Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 355
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 422
Еейхо ейхо хооооо днес съм здрава вечеееее.



Хилехме се с един колега, който се тюхка, че бил 1.80 висок 100 килограма мъж, а карал миналата седмица същия стомашен вирус за 6 дни, докато аз съм била 40 килограма с мокри дрехи и за един ден пак съм била на линия. На какво приличали тези работи. Къде била справедливостта в живота. Та обяснявах за оздравителните програми, техниките за дишане през органите, лечебното полагане на ръцете и в заключение човекът каза, че щял да преосмисли всичкото това и да отиде на курс, пък после щял да иска частни уроци за домашните задания хааааа

# 301
  • Мнения: 100
И аз съм от големите почитатели на Аватар, дори го гледах два пъти - на ЗД и АйМакс.
Но само на мен ли ми се струва, че е пълно повторение на сюжета на анимационното филмче "Покахонтас"?
За тези, които може би не си го спомнят: "Английски кораб с алчен лорд отиват в Новия свят да търсят злато. Като стигат там, решават, че златото е точно на мястото, където живее индианско племе. Дъщерята на вожда живее в съзвучие с природата и говори с вятъра, дърветата и животните, като смята, че всички са едно цяло. И постоянно общува с едно дърво, което е събрало цялата мъдрост.
Един от англйските моряци се влюбва в нея и тя го учи да усеща енергиите в природата.
Междувременно индианците не искат да се местят и лордът решава да ги избие. Накрая кръвопролитието се предотвратява от влюбените Покахонтас и моряка, а лордът е обезвреден".
Между другото Покахонтас и Джон Смит са реално съществуващи личности от 17 в. и събитията в общи линии се предполага, че са реални. В областта където, баща й е бил вожд, именно благодарение на нея дълго време е царял мир между индианците и белите заселници.
Е, после както се вижда във втората серия на Покахонтас и както става в действителност, тя се жени за друг Джон, но това е друга исторя и може би друга серия на Аватар...



# 302
  • Мнения: 13
Този човек за когото говореха по Гала се казва Ричард и е претърпял злополука при която загубва три прешлена и половината врат му е изрязан. За лекарите неговия случай е бил ясен на легло за цял живот - неподвижен. Той е бизнесмен и е прилагал закона за привличането в работата си, след злополуката решава да го приложи и върху себе си. Така по три часа всеки ден той си е представял- визуализирал здраво тяло до себе си с което е извършвал всякакви движения и как това ново тяло се слива с неговото и така докато новото тяло изцяло се слива с болното  и постепенно е проходил. Сега го смятат за чудо защото на практика не би трябвало да може да пази равновесие с тези липстващи прешлени камо ли да ходи. Но е факт.Сега разбира се е обект на какви ли не изследвания.  Психологът Еленко Ангелов беше гостът на Гала той представяше случая и разказа как се е излекувал от изгаряне трета степен за 6 дни със визуализации.

# 303
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Психологът Еленко Ангелов беше гостът на Гала той представяше случая и разказа как се е излекувал от изгаряне трета степен за 6 дни със визуализации.

Този ми е мноооооооооооого странен #Crazy Но пък, може и да е прав  newsm78 с тия влечукоподобни, знам ли  Crossing Arms
Може след някоя година да стане крила фразата "И все пак са рептили!" /справка - Галилей, всъщност... май не го бил казал той Laughing/

Нещо интересно - http://www.youtube.com/watch?v=tuov9jfag8M&feature=player_embedded#!

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 18:19 от lenny_pld

# 304
  • Мнения: 100
И на мен ми е много странен. Показа една демонстрация с д-р Нинов - първо го повдигна лесно, а после след като д-рът си засили аурата, не можа да го отлепи от пода. И обяснението за това беше, че се появявали астрални същества, които го натискали надолу.  newsm78
Някой чувал ли е подобна теория?

# 305
  • Мнения: 13
хахахаха  Laughing
не искам да критикувам, но според мен Еленко има повече въображение отколкото свръхспособности...
искам и да ви попитам дали ви е позната техниката психомагия на Alejandro Jodorowski????? Една приятелка ми я препоръча денс.
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! ОБИЧАМ ВИ Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 13
Аз пък Еленко за пръв път днес го видях и чух. Така че за сега нямам мнение за него. По-интересен ми беше случая с този Ричард /ако е истина де/.

# 307
  • Мнения: 13
Само за влечугите и влечугоподобните пише и Ян ван Хелзинг в "Не пипай тази книга". То в тази книга има и доста други странности но кой знае???????????? Той и Галилей е говорел страности за времето си ама...........

# 308
  • Universe
  • Мнения: 1 556

искам и да ви попитам дали ви е позната техниката психомагия на Alejandro Jodorowski????? Една приятелка ми я препоръча денс.


Това ми един от любимите режисьори /ако не е съвпадение на имената, че реж. се пише с у Jodorowsky newsm78 Откачен е - филмите му са като картини на Дали - http://www.imdb.com/name/nm0423524/.
Особено "Свещена кръв" - http://www.youtube.com/watch?v=zJjXq6oj7Tg/

Каква е техниката, че ми стана интересно Laughing

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 19:51 от lenny_pld

# 309
  • Мнения: 1 568
Препрочитам си Джубран и ето ви една хубава негова мисъл за успешен ден:

Скритото изворче в душата ви се мъчи да избликне и да забълбука към морето. Съкровището, закопано в дълбините, копнее да се изяви, да заблести пред вашите очи. Ала не искайте кантар да претеглите незнайното имане. Не се мъчете да измерите дълбоко ли е вашето познание ни с прът, нито пък с връв-отвес.  Защото същността ви е море безкрайно и неизмеримо   bouquet





Еееееех Дани, тъкмо това имах нужда да чуя в края на дългия ден  Hug
Благодаря ти... Heart Eyes

# 310
  • Мнения: 13
lenny_pld,

за същият става въпрос. аз гледах части от свещенната планина и ми се стори доста откачен  Simple Smile може някой ден пак да се пробвам с друг филм...
не съм много запозната с техниката,но моята приятелка ми обясни, че подсъзнанието възприема символичните действия като реални. Ще го обясня с пример, от мнооооооооогооооооо време не намирам работа и тя ми каза да напиша едно желание и да направя нещо символично, за да го задействам, да напиша, че благодаря на Вселаната, че намирам работа и да заровя лисчето в някоя саксия или на полянка или... и реших да попитам , защото ми напомня на всички ритуали или магични практики, които се обсъждат тук. Тоест винаги пишеш желание и само символичното действие се сменя... ако разбера повече за техниката ще пиша.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 311
# 312
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Търкейки информация за пречистване и зареждане на кристали, попаднах на огромно количество ритуали на този сайт. Някои от тях са за пълнолуние, а днес има такова. Успех, за който реши да приложи нещо от техниките!  Hug

# 313
  • Мнения: 1 422
Момичета, отговорно твърдя, че техниката за вътрешното ръководство от първа страница директно помага да се различават правилни от погрешни решения как да се постъпи в определена ситуация. Много съм доволна. Но определено човек е необходимо да е оттренирал слушане на реакции на тялото. На мен някога ми идваха по-скоро като мисъл за реакция, а сега е директно движение. Затова стоя права при повечето техники - случва ми се да правя крачки или да вдигам ръка в определена посока. Но преди това е важно да зададете нещо като код кое какво значи, за да можете да "прочетете" отговора.

# 314
  • София
  • Мнения: 0
Визуализация  "Матрицата на парите”



Погледнете внимателно в снимката. Това е матрицата на парите. Това е
вашата основна картинка, тя работи за привличане на пари в живота и едновременно служи като талисман и защита.
Най-важното е, че "матрицата" привлича пари във вашия  живот от източници, за които вие и не  подозирате, и се появяват  у вас пари много бързо. Например, изведнъж ви връщат дълг,за връщането на който вие вече не сте се и надявали, или на работното място ви изплащат неизплатени премии, или ви връщат 2-3 пъти по-голяма и т.н.
Матрицата е - комбинация от символи, в които е закодирана определена информация и които са наситени с определен енергетичен заряд.


Значение на символите:

монета, плаваща в ръцете , обезпечава движението на парите във вашия живот,
ръцете – това са ръцете на Бог, даващи ви богатство,
очите-  ви зареждат с идеи за това как да правите пари,  
феи и пеперуди –( долу) ,ви  позволяват да  печелите пари лесно и
гроздето – (горе) означава, че само имащите могат да дадат.


Тази матрица е необходимо да я заредите със своя енергия.
За това е необходимо да изпълните следното действие:
• Съсредоточете своя поглед върху „матрицата  пари”.
Три пъти подред, гледайте  върху „Матрицата на парите” кажете своето пълно име.
 • Поставете лявата си ръка на „Матрицата на парите” върховете на пръстите на дясната ръка движете по  посока на часовниковата стрелка над лявата си ръка, под която се намира „Матрицата на парите” При това си представете, поток от пари, идващи от монетите във вашата лява ръка.

Повторете три пъти:


"О, вечен дух, със смирение, аз ви моля, с любов аз ви каня, с вяра  аз ви моля – напълни този знак със сила и енергия."

• След това, още минута погледнете „матрицата  пари”, гледайки като че ли през нея.

 Нека нейното изображение стане неясно и неопределено. Бавно се разтворете  в енергетиката , идваща от „Матрицата на парите” и се обгърнете с мъгла  от парична енергия.
Два пъти на ден, за да се сдобиете с пари, погледнете матрицата, изпращайки своя поглед през нея. Правете това в продължение на седем дни. След това зареждане е достатъчно, да се повтаря два пъти месечно.
До заредената „Матрицата на парите” не трябва да се докосва никой, с изключение на собственика й. Зареждайки  матрицата, вие можете да мислите за финансово или бизнес желание.
По-късно вие можете да си намислете желание на матрицата по всяко време.
Запомнете едно нещо - желанието за точно тази матрица трябва да бъде ограничено до финансова и бизнес сфера.
Можете да зареждате такава матрица на вашата фирма, магазин, предприятие. В този случай, тя се поставя на маса или виси на стената.
„Матрицата на парите” служи не само за привличане на пари, но и играе ролята на талисман срещу финансови неудачи.


http://www.fantasiya.net/forum/25-16-7  Сообщение # 105

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 13:04 от nvesela

Общи условия

Активация на акаунт