Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 358
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, прекрасна идея, и сайт, и книга биха били полезни за хората и вълнуващи като преживяване за нас.Мислих  с какво да съм полезна- аз съм повече консуматор тук,  но имам 10 годишен опит като журналист н националното радио, може би ако иманещо за редактиране или озвучаване...
И нещ минорно- по повод на престоя ни в болница с детето, копирам го от  форума на Иван за ТЕС: Провалих се, дъщеря ми , на 3, е с вродено разширение на единия уретер. Откриха го преди година и половина, когато направи пиелонефрит. От тогава поех риска и я лекувам с хомеопатия само, 1 път годишно я наблюдава един от индийците-хомеопати, които идват за лекции тук. Година и половина се справяхме добре с хомеопатия, тесала съм я за други неща , не и за този проблем, просто не го смятах за проблем вече или поне съм разчитала на хомеопатията В петък направи 41 градуса, опитвах основно с хомеопатия, пет дни в непрекъсната връзка с хомеопата и от скалата 40 градуса-38,5 и отново нагоре, тесах , отначало само по неините точки, после тя беше раздразнена и не даваше, опитах се да правя прокси, но нямах време да чистя нищо, тесах само температурата ( а итогава не знаехме още дали е вирусно или този нефрологичен проблем) с фрази като Въпреки, че високата температура ме изгаря, аз обичам телцето си, Избирам да се освободя сега от високата температура ... Опитах се да и правя и рейки _почнала съм първо ниво и все още работя по това... Не се получи, нищо, във вторник ни приех в болница с диагноза пиелонефрит, и сега отново сме пред дилемата да направим цветна снимка и след това - дали да правим операция. Приемам това като личен проблем, а и провал, защото като й откриха рефлукса беще 4 степен, за една година само с хомеопатия намаля до 2ра степен, работила съм с визуализация как нефроложката е удивена - истината е, че не съм признавала какво лечение предприемам, знам, че няма да го приемат... Сигурна съм, че няма да изляза на глава с мъжа ми и да продължим с хомеопатията, ще трябва да я оставя на лекарства докато минат изследваниата. Какво сбърках ?

Наистина се чувствам доста несигурна и разочарована от себе си, някак, като че ли всичко научено тук и практикувано е било напразно...

# 91
  • София
  • Мнения: 0
СИНЬО МЕЧТАНИЕ newsm20

БЛАГОДАРЯ!!! ЗА ПРЕВОДА.


ЖЕЛАЯ СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ ЦВЕТОВЕ МЕЧТАНИЯ!!!!

Енита

За съжаление тъжен разказ.
Ще си позволя да изкажа мнение по изложението от Вас.Не трябва да губите вяра - в никакъв случай.Но според мен ще бъде необходимо да се направи изследване с контрастно вещество и евентуално операция.Дано да не съм права,но мисля че ще се наложи операция.Моят съвет е да се консултирате поне с двама специалисти от тази сфера.Направете скенер.
А колкото до всичко научено от тук и приложено, не сте сгрешили.Не се упреквайте в погрешно взето решение.Всички тези техники от темата могат да подпомогнат,да облекчат дадено състояние,но не могат да коригират всичко.Единствено в медицината е много важно да се постави навреме вярната диагноза и тогава да се вземе решение как да се лекува.Ранната диагноза е равна на 50% успех при лечението.

Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 23:40 от nvesela

# 92
  • Мнения: 105
nvesela  Hug

 Енита Не е достатъчно визуализацията,мила,а изпълнени с любов молитви и желания,с много,много любов,и визуализиране на синя и розова светлина,това е.Лечението с традиционна медицина не винаги е най-доброто,но  понякога човек не може да прецени добре дадената ситуация.Помисли за преживяна смърт в семейството,това какво общо има с дъщеря ти/и с теб/.Коригирай ситуациите с пречистване на мислите и чувствата свързани с тях.Успех!  Hug

# 93
  • Мнения: 2 196
Енита, аз съвет и мнение не мога да дам. Но ти изпращам прегръдка, мило другарче. Hug
И много положителна енергия на дъщеричката ти! Two Hearts

Решила съм и аз да боря повтарящ се здравословен проблем /мой/ с алтернативни методи, преди да мина пак под ножа. Става въпрос фиброаденом, който се появи повторно на същото място.
Да видим кой кого.

mijjjka, благодаря за препоръчаната книга!  bouquet
Утре ще я потърся. Ще поразгледам и за други заглавия с подобна тематика.

Благодарности и на nvesela за всички ритуали, които неуморно  превежда и ни предоставя.  bouquet

# 94
  • Мнения: 105
Може и да е пускано преди,пускам отново,понеже мисля е важно за момента. newsm51

Причини за болестите – Петър Дънов


Който не знае причината на дадена болест, той не може да я лекува. Всяка болест има своя далечна или близка причина. Като върви в правия път на живота, човек лесно решава задачите си, не нарушава законите на природата. Всяко нару шение или отклонение води към заболяване. Отк лонението може да е станало преди много години, но последствията идват днес. Който намери при чината на заболяването си, лесно се лекува. Не я ли намери, болестта не го напуща.
Как се обяснява, че болестите се дължат на ду ховни причини? Отрицателната или разрушител ната мисъл или чувства са отначало в невидими те тела на човека: астрално, умствено и пр. Пос ле те със своите трептения слизат в етерното тя ло, а от етерното във физическото. Като слязат във физическото тяло, нападат онези органи със своите трептения, с които са сродни по характера на трептенията си. Могат да нападнат бъбреците, черния дроб, сърцето, белия дроб и да ги разру шат или да ги предразположат към болест. Й тога ва поради най-малката външна причина, органът заболява.
Някои се плашат от закона на наследственост та, но този закон е едно благословение, защото по този начин една погрешка, която се предава до четвърто поколение, се ликвидира. Една добра мисъл се предава до много родове, значи добро то е по-силно от злото. Ако в това време не нап равите друго престъпление, хиляди години ще се ползвате от едно направено добро. Ако направи те една погрешка и не я поправите, от четири до десет поколения съдбата ще ви преследва.
Има органични болести, които крият своя про изход далеч в миналото йа човека. Когато някоя болест се загнезди в астралното тяло, постепенно минава в мисълта, а оттам и във физическото тя ло. За да се излекува човек, тази болест трябва да се махне от мисълта му. Едно горчиво чувство, една противоречива мисъл причиняват физичес ки болести. Щом се махне причината, и самата болест изчезва.
Когато бащата и майката се карат, децата поч ват да боледуват. Там, където има обич между ро­дителите, децата са здрави.
Когато един човек ви мрази, той изпраща с погледа си огнени струи към вас и ако нервната ви система е разклатена, може да ви сполети нещо лошо. Някои хора кълнат и думите им са тол кова силни, че клетвата може да се сбъдне, изре чените думи да улучат.
Хората заболяват по единствената причина, че прекъсват връзката си с Божествения свят, вследствие на което се лишават от енергиите на този свят.
Докато човек спазва Божиите закони, всяка клетка в неговия организъм е подложена на обно вяване. Щом престане да спазва тия закони, клет ките му започват постепенно да се рушат. Всяка отрицателна мисъл, всяко отрицателно чувство предизвикват особени сътресения, особени експ лозии в клетките на човешкия организъм. Тези сътресения се отразяват болезнено върху него вия организъм. Причината за всички болести се крие в човешката крива и отрицателна мисъл.
Човек не може да държи известна идея в ума си, без тя да произвежда известен физиологически ефект върху мозъка и нервната му система. Ка то знаете силата на мислите, на чувствата и на постъпките си, трябва да бъдете внимателни към тях. Една мисъл, едно чувство, една дума може да произведе върху мозъка и сърцето на човека та кова напрежение, че да го осакати.
Няма по-силна отрова от отрицателните мис ли, чувства и състояния на човека. Страхът, омра зата, съмнението, подозрението са такива отро ви. Те са утайки, които се наслояват в кръвта и я тровят. Може ли при такива състояния човек да бъде здрав?
Дисхармоничните мисли разстройват мозъч ната нервна система; дисхармоничните чувства разстройват симпатичната нервна система, а дисхармоничните постъпки разстройват мускул ната и костната система, физическият и психи ческият живот са тясно свързани.
Някои болести не са нищо друго, освен резул тат от заклинания от миналото. За всяка пакост, злина или неправда, направена на някого, човек възприема неговото недоволство и заклинание, което внася дисхармония в организма му и пред разположение към заболяване. Каквито пожела ния отправят хората към подобните си, добри или лоши, в края на краищата са ги постигнали. Мощ на сила е човешката мисъл.
Както каруцата разтърсва човека, така и треп тенията на грубите думи, на отрицателните мисли и чувства произвеждат сътресение на нервната система.
Страшно е човек да държи в ума си лоши мис ли за някого. Неверните мисли се наслояват вър ху съзнанието на човека като утайки и му причи няват големи мъчнотии и страдания. Отрицател ните мисли правят човека нервен и неразполо жен. За да се освободи от лошите и отрицателни те мисли, човек трябва да работи върху самовъзпитанието си.
Човек трябва да мисли само 50% за себе си, това трябва да е един максимум, и 50% за окръ­жаващите го, ако иска да изпълни Божия закон. Човек не трябва да занемарява себе си, но не може да занемари и своите ближни. Вследствие на това се раждат боледуванията.
Според окултизма всички слепи, всички сака ти хора, които днес срещаме по земята, са все ученици, които не са издържали изпитите си, вследствие на което са напуснали школата.
Тази неврастения, която съществува в цяла Европа, е едно разслабване на бялата раса. Всички умове са пълни само с мисли за къщи, па ри, удобства. Материалните блага са изместили чистите мисли, чистите желания, които дават си ла на човека.
Питате: на какво се дължат нещастията в жи вота ни? Една от съществените причини за това е безразборното изтребване на млекопитаещите, на безразборното убиване на хора. Когато души те на убитите отидат в астралния свят, те внасят условия за нервни болести и разстройства между хората. Убитият разбойник се движи свободно между слабохарактерните хора и им внушава чув ство за отмъщение.
Ако всички служите на любовта, болни няма да има. Щом имате ревматизъм, малка ви е любовта. Всяка болест се дължи на един вътрешен недоимък или на недоимък на светлина, или на недоимък на доброта, или на недоимък на сила.
Щом се намали надеждата у човека, идват бо лести. Щом се намали вярата-идват други болес ти. Щом се намали Любовта, идват най-лошите болести. Когато ги усилите – болестите ще си идат.
Хората боледуват, защото са нарушили зако на на истината. Който иска да изправи живота си, да възстанови здравето си, той трябва да възлю-би истината.
Гордостта е причина за много от заболявания та. Всички болести се лекуват чрез смирението. Човек се освобождава от болезнените състояния чрез смирение.
Природата си служи със символи и отпечатъ ци. Няма престъпление или добро, което човек да е направил и за което природата да не е турила отпечатък върху неговото тяло. Тя отбелязва всич ки престъпления-и всички добродетели.
Всяка болест се дължи на някаква духовна причина. Неправилните отношения между близки те хора – майка и деца, братя и сестри, мъж и же на – причиняват различни болести. Щом те опра вят отношенията си, болестта изчезва.
Ако между мъжа и жената в един дом има не съгласие, децата им непременно ще боледуват. Децата са здрави и добре възпитани, когато май ката и бащата живеят в хармония и в съгласие по между си.
Ако синът дойде в стълкновение с баща си и мисълта на бащата е по-силна, синът ще си зами не по-бързо от бащата. Ако мразите майка си, тя ще си замине по-скоро. Ако ли майка ви ви мра зи, вие няма да живеете дълго. Ще обичате майка си, баща си, брат си, сестра си, от здравословно гледище, понеже ако ги предизвикате с вашата омраза, техните мисли към вас ще ви разрушат.
Може, когато мразите и когато ви мразят, да се ограждате постоянно с молитви и формули.
По-хубаво е в дадения случай да използвате закона на Любовта и когато се препоръчва да се възлюби ближния, то причината е да бъдат хората здрави. В едно семейство, ако всички се обичат помежду си, то болести в такъв дом не идват. Ако дойдат, бързо си отиват.
Има едно състояние, което вие не съзнавате, а именно, че само вземате. Искате само доброто, а нищо не давате. При това положение злото се явява като процес да отнеме онова, което вие вземате.
Ще даваш, за да се чистиш.
Ще даваш, за да се подмладяваш.
Ще даваш, за да растеш. Ще даваш, за да си здрав.
Който обича, дава. Бог постоянно дава.
Божественият закон подразбира непрестанно даване.
