кеф...откакто парите ми стоят в това портмоне се сдобих с доста неща, всъщност точно последните месеци успях да си накупувам работи, за които преди не ми достигаха пари. А сега мога да ги купувам и това не повлиява на нужните за сметки и храна пари  Party А, да, и портмонето ми е лилаво. Евтино и лилаво, само дето аз вярвам, че получавам пари в изобилие, в каквото и портмоне да ги съхранявам.

За съжаление, или за хубаво, моят път към промяната свърна далеч от това, което се дискутира в темичката...може би за това сега ми се прииска да намина и да ви кажа Благодаря ви от сърце, Обичам ви  Hug  bouquet
А пък ще си ви чета тайничко и ще преживявам радостите тук   bouquet

Благодаря ви  Heart Eyes
Май от моя пост тръгна приказката за скъпото портмоне.... Абсолютно права си - всеки си намира своите пътища към изобилието. На мен точно това портмоне ми помага да се чувствам по-богата, като си го гледам и му се радвам. Сигурно и твоето те кара да се чувстваш така. Аз си имам един недостатък, с който си се боря по мои си начини. Като се позатегне финансовото положение или просто аз се чувствам така, без да има нещо реално наяве, знам, че трябва да харча - да кажа на себе си, че не бива да се притеснявам за пари, защото винаги ще има в изобилие. Ако се "хвана" в такъв момент, че се чудя дали да избера по-скъпото или по-евтиното, но с компромис - купувам по-скъпото. Портмоне купувах точно в такъв момент. А ако си вярваш, че парите идват в изобилие и ежедневния ти бит го потвърждава - няма никакво значение в какво портмоне ги слагаш - просто този въпрос на теб не ти е на дневен ред. Hug

Ей тези ти думи много ме заинтригуваха "За съжаление, или за хубаво, моят път към промяната свърна далеч от това, което се дискутира в темичката.." - какво имаш предвид, искаш ли да споделиш - ако не е много лично, разбира се?  Hug

Дива, благодаря ти, че ми напомни за подписа на Бианка - наистина предизвиква усмивка.

phoenix65, пожелавам късмет и успех на новата работа!   Hands Thumbsup Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 611
  • у дома
  • Мнения: 708
Мила,  не си сама ..
Цитат
Аз си имам един недостатък, с който си се боря по мои си начини. Като се позатегне финансовото положение или просто аз се чувствам така, без да има нещо реално наяве, знам, че трябва да харча

Защо да е недостатък?  И защо трябва да се чувстваме виновни?  Tired newsm78 По-скоро не е ли едно напомняне към Вселената, че обожаваме изобилието - то е естественото ни състояние, което ценим и уважаваме дори и в трудни моменти? Да не забравя да ни го случва  Hug

Desss, заинтригувах се за стъклото, водата, прозрачното.  Тези дни май попрекалих със стъклото - заобиколих се със прозрачни стъклени сервизи - купички, чинии, чаши и т.н. даже си харесах прозрачен кристален слон   newsm78
Може ли малко повече подробности плийз?  Hug  

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 09:43 от fastuche

# 612
  • Мнения: 3 929
Здравейте, момичета!  bouquet
Искам да споделя някои неща във връзка с парите и изобилието в нашия живот, но споделяйки личен опит и виждане, а не ритуали.
По принцип, наблюдавам хората, така съм устроена някакси... И взимам пример от успелите в живота хора - не само финансово, а във всякакъв аспект. За да успеят, би трябвало да знаят как да се отнасят към живота, който имат, затова ги наблюдавам. Разбира се, не искам да кажа, че копирам това, което правят. Няма как да стане. Но говоря предимно за близки хора, които мога да поразпитам, да науча директно от тях как подхождат към живота си и това, което е в него. Взимам съвети от такива хора, особено за финансовото състояние. Такъв пример е майка ми. Тя е винаги позитивно настроена, не мисли какво лошо може да се случи, а какво хубаво ще стане. Купува само подбрани, хубави, често скъпи неща. Обича красотата около нея и държи и най-дребното нещо да е красиво, да й доставя удоволствие, когато го види, като изхвърля всяка счупена, леко пукната или забелена вещ. Изхвърля всичко, което не й влиза в употреба и което не харесва. Безкомпромисна е в това отношение. Тя просто се радва на живота си. Смело мога да заявя, че няма случай да съм я послушала и да съм сгрешила. Откакто взимам пример от нея, съм друг човек, другояче гледам на живота.
Същото се отнася и за брат ми. Той не е от хората, които пестят. Има ли пари в себе си, харчи на воля за това, от което има нужда и му харесва. Не си "прави сметка", ако мога така да се изразя. Той е на принципа "парите са за това, за да се харчат" и дава постоянно на хора, които имат нужда. Майка ми - също. Прави ми силно впечатление самото им отношение към парите, към храната, към изящните и хубави неща, към удоволствието от живота. И не само на мен!
И една приказка съм запомнила от мъжа ми: "Когато нямаш пари, се облечи с най-хубавите си дрехи и се дръж така, все едно ги имаш в изобилие и те идват."  Hug

# 613
  • Мнения: 3 576
И аз май напоследък се усещам, че така правя - точно когато нямам пари, много ми се харчи, и то скъпи, качествени неща.
И го правя.

Искам да се почуствам по този начин богата, сякаш нямам проблем с финансите...

# 614
  • Мнения: 1 346
Zuki, напълно подкрепям думите ти.

Искам само да споделя за моето "ключе", което обърна живота ми, чувството да съм свободна да изпитвам щастие по всяко време, независимо какво имам или нямам. Не чакам да получа нещо, че тогава да съм щастлива, т.е не се вторачвам в нещото, което ми липсва, искам да имам. Да съм свободна да съм щастлива сега е най-хубавото усещане, то ми отвори врати за всичко останало! Дните ми не са същите. Казвам си, ако сега недоволствам за еди си какво, значи аз обиждам Господ, та той ме е направил с толкова любов, вдъхнал ми е сила, възможности, таланти, с най-прекрасните близки хора ме е заобградил, за половинката да не говорим, лепнем си като гербова марка и лист хартия, и т.н всичко ми е дал, коя съм аз, че да мръкнам, така принизявам и себе си и това, което той е направил за мен, да не забравяме и делото на кръста, което ни е дало тотална свобода във всяко отношение, свободата да сме себе си, да се движим според това, което ни диктува сърцето. И Исус го е разпнал общественото мнение!
Това усещане за "безгрижие" ако мога така да го нарека, отваря затворените врати. Когато съм притеснена, нищо, нищичко не става,сякаш пресъхват всички изворчета на живота, бързото измъкване от това усещане е пътя към моето изобилие.

На мен най-ми е трудно да се справям с хора, които нарочно се насочват срещу мен или близки на мен хора, обиждат, злепоставят, говорят и т.н. ,до момента това което ми помага най-много е - казвам си, еми хората си имат техни си проблеми и така се опитват да си ги решат, е не е това начина, ама тяхна си работа, важното е да не им се връзвам. Работата е че първоначално се връзвам и след доста време ми идват подобни думи в главата и се успокоявам.

Прекрасен ден Прекрасни дами!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 13:31 от !Diva!

Общи условия

Активация на акаунт