Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 360
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 0
zari_a newsm51

Никога не спирай да мечтаеш и да вярваш в своите мечти.Каквито и обстоятелства да има около теб не се отказвай,защото след време вероятно ще си задаваш въпроса защо не си отстояла своята мечта.


"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях и достатъчно силен, за да ги поправи. "

Джон Максуел

Ето и моето любимо стихче на Емили Дикинсън,за мечтата

От какво се прави ливада?
Нима не знаеш?
Трева -
и една пчела -
и да мечтаеш.
Ако пчелата не пристига -
мечтата стига.




zari_a Ето и това от мен!!

Можете да използвате мобилния си телефон като средство за комуникация с Вселената. За да направите това,  трябва да нанесете в телефона си вашия номер , под името Вселената и изпратете сам на себе си SMS,
като например:


"Уважаема, в най-близко време ви е отсъдено да срещнете любовта на своя живот, не пропускайте."

Или: "Поздравления, ти спечели Зелена Карта!!!

„Поздравления, ти спечели един милион!"



Може да поставиш на телефона това изображение, но го направи на растяща луна!!!


Текста на съобщението е според  желанието Ви.
Изтрийте  съобщението само след неговото изпълнение.

Друг вариант:
В телефонния указател на мобилния си телефон, редом с фамилията на Вашия шеф напишете следното:
„Повиши ми заплатата  10 пъти”


http://www.magicwish.ru/forum/8-102-19

И още едно предложение:

Ритуал за намиране на работа в Новолуние

Намерете си работа,която Вие искате!

Позволете да получите конкретна, желана работа или работа в областта в която искате да работите!

Направете този ритуал в първата нощ на растяща луна, веднага след Новолуние.

Ще са Ви необходими:

1.Зелена свещ
2.Дафинов лист
3.Борово масло или масло от бергамот
4.Малка хартиена купюра
5. Лист бяла хартия

Поставете в метална или глинена купа, няколко дафинови листа.
За по-добро горене може да ги смесите с кибритени клечки и малко хартия.На свещта в горната част напишете с нож името или вида работа, която ви е нужна.Под това, по-долу – нарисувайте стрела с върха надолу.Под стрелата нарисувайте знака на долара.По- долу от него нарисувайте втора стрела с върха надолу, след това напишете името си под нея.
Смажете свещта с масло,като по това време се концентрирате върху мисълта за работа.На белия лист хартия напишете сумата на желаната работна заплата, но не пишете нереални суми.
Поставете листа с написаното под свещта( ако свещта е в свещник, НЕ под него, а именно под свещта).
Запалете свещта,малко време гледайте в огъня,постарайте се в детайли да си представите, как вие получавате тази конкретна работа или работа в интересуващата ви област.
След това кажете:

„От теб към мен парите текат,
Всички мои финансови затруднения си отиват,
Аз получавам тази работа  не по-късно, докато пълната луна заблести.”


Нека свещта да изгори напълно, листа с написаното изгорете в купата, където са горели даф.листа, ако тя не се запали от свещта.
Остатъка от свещта, фитила, пепелта от даф.листа и листа с желаната сума, завийте в купюра и носете със себе си като талисман.
Виж за тази работа в сряда преди пълнолуние.
Разбира се вие може да потърсите тази работа по време на целия период на растяща луна, но не се учудвайте, ако я получите именно в сряда.


http://www.fantasiya.net/forum/33-56-1     Сообщение # 12






Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 22:52 от nvesela

# 421
  • Мнения: 72
nvesela благодаря ти много. Аз никога не спирам да мечтая и благодарения на мечтите се изправих в много труден за  мен момент. Зная, че ще получа това, което искам напълно съм уверена, но е въпрос на време. Откакто ви познавам тази вяра е непоколебима. Сигурна съм, че нищо не е случайно, за да съм без работа. Благодарение на това намерих този форум и прекрасните хора в него. Отново Благодаря!

Ритуалите със сигурност ще ги направя, а това с мобилния още на момента  Hug

# 422
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Десс, понякога не знаем, това което си пожелаваме, добре ли  е за нас или не...разбираме, чак след като го получим, че това не е било"нещото" ...  Rolling Eyes  Съпруга ми има един колега, който  мечтаеше за американски джип от сорта ..Само за това говореше , всеки път като се видим. След време му докараха такъв и какво стана...? Ами   той го карал само няколко  пъти в месеца, защото се оплакал на съпруга ми, че бая солидна  цифричка от  заплатата му отивала за бензин,  за застраховка... и подобни...И   сега си я гледа  като музей... съжалява, че се е "набутал" и  иска да се отърве, та бая време го продава джипа...и не може да му намери купувач...

