Коледно настроение!

  • 172 744
  • 792
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 0
Олеее кога стигнахте до 23 стр  Shocked Изоставам  Thinking
СЗА благодаря ти миличка че преди 2 години ме запали по Коледното кулинарство.
За сега номер едно в списъка е Коледния кейк и ще го започвам на 10.11 Останалите неща от списъка по нататък.

 Щях да питам. Правих мъфини миналата година, но не помня по чия рецепта с шоколад. Незнам защо но после имаха просто вкус на кекс. Нямаше нищо общо с Мъфини  newsm78 Някой имали идейка къде може да съм сбъркала.
Хайде до скоро.

# 347
  • Мнения: 5 955
lu4a този влак го правих по -миналата Коледа за момчето ми което тогава беше на две години и много му се радва,сега трябва да се ориентирам към къщичка.

# 348
  • Мнения: 720
Луча  Hug , ако знаеш колко време търсих снимка на този влак, че не се сещах как точно бяха подредени бисквитите  Hug  bouquet
Ще го направя другата седмица.   chef Grinning
Ето още една коледна загрявка, снежковци:

Направени са от изостанал в шкафа козунак, на който махнах корите, нароних и обърках с масло и пудра захар. Калпакът е шоколадов бонбон, очите, устните и копчетата са парченца стафиди. С карамфил би станало по-добре, но нямах. За метла мислех да забода една близалка, но тя се оказа по-голяма от снежковците и реших да не рискувам.

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 23:37 от Ена

# 349
  • Мнения: 60
Тази година за първи път ще правя подобни неща, така че запис и от мен Simple Smile Темата е много хубава!

# 350
  • Мнения: 308
   Следя темата от началото й. Миналата година за първи път правих коледни сладки и така ме беше хванал мерака, че направих 6-7 вида. Надявам се и тази година да успея.

  Няма да ви изпускам от поглед.   

# 351
  • Мнения: 6 713
Момичета, тиквеника кога се правеше - за Бъдни вечер или за Коледа? Embarassed newsm78

# 352
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз правя тиквеника за Бъдни вечер, на Коледа наблягаме на свинското Laughing.

# 353
  • Мнения: 11 240
Аз правя тиквеника за Бъдни вечер, на Коледа наблягаме на свинското Laughing.

На Коледа  Peace

# 354
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Попаднах на един стар брой сп. "Кулинарен журнал" и там видях тази страхотна идея за Коледен влак.


lu4a, може ли да снимаш и обяснението как се прави, че от снимката не всичко виждам добре, аз съм малко пишман кулинарка и може би заради това имам нужда от малко повече поясняване, а всъщност повече ми хареса влака и къщичката отпадна за тази коледа, влакчето поне е бързо, а с моята малка бебка не мога много време да отделям на друго освен на нея - поне явно тя така мисли

# 355
  • Мнения: 1 440
Минавам само да огледам как върви темата...почвам вече да се вълнувам да празниците... Grinning

# 356
  • Мнения: 1 232
Като направите Коледните сладки в началото на декември, къде ги криете до Коледа?

# 357
  • Мнения: 305
Момичета, тиквеника кога се правеше - за Бъдни вечер или за Коледа? Embarassed newsm78
Тиквеника го правим на Бъдни вечер. Нали е постен.  Така се прави от поколения в нашето семейство. За Коледа правим баклава. Тя е с масълце  Wink

# 358
  • Мнения: 1 440
Като направите Коледните сладки в началото на декември, къде ги криете до Коледа?

Аз ги слагам в кутии в гардероба Peace

# 359
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Аз се чудя как да ги скрия от себе си  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт