Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 387
  • 722
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13
Момичета току що се върнах от кино. Гледах "Яж, моли се и обичай" с Джулия Робъртс. Филма е страхотен, гледайте го няма да съжалявате.
Лека нощ!!

# 286
  • Мнения: 620
valentinals , чудесна е книгата и е извадила много хора от дупка. Едно момиче от форума благодарение на нея се успокои и забременя. Не съм я чела, но щом има филм ще го гледам.  Peace

# 287
  • Мнения: 1 346
Добро утро на всички! Днес денят ми започва доста по-рано и за разсънване се поразходих в старите теми и попаднах на нещо прекрасно и бих искала да го "припомня" с пожелание за чудесен ден!  bouquet  Two Hearts


valentinals   humanis благодаря ви за идеята за филма, ако някой го срещне в интернет пространството би ли публикувал линк, защото предосещам, че ще го гледам поне 5...десетина пъти като Тайната  Laughing

А ето и цитатите на момичетата отпреди година, много, много ме вдъхновиха, благодаря им от сърце /малко дългичко стана, дано не ви оттегчи/:

 Първите думи са от потребител Vince:

"Лъчезарния,позитивен, хармоничен, оптимистичен, пълен с вяра и пращящ от енергия  човек излъчва сила и светлина.  Аурата му е в светли цветове и няма пробиви.
Тези неща се забелязват на астрално ниво....и става така, светлината ще  отблъсква тъмнината"...
"...да, ние  сме богове...  Ние и Бог сме Едно Цяло. Не сме  само божии творени, а сме част от Бог, и Бог е част от нас.  Дадено ни е да творим и имаме  свободната воля, дадена ни от рождение, с която може да  сътворяваме реалността си...само че сме "го забравили" и  използвам много малко от силата в нас, която ни е дадена.Ползваме само около 7% от мозъка си...представи си ако използваме 100%. 

И самия Христос е казал, че ще правим повече чудеса от Него и ще лекуваме като Него...и Той е този, който е слезнал на земята  като човек , за да  ни покаже с вяра , каква сила и мощ може да имаме. Тук не  става въпрос за гордост и за грях, а за това, да открием истината за себе си. Кои сме ? Хората преди нас  от Атлантида и Лемурия са били хора-богове.
Хрситос е този, който ни показва чрез себе си, че човек може да бъде 100% Бог, ако открие и  се слее с Бог. Точно това е проблема на хората...че търсят Бог извън себе си! А Бог е в нас и винаги е бил там.  Но скоро ще можем да го правим...като навлезнем в 5-тото измерение...

Йоан.14:10
"Не вярваш ли, че Аз съм в Отца, и че Отец е в Мене? Думите, които Аз ви казвам, не от Себе Си ги говоря; но пребъдващият в Мене Отец върши Своите дела..."

А това е от Вела

"Злото не съществува, сър!

Професор в университета задал на студентите си въпрос:
- Всичко, което съществува, е създадено от Бог, нали?

Един студент смело му отговорил:
- Да, създадено е от Бога.

- И Бог е създал всичко? - попитал професорът.

- Да, сър, - отвърнал студентът. Професорът попитал:

- Ако Бог е създал всичко, то Бог е създал и злото, щом то съществува. И съгласно принципа, според който действията ни определят нас самите, Бог се явява зло.

След като чул отговора, студентът притихнал. Професорът бил много доволен от себе си. Той още веднъж „блеснал” пред студентите, доказвайки, че вярата в Бог е мит.

Друг студент вдигнал ръка и казал:
- Професоре, мога ли да ви задам въпрос?

- Разбира се, - отвърнал професорът. Студентът станал и попитал:

- Професоре, студът съществува ли?

- Що за въпрос е това? Разбира се, че съществува. Никога ли не ти е било студено?

- В действителност, сър, студът не съществува. В съответствие с физичните закони това, което считаме за студ, в действителност е отсъствие на топлина.

Един човек или един предмет могат да се разглеждат според това, дали притежава енергия или не, дали я излъчват или не. А абсолютната нула (-273°С) се явява пълното отсъствие на топлина. При тази температура материята става инертна и неспособна да реагира. Следователно студът не съществува. Ние сме създали тази дума, за да опишем това, което усещаме при отсъствието на топлина.