Не е блокаж или стъписване..., а разочарование... Rolling Eyes

Ok , специално с примера който даваш съм съгласна  Peace

Но в случай примерно Зелена карта , някои даже и не разбират дали е добро или не за тях тъй като не се възползват от шанса си  Wink


Няма как да разбереш кое е добро или лошо ако не го пробваш , изживееш ....няма как  Wink


МиЖ , така е има безброй избори, решения   Hug
но е хубаво да знаем какво наистина искаме , за да не аБим енергия и време в "погрешна" посока  Wink

Много по голямо удволетворение  ми е да знам че съм се борила и направила вс. възможно  и уви не е станало ..... отколкото да не съм опитала  Wink
Разочарованията не са страшни, преживяват се  , кофти е да не опиташ ....


Това са мои усещания за нещата  Hug  но хората сме различни все пак  Hug




zari_a
  bouquet




Цитат
всяко разочарование е като за последно, но... след всяка нощ, дори и най- тъмната, идва нов ден... някакъв...

 
— Ах — промълви Бастиан, — аз… мислех, че си се вкаменил.

 
— Наистина бях вкаменен — отговори лъвът. — Когато настъпи нощта, умирам и всяка сутрин отново се събуждам.

 
— Пък аз си мислех, че е завинаги — рече Бастиан.

 
— Всеки път е завинаги — добави Граограман загадъчно. 

 

 

 

Приказка без край

Михаел Енде

# 423
  • Мнения: 10 685
nvesela, чудесни постове!  Peace
Благодаря ти за енергията, която влагаш!  Heart Eyes Hug

Сега се сещам за един тибетски ритуал за преодоляване на пречки, който бях правила преди време.
Тогава за кратко време се случиха много положителни неща. Не знам дали беше само от него, защото тогава правих и доста други неща, но винаги нещо вътрешно ми е казвало, че от този тибетски ритуал станаха нещата  Thinking


Много по голямо удволетворение  ми е да знам че съм се борила и направила вс. възможно  и уви не е станало ..... отколкото да не съм опитала  Wink
Разочарованията не са страшни, преживяват се  , кофти е да не опиташ ....

Да, така е  Hug Напълно съм съгласна   Peace

# 424
  • Мнения: 385
nvesela, чудесни постове!  Peace
Благодаря ти за енергията, която влагаш!  Heart Eyes Hug
Съгласна съм  bouquet Просто няма начин да не дойде резултата  Peace

mijjjka, ще споделиш ли какъв е този ритуал?  Hug

# 425
  • Мнения: 10 685
mijjjka, ще споделиш ли какъв е този ритуал?  Hug

Разбира се  Hug
Но ще го снимам или сканирам, защото е от книга  Peace

# 426
  • София
  • Мнения: 0
zari_a

Може да поставиш на телефона изображението и да изпратиш SMS , но го направи на растяща луна!!!

mijjjka

Благодаря за оценката.
Може ли повече информация за тибетския  ритуал.Благодаря, предварително!!! newsm51

# 427
  • Мнения: 72
nvesela изображението ли да поставя на растяща луна. Аз смс вече си го изпратих, но ще го направя и на растяща луна  ooooh!

Момичета от днес ми започва силният период и имам въпрос. Чета в техниката на 1ва страница два начина и нещо се обърках. според единия се пишат 10 желания за времето на мощния период,а според друг 40 желания. Кой начин да предпочета.Моля да дадете мнение  Praynig

# 428
  • Мнения: 10 685
Ето го въпросния ритуал от книгата на Кр. Хансард "Тибетското изкуство на позитивното мислене":

1.http://media.snimka.bg/7457/021170028-big.jpg
2.http://media.snimka.bg/7457/021170033-big.jpg
3.http://media.snimka.bg/7457/021170031-big.jpg
4.http://media.snimka.bg/7457/021170035-big.jpg

zari_a, до 40 желания по време на Мощния период  Peace

# 429
  • Мнения: 572
Толкова много отговори намирам в тези страници ... Досега имах чувството, че животът ми замира, а откакто ви чета, усещам че се изправям и започвам отново да крача уверено напред. Благодаря на всички, които отделят от времето си за да пишат в тази чудесна тема   bouquet   Heart Eyes

богданова, прекрасно стихотворение. Има истини, които ние тепърва се мъчим да открием, а Дамян Дамянов живее в тях.

