Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 422
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Еми тогава , докато маЙчето ти  не го усети по собствения джоб няма да и светне  Whistling

Всъщност , ИРА  ти много добре знаеш как да постъпиш  Wink

# 31
  • Мнения: 554
ИРА, така като те чета, ми идват мисли, че в случая "урокът" е да се научиш да казваш "Не" и да не се поддаваш на чужди мнения и натиск - още повече на родата. Те си имат техния живот. Те няма да ти издържат фирмата. Фирмата е твоя, парите са твои, с тях оцеляват много хора, на гърба ти лежат много отговорности. След като някой не е компетентен да си върши работата  и не само не си я върши, но и пречи, дезорганизира другите, съсипва скъпи машини и всичко върви назад, трябва да си понесе отговорността независимо какъв ти се пада. Така и останалите работници ще започнат да те уважават, защото сега си загубила уважението им. След като си опитала всички начини, явно има само един още и ти го знаеш, убедена съм, но не си готова да го направиш, защото се страхуваш пак от реакциите на другите хора. Направи го смело, не се поддавай на провокации и си запази хляба, който те храни. Може да ти бъде малко трудно, но само първия път е така. Отстоявай себе си. Това е моето мнение. Ти си прецени точно как ще постъпиш.  Hug

# 32
  • BG
  • Мнения: 390
 Heart Eyes много ви благодаря момичета, вдъхвате ми кураж и сила.
Желая Ви успешна и усмижната есенна седмица.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 163
запис и от мен...

# 34
  • Мнения: 123
Чета ви,много ми е интересно  bouquet

# 35
  • Мнения: 72
И аз много ти благодаря Лени. Наистина си страхотна  Hug

# 36
  • Мнения: 287
nikolexa , благодаря ти за отговора, опитвах и това. Назначих я за Управител и няколко месеца основно оставих нещата тя да отговаря за тях. Едва не изгубихме всички клиенти, заради лошото качество. Тя знае колко голямо значение има работата за мен и семейството ми, заложили сме си всичко и сме затънали в заеми за да купим машините. Наясно е колко трудно печеля клиенти, но воубще не и пука. Миналата седмица и обясних да не се сипва вода в една машина, защото ще се повреди (има спукана тръбичка)а вместо водата да се правят едни други манипулации, малко по-трудоемки, но...докато дойде техник. В петък я гледам сипва вода, направо изтрещях, машината е толкова скъпа, че ако я повредим... тя ми отговори като дебил "ами като има място за сипване на вода защо да не сипваме"  Sick Кажи ми тя като стопанин ли гледа на техниката или като работник, който мисли как да срине шефа си.

Ира, на колко години е майка ти?
Това "странно" поведение да не е признак на нещо друго?Само с теб по отношение на работата ли е така, има ли и други странности в поведението и всеки ден?

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 5 448
Лени, благодаря! Темата е невероятна!

За шест часа сте изписали три страници!

Желая ви спокойна нощ!

# 38
  • Мнения: 572
smile*smile*smile, разбирам те много добре. С подобни роднини ми се наложи да деля не двор, а апартамент 5 години - обща кухня, обща баня, коридор. С мъжа ми приличахме по-скоро на слуги. Тормозеха ни редовно - и мен, и мъжа ми и детето.
Вече година и половина сме на квартира, зарязвайки собственото му жилище. Махнахме се. Страшно ни е трудно. Понякога се лишаваме дори от храна за да вържем двата края. Моята нервна система още не може да се възстанови - стряскам се, получавам тахикардии.
humanis е права, макар че постът и е за другата ситуация, но това за мен също е чист вампиризъм. Не зная какво бих могла да те посъветвам. Аз още се боря с вредите, които тези хора са нанесли на здравето и живота ми.

И съм благодарна, че открих тази темичка - толкова положителна и светла, списвана с толкова любов и желание за добото на хората.
Момичета - страхотни сте   bouquet

# 39
  • Universe
  • Мнения: 1 556
АУДИОПРАГРАМА "Повышаем уверенность в себе" - Александр Свияш

На този диск, с помощта на специална научна технология на фона на звуци от природата, са записани позитивни утвърждения/афирмации/ по определена тематика. Позитивните утвърждения да разработени от специалисти от Центъра по позитивна психология на Ал. Свияш - "Разумен път" и Канадската Академия за успех "Естествен път", в резултат на дългогодишни  научни изследвания и практическа работа с хората.  Всички утвърждения са записани така, че Вие не ги чувате в момента на прослушването на записа, което позволява да се преодолее съпротивата на съзнанието и ЕКОЛОГИЧНО положителните нагласи да се включат директно в подсъзнанието.  Вие ще се ръководите от новите установки в ежедневието и при важни решения автоматично, ако СЛУШАТЕ ПРОГРАМАТА 40 ДНИ.
С помощта на използвания в програмата  бинаурален ефект, ритъмът на мозъка се привежда тета  състояние, характерно за гениалните идеи. В това състояние пълноценно функционират и  двете полукълба на главния мозък и  информацията се съхранява в подсъзнанието, заобикаляйки филтрите на съзнанието.


