Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 347
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 196
 Напълно съм съгласна с написаното отnikolexa .
Може като за начало да направим един сайт, за това разход на първо време на се изисква. Да качим там инфото от първа страница.
Ето тук правих сайт за класа на детето /а аз съм пълен лаик/:
http://www.webnode.com/

Препоръчайте ми книга за кристалите.

# 76
  • Мнения: 1 652
:

"....Ние не сме тук, за да променяме Света, а да изберем това от него, което искаме. В Света ИМА ВСИЧКО - ние нямаме власт да променяме всичко около нас, не е необходимо да контролираме хората и обстоятелствата както на нас ни се иска...но имаме власт да избираме и да привличаме това, което харесваме..."
Аз все съм се възприемала като "рицарка на бял кон", която ще отваря очите на хората за доброто и изобщо за моята си истина, така както аз я разбирам, е, има една приказка "въпросът не е в обекта, а в окото", така че слагам край на борбата с вятърните мелници, която само ме изтощавала и огорчавала.
Diva, това все едно аз съм го писала! все още е нужно някой за ми го напомня и ти благодаря!  bouquet

Dess, благодаря за символите!   bouquet

Bili san, зинтригува ме с Илюзиите на Ричард Бак и си ги изтеглих!Благодаря!  bouquet
Клонка, оздравявайте!  Не приемам лечението с антибиотици и каквито и да е други лекарства за добро, но както казва Мила- може това да ти възстанови хармонията. Аз също ползвам традиционна медицина,когато се налага. Иначе има толкова вируси, колкото искаш и повярваш,че има, но това си го знаеш.
Прегръщам ви всички!  Hug Hug Hug

# 77
# 78
  • Мнения: 958
Добро утро.
Тези символи, мисля да ги потърся из и бей, няма как да ги няма, ако открия нещо ще пусна линк Simple Smile
Bili san  Hug

# 79
# 80
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мила, със сигурност има пазар за водените медитации.Но все пак бюджетът на момичетата едва ли може да се съпостави с този на издателската къща на Луиз Хей.За да се направи качествено СД се изисват доста повече неща от добро желание.Аз съм голям фен на водените медитации, имам над 100 на английски ,френски и руски.Много са важни гласът и правилната дикция.Имало е случаи когато не съм изслушвала само защото тембъра не ми харесва.Сега се сещам за НЛП радиото с медитациите на български, ами гласът е ужасен, просто е невъзможно да се слушат,вместо да се отпусна ,ме карат да се напрегна и ми се скапва настроението.За да се направи качествен продукт се иска екип от специалисти,пари и време.Затова предложих сайта като най-евтин вариант и като начален старт за нещо по-голямо за в бъдеще.
Иначе ето един продукт на български, не е перфектен но е в пъти по-добър от горепосоченото http://www.psihea.hit.bg/relaks.htm
Съгласна съм с тебе, че издаването на СД вероятно изисква повече средства, не споря изобщо по този въпрос. Но не знам какъв е "бюджетът на момичетата" - много е вероятно някоя или някои от тях да могат да инвестират в тази област - към тях всъщност е насочена идеята ми, защото аз в момента нямам тази възможност, а мисля, че такова нещо ще е много полезно и продаваемо. Колкото до екипа от специалисти - ако има желание и един начален капитал, всичко може да се направи - и то много по-евтино, отколкото Луиз Хей. Аз съм оптимист относно хората с правилна дикция и добър глас - помня как една моя състудентка беше поканена в едно сутрешно предаване за нещо кратичко - и после й омрънкаха света, че има много добър радио глас, да се занимавала с радио - тя се усмихваше само - друго си беше избрала...

Но наистина да се направи сайт е много добра идея - защото тогава информацията на него ще е защитена и създателите на сайта ще могат да си търсят правата по съответния ред. А и сайтът може да печели чрез реклами.

