Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 417
  • 722
  •   1
Отговори
# 195
# 196
  • София
  • Мнения: 0
Изпълнител на желания



Погледнете изображението и мислете за своето желание.Гледайте в средата, може да медитирате(даже е необходимо.
Може да го поставите на работния плот или на телефона, за да е винаги пред очите ви.
Работи страхотно!!!
По отношение на времетраенето е написано, че е според личното усещане,
обикновено 10- 20 мин.




http://www.magicwish.ru/forum/17-402-6

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 02:40 от nvesela

# 197
  • Мнения: 604
Имаме песен за Хо`опонопоно и на български /детска е Peace/

Вълшебните думи  
Музика- Хайгашод Агасян, текст - Недялко Йорданов ...


Ленни,вълшебна песничка,някак ме умиротвори!  Heart Eyes    bouquet

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 21:48 от Sweta

# 198
  • Мнения: 100
Днес си открих един тапет за телефона, който ми действа много развеселяващо.  Опитах да пусна снимката, ама като не знам как става, го преписах. Иначе е на черен екран с бели букви - като от немите филми. Simple Smile


LIFE IS LIKE A MOVIE

IF YOU ARE SAD - DRAMA

IF YOU ARE AFRAID - SUSPENSE

IF YOU ARE ANGRY - ACTION

WHEN YOU LOOK IN THE MIRROR  - HORROR

NOW YOU ARE SMILING - THAT'S A COMEDY

Бих го превела, но мисля, че ше се загуби усещането.

# 199
  • Мнения: 1 520
ИЗКУСТВОТО - ВРАТА КЪМ ВЪТРЕШНИТЕ СВЕТОВЕ
МЕДИТАЦИЯ ВЪРХУ ИЗКУСТВОТО


Ако искате да подхраните астралното си тяло, можете да го направите, като развиете емоционалната си интелигентност. Общуването с изкуството, все едно дали театър, музика, изобразително изкуство или четене на хубава книга, драматично увеличава емоционалната ви енергия. Ако обичате да танцувате, пеете, рисувате или да свирите на музикален инструмент, трябва да го превърнете в редовен навик: колкото по-често го правите, толкова "по-щастлива" ще е аурата ви. Щом влезете в досег с творческата си енергия, вие отваряте астралното си тяло за нова енергия от Космоса. Жизнената сила и съзидателността на човек са пряко зависими една от друга. Чрез съзидателността си можете да достигнете интуицията си и да се доближите до просветлението. Ние навлизаме в потока на универсалната енергия и сме в състояние да се презаредим от нейната божествена енергийна честота. Добре известно е, че истински талантливите творци умеят да навлизат в състоянието на променено съзнание - екстазът, който им позволява да канализират онова, което истински резонира с тяхната природа. Но всеки може да достигне до тази енергия, не е необходимо да сте "добър" художник, музикант или танцьор - вещината не е ключът. Важното е да упражнявате творческата си същност на удобното за вас ниво. Освободете се от задръжките и просто следвайте музата. Ако искате да оптимизирате ефекта на изкуството върху астралното си тяло, опитайте следната медитация:
1. Седнете удобно пред някакво произведение на изкуството: картина, плакат, рисунка, снимка. Няма значение какво е то, но трябва да го харесвате и да ви е по вкуса.
2. Отпуснете се и успокойте ума си.
3. Открийте най-важните детайли в картината и после започнете да разплитате цялата картина в пространството, сякаш излиза от рамката си, нараства и оживява. От полза е да се съсредоточите върху една конкретна точка, докато го правите.
4. Пренасочете вниманието си от основните образи в картината към второстепенните детайли, без да откъсвате очи от картината.
5. След това започнете да се движите между контрастиращите елементи: земя/вода, горе/долу, ляво/дясно и обратно.
6. После пренасочвайте вниманието си от нещата на преден план в картината към онези в дълбочина и обратно.
7. С лявото око се фокусирайте върху лявата част на картината, а с дясното върху дясната част, разглеждайки я бегло. За това е нужна известна практика, но ще ви помогне да създадете почти стереоскопичен поглед върху картината.
8. Затворете очи и се опитайте да си представите, че можете да видите картината през клепачите си, фокусирайки се все по-надълбоко и по-надълбоко в нея.
9. Може да усетите лек световъртеж и склонност да залитнете към картината.
10. Може също да изпитате усещане, че сте много леки и почти безтегловни.
11. Накрая ще изпитате чувството, че сте почти в картината. Ще сте в състояние да видите извън рамката и ще имате усещането за пространство и непрекъснатост на образа.

За да оптимизирате ефекта, можете да добавите и музика към наблюдението. Ако например гледате пейзаж, бихте могли да изберете музиката на Дебюси. Руският композитор Римски-Корсаков е фантастичен избор, ако гледате изображения на морето. Всеки път, когато погледнете някакъв образ, ще установявате, че сте почти способни да се скачите с ритъма му - затова се чувствайте свободни да изберете музиката, която е най-подходяща за неговата честота. Използвайте интуицията си.
Всеки път, когато посещавате музеи, галерии или просто седите спокойно пред картините у дома си, пробвайте да направите гореописаната медитация и картините ще ви доставят още по-голяма наслада. Това ще се превърне в истинско преживяване, обогатяващо астралното (емоционалното) ви тяло.

АЛЛА СВИРИНСКАЯ - "ТАЙНИТЕ НА ЕНЕРГИЯТА"

# 200
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте,
Получих по e-mail от приятелка ,интересна и важна информация,която искам да споделя с Вас.

Бутилираната вода във вашата кола е много опасна!

В шоуто на Елен(The Ellen DeGeneres Show), Шерил Кроу заявява какво е причинило рака на гърдата и.
Водата от пластмасови бутилки в колата е дефинирана като една от най-честите причини за високи нива на диоксин в тъканите на млечната жлеза, а диоксините са  силно канцерогенни.
Онкологът на Шерил Кроу и е казал:  

- Не трябва да се пие бутилирана вода,оставена в колата!

Топлината реагира с химикали в пластмасата на бутилките, които отделят диоксини във водата.Диоксините са токсини, които все по-често се намират в пробите от биопсичен материал от рак на гърдата.

Така че, жените трябва да бъдат  внимателни и да не пият вода от бутилки,оставени на топло!

Тази информация всеки трябва да я знае и тя може да се окаже животоспасяваща!

Използвайте бутилки от неръждаема стомана или от стъкло, а не пластмасови!

Нека всеки, който има жена, дъшеря, приятелка знае!

Тази информация се разпространява и от медицинския департамент на армията на САЩ.

Не слагайте пластмасови кутии  с храна в микровълновата печка!

Не  замразявайте  вода в пластмасови бутилки във фризера!

Не поставяйте храна в найлонови опаковки в микровълновата печка!

Диоксините са химикали, които причиняват рак, особено на гърдата...

Диоксините са силно отровни за клетките на тялото ни!

Наскоро Едуард Фуджимото, който е уелнес програмен мениджър в Castle
Hospital, обясни рисковете от диоксините в телевизионно предаване.
Той говори за опасността от диоксините. Той каза, че


не трябва да използваме пластмасови съдове в микровълновата печка.
Това важи с особена сила за храни, съдържащи мазнини
.


Г-н Фуджимото казва, че комбинацията от мазнини, висока температура и пластмаса освобождават диоксини и те навлизат в тялото ни.

Той препоръчва

да се използват стъклени или керамични съдове за подгряване на
хранителните продукти в микровълновата.

Така се получават същите резултати,само че без диоксин.

Полуфабрикатите трябва да се отстранят от пластмасовата си опаковка и да се затоплят в някой стъклен или керамичен съд.


Хартиените съдове не са лоши, но не знаем каква е хартията, затова е по добре стъкло или керамика.

Фолиото, с което е обвита храната също е опасно при затопляне в микровълнова и трябва да се маха.

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 17:40 от nvesela

# 201
  • Мнения: 385
Понеже напоследък съм на вълна камъни, попаднах на ритуал от тук

Един стар ритуал използва тюркоаз с цел забогатяване. Направете този ритуал няколко дни след новолуние, когато на небето се вижда първият лунен сърп . Не гледайте  Луната, докато не настъпи  правилното време.
Задръжте тюркоазеният амулет-може да е бижу или камък в ръката си. Визуализирайте си магически каквото ви  трябва. Преместете се  навън и погледнете към Луната. Тогава пак  върнете погледа си към тюркоаза. Магията е започнала. Носете амулета със себе си, докато парите пристигнат.


Аз не разбирам много от камъни, затова моля по-опитните момичета да изкажат мнение  Hug

Еdit: Съжалявам, но форумът разпознава линка на източника като спам Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 23:19 от Starlight'

# 202
  • Мнения: 3 118
за съжаление линка не се отваря  Sad

# 203
  • Мнения: 685
Много ме заинтригува информацията за тюркоаза, не толкова заради магията на забогатяването, колкото заради изброените качества на камъка. Не случайно е свещеният камък на Тибет.
Като се замисля, докато носих накит от тюркоаз, животът ми се промени из основи в положителна посока.

# 204
  • Мнения: 385
Cantariny, точно от това имам нужда - животът ми да се промени из основи в положителна посока. Благодаря  Hug

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Запис

# 206
  • Мнения: 9
Гледах филма за Луиз Хей/от първа страница/-страхотен, много харесвам Луиз,имам всичките и книги, чета си ги,  и филма наистина е направен много добре Peace

А да ви попитам момичета - не виждам  учението на Петър Дънов - не трябва ли и той да е тук Thinking

# 207
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Ами споменаваме го от време на време, ама май си има отделни теми за него... То не е всичко в една тема, има и други сродни на тази...

# 208
  • Мнения: 957
Опа! И тук камъни! Дали е от есента?  Grinning

# 209
  • София
  • Мнения: 2 840
Нещо ми е нервно и неспокойно... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт