Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 419
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13
Голямо дете  Two Hearts Heart Eyes newsm76
Нека всичко стане по най- добрия възможен начин за вас.

# 676
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Голямо дете  Two Hearts Heart Eyes newsm76
Нека всичко стане по най- добрия възможен начин за вас.

# 677
  • София
  • Мнения: 0
ПАРИЧЕН  ТАЛИСМАН

Този амулет е кодиран канал схема за изграждане на паричен успех, цифровата стойност на който е сравним с гръцката фраза



(Това означава "Всичко във Вселената.")

Вземете  лист хартия, от едната страна напишете цифрите така, както е направено на фиг. 1,
 А от другата страна (гърба) - както е показано на фиг. 2.

 
  

Направете този амулет в 19.00 ч., и само в определени дни
 от октомври - 16, 17, 20 или 25:   ideauu
 
 в тези дни планетарните комбинации на Юпитер и Меркурий може да дадат  максимален ефект.  


http://amazing-world.narod.ru/Money/Money_charm.htm

# 678
  • Мнения: 1 346
Голямо дете нека бъде желанието ти!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 679
  • Мнения: 72
Голямо дете успех и нека стане както е най-добре за теб!

# 680
  • Мнения: 554
Голямо дете, много ти отива новият аватар. Уверена съм, че ще ти донесе късмет Hug

Момичета, и за да не забравим пак предложението на КЛОНКА и в същото време да не даваме излишна информация тук за крадли и др.под., нека който има желание да участва в направата на нашата книга, да пише на КЛОНКА на ЛС. Или който от какъв раздел разбира, чрез съгласуване с другите да хване подходящия за него от 1 страница (има достатъчно), да го прегледа и сведе във вид за публикация с цитиране на източника и т.н. организационни въпроси.
Който е постигнал нещо с посочените техники и иска да го сподели в книгата, също да пише на КЛОНКА историята си (нищо, че може вече да я е казал в темата) - съответно ник и истинско име. Всеки знае какво може, така че ще бъде ползотворно. Аз съм професионален коректор, мога да редактирам и да се включа с тази си дейност (и други, ако се наложи). Ако има някой, който добре рисува, може да подготви подходящи картинки към главите на книгите и т.н. Когато се уточни екипът (все пак не може да е безкрайно голям), може да се общува конферентно на скайп и т.н.
Днес е четвъртък, ден на Юпитер (бизнес  Wink), Луната все още е нарастваща - какъв по-подходящ ден от този  Hug

# 681
  • у дома
  • Мнения: 708
Голямо дете  Heart Eyes

Момичета - ура!! Спасени са.. всички миньори са вече навън  newsm44 .. страшни са тези чилийци!!!   bouquet  bouquet

А Чили не беше ли новото специално място на планетата ни?  Hug С толкова 'случайности' накуп.


от в. Труд (дано не тръгнат да ме съдят за цитата)
Цитат
Невероятната епопея на блокираните в златната мина миньори е белязана от числото 33. То бе сякаш навсякъде по време на спасителните операции - и това бе прието от някои с хумор, а от други като мистика.

Миньорите са 33-ма, точно 33 дни бяха нужни, за да бъде пробита спасителната шахта, по която специална капсула ги изтегляше на повърхността. Спасяването им започна на 13 октомври (13/10/10) - трите цифри като сбор дават 33. В католическо Чили числото се свързва и с възрастта, на която Христос е разпънат на кръста.

„Аз съм на 33 години, ние сме 33-ма души, Исус е бил на 33 години. Това е съвпадение като чудо и това ми даваше сили да издържа", пише на съпругата си от дъното на мината Виктор Самора. Собственикът на компанията Driller Supply, която пробиваше спасителната шахта - Михаил Престакис също се включи в броенето. „Работата отне 33 дни - по един за всеки от миньорите. Аз вярвам в нумерологията - трябва да има нещо в това съвпадение".

