Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 420
  • 722
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 105
  Hug !Diva!  newsm51

Момичета,днес за мен е много специален ден,затова черпя всички ви от все сърце макар виртуално,но знайте,че много ви обичам и ви пожелавам сбъдване на най-съкровените ви мечти!



# 466
  • Мнения: 1 346
Синьо мечтание    bouquet
Честито! Оф, не знам как го правиш, но винаги ме трогваш, сега чак не мога да намеря подходящи думи и картинка... Laughing Радвам се за теб от сърце!

# 467
  • Мнения: 105
!Diva!  Hug Благо даря!  Flutter

# 468
  • София
  • Мнения: 0

Ритуали за изпълнение на Вашите желания!!!

Ето тук

http://www.fantasiya.net/publ/magija_ispolnenija_zhelanij/ritual … nenie_zhelanij/24

# 469
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за изпълнение на желания - Рецепта Мехди



Ритуала за изпълнение на желания с вода е много ефективен. Тъй като водата е добър проводник на нашите мисли и намерения.

Подготовка за ритуала

За ритуала ще ви трябва: свещ, огледало и прозрачна чаша с вода.
Водата трябва да бъдат взета от различни източници и да се разбърка. Например, можете да се вземе изворна, минерална, светена вода.
"Не преварената" вода(от чешмата) трябва предварително да възври известно време.

Ритуалът на Мехди

Вземете огледало и поставете пред него чашата с вода и запалена свещ. След това трябва да поставите чашата с вода в лявата си ръка и около 5-7 минути, да произнесете своето желание  на глас.
 Мехди съветва да използвате ето тази формула:

"Аз вярвам, аз чувствам, аз знам, че: всичко в моя живот e  добре”

След това изпийте чашата с вода и загасете горящата свещ.
Рецептата на Мехди за изпълнение на желания трябва да се използва веднъж седмично, по едно и също време и в един и същи ден.



http://www.fantasiya.net/publ/magija_ispolnenija_zhelanij/ritual … ekhdi/24-1-0-1923

Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 15:42 от nvesela

# 470
  • Мнения: 90
koral, Честит Рожден ден!!! Прекрасно че ти се е сбъднала мечтата за новата работа. Пожелавам все повече сбъднати мечти занапред!  Peace  bouquet

zuki, като ти чета подписа вече имам усещането че имаш нова къща. newsm51 newsm10

# 471
  • Мнения: 105

nvesela Ритуалите не са лоши,но ме смущава това  "ЩE"
"Аз вярвам, аз чувствам, аз знам, че: всичко в моя живот Е добре”

# 472
  • Мнения: 385
Честит Рожден Ден, koral!Много нови хоризонти и само приятни преживавания!  bouquet

При мен тонът е доста минорен, за което се извинявам. Днес се сбъдна едно мое желание, само че не на мен.... за пореден път. Много ме радва радостта на близките ми, но вече ми се ще да се радвам и за себе си...дори и да звучи егоистично. Вече започнах да се питам, къде бъркам, защо мечтите ми си остават само мечти...Молих се, утвърждавах,  "пусках" желанието, пак се молих, благодарях, правих ритуали... за сега резултатът е тъга, сълзи, разочарование. Имам нужда да ми се случи нещо хубаво, имам нужда от стъпка към реализиране поне на едно от желанията ми, било то и най-малката стъпчица.  Зная, че с тези мисли и думи не си помагам, но просто имах нужда да освободя мъката Cry Благодаря, че ме изслушахте.

# 473
  • Мнения: 105
Starlight' Вероятно ако се зарадваш от цялата си душа и сърце на щастието на другите,и си поставиш за цел да сбъдваш  мечтите на другите,и  твоите желания ще се сбъднат!Но все пак зависи и от желанията. Thinking

# 474
  • Мнения: 554
Starlight', отпусни се, миличка. Може би това не е било истинското ти желание и е нямало да бъдеш щастлива, ако то се осъществи. За съжаление понякога си мислим, че пускаме желанията, а всъщност не е така - подсъзнателно постоянно мислим за тях. Често си напомням, че когато се откажем от нещо, тогава го получаваме. Поне за известно време остави желанията, не се вкопчвай в тях, просто живей и сама си достави радост - в нещо мъничко дори. Откога не си правила нещо лично за себе си - простo така, защото ти се иска?  Hug

# 475
  • София
  • Мнения: 0
СИНЬО МЕЧТАНИЕ newsm51

БЛАГОДАРЯ!!! за корекцията на превода.Съгласна съм.

# 476
# 477
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
nvesela Ритуалите не са лоши,но ме смущава това  "ЩE"
"Аз вярвам, аз чувствам, аз знам, че: всичко в моя живот Е добре”


A,  според мнен не е чак толкова важно как  е написано, а енергията, вярата която влагаме в това  Grinning

В "Астрология на новата луна" примерите са "искам да ; ще .."  Wink


Водете се по себе си  Wink



просто живей и сама си достави радост - в нещо мъничко дори. Откога не си правила нещо лично за себе си - простo така, защото ти се иска?  Hug
Peace


# 478
  • Мнения: 620
Starlight' , имала съм такъв момент около десет години и ще споделя личен опит. Енергията която ни се дава е за нас и нашите желания. Аз мислих първо за другите и после за себе си. Това е грешка! Грешка върху която съм излял тонове сълзи и нямаше кой да ми помогне. Има хора умеещи да материализират у другите липсите им. Познавам много такива хора, но те самите са ужасно тъжни и нещастни. Защо? Защото енергията им замива ма другаде .... към оправянето на роднини и приятели. Това е нещо напълно реално и аз съм минала през него. Това е и урок за личността, след това израстването става много бързо  Peace

# 479
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за изпълнение на желание със снимка

На празен лист хартия начертайте кръг обратно на часовниковата стрелка.След това поставете своята снимка в кръга и напишете какво вие желаете да привлечете в своя живот, може да нарисувате това, което вие желаете да имате.След като вие всичко сте написали и нарисували, начертайте втори кръг,вече по часовниковата стрелка,така,че първия кръг със снимката, да се окаже вътре във втория кръг.
В пространството между двата кръга напишете девиза:


„Аз съм заобиколена от три Пръстена на Силата.Аз съм заобиколена от  енергията на Сътворението и Реализации на своите планове и желания”

Този девиз ще бъде охранителен щит за това, негативната енергия да не се намеси във вашите планове.
След това прочетете това, което сте написали.
Можете да поставите този кръг на желания на място,където пребивавате често.
И в рамките на един месец вие трябва да работите с този кръг на желанието.

Това е много ефективен ритуал.


http://www.magicwish.ru/forum/17-32-50  Сообщение # 746

Общи условия

Активация на акаунт