Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 423
  • 722
  •   2
Отговори
# 180
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Irina Delina/моя съученичка, професор по философия в  G2 Institute for Integral Aesthetics, Sausalito, California  - споделено във Фейсбук /

 И тъй като ние плуваме в този океан на световната памет, нека не забравяме, че макар да сме избрали да живеем точно в този свят, той не е единственият, и че мозъкът ни е омнипотентен - и че дори чисто физиологично мозъкът не може и не прави разлика между реалното и въображаемото.

Каквото и да помислим, ако го помислим с всички нива на съзнанието, при пълна осъзнатост, то мигновено става реално. Въпросът е как да уплътниме Аза - до точката на изчезване. Ако всяко съзнание е миниатюрна черна дупка, то светът е преработената и изпарилата се част от него. Затова ни е толкова близък - това наше бивш...е Аз. Всичко което някога някой си е помислил, вече е било или ще бъде.

Нека да имаме куража да посрещнем истинската реалност с тази невъобразима отговорност, спрямо която дори гравитацията е нищожна, и да живеем така сякаш Вселената е кристална топка, която държим в ръката си и най-малкото невнимание може да я върне обратно в небитието!


darena. Hug Счупеното носи щастие

# 181
  • Мнения: 10
СЧУПЕНОТО ОГЛЕДАЛО
много често огледалото "се чупи"  за да ни предпази, просто енергията му идва в повече и става на парчета. Няма логика да се изхвърля в течаща вода, но е много полезно да с съберат парченцата от това огледало и да се сложат в стъклен, или поне прозрачен,  съд, който може да стои на прозорец или отстрани на вратата или където сметнете че ще ви пази най-добре

# 182
  • Мнения: 42
Важната работа се извършва на духовно и подсъзнателно ниво, а това трябва да се тренира и усъвършенства - което с пълна сила важи за ТЕС, НЛП, Метода Силва, Симорон, Седона ... аз самата все повече откривам много общи неща, може би просто казани с различни думи.

Много бях чела за ползите от ТЕС, но не го бях практикувала - до сега. От един месец правя упражненията и се чувствам невероятно добре. Боже, колко автономност дава той на човек. Може би тези, които са го правили редовно ще споделят ползите и впечатленията си от него.  Peace

# 183
  • Universe
  • Мнения: 1 556
КАК ДА СИ НАПРАВИМ СТРУКТУРИРАНА ВОДА

  Водата е един от най-загадъчните и трудни за изследване обекти. Дълги години учените се мъчат да открият тайните и. В резултат от тези научни търсения беше установено, че водата е способна да се структурира. Какво всъщност представлява структурираната вода? Водата притежава способността да възприема, запазва и предава информация. Изследванията са дали възможност да се установи, че тя притежава способност да възприема, запазва и пренася информация. Паметта на водата, както и паметта на други носители на информация, може да бъде изтрита и напълнена отново. Паметта на водата се определя от наличието на многомолекулярни обемни структури – кластери, които се изменят под въздействието на получената информация. След това, тези кластери се възпроизвеждат многократно, изменяйки по този начин структурата на водата в зададения обем. Спомнете си за чудодейната сила на светената вода. Ако тя се постави в един съд с обикновенна, то цялата вода се превръща в светена. Това е възможно точно поради уникалната способност на водата да се структурира.

# 184
  • Мнения: 605
nikolexa,аз също не съм привърженик на ритуалите.Може би три,четири- малка щипка вълшебство,но дотам и то без да съм се впускала в тях просто такова е усещането и мирогледа ми.Харесвам работата с подсъзнанието,съзнанието,повишаване на енергията, позитивното мислене и отношение към света-всички тези неща които научих и прочетох много ми помогнаха.Избягвам също негативни хора и новини,не гледам от години информационни емисии и всякакви предавания и филми,които понижават енергията ми.Ако можеш да се абстрахираш от тях няма нищо лошо,но аз все още овладявам споразумението-Не приемай нищо лично.Май не станах привърженик на симорона,оставам си при Зеланд и трансърфинга.Радвам се ,че отново си започнала да пишеш в темата. Simple Smile
Момичета ,много интересни неща сте написали от вчера .  bouquet
  Аз също се уча от децата. Например когато моята племеница получи подарък очичките и грейват радостта и е толкова заразителна , че ти се иска отноново да и купиш нещо и най често го правиш.Има купища играчки и какво ли не но всеки път се радва искрено дори и на нещо дребно и в резултат получава все повече.Започнах да и подражавам от сърце и има резултат БЛАГОДАРЯ.Поредното потвърждение на теорията за БЛАГОДАРНОСТА.
Защо обаче с времето всички краски на живота линеят и лековатата безгрижност се заменя от тревожна загриже¬ност? Може би защото с възрастта проблемите се умножа¬ват? Не, защото с възрастта човек придобива склонността да изразява отрицателното си отношение. Недоволството е по-силно чувство от задоволството от уюта и спокойст¬вието.
Без да осъзнава, че сега въпреки всичко все пак е ща¬стлив, човек иска от света още и още. Изискванията на питомеца растат, той става все по-разглезен и неблагодарен. Естествено, светът не успява да задоволи растящите му потребности и галеникът се развихря в претенциите си. Той променя отношението си към света: „Ти си лош! Не ми даваш всичко, което искам! Не се грижиш за мен!"
И в това отрицателно отношение вече се влага цялата сила на единството между недоволната душа и капризния ра¬зум.
Но светът е огледало и не му остава нищо друго, освен тъжно да разтвори ръце и да отговори: „Както желаеш, дра¬ги. Нека бъде по твоему." Вследствие на това реалността като отражение на човешките мисли се променя към по-лошо. А щом е така, поводите за недоволство се увелича¬ват, което от своя страна още повече влошава отношения¬та на човека със света. И предишният любимец и галеник се превръща в онеправдан от съдбата мърморко, който веч¬но се оплаква, че светът му е длъжен.
Печална картина. Човек не разбира, че сам е развалил всичко. Като вижда в огледалото някакви неприятни черти, той концентрира вниманието си върху тях и автоматично изразява отрицателното си отношение, вследствие на кое¬то всичко се влошава. Реалността в отражението постепен¬но губи блясъка си, следвайки образа. Ето така слоят на отделния човек става все по-мрачен и неуютен.
А всичко може да се върне! И чувството на спокойна безметежност, и вкусът на сладолед от детството, и усеща¬нето за новост, и надеждите за по-добри неща, и радостта от живота. Много лесно може да се направи. Толкова е про¬сто, че е трудно да се повярва. Ами не вярвайте, а опитай¬те! На никого не му идва наум, че слоят на света може да се обнови, ако поставите отношението си към действителност¬та под съзнателния си контрол. Каквото направите своето светоусещане, такъв ще стане и околният ви свят. Това не е празен и оптимистичен апел, а конкретна работа за форми¬ране на своята реалност.
 

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 16:01 от Sweta

# 185
  • Мнения: 1 346
Напълно съм съгласна със Sweta.
Открих още нещо, че времето можело и да ми стига Simple Smile. Аз, тази дето все не мога да се побера в рамките на денонощието, воаля и това вече е факт. В момента му се наслаждавам и влязох във форума  Wink.

Усмихвайте се момичета със сърца и с лица!
Прекрасен ден от мен!

# 186
  • Мнения: 3 118
n на брой теми останаха непрочетени.... от моя милост
ще търся свободно време да ви чета
на всички прекрасен петък и много вълшебство в дните ви!

# 187
  • Мнения: 1 520
Очевидно 'зареждането' на листчета, предмети и прочее такива носители, както и повтарянето на утвърждения имат само една цел - да ни служат за стимул за нещо, което можем да постигнем и без тях. Иначе те просто не са ни нужни, те са помощни средства и нищо повече. Важната работа се извършва на духовно и подсъзнателно ниво, а това трябва да се тренира и усъвършенства - което с пълна сила важи за ТЕС, НЛП, Метода Силва, Симорон, Седона ... аз самата все повече откривам много общи неща, може би просто казани с различни думи. Но когато тези неща човек не ги знае, тогава си чака неопределено време листчето автоматично да му изпълнява желанията като вълшебна пръчица и съответно всяко разочарование рефлектира в/у ритуала с листчето.

Само да добавя че и всеки ритуал (с листче или без листче, няма значение) си е извървян път, така че няма защо да съжалява човек, на когото ритуалите са били неуспешни...
И липсата на резултат също е резултат... Wink

# 188
  • София
  • Мнения: 1 724
krem-karamel, привърженик съм на това спокойствие и тази умереност от постовете  ти  Hug

# 189
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ангелски кодове   bouquet
Тези звуци- кодове са предназначени да се слушат. За разлика от други форми на музика, която можете да слушате с частично съзнание, тези звуци са еволюционни катализатори. Те са средство, за да се общува с ангелските области, и като такива, те са най-добри за  слушане, когато сте поставили въпроси от дневния си живот зададени за кратък период от време.
http://tomkenyon.com/store/angel-codes
  bouquet

Имаме песен за Хо`опонопоно и на български /детска е Peace/

Вълшебните думи 
Музика- Хайгашод Агасян, текст - Недялко Йорданов ...

# 190
  • Мнения: 1 568
Ангелската музика от Дани днес я слушах, вълшебна е, за съжаление са само демонстрации и са кратички.
Дали този диск може да се намери в България  newsm78

# 191
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ангелската музика от Дани днес я слушах, вълшебна е, за съжаление са само демонстрации и са кратички.
Дали този диск може да се намери в България  newsm78

Започвам да търся, ще докладвам.

# 192
  • Мнения: 10 685
Ето го дискът Angel Codes на Том Кениън - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1825812

# 193
  • Universe
  • Мнения: 1 556


Ангелски кодове   bouquet
Тези звуци- кодове са предназначени да се слушат. За разлика от други форми на музика, която можете да слушате с частично съзнание, тези звуци са еволюционни катализатори. Те са средство, за да се общува с ангелските области, и като такива, те са най-добри за  слушане, когато сте поставили въпроси от дневния си живот зададени за кратък период от време.
http://tomkenyon.com/store/angel-codes
   bouquet /само демонстрации и са кратички/




И тук - http://audio.e-puzzle.ru/page.php?id=144&ratings=1




Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 23:39 от lenny_pld

# 194
  • София
  • Мнения: 0
Лечебен сеанс с Лъчист трансформатор



Разгледайте внимателно картината , ще получите лечебен сеанс- Лъчист трансформатор.
Картината е заредена с  енергийно лечение.
Прекъснете връзката с външния свят, изключете  електронните устройства , телевизор, телефон, останете сам и на тишина.
Отпуснете се , мислено кажете:
"Аз сега приемам лечебен сеанс  Лъчист трансформатор",
и приемайки  сеанса  в продължение на 10-15 минути  гледайте  картината на екрана на монитора .
По време на сесията , се работи с физическото и енергийно тяло , особено се усеща на проблемните места.. Можете да почувствате топлия поток на енергията в горните и долните крайници , изтръпване на кожата, натиск върху ушите, както в самолет, може да възникне тактилна чувствителност на  кожата.
Не се притеснявайте , това е естествено. Това е процес на напълване с нова  и светлинна енергия .
Сеансът може да се провежда веднъж или два пъти на ден.


http://www.magicwish.ru/forum/17-402-7  

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 02:38 от nvesela

Общи условия

Активация на акаунт