Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 588
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

С какво си запълвате времето между изявите на Здрачните ни любимци?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 6










Въведение за новодошлите Темата е посветена на поредицата "Здрач"/"Twilight" -сагата на Стефени Майер, състояща се от 4 публикувани книги и 1 недовършена, както и филмовия франчайз, който пренася книгите на големия екран. Първият филм- "Здрач" излезе по кината през декември 2008 г. (вече и на DVD),  докато снимките на вторият- "Новолуние" приключиха неотдавна, с премиера на 20.11.2009 г. Третият филм- "Затъмнение" успяхме да видим на  на 09.07.2010 г. /предпремиера 02.07.2010/ , а четвъртата книга ще бъде екранизирана в две части, Снимките ще започнат пред септември/октомври тази година /2010/. Макар предварително предназначени за тинейджъри, "Здрач"- сагата и първият филм се оказват феномен, обхващащ по-широка публика, включително майки и жени над 25 години, както доста от нас в темата тук. Главният артист- 24 годишния англичанин Робърт Патинсън, изпълняващ ролята на вампира Едуард, в момента е най-"горещото име" в Холивуд и обект на внимание от женската публика между 10 до 110 годишна възраст. Никой не може напълно да обясни манията по "Здрач" поредицата (особено защото и книгите, и филма имат своите слабости), но благодарение на интернет- блоговете, фенските сайтове и форуми- тя непрекъснато расте и ние се радваме, че сме част от нея, и че по някакво щастливо стечение на обстоятелствата сме открили тази вселена от герои Simple Smile . Надяваме се да намерите своето местенце в темата, защото нас Здрачът в душата не ни пуска и янма изгледи това да стане. Освен като място за обсъждане на поредицата между "стари" фенове, темата ще се старае да е в полза и на незапознатата публика или новите фенове, особено защото ентусиазмът, с който феновете произвеждат и пускат в интернет снимкови монтажи, фен-постери, видеоклипове, фен-трейлъри, песни, фен-фикшън (дописване или пренаписване  на части от книгите) с любимите си герои или артисти е невероятен и понякога е трудно да се ориентираш кой материал е истински, и кой - не.

 Ако пускате линкове и  вмъквате снимки в постовете си, желателно е да не е спам, а да вземете лично отношение към тях (харесва ми, не ми харесва, съгласна съм, не съм съгласна, забелязахте ли еди какво си). Правилата на бг-мама са, че снимките трябва да са с максимални размери 400х600 пиксела. Можете на намалите вмъкнатата снимка в поста си, като влезете в скобите преди адреса на снимката и след "img" допишете празен интервал и "height=400" (или 300, 200, 100, 150..., като така снимката се намаля до съответната височина. ( т.е. между "[" "]" трябва да е изписано "img height=400")  Ако се цитира мнение със снимка, желателно е в цитата тя да се намали (до 150 или 200 пиксела), за да не се натоварва темата. Също така, правилата на бг-мама не позволяват чат-постове само с "добро утро" и "лека нощ" или съобщения от една дума, затова прибавяйте снимка/и и/или коментар.



   

Кланът Денали



В очакване на Зазоряване...


Полезни линкове

Официален сайт на Стефени Майер
The Twilight Saga Official site


Български фен-страници форуми:
Twifanzone  Twilight foromotion   TL
                                                                          
Англиски фен страници,които обичаме:
Twifans       Lion and the Lamb       Twilight Fans


Линковете откъде можете да изтеглите филма, допълнителните материали към ДВДто, официалният саундтрак, книгите на английски и български, както и допълнителни материали по книгите, можете да видите тук



Предишни теми
Тема 62/ Тема 61/Тема 60/ Тема 59/ Тема 58/ Тема 57 Тема 56 /Тема 55 /Тема 54/Тема 53 /Тема 52 Тема 51 /Тема 50 /Тема 49 /тЕМА 48 /Teма 47/Тема 46 Teма 45/ Teма 44/ Тема 43 /Тема 42 /Тема 41/Тема 40  Тема 39 Тема 38 Тема 37/ Тема 36 /Тема 35 /Тема 34 /Тема 33 Тема 32 / Тема 31/Тема 30 /Тема 29 Тема 28 Тема 27/Тема 26 Тема 25 /Тема 24 Тема 23 /Тема 22 /Тема 21/ Тема 20/ Тема 19/ Тема 18 / Тема 17/- Забележка! В темата след 20та страница има спойлери за "Затъмнение" и "Зазоряване" без предупреждение, четете внимателно! / Тема 16/ Тема 15 / Тема 14 / Тема 13 / Тема 12 / Тема 11 / Тема 11 / Тема 10 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 9 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 8/ Тема 7/ Тема 6 /Тема 5 /Тема 4 /Тема 3 /Тема 2 /Тема 1

   
   
Малък поглед към "Затъмнение"
Официалния трейлър може да видите тук

Съобщение за феновете:  Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на Мона на mlstantcheva@hotmail.com , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки.