Как да работите с аудиопрограмата:
- задължително да се слуша със стереослушалки;
- в продължение на 40 дни /напр. сутрин и вечер по 30 мин/ - не е нужно да се започва от мястото, където сте приключили слушането, тъй като програмите се повтарят;
- обърнете внимание на листа с афирмации /има го  като текстов файл/ - добре е да се прочитат няколко пъти седмично;
- изображението на обложката /има го отделно/ е един от символите на сакралната геометрия - дава възможност да се пренастроят вътрешните Ви програми на подсъзнаието в резонанс с този знак. Да се гледа 5-10 мин преди или по време на слушането на програмата.


- САКРАЛНИЯТ СИМВОЛ


Список Программ - Установок, записанных на диске «ПОВЫШАЕМ УВЕРЕННОСТЬ В СЕБЕ»

1. Я верю в себя на 100%!
2. Я верю в свои способности!
3. Я безусловно верю в себя!
4. Я всегда мудро и интуитивно принимаю решения!
5. Я интуитивно осознаю ситуацию и ее возможности.
6. Я верю в себя в любой ситуации!
7. Я уверен в себе - Здесь и Сейчас!
8. Я принимаю себя таким человеком, какой я есть, с любовью и благодарностью!
9. Я счастлив на пути к успеху!
10. Я всегда думаю о результате положительно!
11. Я – уникальная личность!
12. Я безгранично уважаю себя!
13. Я легко себя мотивирую!
14. Я полностью доверяю себе и своим чувствам!
15. Я сам творю свое будущее!
16. Я всегда думаю о себе положительно!
17. Я всегда удерживаю свою уверенность в себе на высоком уровне!
18. Я работаю позитивно, мудро и интуитивно над улучшением своей жизни!
19. Я радуюсь жизни безусловно!
20. Когда нужно, я умею обратиться за помощью!
21. Мои мысли о себе и моей жизни всегда сопровождаются положительными эмоциями!
22. Я верю в уникальный смысл моей жизни!
23. Уверенность в себе - всегда крепкий фундамент моего успеха.
24. С каждым днем я становлюсь все более уверенным в себе!
25. Я осознан в своих поступках и ощущениях!
26. Я все более и более уверен в себе с каждым днем!
27. Моя уверенность в себе постоянно растет!
28. Я люблю себя, людей и я люблю жизнь - Здесь и Сейчас!
29. Я счастлив безусловно!
30. Я мудро и эффективно использую каждую возможность познать себя и быть счастливым!
31. Мое сознание расширяется каждый миг.
32. Я познаю свой внутренний мир радостно, я принимаю себя!
33. Я доверяю своим внутренним чувствам и действую интуитивно и мудро.
34. Я счастлив, уверен в себе, успешен - Здесь и Сейчас!
35. Я люблю и я любим - Здесь и Сейчас!
36. Я читаю книгу Жизни, чтоб познать себя и открыть свой полный ожественный потенциал.
37. Я целен, мудр, эффективен и успешен - Здесь и Сейчас!
38. Я доверяю себе и Жизни!
39. Я вижу вокруг только позитивные возможности!
40. Я всегда легко и радостно начинаю задуманное!
41. Я стабилен в процессе достижения любой цели.
42. Я принимаю спокойно и разумно все обстоятельства на пути к цели. Я действую эффективно и мудро.
43. Я всегда использую интуицию для принятия решений и анализа ситуации.
44. Я вижу большую картинку мира, это придает мне уверенности и мотивирует меня!




# 40
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ИРА, така като те чета, ми идват мисли, че в случая "урокът" е да се научиш да казваш "Не" и да не се поддаваш на чужди мнения и натиск - още повече на родата. Те си имат техния живот. Те няма да ти издържат фирмата. Фирмата е твоя, парите са твои, с тях оцеляват много хора, на гърба ти лежат много отговорности. След като някой не е компетентен да си върши работата  и не само не си я върши, но и пречи, дезорганизира другите, съсипва скъпи машини и всичко върви назад, трябва да си понесе отговорността независимо какъв ти се пада. Така и останалите работници ще започнат да те уважават, защото сега си загубила уважението им. След като си опитала всички начини, явно има само един още и ти го знаеш, убедена съм, но не си готова да го направиш, защото се страхуваш пак от реакциите на другите хора. Направи го смело, не се поддавай на провокации и си запази хляба, който те храни. Може да ти бъде малко трудно, но само първия път е така. Отстоявай себе си. Това е моето мнение. Ти си прецени точно как ще постъпиш.  Hug

"Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните."
Паулу Коелю "Петата планина"


Благо-даря от сърце на всички, които оценихте труда ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 0
Leny   newsm51

Благодаря! Hug За пореден път ни зарадва с добре структурирана тема и отново навременна интересна  и полезна информация.
Да си пожелаем повече участници във форума да се включат освен с теория и с практики по темата, така че за всеки да има по нещо.
Пожелавам успех на всички в сбъдване на желанията!!! Kissing Heart

# 42
  • Мнения: 3 674
Много Ви благодаря, момичета.
Иска ми се да реша проблема и решението го виждам с освобождаване на мама, но като си помисля как ще се настроят срещу мен цялата рода, та дори и приятелките и  Sick ...