Преди време все се чудех защо не си пускам документите за Зелена карта и чак сега се светвам, че аз искам да живея в Европа, не в Америка.

nvesela, работят ритуалите и много благодаря за труда, който полагаш. Аз започнах да правя сравнително редовно най-елементарните и мога да кажа, че след години застой и даже ходове назад, сега има раздвижване в положителна посока. Вярно, слабо и хилаво, но си е малка крачица напред.

Аз продължавам когато имам време да чета материалите от първа страница. За мен е като пробуждане от дълъг и мъчителен сън. Бавно, бавно се разсънвам и се надявам че ме очаква не само един прекрасен ден, а цял един живот. Благодарение на всички вас! Благодаря, че ви има!

mijjjka, ще се пробва!  Hug

# 430
  • Мнения: 1 422
Весел сред … 7;не.. Случи ми се нещо тези дни, но още му умувам. Ще ви го споделя по-нататък. Не е нито добро, нито лошо. Просто ми отвори очите за някои неща у мене. Урок някакъв. Лека.

Ето го въпросния ритуал от книгата на Кр. Хансард "Тибетското изкуство на позитивното мислене": .....

 newsm51

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 00:07 от Рози и рози

# 431
  • София
  • Мнения: 0
zari_a
Изображението и SMS се прилагат на растяща луна.

Голямо дете
Радвам се, че ритуалите са успешни.Пожелавам сбъдване на всички желания!!!

mijjjka
Б Л А Г О Д А Р Я !!!

за книгата на Кр. Хансард "Тибетското изкуство на позитивното мислене"

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 01:04 от nvesela

# 432
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета, благодаря за всичко, което пишете! Аз напоследък нямам възможност да пиша, но когато мога, следя темата. Поех един ангажимент, който се надявам да донесе благо на много хора, а през последния месец ми се случи да разпилея времето си по хиляди дребни и безсмислени, но неизбежни, занимания. Сега съм се заинатила и работя по проекта. Ще пиша по-активно когато приключа с това. Ще съм благодарна, ако ми пратите малко положителна енергия, за да стана по-концентрирана и да работя по-бързо, а и най-вече битовизмите да ми губят по-малко време. Обичам ви и ви благодаря!  Heart Eyes Hug  bouquet

humanis,   smile3525

nvesela,   newsm51 newsm51 newsm51 Прекланям се пред ентусиазма и труда, който влагаш, за да обогатиш темата с нови ритуали!

# 433
  • Мнения: 3 674
...

Не е блокаж или стъписване..., а разочарование... Rolling Eyes

Ok , специално с примера който даваш съм съгласна  Peace

Но в случай примерно Зелена карта , някои даже и не разбират дали е добро или не за тях тъй като не се възползват от шанса си  Wink


Няма как да разбереш кое е добро или лошо ако не го пробваш , изживееш ....няма как  Wink




Да,  разбира се, че разочарованията се преживяват, както  и всяко друго нещо...  Wink

Едно преместване в друга държава обаче  си е много голяма и сериозна стъпка... не е премествана в съседния квартал. И  да, ако не поживея в Америка, няма как да знам...принципно  си права, но нали винаги си казваме, че трябва да се водим по интуицията си...  

 Имам  предвид, че ако интуитивно нещо ме спира и ми  е дискомфортно, не бих рискувала да продам всичко, да зарежа работата си  и д тръгна ей така...Трябва вътрешно да съм готова за това пътуване! При сина ми какво се получи...Ами случваха се  случки, излизаха  спънки, все знаци за стоп...и след  като премисли нещата, накрая той реши, че  не трябва да тръгва... Беше му притеснено и свито на топка вътре...и не замина. Дали е сгрешил или не, може само да  се гадае...но пък  има ли смисъл, след като  най-важното е, че той  самия се  чувства добре от избора си, защото никак не съжалява или терзае,  че това евентуално бо могло  да е пропусната възможност. Убеден е,  че е взел за себе си правилното решение...


 Hug

# 434
  • Мнения: 7
              Добро утро!   http://www.youtube.com/watch?v=E-af-k2P0g4&NR=1                                                                                             

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 08:44 от богданова

Общи условия

Активация на акаунт