Една смешна случка да разкажа по този повод - за защитените права. Тук, в Кралството има съд или поделение на съда, наречено Small Claims Court - т.е. съд за малки искове, мисля че бяха до 750 паунда или нещо подобно, с бърза процедура - гледат се само от един съдия . Та разхождаме се веднъж на крайбрежието и виждаме едно особено тъмносиньо хвърчило, което се приземява и се вижда, че под него има устройство, приличащо на камера. Човекът, който го прибираше, беше съвсем до нас и го попитахме дали това наистина е камера. Той с голяма гордост ни обясни, че това е специална панорамна камера и той си е направил самичък това хвърчило, за да може да прави панорамни снимки от въздуха, които са уникални - нямало друг като него в околията. Даде ни и визитка и ни обясни, как на сайта му били публикувани неговите снимки. Той периодично пускал Гугъл, за да види дали негови снимки не са изтипосани в чужди сайтове с комерсиална цел - и се свързвал със собствениците, обяснявал им тарифите - които са публикувани на неговия сайт най-долу, на всяка страница има линк, водещ към тях, както и предупреждение, че снимките са защитени от авторски права.

Та като се свържел със собствениците на сайта писмено (май с имейл), им обяснявал, че му дължат сумата еди-колко-си затова, че са използвали неговите снимки с комерсиални цели еди-какво-си време. Да бъдели така добри да му платят, защото иначе щял да подаде иск срещу тях във въпросния нъд за малки искове. Разказа, че хората отначало изобщо не вярвали на това, което казва, но някои, след по-внимателно прочитане на сайта, все пак плащали, за да се отърват и сваляли снимките. Други се отнасяли доста...хм... пренебрежително, имало случаи да го напсуват и да му кажат да си гледа работата - и той подава във въпросния съд. Там вече съдиите го знаели кой е и нещата му минавали много лесно, защото делата са винаги еднотипни - и винаги печелел сумата... Е, не подавал срещу всички, например имало благотворителни сайтове и такива, които били на училища и т.н. - там просто ги предупреждавал и не предприемал никакви действия да иска пари - все пак...

Ние слушахме много изумено как този дребен човечец разказваше с гордост историята на победите си в съда, разказа и конкретни случки - и накрая мъжът ми го попита - добре де, защо не си направите сайта защитен - има начини снимките да не могат да се копират - познайте какъв беше отговорът! Ами защо да го правя - това ми осигурява един добър приход годишно... Joy Такива ми ти работи  Grinning

Извинете за оф-топика, историята винаги ме е развеселявала - рекох си, че може да разведри и вас. Ако сметнете, че не е уместна, мога да я избърша.  bowuu

# 81
  • Мнения: 603
здравейте,
някой от вас чел ли е книгата на Гурангов и Долохов "Фейерверк волшебства"? Само на руски я откривам в нета и на моменти четенето й ми е малко трудно, но много ми харесва!
Ще ми бъде интересно да чуя мнение за нея!
Усмихнат и спокоен ден на всички!

Teia,  Hug /дано да видиш, че съм ти копнала поста Laughing/
Те са конкуренти на Симороновеца - П.Бурлан, нападат се взаимно кой от кого краде hahaha, кой е яйцето и кой кокошката /нещо като нашите скорошни размисли и страсти Wink/. Това не са моите техники, ако има друг да сподели Peace






И моите техники не са.Определено ми стана неприятно докато четях книгата.Но пък всеки си решава за себе си.Все пак в симорон има някой весели и приятни ритуалчета скоро попаднах на тях когато влязох в един сайт даден от nvesela към едно приятно филмче .
Bili san ,и аз си изтеглих книгата и ще я прочета   bouquet Гледам си моя зелен дракон,само се чудя с какво да го храня само за мляко се сещам.Наистина ми носи късмет   bouquet.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 162
запис в най-прекрасната тема

# 83
  • София
  • Мнения: 369



[/quote]
... Гледам си моя зелен дракон,само се чудя с какво да го храня само за мляко се сещам.Наистина ми носи късмет   bouquet.
[/quote]

 Joy нали знаеш, любимата храна на змейовете е мляко с мед  Wink
А иначе като енергийно същество, предполагам че най-важни са емоциите, би трябвало доброто настроение да му стига  Peace

нооо не мога да кажа нищо със сигурност, на мен просто много ми хареса идеята и преведох статийката.

Добро настроение за всички!!!  Grinning

# 84
  • Мнения: 603
За мед не знаех,От днес обогатявам хараната му. Grinning Доброто настроение си го осигуряваме взаимно- аз на него и той на мен. Grinning

# 85
  • Варна
  • Мнения: 956
Имам да наваксвам с четенето на доста предишни теми, но се записвам да ви следя  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 72
Чудесни сте момичета. БЛАГО- ДАРЯ че ви има.
Каквото и да изберте да направите - книга, диск или нещо друго все ще е по добро от плагиатството на тези "девойки"
И да знаете, аз ще съм най - върлият ви фен.
Толкова много ми помагате в този доста труден и продължителен период за мен.
БЛАГО-ДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА. БЛАГОДАРЯ

# 87
  • Мнения: 10 680
Препоръчайте ми книга за кристалите.

Бианка, аз съм хвърлила око на тази книга:



Някой има ли впечатления от нея?  Grinning


# 88
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте, феи!
Искам да споделя своето мнение за дискутирания въпрос - книга,сайт...
Според мен( споделено също и от други момичета)е добре първоначално да бъде сайт(бързо и по-лесно се реализира) и от средствата получени от рекламата да се издаде книга със СD.Може да се обяви официално идеята,чрез различни ел.източници и да се намерим спонсор.Темата се чете от много хора.Добър е всеки един вариант - книга,сайт,СD.Така всеки ще намери своята желана форма.Подкрепям Lenny средствата да се дарят на деца.

Предлагам да се определи лице, което да се занимава с детайлите и организацията на тази дейност.Lenny e подходяща според мен(стига да е съгласна), тя и без това оформя тази прекрасна тема.
Хареса ми много идеята и за семинар в Пловдив, като се поканят лектори.
Пловдив е прекрасен град с много специална атмосфера.
Скоро организирахме Европейски форум в Пловдив и беше чудесно.
Гостите бяха възхитени ето от този ресторант.
http://www.megdana-bg.com/



Мисля,също че основателките на темата имат правото да определят какво да бъде заглавието,темите и подтемите .Ако желаят могат да разкажат как са я създали и други интересни моменти.Ако се върнем към първите страници на форума и сравним с последните ще видим развитието на темата и техните участници.
Аз лично съм твърде "нова"и засега съм на вълна - практически техники и ритуали,но това не означава, че съм "бездуховна".Обстоятелствата около мен налагат тази моя насоченост.
Всяко нещо,което преведа от руските сайтове и смятам че би било интересно, го публикувам.
Както и сега - последното мое откритие,един ритуал,който обаче ме затрудни в превода(все пак не съм рускиня,не съм завършила руска филология,ползвам базовите си знания + преводач.
Затова Ви умолявам,ако може някой да помогне,за да бъде превода по-добър.
БЛАГОДАРЯ! Предварително на отзовалите се да помогнат.

Този ритуал се извършва сутринта, независимо от фазите на луната и всичко останало. Събудете се, пристъпете към прозореца, ,разтворете ръце и три пъти кажете на глас:


„АЗ СЪМ свободна от страх и съмнение!Прогонвам нуждата и несгодите,зная занапред, всичкото благо Изобилие е вечно спускащо се от висшите сфери!АЗ СЪМ ръка на собствената благодат на Бога,излъчваща съкровища на света,занапред  получаваща пълно Изобилие за изпълнението на всичките свои желания!”

Този забележителен сутрешен апел за  Изобилие дава резултати още от първия ден и постепенно в животът ви ще стават малки чудеса, обезателно благодарете на Вселената за тях.Е, след това идват и по-големи победи.Главно е да вярвате, ежедневно да го повтаряте и да благодарите за успехите.

http://www.fantasiya.net/forum/25-16-3   Съобщение # 39

Желая много настроение и усмивки на лицата Ви! newsm51

Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 23:57 от nvesela

# 89
  • Мнения: 105
nvesela Hug
Я ЕСМЬ свободна от страхов и сомнений! Прогоняя нужду и невзгоды, знаю ныне,что всё благое Изобилие вечно спускается из высших сфер! Я ЕСМЬ рука собственной благодати Бога, излучающая сокровища света, ныне получающая полное Изобилие для исполнения всех своих желаний!


АЗ СЪМ свободна от страх и съмнение!Прогонвам нуждата и несгодите,зная занапред, всичкото благо Изобилие е вечно спускащо се от висшите сфери!АЗ СЪМ ръка на собствената благодат на Бога,излъчваща съкровища на света,занапред  получаваща пълно Изобилие за изпълнението на всичките свои желания! Peace

Общи условия

Активация на акаунт