Кога става човек нервен? Когато носи по-го лям товар, отколкото са възможностите му.
Съвременните хора се оплакват от неразполо жение на духа, от изтощаване, от нервност. Коя е причината за тези състояния? Многобройните им желания. Те имат много желания, а малко почва. За да израсне, да даде плод, растението се нуж дае от земя.
Ако не знае да трансформира правилно енер гиите на своите нисши желания, човек може да заболее. Това заболяване ще се отрази върху чувствата му и върху неговия духовен живот. Ето защо едновременно с анатомията и физиологията на физическото тяло човек трябва да изучава анатомията и физиологията и на астралното тяло. Болестите на съвременните хора се дължат на не разбиране закона за превръщане на енергиите.
Неблагодарността осакатява и преждевремен но състарява човека, а благодарността оживява, възраства и подмладява. Защо боледуват хората? Защото са неблагодарни? Какво да правим, за да се излекуваме? Приложете благодарността на живота. Бъдете благодарни за най-малкото благо, което ви се дава.
Днес хората се плашат от всяка епидемична болест, а не се плашат от греховете и престъпле нията, които са причина за тези болести.
И ако днес хората са болни, нервни, страда щи, това отчасти се дължи на храната, която упот ребяват. Те се ползват от плодовете на земята, която е напоена с кръвта на хиляди и милиони жертви – хора и животни. Земята е пропита от чо вешка’ кръв и тя трябва да се пречисти. Тя може да се пречисти само като мине през Божествения огън – огънят на Любовта.
Българинът страда от преяждане. Ако яде по-малко, всичко ще се оправи. Като яде, да стигне до 20 хапки и там да спре.
Както пречистваш кръвта си с дълбоко диша не, така ще намериш начин за пречистване на своите мисли. Болестите се дължат на нечиста кръв и на нечиста храна, която внася нечистотии в стомаха, които постепенно тровят кръвта. Не чистата кръв носи болести – причинява неразпо ложение, песимизъм, леност. Човек с чиста кръв се отличава с голяма енергия и пъргавина.
Знайте, че в човек се загнездват онези микро би, към които той има известно предразположе ние. Те стават съдружници с него и започват да черпят от неговата енергия. Незабелязано той за болява и става жертва. Невъзможно е да се заг незди в теб микроб, с който да не си в съгласие. Страданията, особено при духовните хора, се дължат на тяхната чрезмерна чувствителност, на това, че етерният, астралният двойник на човека излиза повече, отколкото трябва навън, вследст вие на това приема повече впечатления и, разби ра се, страда повече.
Кои мисли и кои чувства предизвикват свива не на капилярите? Отрицателните. Значи, всяка лоша мисъл, всяко лошо чувство и всяка лоша постъпка стесняват капилярните съдове и прекъс ва теченията на електричеството и магнетизма в човешкия организъм. Електричеството и магне тизмът се движат по известни линии, имат специ фичен ритъм. Когато линиите на движението и ри тъмът се изменят, в организма настава известна дисхармония и ние казваме, че човек заболява. Вие страдате, защото сте в дисхармония с цветовете.
Коя е причината за болестите? Отсъствието на известен цвят в човека. Ако му липсва червеният цвят на любовта, жълтият цвят на мъдростта или синият цвят на истината, той непременно ще бо ледува. Ето защо, за да не боледувате, трябва да внесете тези цветове както в организма си, така и в своята психика, т.е. в чувствения и умствения си живот.
Науката на бъдещото човечество, която е нау ка на шестата раса, ще започне именно със зако на на координацията. Всеки орган в човека тряб ва да се координира с всички останали органи.
По закона на координацията на човека е опре делено да изминава дневно по 2-3-5-10 километра път. Ако той се изплаши и не изпълни това, което природата му е определила, няма да се мине дъл го време и тя ще му наложи глоба за неизпълне ние на нейните закони. После природата е опре делила на човека да се храни с чиста и проста храна. Освен това определено е на човека по кол ко пъти в минута трябва да диша. Някои поемат въздух безразборно, дишат неравномерно, вслед ствие на което няма координация и между други те органи,  няма ли пълна координация  между всички органи, ще се родят ред болезнени състояния.

# 95
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Здравейте момичета! Последните няколко седмици бях  много ангажирана smile3529  и нямах време да влизам във форума. Затова сега atwork  наваксвам. Искам да ви се похваля с нещо, което беше ново за мен. Миналата седмица се явявах на изпит по конспект от 15 въпроса. Бях си харесала единия въпрос и се настроих, че той ще ми се падне. Като студентка винаги теглех 3-тото по ред листче, но никога не съм улучвала желаната тема. Сега изпитващата така нареди листчетата, че не можеше да се каже еднозначно кое точно е третото. Обаче аз си харесах едно билетче, което можеше да мина за трето и го изтеглих - беше точно този въпрос, който желаех. Много съм доволна от себе си. Още няколко пъти преди това успях да установя от собствен опит, че предварителната нагласа е много важна, но след този изпит се почувствах доста по-уверена в това.

Както се казва тук:

Цитат
Чудесата са в нас и около нас!
Нека погледнем заедно:



Приветствам идеите ви за книга, диск и сайт.

Благодаря на Лени за новата тема и специално за намирането на работа с помощта на пеликана. Чрез този метод мой близък започна работа която повече от година си търсеше.   bouquet

Клонка и Енита, ние с дъщеря ми се лекуваме с хомеопатия при класически хомеопати, но понякога използваме и традиционни лекарства. Разбира се със знанието на лекуващите хомеопати. За последните три години детето е пило само веднъж антибиотик, който после хомеопатичката " изчисти". Обаче при много висока температура, както и при тежък астматичен пристъп .... даваме и стандартните лекарства. Аз през този период не съм приемала антибиотик,  но при мигренозен пристъп вземам болкоуспокояващи. Желая ви бързо справяне с болестите по възможно най - удачния за вас начин.

# 96
  • София
  • Мнения: 0
При проблем - вълшебно броене

Когато почувствате, че нещо не е наред, надделяват трудностите, преди да си легнете, лежейки в леглото, помислете за проблема и три пъти изречете вълшебното броене (обезателно ще помогне, проверено от автора)

От девет осем,
От осем  седем,
От седем  шест,
От шест  пет,
От пет четири,
От четири три,
От три две,
От две едно,          
От едно нито едно!


http://www.fantasiya.net/forum/25-16-4   Съобщение # 49

Приемам корекция на превода.

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 00:39 от nvesela

# 97
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Момичета, прекрасна идея, и сайт, и книга биха били полезни за хората и вълнуващи като преживяване за нас.Мислих  с какво да съм полезна- аз съм повече консуматор тук,  но имам 10 годишен опит като журналист н националното радио, може би ако иманещо за редактиране или озвучаване...
И нещ минорно- по повод на престоя ни в болница с детето, копирам го от  форума на Иван за ТЕС: Провалих се, дъщеря ми , на 3, е с вродено разширение на единия уретер. Откриха го преди година и половина, когато направи пиелонефрит. От тогава поех риска и я лекувам с хомеопатия само, 1 път годишно я наблюдава един от индийците-хомеопати, които идват за лекции тук. Година и половина се справяхме добре с хомеопатия, тесала съм я за други неща , не и за този проблем, просто не го смятах за проблем вече или поне съм разчитала на хомеопатията В петък направи 41 градуса, опитвах основно с хомеопатия, пет дни в непрекъсната връзка с хомеопата и от скалата 40 градуса-38,5 и отново нагоре, тесах , отначало само по неините точки, после тя беше раздразнена и не даваше, опитах се да правя прокси, но нямах време да чистя нищо, тесах само температурата ( а итогава не знаехме още дали е вирусно или този нефрологичен проблем) с фрази като Въпреки, че високата температура ме изгаря, аз обичам телцето си, Избирам да се освободя сега от високата температура ... Опитах се да и правя и рейки _почнала съм първо ниво и все още работя по това... Не се получи, нищо, във вторник ни приех в болница с диагноза пиелонефрит, и сега отново сме пред дилемата да направим цветна снимка и след това - дали да правим операция. Приемам това като личен проблем, а и провал, защото като й откриха рефлукса беще 4 степен, за една година само с хомеопатия намаля до 2ра степен, работила съм с визуализация как нефроложката е удивена - истината е, че не съм признавала какво лечение предприемам, знам, че няма да го приемат... Сигурна съм, че няма да изляза на глава с мъжа ми и да продължим с хомеопатията, ще трябва да я оставя на лекарства докато минат изследваниата. Какво сбърках ?

Наистина се чувствам доста несигурна и разочарована от себе си, някак, като че ли всичко научено тук и практикувано е било напразно...
Енита, много те прегръщам - теб и малката. Обаче не разбирам защо приемаш случилото се като личен провал - свалили сте степента от 4-та на втора, удивили сте нефролозите... Защо да си сбъркала? newsm78  Първото, което ми дойде наум, беше, че ти поемаш цялата отговорност (всъщност вина, макар че абсолютно няма за какво да се обвиняваш) върху себе си... Обаче да не забравяме, че става дума за състояние на малката. Преди да е дошла на тази земя, тя си е избрала да премине през това заболяване - по причини, които аз не зная. И ти си знаела, че ще й бъдеш майка и ще й помагаш да преминава през всичко това. Не си казала "Аз ще свърша цялата работа, ти само ще си лежиш, без да правиш нищо" - нали всеки сам твори живота си? Успех и напредък безспорно има, и то голям. Мисля, че е добре да го подчертаеш пред нея и да празнувате, че сте успели толкова много двете - а тя е малка!!! И да се наложи операция, това няма да е неуспех, просто друг път към оздравяването, което ще преминавате заедно. Не превръщай живота ви в борба - трябва да се твори с удоволствие.  Знам колко ти е трудно, когато някой много близък е болен - преживявам го с моята майка - но знам, че това е правилния начин. Търси всяка малка победа, записвай си я, ако трябва - както и хубавите неща, които ви се случват, съвпаденията, моментите, когато всичко се урежда и върви гладко - и в трудни моменти се връщай към този списък - при нас помага.

Прегръщам те.  Hug И повече увереност в творческите сили и вяра!  Peace Hug Hug

Вела, поздравления!   bouquet
Весела, вълшебното броене ми харесва- ще го опитам!

# 98
  • Мнения: 1 422
Момичета,

Времето дойде. Имам да направя последната решаваща стъпка. Бог с мен. Кураж. Всичко е наред. Кураж.

# 99
  • Мнения: 3 674
Момичета,

Времето дойде. Имам да направя последната решаваща стъпка. Бог с мен. Кураж. Всичко е наред. Кураж.
Рози, нямам възможност да  следя темата отблизо напоследък...та не знам за какво става въпрос,  но явно е нещо много важно и решаващо за теб! Flutter Каквото и да е то... имаш моята енергийна  подкрепа!!!   bouquet Praynig Hug  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 1 652
Рози и рози имаш и моята подкрепа! Hug Всичко е наред! Чакаме твоите хубави новини!

Енита, не се обвинявай, нали знаеш, какво правиш със самообвинението си, нараняваш се, отслабваш, а тази енергия може да дадеш на детето! Не се обвинявай, защото си направила всичко , което зависи от теб!Не се обвинявай, защото това ти пречи да се успокоиш , а трябва, колкото и да е трудно!

Аз не мисля, като Синьо мечтание, че не си се молила и затова не е достатъчно, това, което си направила. Ти си се молила с цялото си поведение си се молила, ако наяве на си го правила, насън душата ти се е молила!

Начинът по който приемаш нещата- като твоя грешка е неправилен!Но съм съгласна със Синьо мечтание за силата на молитвата и това, което мога да те посъветвам сега е успокой се и се моли!не се чувствай несигурна, а вярвай в себе си- нищо от това, което си научила тук не е напразно!
Ще ти разкажа един случай-за силата на вярата и молитвата, разказвала съм го и друг път. Брат ми е свещенник. Племенницата на 12 г. претърпя операция от киста на единия яйчник и беше премахнат.След няколко месеца- отново киста, на другия яйчник. Обиколени са няколко гинеколози, видеозони и пр.- едно и също-киста колкото круша.Намираме координатите на д-р Горчев в Плевен. там записват за след 2 месеца. Молим го и ни записва след 4 дни. Четири дни брат ми се затвори в една стая, пълна с икони и кандила  и се моли. какво друго е правил, дали е ял, дали е спал- той си знае, а може и той да не знае. След 4 дни на прегледа при д-р Горчев - киста нямаше!

Моли се и вярвай! Пращам ти моята подкрепа и ще се моля за детето и за теб! Praynig

# 101
  • Мнения: 105
darena Никъде не съм писала,че не е достатъчно ,понеже не се е молила  Енита,моля чети внимателно!Само обикновена визуализация няма особена полза,това е.

nvesela  Hug

 Енита Не е достатъчно визуализацията,мила,а изпълнени с любов молитви и желания,с много,много любов,и визуализиране на синя и розова светлина,това е.Лечението с традиционна медицина не винаги е най-доброто,но  понякога човек не може да прецени добре дадената ситуация.Помисли за преживяна смърт в семейството,това какво общо има с дъщеря ти/и с теб/.Коригирай ситуациите с пречистване на мислите и чувствата свързани с тях.Успех!  Hug
Всичко е във силата на волята и на любовта. newsm51 А молитва,от цялото сърце и душа,има невероятен успех!Особено за лечение!

# 102
  • Варна
  • Мнения: 276

Те са конкуренти на Симороновеца - П.Бурлан, нападат се взаимно кой от кого краде hahaha, кой е яйцето и кой кокошката /нещо като нашите скорошни размисли и страсти Wink/. Това не са моите техники, ако има друг да сподели Peace

Bili-san Hug Heart Eyes


lenny_pld, не знаех, ама нищо чудно.  Laughing Факт е, че имат много интересни идеи....
Много ти благодаря за целия труд и за всички вълшебни неща, които открих тук!   bouquet

# 103
  • Мнения: 10 685
Вела, браво за изпита! Аз като студентка почти винаги имах предчувствие кой въпрос ще ми се падне и в 90% от случаите интуицията не ме подвеждаше. Един от случаите беше особено фрапиращ! Беше за един изпит с огромен конспект, а въпросите бяха от трите тома на преподавателя и бяха надробени от по една  максимум две странички и буквално нямаха научаване  ooooh!
Точно преди изпита изведнъж получих пред-знание за въпроса, който ще ми се падне. Буквално се "видях" се как влизам, как тегля билета и "прочетох" въпроса. Веднага отворих на съответния въпрос от 1 страница и го прочетох, след което влязох на изпита.
Познайте кой въпрос ми се падна  Mr. Green

Никога обаче не съм злоупотребявала с тази си способност, а винаги съм си учила съвестно. Може би не съм имала достатъчно вяра в интуицията си, а може би пък и така е било честно  Peace

И като заговорих за интуицията, ви препоръчвам един страхотен филм за Никола Тесла, който много ме впечатли!
"Властелин мира - Никола Тесла"  Peace

# 104
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
...
Никога обаче не съм злоупотребявала с тази си способност, а винаги съм си учила съвестно. Може би не съм имала достатъчно вяра в интуицията си, а може би пък и така е било честно  Peace
...

От както се помня интуицията ми е помагала. Но нагласата ми беше, че ако само един въпрос не прочета - непременно точно той ще ми се падне. Винаги преди изпита бях минала всичките въпроси по два пъти, а от предния ден вземах успокоителни, защото иначе мигрената ми....
Затова сега съм особено доволна от себе си. Опитвам се чрез собствен пример /случката с изпита и някои други, скорошни събития/ да накарам съпруга си да има предварителна положителна нагласа за предстоящите дела.

Общи условия

Активация на акаунт