Студентът продължил:
- Професоре, тъмнината съществува ли?

Професорът отвърнал:
- Разбира се, че съществува.

Студентът казал:
- Отново не сте прав, сър. И тъмнината не съществува. В действителност тъмнината е отсъствие на светлина. Ние можем да изследваме светлината, но не и тъмнината. Използвайки призмата на Нютон, можем да разделим бялата светлина на множество цветове и да изследваме различните дължини на вълните на всеки цвят. Но вие не можете да измерите тъмнината.

Простият светлинен лъч се разпространява в света на тъмнината и я осветява. Как определяте доколко тъмно е дадено пространство? Измервате съдържащата се в него светлина, нали така? Следователно тъмнината е само понятие, което хората използват, за да опишат явлението, при което липсва светлина.

След това младият студент отново попитал професора:
- Сър, злото съществува ли?

Вече неуверен в себе си, професорът отвърнал:
- Разбира се, както вече казах. Ние го виждаме всеки ден. Жестокостта в отношенията между хората, престъпленията, насилието по света - всичко това не е нищо друго, освен проява на злото.

На това студентът отговорил:
- Злото не съществува, сър, или, в крайна сметка, не съществува само по себе си. Злото е просто отсъствието на Бога. Подобно на студа и тъмнината, тази дума е създадена от човека, за да опише отсъствието на Бога.
Бог не е създавал зло. Злото - това е липсата на вяра и липсата на любов, които - от своя страна - съществуват както светлината и топлината. Злото - това е резултат на отсъствието на Божествената любов в човешкото сърце. То е като студа, който настъпва, когато няма топлина, или като тъмнината, която настъпва, когато няма светлина.

Професорът седнал.

Името на младия студент било Алберт Айнщайн.
"





Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 13:50 от !Diva!

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 57
Невероятен разказ Peace, обяснява толкова много неща в живота. Явно съм го пропуснала, а уж се стремя да прочета всичко написано от вас, мили момичета Heart Eyes. БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 289
  • Мнения: 6
Здравейте, мили дами! От известно време чета вашата тема и истината е, страшно много ме зарежда с позитивна енергия. Въпреки че до сега не съм писала, аз истински се радвам за всяка от вас, на която и се е сбъднало съкровено желание и е получила това за което дълго е мечтала. Бързам да се прибера за да разбера как е минала нечия операция. Още преди да ви открия бях изчела доста от книгите от линка на първа страница, които наистина ми помогнаха да разбера много неща за себе си и от обкръжаващият ме свят. Опитвам се да практикувам някои от техниките описани в книгите, но истината е че не успявам да достигна онова ниво на съзнанието наречено в книгите " покой на ума". Моля ви ако някоя от вас е успяла нека да сподели опита си: а именно/ по време на медитация/ какви техники използвате, как дишате, как се научихте, изобщо всичко... Знам че съм прекалено многословна, за което предварително се извинявам. Багодаря!

# 290
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета, да се похваля, днес ми беше първото интервю за работа, след като скъпия саботира поредния ми опит за собствен бизнес, но пък от два месеца търсим работа през агенции за работа и интернет... Естествено, на мен работата много ми харесва, на него никак... нямало да може да ме вижда често през деня, като му хрумне да се измъкне от неговата.... и работното време било прекалено дълго (8 часа, с прекъсване 2 часа на обяд, за съжаление)... било много далеч от нас, т.е. ще пътувам много време (направо си е по диагонал от противоположната страна на Рим, но пък с влакче, би трябвало в рамките на част да стигам до там).... Направо си мисля, че каквато и работа да е, никога няма да му хареса..... Във всеки случай отговаря на всичките ми визуализации и описания в ежемесечните ми лунни списъци, както и на картата на желанията.... В смисъл отговаря на критериите, които съм поставила, дори на бранша, само длъжността е секретарска, но се надявам след 6-те месеца изпитателен срок да си размислят и да ме поставят на по-правилна длъжност.... Стига да изберат мен.... Praynig
 

# 291
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Направо си мисля, че каквато и работа да е, никога няма да му хареса....
Задаваш отговори Wink
Не знам дали да ти пожелая да те изберат или да не те изберат, имайки предвид вероятните (не - сигурните) последици за семейната ти хармония.
Освен да ти пожелая най-доброто за всички newsm78

Моля ви ако някоя от вас е успяла нека да сподели опита си: а именно/ по време на медитация/ какви техники използвате, как дишате, как се научихте, изобщо всичко...
Здравей и добре дошла Hug

На мен, като доста нова в медитацията, също ми е трудно да се съсредоточа и да си изпразня главата от ежедневие. Затова съм си дръпнала от нета насочвани медитации - отпускаш се и слушаш нечий глас, който ти казва какво да правиш - дишане, визуализации и т.н. Така не се отнасям. Моите са все на английски, така че не знам дали ще са ти полезни, но сигурно ще се намерят и български.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 21:13 от Делфина фон Ю.

# 292
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Делфина фон Ю., и аз не знам какво е най-добре за мен, но определено с работа и заплата ще е по-добре от без... А семейните последици... ако зависи от него, ще ме заключи в най-високата кула, охранявана от дракон като принцеса Фиона....  Joy Да кажем, че искам да работя най-подходящата за мен работа, а тази изглежда точно такава, като за начало в Италия.... Фирмата е точно каквато си я пожелах, и за секретарка си мисля доста често(даже на курс за секретарки ходя вече втори месец), че е приемлива алтернатива на всичко, което бих работила в България, а и фирмата е в процес на разрастване, т.е. има възможност за развитие и за мен.... Между другото, интервюиращият не ми беше видял СВ-то, т.е. не знае колко много бих му паснала на бизнеса... само се питам дали да насиля нещата, като се изсипя другата седмица да му го занеса (попита дали случайно не нося...  Embarassed, не бях подготвена, а и по телефона не казаха, че трябва).... или да оставя всичко в божиите ръце и преценката на човека....   Thinking

# 293
  • Мнения: 1 168
Abies ще се случи това, което е най-добре за теб! Пожелавам ти го, от сърце!  Hug

# 294
  • София
  • Мнения: 0
Моята цел – ИЗОБИЛИЕ 
Моят път  -  УСПЕХ
Моята воля – ВОЛЯТА НА БОГ


Повтаряйки тази формула, Вие извиквате съответстваща енергия , вибрация  и отваряте канал, свързващ  вашето съзнание и живот с конкретни аспекти на изобилие от Космоса.

Формулата е енергетичен и семантичен код.

Горната формула  позволява да се съчетаят няколко измерения на времето,
в което протичат процес на реализация на цели и намерения.




http://www.magicwish.ru/forum/17-81-15

# 295
  • София
  • Мнения: 369
Abies, иди!
не ги насилваш нещата, а показваш желание и хъс за работа  Peace

Ще ви разкажа една историйка с брат ми.
Мисли да си сменя работата и има предложение от друга фирма. решава да мине от там ден два преди интервюто, за да се запознае с обстановката - по онова време се движеше с фирмена кола, така че когато се мярнал там, шефа го видял и попитал това момче, онзи ли е, който ще идва на интервю? с няколко телефонни разговора, го привикали веднага да се срещнат и съвсем скоро след това - той работеше вече там  Wink

# 296
  • Мнения: 105
Abies Силата е в теб! Hug Направи всичко,което ти подсказва сърцето! Heart Eyes И което е най-добро за теб да бъде! Flutter

# 297
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета, благодаря!   bouquet  Heart Eyes  Hug

Ще отида, отвътре ме влече... А и трябва да засеча времето за придвижване дотам, че е доста далеч... Вчера скъпият ме закара със скутера, което не е същото като с три транспорта.... Още веднъж, БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 298
  • Мнения: 620
Abies ,  ще отидеш разбира се  Peace 

това разчупване се отразява доста благотворно не само на физическите нива но и на другите  Heart Eyes на личността де  Wink

ох като каза скутер така ми се кара и на мен  Blush ама нямам

# 299

Общи условия

Активация на акаунт