# 1
  • Мнения: 7 201
Хоп, първаааа! Party
Благодаря, c.v.e.t.i.bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 43 903
Цвети Hug
аз като "най-редовен" посетител на темата да се наместая още на първа страница на новата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 20
Запис. Хайде да се Зазорява вече, че не се издържа тази суша Hug

# 4
  • Мнения: 12
Да се цопна и аз.

Цве, благодаря за темата        bouquet

# 5
  • Мнения: 200
Мило Цве, пак си избарала страхотна тема. Има ги и Денали-те и всичко! Страхотно е!  Hug  bouquet Благодаря ти агентче, любимо  Heart Eyes

Ако скоро не пуснат някоя снимка на Роб или Кристен ще откача, искам си дозите, какво ми става незнам, ама искам някоя хубава тлъста фотосесия от Harpers Bazaar, GQ , Details или Dossier - искам нещо класно, не някакви стари ауттейковееее, недоизпипани  box  
Добре помрънках ви  Hug

Лейди страхотна челюст- мерси  Hug

Цве и аз го обожавам , като прави муцки, или като се клечи като скакалец, или като си чупи пръстите, краката Simple Smile Тeзи са ми любими от този тип, а има още хиляди:



Лека момичета, че днес с мойто тичахме 5 часа по парковете и едвам стоя. Лека и Робска  Hug

Цве ниииищо не ми идва на акъла за анкета, ама ти знаеш, че съм без МК, тъй че ми е простено  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Цве, прекрасно си обновила темата!!! Ама ти си ни майстор  Heart Eyes
Хайде и аз тук
Само да си кажа, че намерих каквото си търсих, че и отгоре подаръци:)))) Обичам ви, тайни помощници мои  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 886
Цоп и аз тук,абе с брада или без се си го искам  няма да му откажа ама никак    Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy щом и щерката се е примирила  ...............чакаме да се зазориммммм пък ако може голичък РОБ мммммммммммммммммммм

# 8
  • Мнения: 3
  Приятна ви неделя  Grinning

Поздрав за Катрин  Grinning  И малко да ви подтикна да поспортувате Wink  Толкова е мотивиращ спортуващ  Келън, че на човек веднага му се приисква да .....  направи едно кръгче по екип  Joy  Хм, хм, и екипите са му различни  Mr. Green

Цвети, за темичката :*   Красе, има добри хора, знаех си  Grinning   

# 9
  • София
  • Мнения: 1 001
Цопвам се и аз набързо в новата тема.
Току-що прочетох в блога, че Роб се бил обръснал - не вярвам, докато не видя! Twisted Evil
Времето е доста хладно и невероятно, но факт - липсва ми ТАЙ! Mr. Green И от него май нямаме новини.  Thinking

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Цопвам се и аз набързо в новата тема.
Току-що прочетох в блога, че Роб се бил обръснал - не вярвам, докато не видя! Twisted Evil
Времето е доста хладно и невероятно, но факт - липсва ми ТАЙ! Mr. Green И от него май нямаме новини.  Thinking
Няма как да не се вярва, туитърът е бръмнал. Вчера се разходил из ЛА и веднага са го надушили хиените, т.е фенките  Mr. Green Няма я брадата хаха беше станала бая дълга, май надхвърли размерите на коледната

# 11
  • София
  • Мнения: 5 826
Аз да ви следя   bouquet

# 12
  • Мнения: 3
Aaaa така ли?!  Няма я брадата! Верно ли! Дано скоро се появи едничка снимчица.  Praynig   Да се доверим на туитъра и да гръмнем питието

# 13
  • Мнения: 324
Привет в новата темичка Hug Докато чакаме обръснат Роб предлагам малко фен материал Mr. Green: и http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs708.snc4/62789_446 … 319_4284330_n.jpg Crazy

# 14
  • Мнения: 12
Дамарис    rotfImbo  много оригинални колажи    Laughing   Hug

А по анкетата.... гласувах, че си запълвам времето с други \вамписки\ сериали. Това ми е втората голяма мания след здрача  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт