Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 370
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 652
Много стилно оформление - Лени  newsm10 !

Мила- тази картинка е вълшебна! Много ми напомня на една анимационно филмче- Братът на мечката!   bouquet

Синьо мечтание, благодаря за стихчето!Прекрасно е! В колко пристички неща се съдържа щастието. Ама само руснаците могат да го кажат така.- като С чего начинается Родина? Grinning

# 16
  • Мнения: 73


 Мили феи, защото сме вълшебници - ето нещо красиво за хубав и лъчезарен ден. То е от моите приятели от ''позитивно мислене'' в нетлог и си заслужава да си го припомняме всеки ден -

Има само три стъпки, за да се осъществи желаното от теб


 

Стъпка 1. Искай.
 

Това значи да знаеш много, много ясно какво точно желаеш, като го обмислиш и си го представиш съвършено ясно и цялостно.
Помни, че в момента, в който поискаш желаното от теб, то вече съществува в духовния свят.
Искането е активната стъпка в осъществяването.
 



 


Стъпка 2. Вярвай.
 

Това значи, че трябва да знаеш вътре в себе си, че това, което искаш, е вече твое, още в този миг.
Твоята вяра осигурява средствата желанието ти премине от духовния във физическия свят.
Вярата е пасивната стъпка на осъществяването.




 


Стъпка 3.Получавай.
 

Ако вярваш, че вече си получил, то ти ще получиш.
Получаването е третата стъпка на осъществяването и е резултат от съчетаването на активната и пасивната стъпка, което е идеалната форма на осъществяването.
Осъществяването е процес, аналогичен на батерията.
Пасивното е активно. Негативното е пасивно.Свържи двете както трябва и ще получиш мощност.


Лени, ти си прекрасно съкровище! Heart Eyes
Вълшебници любими, творете щастие и днес!
 Heart Eyes Hug



 

# 17
  • Мнения: 604
Честита нова темичка Simple Smile  Heart Eyes Hug  bouquet

Лени, пак успя да ни стоплиш и зарадваш с прекрасните си идеи и оформление  newsm51

Момичета, заряда още в първите странички е уникален ...  newsm20

Добрини и хубавини ви пожелавам Simple Smile сега ще гоня един вирус, че ми изпива силата...

# 18
  • Мнения: 2 196
Изписваме темите за норматив. Laughing
Лени, както винаги - красиво офомление. Благодаря за положения труд!  bouquet

Да вземете да направите и един диск с аудио медитации на български език към книгата. Laughing
В тази връзка се сещам, че имам диска, който върви с книгата на Пол Маккена ''Как да откажем цигарите завинаги''. Ако на някой му представлява интерес, ще се опитам да го кача.

Дес, това за символите е интересно. Hug

Написано от koral ме подсети за мисълта, че гениалността на нещата се крие в тяхната простота. За съжаление обаче често забравяме това и сме склонни  сами да си създаваме усложнения.

# 19
# 20
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Добро утро, милички!
 newsm03

Да вземете да направите и един диск с аудио медитации на български език към книгата. Laughing
Ето ви пазарна ниша Wink Може да стане, нали?
Ако решите да пишете, може да помагам.
 Hug

# 21
  • Мнения: 730
Ех,ч е е хубаво тук. Благодаря за чудесното настроение   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 21
Добро утро мили момичета! Благодаря отново за прекрасната тема, която творите с толкова много любов.
Момичета, моля ви дайте ми някакъв съвет - от известно време всичко около мен се срива - само неприятности ми се случват и проблемите ми се стоварват като лавина - един след друг. Опитвам се да мисля само позитивни неща, но съм крайно объркана искам да намеря изход от тази ситуация, и вярвам ще вашата компетентност ще ми бъде от полза. Praynig БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА!

# 23
  • Мнения: 515

За книгата на Клонка и Лени, предлагам първо да се измисли какво ще съдържа, а после те да пишат на лични на когото преценят, че мненията досега са показали, че може да допринесе за нея... Естествено, може и сами да си предложим услугите, но като гледам, засега мненията са в доста посоки, по-скоро като за много книги, не само за една.... Не че има нещо лошо да се напишат няколко книги едновременно, но все пак нека има някакъв план и структура, преди да се тръгне с писането....

Подкрепям. Peace Лени Благодаря    bouquet и поздрав за всички ви http://vbox7.com/play:d15d9897. Не харесвам много Веселин Маринов, но за песента нямам думи, който е писал текста евала  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 10 686
 Лени  Hug

# 25
  • Мнения: 21
Лени, БЛАГО-ДАРЯ

Успешен и прекрасен ден  ви желая момичета и момчета  Laughing,

Като още един поздрав за всички , от тук можете да изтеглите  последния филм на Уейн Дайър - Ambition to Meaning - The Shift , но е на английски.
Линк за сваляне  :  
http://dox.bg/files/dw?a=4d9f5c37b4

Книгата вече излезе и на български http://www.books.bg/books/268/153353.html

Цитат
Книгата „Промяната“ излиза малко след едноименния филм The Shift. Тя илюстрира как и защо да направим преход от Амбицията към Смисъла. Този преход елиминира чувството ни за отделеност, осветява духовната ни свързаност и направлява преминаването от подчинената на егото утрин на живота към следобеда, в който всичко се ръководи предимно от Смисъла.

Докато обмисляме как да напуснем утринта на живота, където егото е играло основната роля, и да навлезем в следобеда (и вечерта), където Смисълът замества Амбицията, може да се сблъскаме с неочаквани случки, съпътстващи тази нова посока. Почти универсален закон е, че ще преживеем някакъв срив. Но тези сривове или ниски точки осигуряват енергията, която е необходима, за да се отдалечим от егото и да навлезем в Смисъла. Промяната не означава, че ще изгубим страстта и живеца си; тя показва, че се стремим към нещо ново. Решени сме да изпълним живота си със смисъл и цел, а не с непрестанните изисквания и фалшивите обещания, които са запазена марка на егото.

Както Уейн Дайър красноречиво разкрива на тези страници, всички ние имаме възможността да преобразим живота си, като загърбим амбицията и заживеем смислено и целеустремено...

И така ще се завърнем към своя Първоизточник.
http://adyulgerov.blogspot.com/2010/09/blog-post_14.html

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 10:43 от Intella

# 26
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Благо - даря Лени
Благодаря на всички вас, които споделяте преживяно, мисли и разсъждения.
Аз лично не мога да се похваля със собствен опит, но нещо напоследък ми се върти из душата, нещо като споразумение което съм сключила със себе си, преди да се изсипе благодата на Вселената върху мен Simple Smile. Мисля че почти стигам до дъното и ще изчистя всичко ненужно и загнило. Вече виждам проблема и остава да намеря достатъчно сили да се справя с него. Да той е в мен и от мен зависи. Знам че Бог е до мен и ми помага, но аз трябва да си пусна фиша  Laughing
Навремето бях чела това (свободен преразказ[/size])"Душите на хората приличат на дълбок кладенец. Това което искаме да забравим, на премахнем, да не е пред очите ни, го заключваме в едно ковчедже и го мятаме в кладенеца. После мятаме и ключа. Да, но проблема ни не изчезва, а само се е скрил от погледа ни. А кладенеца се затлачва и затлачва...." Та сега аз съм се заела с чистенето, за да изпразня кладенеца..... за да може душата ми да диша Simple Smile
Обичам Ви! Благодаря Ви!

# 27
  • Мнения: 258
Здравейте!!!
Лени, благодаря за топлината и красотата, които изливаш в темата.
Получих няколко запитвания на ЛС за медитацията на Хаторите и реших да отговоря в този пост.
На 31 Октомври е общата световна медитация, а до тогава желаещите да се включат е добре да я практикуват поне няколко пъти, един вид да улегне. Тя е от най-лесните медитации, просто се концентрирате на съответното място и наблюдавате усещанията си. Споделям няколко лични усещания с уговорката, че е нормално при всеки да е различно, а на някого е възможно изобщо да не му допадне. Интересното е, че всеки следващ път изживяването е по-различно, като с натрупване, става все по-ярко и силно. В първата фаза, когато се концентрираме в сърдечния център и благодарим на Майката Земя, аз се "видях" как я прегръщам, да, прегърнах Земята, както прегръщам дъщеря си, половинката, най-близките си хора... мисля, че това е въпросното разширено състояние на съществуване за което споменават, толкова е вълнуващо. Това са трите стъпки на медитацията:

Обобщение

Накратко, тази медитация, която ние наричаме Вътрешния Кристален Дворец и Отваряне на Залите на Аменти, отнема приблизително 15 минути. Първите пет минути са за изпращане на признателност или благодарност към Земята, с разбирането, че вие също така разширявате новата мисъл форма и я добавяте към планетарната решетка – противопоставяне на разрушителната мисъл форма, че човечеството господства над Земята и има власт над нея. Вие заменяте тази вредна мисъл форма с нова – хората са едновременно съ-създатели на Земята и стопани на живота.

След като сте прекарали поне пет минути в това вибрационно поле на признателност или благодарност към Земята, вие преминавате към втора фаза, която отнема малко повече от пет минути. Това включва слушането на Настройката за Епифизната Жлеза и да се оставите на звука да работи за вас, като просто съзнанието ви е фокусирано върху центъра на главата.

В третата фаза, която отнема пет минути, съзнанието ви се насочва към БА точката над главата. По време на тази фаза вие изпращате признателност или благодарност към вашата Небесна Душа, вашия Висш Аз, отваряте канал към вашия собствен Висш Ум, разбирате, че чрез това действие не само откривате връзката с висшия аспект на вашата същност, но също така едновременно с това трансформирате негативната мисъл форма на човечеството.

Тази мисъл форма е, че вие сте нещо по-малко от собствения си бог и че не заслужавате директен достъп, а имате нужда от посредник. От наша гледна точка вие нямате нужда от никой човек, същество или организация, които да бъдат посредник между вас и вашия собствен Висш Аз, вашия собствен Бог, вашата собствена Божественост.

Прочете внимателно целия текст:
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1113

от тук можете да си изтеглите звуците, които слушате по време на медитацията, между трите фази има прекъсвания от около 5 сек. така ще се ориентирате кога започва следващата фаза:

https://tomkenyon.box.net/shared/ughpzd7gkn

sv_harmony, благодаря за линка, Дани и на теб благодаря

П.П. Момичета, нещо се скапа и не мога да използвам емотки, цветове... нищо. Съвет?

# 28
  • Мнения: 2 196
Аз защо съм останах с впечатлението, че звуците се слушат само във втората фаза на медитацията? Rolling Eyes
Голямо чудене му ударих снощи как точно да стане включването на звуците по средата на медитацията, без да си наруша концентрацията. Стана де.
Силна медитация и едновременно с това - доста лесна за изпълнение.

П.П. Сега видях защо съм се объркала: аз всъщност съм слушала само втория запис, Дименсионалната настройка за Епифизната Жлеза и е с продължителност около 6 минути.
Голям съм отплес. Embarassed

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 10:59 от Бианkа

# 29
  • Мнения: 6 390
  bouquet здравейте, приятно и интересно ми е при вас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт