частни детски градини в гр. Варна???

  • 30 278
  • 87
  •   1
Отговори
Моля помогнете ми в търсенето на градина.  Shocked

# 1
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ако може и на мен;-)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В какъв смисъл да помогнем? Ккъв е проблема?
Защо частна градина?
Гледам в "Чайка" има някаква "Малкият принц" - там питали ли сте?
Или коментари Ви трябват?
Вярно ли, че вече с връзки се ходело в някой държавни детски градинки? Една позната ми ги разправяше такива.. Изисквания към родителството някакви имало... Какво било..
Не му разбирам, но да се информирам..

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Не само за детските градини , но и за яслите трябват връзки .
А защо частна ли ? Предполага са че там са по - малко деца и по - малко са бацилите , з от там и болестите.
Повечето обаче частни градини се крият зад името клуб , алианс.....
Нямам почти никаква инфо за детските градини , затова питам .

# 4
  • Мнения: 73
И аз съм от серията "ужасени от детска градина". Аз също исках да потърся някаква 4астна д.г., но на по-разумна цена о/о 200лв.,напр. ....но наистина 4астните градини във Бн трудно се откриват...може би нямат лицензи??? Ходих и един от т.хар. "клубове"-намираше се в един апартамент, краката ми измръзнаха, докато говорех с у4ителката и ме убеждаваха,4е пове4ето деца на 3 години не спяли на обяд Rolling Eyes
Подадохме документи в обикновенна д.г. и ни приеха, но там децата в групата са 30 Neutral Face   Sad  и не мисля, 4е това сте се отрази добре на дъщеря ми...мисля,4е методите, кото предлагат са от минали времена( не се предвижда адаптация....нищо- само строга дисциплина!!!0 Някой ходи ли в "Незабравка"? Какви са ви впе4атленията от нея?

# 5
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да разкажа за нашите патила Wink)

Дадох детето си на ясла в жк.Младост , от която много мами са доволни , но не и аз. Оказа се че детето трябва да го водя с памперс , защото се напишвал и нааквал.
В действителност , те не го слагали на гърне защото тогава когато той искал не му било времето Wink
Нааканото дупе се миело с дунапренена четка Wink Една за всички деца естествено.
Детето вече не посещава детската ясла.

Ще пробваме в ОДЗ"Чайка" Разговарях с персонала. Дупе се мие с ръкавица за еднократна употреба.Имат отделни помещения за сън и игра.
Ще видим как е там и ще разкажа.Децата в групата са 19.
От 01.09 сме ученици . Да видим как ще е там.
Ще разкажа.

# 6
  • Мнения: 1 290
Dessi какво означава "адаптация" и "методи от минали времена"? И какво точно те интересува за ЦДГ 35 "Незабравка"?

# 7
Казаха ни,4е за период на адаптация (като водене на децата до обяд)не можело да става и дума, защото после вси4ки започвали да плачат и да искат да си ходят на обяд.... Rolling Eyes

# 8
Ние сме в района на "Ян Бибиян". Подадох молба съвсем в началото на януари, но  сме в списъка на чакащите. Обиколих почти всички градини наоколо, но навсякъде ми отказват. Какво да правя? И двамата с мъжа ми работим. В яслата всеки ден ме питат намерих ли градина. Чували ли сте някъде да има свободни места.

# 9
Знае ли някои телефон за връзка с частна детска градина "Знание и сила" във Евксиноград.

# 10
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Знание и сила не са ли само училище?

# 11
Според сайта им (under construction) имат и детска градина.

# 12
  • Мнения: 8 769
Във Варна само Малкият принц ли е частната ДГ? Друга няма ли? Каква е тази Ян Бибиян? Пак ли частна?

# 13
  • Мнения: 1 290
Във Варна само Малкият принц ли е частната ДГ? Друга няма ли? Каква е тази Ян Бибиян? Пак ли частна?

Ян Бибиян е детската градина зад АГ-то. Не е частна

# 14
  • Мнения: 1 045
А детски ясли частни има ли ?

Общи условия

Активация на акаунт