Ами защо те притсенява, кой какво ще си мисли ? Важен е твоя бизнес и оцеляване на твоето семейство. А кой какво си мисли ще си остане само в неговата глава , ако ти не го приемеш за истина в твоята глава...


ИРА, така като те чета, ми идват мисли, че в случая "урокът" е да се научиш да казваш "Не" и да не се поддаваш на чужди мнения и натиск - още повече на родата. Те си имат техния живот. Те няма да ти издържат фирмата. Фирмата е твоя, парите са твои, с тях оцеляват много хора, на гърба ти лежат много отговорности. След като някой не е компетентен да си върши работата  и не само не си я върши, но и пречи, дезорганизира другите, съсипва скъпи машини и всичко върви назад, трябва да си понесе отговорността независимо какъв ти се пада. Така и останалите работници ще започнат да те уважават, защото сега си загубила уважението им. След като си опитала всички начини, явно има само един още и ти го знаеш, убедена съм, но не си готова да го направиш, защото се страхуваш пак от реакциите на другите хора. Направи го смело, не се поддавай на провокации и си запази хляба, който те храни.    Hug

  В подкрепление на поста  на eldivine  ти пускам това  Peace

"Това са някои от честите оплаквания на мои клиенти и приятели, които се чувстват манипулирани по най-различни начини. Отговарям им едно и също: „Хората се отнасят с вас както вие сте ги научили."
Ако намирате, че се държат зле с вас,вгледайте се в собственото си мислене и поведение и се запитайте защо сте позволили и дори насърчили отношението, от което се оплаквате. Ако не търсите в себе си отговорността за начина, по който се държат с вас, ще си останете безсилни да направите нещо по въпроса.

Римският философ Епиктет обобщава същите тези идеи преди повече от две хиляди години:

Обижда ни не онзи, който се държи зле с нас, а това, че го приемаме като обида, така че ако някой ви ядоса, ядосва ви всъщност собственото ви гледище."


От Уейн Дайер "Бъди Господра на Живота си! "

Ира...така че бъди ТИ, господар на живота си, а не майчето  Hug

Ти  решенито вече вътрешно си го взела и знаеш какво да направиш, защото  интуицията ти е подсказала верния път! Не се страхувай  от реакциите на останалите... Wink Следвай смело интуицията си!  Peace


Пожелавма ти успех!!!  Hug





# 43
  • UK
  • Мнения: 13
Страхотно оформена тема!   bouquet
Момичета, бихте ли препоръчали някакъв подходящ ритуал, който може да се направи в офиса, ако имате собствен бизнес? Най-вече изпробван, от който лично сте доволни. Смятам да направя едно основно разчистване и искам да го сучетая с някои 'магийки' за повече успехи и приходи.  Laughing
Много ми се ще да приложа и Фън Шуй, но са ми много бегли познанията. Много сложно ми се вижда, все едно да почна да изучавам цяла наука от А и Б. Знам че има и специална тема, погледнах, но там са доста напред с материала. Нямам време и възможност в момента да се задълбочавам, та ако знаете някъде да е обяснено по-простичко, ще съм благодарна.Или някоя подходяща за начинаещи книжка.  smile3547

# 44
  • Мнения: 3 674
Страхотно оформена тема!   bouquet
Момичета, бихте ли препоръчали някакъв подходящ ритуал, който може да се направи в офиса, ако имате собствен бизнес? Най-вече изпробван, от който лично сте доволни. Смятам да направя едно основно разчистване и искам да го сучетая с някои 'магийки' за повече успехи и приходи.  Laughing
Много ми се ще да приложа и Фън Шуй, но са ми много бегли познанията. Много сложно ми се вижда, все едно да почна да изучавам цяла наука от А и Б. Знам че има и специална тема, погледнах, но там са доста напред с материала. Нямам време и възможност в момента да се задълбочавам, та ако знаете някъде да е обяснено по-простичко, ще съм благодарна.Или някоя подходяща за начинаещи книжка.  smile3547

 Фън Шуй никак не е зле, като начало... Аз започнах с изяждането на  книжки на Лилиан Ту и Наталия Правдина, защото там , където живея  няма никакви Фън Шуй специалисти, така че трябваше да се задоволя само с  тези книжки. Започнах доста елементарно, със символи, изчисления на Гуа, изчисления на дома, почистване, пренареждане...ех, може и да е елементарно, но те ми дадоха много! Laughing Така че, не мога да се оплача!  Hug

Иначе в темата си имаме една профи Фън Шуй дама  Heart Eyes   bouquet... но тя напоследък почти не се вясва тук  и ще и дърпаме ушенцата... Sad  Тя би могла да ти препоръча конкретни неща...  Peace

Между впрочем, тя има чудесен сайт   Wink  Ето го   Hug

Относно ритуали и вълшебства, има колкото ти душа иска на първата страница  благодарение на нашата неуморна фея Лени,   bouquet която е селектирала всичко , от което се нуждаем! Hug  

Така че, смело дерзай!

Общи условия

Активация на акаунт