# 682
  • Мнения: 515

Момичета, и за да не забравим пак предложението на КЛОНКА и в същото време да не даваме излишна информация тук за крадли и др.под., нека който има желание да участва в направата на нашата книга, да пише на КЛОНКА на ЛС. Или който от какъв раздел разбира, чрез съгласуване с другите да хване подходящия за него от 1 страница (има достатъчно), да го прегледа и сведе във вид за публикация с цитиране на източника и т.н. организационни въпроси.
Който е постигнал нещо с посочените техники и иска да го сподели в книгата, също да пише на КЛОНКА историята си (нищо, че може вече да я е казал в темата) - съответно ник и истинско име. Всеки знае какво може, така че ще бъде ползотворно. Аз съм професионален коректор, мога да редактирам и да се включа с тази си дейност (и други, ако се наложи). Ако има някой, който добре рисува, може да подготви подходящи картинки към главите на книгите и т.н. Когато се уточни екипът (все пак не може да е безкрайно голям), може да се общува конферентно на скайп и т.н.
Днес е четвъртък, ден на Юпитер (бизнес  Wink), Луната все още е нарастваща - какъв по-подходящ ден от този  Hug  нищо не разбрах.

аз пак ли съм пропуснала или книга мислите да правим/ правите  Crazy Rolling Eyes Я дайте малко разяснения  newsm78Иначе много се радвам за миньорите-това е тържество на човешкия дух  Two Hearts

# 683
  • Мнения: 2 196
Идеята за книга е страхотна!

Изваждането на миньорите го следих до последно. Поревах си, сякаш родните ми братя бяха затрупани под земята. Идеши и на мен да викна ''Да живее Чили, мамка му!''

Голямо дете babydust7

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 11:54 от Бианkа

# 684
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Дадох си сметка, че ако някоя от нас е имала амбиции да издаде подобна книга, само тя би могла да се ядосва, че е изпреварена - всички останали са допринасяли в тази тема, за да може хората безплатно да ползват тази информация - и тя все още си е тук, може да се ползва без проблеми.
Ама, моля те, аз! Хрумна ми баш в деня, преди да вляза тук и да видя, че някой го е направил. И ми стана смешно.
Но фактът ни най-малко не ме ядоса, напротив - осъзнах, че идеята е била добра.
Впрочем, много мои идеи са реализирани от други хора, което значи, че не са били само мои, естествено.
От друга страна, нищо, ама хептен нищо не ми пречи да издам и аз такава книга и то със същите материали, щото никой няма да ме съди за авторските права, ще цитирам източника. Ще й сложа по-ниска цена и гле'й к'во ста'а Mr. Green hahaha
Клонка - прекрасно отношение към въпроса  Hug

Голямо дете - и от мен положителна енергия за това, нещата да се развият в най-добрата от теб посока!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts От теб се иска само да решиш какво точно искаш (внимавай да решаваш неща, които се случват предимно на теб - за мъжа ти може, ако и той точно това иска - тогава твоите вибрации ще подкрепят и неговото желание) и да си го представяш всеки ден изпълнено, да му се наслаждаваш, преди още да е дошло. Знам, че не е лесно, но това си е работа - истинската работа, която много от нас забравят. Успех!  Peace

# 685
  • Мнения: 73
Мили феи, за мен животът сега е едно прекрасно чудо и искам да споделям с вас това вдъхновяващо, окрилящо чувство! Hug Сега прочетох нещо великолепно и ви го показвам и на вас, като пожелание за хубав ден Heart Eyes -

Историята на Терънс Тао

от Тодор Христов, Сита Мениджмънт Консулт ООД
Бележка от Тодор Христов: Това, което ще прочетете по-долу е откъс от средата на великолепната и будеща много размисъл книга “Елементът: Как всичко се променя, когато откриете страстта си” на експерта по креативност и образование Кен Робинсън. В този откъс е разказана историята на Терънс Тао, който е интервюиран от Кен Робинсън заедно с много други успели хора, във връзка с работата му по книгата.

Прочетете откъса до края и ще провокирате мислите си по темите за съвременното образование и смисъла му, както и ще почувствате за какво става дума в цялата книга.

На две години Терънс Тао се научава да чете, гледайки “Улица Сезам”, и се опитва да научи другите деца да смятат, като използва кубчета. За една година се научава да извършва операции и с двуцифрени числа. Преди деветия си рожден ден се явява на теста SAT-M (специална математическа версия на теста SAT, на който се явяват основно кандидати за колежи) и постига 99%. На 20 години вече има докторска степен, а на 30 печели наградата Фийлдс медал (Fields medal), която се приема за Нобелова награда в математиката, и наградата “Макартър”.

Д-р Тао е изключително надарен. Печели си прозвището Моцарт на математиката и лекциите му, лекции по математика, привличат огромен брой слушатели. Академичната му кариера подсказва, че може да постигне успех в различни дисциплини, но истинското му призвание, откриването на Елемента, идва чрез математиката още когато е дете.

“Спомням си като дете колко силно бях впечатлен от схемите и загадките на математическите символи, споделя Тао в интервю. Мисля, че най-важното за стимулиране на интереса към математиката е да се даде свобода на човек да си играе с математиката – да се поставят малки предизвикателства, да се измислят малки игри и т.н. За мен бе много важно, че имах добри ментори, с които да обсъждам математическите забавления. Формалната среда на класната стая, разбира се, е най-подходяща за научаване на теории и техните приложения и за разбиране на материята като цяло, но не е добро място, ако искаш да се научиш да експериментираш. Вероятно една черта от характера помага – да можеш да се фокусираш, както и още една – упоритостта. Ако в клас бяхме учили нещо, което не разбирах напълно, не намирах покой, докато не успея да го разбера. Винаги ме притесняваше защо обяснението не върви ръка за ръка със съответния материал, както би трябвало да бъде. Често посвещавах много време да разбера прости неща, но исках да ги разбера от всяка гледна точка, което изключително много помага, ако искаш да продължиш навътре в темата.”

“Не притежавам никакви магически способности, споделя д-р Тао в друго интервю. Вглеждам се в един проблем и той ми напомня на нещо, което вече съм разрешил. Решавам, че щом нещо веднъж ми е помогнало да разреша някой проблем, пак ще проработи. Когато нищо не стане, прилагам малък трик, който малко да подобри нещата. Играя си с проблема и след известно време разбирам какъв е точно. Ако експериментирам достатъчно, започвам да разбирам проблема по-задълбочено. Тук не става въпрос дали си умен или бърз. Прилича на изкачването на стръмна скала – ако си достатъчно силен и бърз и имаш много въжета, ще ти помогне, но за да успееш, трябва да избереш точния път към върха. Да смяташ бързо и да знаеш много факти те поставя в ситуацията на катерача, който е в добра физическа форма, бърз е и разполага с достатъчно въже, но продължава да ти е нужен план – това е трудната част – и трябва да видиш голямата картина.”

Терънс Тао вероятно често се озовава в зоната. Освен, че се е родил със странни умения, той е и изключителен късметлия, защото е намерил своя Елемент в много ранна детска възраст. Открил е мястото, на което неговите умения и страстта му се срещат, и никога не се е обърнал назад.

Това, което е имало голямо значение за него, може да се окаже изключително важно и за нас. Мисля, че е много съществено, че е открил своята страст на такава крехка възраст и е могъл да я изрази още докато е бил с памперси. (Не съм сигурен дали д-р Тао е бил с памперси на две години. Може да е проявил гениалност и в това отношение.) Той е успял да бъде това, което носи всебе си по рождение, преди светът да му наложи своите ограничения (за ограниченията ще говорим по-късно в книгата). Никой няма да се осмели да каже на д-р Тао да спре да се занимава с математика, защото като адвокат би изкарвал повече пари. По този начин той и много други като него могат необеспокоявани да вървят по пътя към своя Елемент.

Но в същото време те представят път. Показват ни колко е важно да задаваш съществени въпроси: Ако всичко зависи само от мен – ако не трябва да се безпокоя за прехраната си или какво мислят другите, какво най-много бих искал да правя? Терънс Тао вероятно никога не се е чудил какво ще прави с живота си. Вероятно не се е подлагал на тестовете на Майерс – Бригс или Херман, за да вземе решение по кой път да тръгне. Но ние, останалите, трябва да видим бъдещето си и бъдещето на нашите деца, колеги и общността с феноменалната за децата простота още когато се проявяват талантите ни за пръв път.

Простичко казано, означава да се вгледаме в очите на децата си и в очите на всички, за които ни е грижа, и да се опитаме да разберем кои са те всъщност, а не да подходим с готов шаблон, в който очакваме да се впишат. Това са направили психологът за Джилиан Лин и родителите на Мик Флийтууд и на Ева Лорънс (бел. ред.: хора, за които също става дума в “Елементът”). Ако им дадем свободата, те какво биха избрали? С какво биха се занимавали с желание? какви дарби притежават? Какво ги вълнува най-силно? Какви въпроси задават най-често и какво забелязват от света около тях?

Трябва да разберем какво ги води тях, а и нас, към зоната.

И да определим какво влияние оказва върху останалата част от живота ни.
* * * * *

източник - http://www.novavizia.com/9270.html

Живейте мечтите си, прекрасни! Heart Eyes

# 686
  • Universe
  • Мнения: 1 556

аз пак ли съм пропуснала или книга мислите да правим/ правите  Crazy Rolling Eyes Я дайте малко разяснения newsm78


 newsm78 Аз видях няколко предложения на КЛОНКА - да се направи сайт, да се пише на собствениците на БГмамма - да потърсим правата си, да се издаде книга /
Май не уточнихме точно Hug

Както и да е - vov populi - мога да редактирам, мога да конспектирам, мога да напиша нещо Peace, а мога и нищо да не правя  hahaha

Имам претенции за принцепс  Laughing

Здравейте, за първи път пиша в тази тема. Следа ви с интерес.
Вчера си купих книгата" Послания от Вселената Пожелай живота си"  от Виктория Богданова и Веселина Петрова и в нея открих  много от ритуалите например за пари ,защита балон и др. защити, 25 желания които се пишат по новолуние и много други за които чета в този форум .някой  чел ли е тази книга, мнения ?

 newsm78 Да взема и аз напиша книга... Ще събера всичко от тук, малко от руските форуми  и.... Laughing

# 687
# 688
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Днес е Денят на Света Петка Търновска - най-популярната българска светица не само през XIII-XIV в., но и през следващите векове. Честито на именниците, рожденниците и техните близки!

11.11. - и по ангелските числа е добро за начало


111 – Наблюдавай внимателно мислите си, мислиш ли само за това, за което искаш или за което не искаш. Тази последователност означава, че пред вас се разкриват широки възможности и мислите ви се материализират в рекордни срокове. 111прилича на ярката светлина от светкавица. Това означава, че вселената е фотографирала мислите ви и ги материализира. Доволни ли сте от мислите, фотографирани от вселената? Ако ли не, поправете мислите си. (Помолете ангелите си да ви помогнат в това, ако имате проблеми с контрола и наблюдението на своите мисли.)

# 689
  • Мнения: 1 422
Полусмешно, полусериозно - изпратиха ми това и го давам на всяка от нас за всяка от нас (няма нужда нищо никому да пращате, пожелавам ви сбъдване на всички желания)

Интересен факт за октомври 2010г. Този месец е необичаен, в него има 5 петъка, 5 съботи и 5 недели. Това се случва веднъж на 823 години. Този месец се счита за доходоносен. Изпрати това съобщение на 8 добри приятели и след 4 дни ще получиш много пари. Това е според учението на Фън-Шуй. Може пък да ти донесе късмет!

Феи любимки, поотсъствах, че съм се отдала на едно прекрасно нежно и силно същество, което изпълва цялото пространство с присъствието си. В допълнение трети ден съм на курс по аромати и се занимавам вечер да си правя анализ на етеричните масла, които са ми допаднали по техните характеристики и да ги връзвам с целите.... С две думи - удоволствия удоволствия   bouquet Нооооо аз ще се върнааааа ха ха ха  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт