Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 782
  • 724
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 0
ЗА ВСИЧКИ, КОИТО ИСКАТ ДА НАПРАВЯТ КАРТА НА ЖЕЛАНИЯТА!!!!

Картата на желанията
се прави на Новолуние, за предпочитане на първия ден от лунния цикъл.
до 8 ЧАСА СЛЕД ЗАПОЧВАНЕ  на НОВОЛУНИЕ - ТОВА Е НАЙ-СИЛНИЯТ ПЕРИОД  /но може и до 48 часа след началото на Новолунието/
Внимание! Вижте часа да не е във времето”Луна без курс"
http://www.astrohoroscope.info/

НОВОЛУНИЕ – 08.09.2010 г. (13:29)
Етапите при изготвяне на карта на желанията

1. Започнете да събирате картинки от цветни списания, които илюстрират вашите заветни желания. Изберете от 4 до 8-10 картинки, вземете лист картон (препоръчва се 50 х 70 см)или достатъчно голям лист хартия, който ще служи за основа на картата. Разделяме условно тази карта на 9 сектора
2. В центъра слагаме нашия образ- снимка, рисунка, наш символ, нашето име, като на този образ сме млади, силни, здрави и се харесваме много
Над снимката – в центъра може да се постави знак ом

3.По посока на часовниковата стрелка започваме да залепваме картинките  от  сектор югоизток(сектор богатство) и т.н.В съответния сектор записваме с думи и/или с рисунки и поставяме снимкови обозначения /изрезки от списания, книги, интернет картинки/  на своите желания. Снимките и илюстрациите да са ярки, цветни, необичайни. Под снимката можете да добавите утвърждение. . Желанието да се формулира ясно, кратко ,Ако няма материален израз на вашето желание, изрязвайте заглавията, които да характеризират живота ви.Под всяка снимка и утвърждение трябва да има вашият подпис.Картата без подпис не работи.
4. Картата на желанията се поставя в сектора на богатството
5.  Прочетете на глас  всяко  желание.
6.Вгледайте се в картата. Повторете три пъти универсалния звук "ОМ".
/ Това е при завършване на картата/
Внимание: Ако не сте сигурни искате ли нещо, или не, не слагайте снимката му върху картата, защото вероятността да се сбъдне е много висока.

На картата на желанията отгоре се изписва:
„Благодаря ви за това, че всичко, което е в картата на желанията лесно и бързо да влезе в живота ми, в полза на мен и на всички наоколо!”
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Всички моите желания се сбъдват лесно и без усилия за общото благо."
/тази декларация се изписва отдолу на картата/

Всичко на картата на желанията трябва да бъде написано като свършен факт.

Например:
1.Ако искаме къща, не се пише „искам къща…”а

-„Аз живея в този чудесен дом.Той удовлетворява всичките ми нужди и желания.Намира се на чудесно място.Моят дом е пълен с вибрации на любов.”

2.Не се пише ,например”Аз искам да работя като счетоводител” а
„Аз работя като счетоводител” и т.н.
3.”Аз карам кола……”, а не „Аз искам да купя….”

Забележка: Ако искаме финансово благополучие, то не се рисуват или слагат снимки на пари и банкноти, защото Вселената не разбира този символ правилно. Трябва да се поставят резултатите от финансовото благополучие, примерно: пътешествие и снимки от него, нова къща, нова кола, университет и яхти и т.н.

                       КАРТА НА ЖЕЛАНИЯТА

"Благодаря ви за това, че всичко, което е в картата на желанията лесно и бързо да влезе в живота ми, в полза на мен и на всички наоколо! "



4.Юго-изток                                        5. Юг                                       6.Юго-запад      
пари/богатство                        слава/репутация                                брак /любов
Благосъстояние                        късмет,вдъхновение                      взаимни отношения
Изобилие
Благоденствие                              
                        



3.ИЗТОК                                           9.ЦЕНТЪР                                    7.ЗАПАД
Семейство,                                    Своя снимка                              Деца,творчество
Род,                                           Здраве,хармония                         Създаване, ново начало
Общество


2.Северо-изток                              1. Север                                          8.Северо-запад
Мъдрост и знания                          Кариера                                  Пътешествия,приятели
Духовност                                                                                       Ментори



"Всички мои желания се сбъдват лесно и без усилия за общото благо."

АКО НЯКОЙ ЖЕЛАЕ МОЖЕ ДА ДОПЪЛНИ ИНФОРМАЦИЯТА!!!!

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 15:50 от nvesela

# 166
  • София
  • Мнения: 0
Ускоряване  продажба на имот

Вземете червен плик и сложете в него:

1. Каквото и да е парче метал от кухнята ;
2. Малко пръст от градината ;
3. Парче  дърво, отцепено от дъската за гладене .
Хвърлете червения плик в бърза река.

(Източник : G. Хейл )


За продажба на имот, чрез способи на Фън Шуй

1.Напишете бележка с желанието за продажба на имота и поставете под фигура
      на кон    на   Новолуние.

2. Дава се обява на имота на Новолуние (1-ви лунен ден)

3.Поставят се в южния сектор на апартамента  9 слънчогледа. Резултат след 2 седмици, според  консултанти на недвижими имоти.

4.В картата на желанията се поставя снимка на имота в северозападен сектор и часовник, за да се ускори продажбата.

5.За ускоряване на продажбата се поставя часовник на изток, в източния сектор и под него поставете бележка с желанието за продажба на имота, напр.”Къща продадена за ….(цена)”

6.Запишете адреса на имота на лист хартия и сгънете листа.Хвърлете го в река с по-бавно течение и незабавно си тръгнете, без да се обръщате назад.

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 14:33 от nvesela

# 167
  • Мнения: 10 651

mijjjka
  Hug Страхотна идея!!! Дано успееш да постигнеш желаното! Hug

Благодаря ти, raliko   Hug
И аз много го желая и знам, че ще стане   Grinning

 Hug

# 168
  • Мнения: 753
Записвам се да ви следя Hug

# 169
  • Мнения: 36
Привет от мен  Hug Благодаря за енергийната помощ - помолих в миналата тема че си бях загубила личната карта, а ми предстоеше нещо важно. Намерих я като се върнах на гишето, където бях последно и служителката я беше прибрала.

Чета ви всеки ден, но рядко пиша (още не смея), но относно това ще си позволя да изкажа мнение:
Знаете ли какво си мисля докато чета...
Картата на желанията и изобщо желанията ми се струва работят тогава, когато сме всъщност щастливи и нямаме належаща нужда от нещо.
Когато сме на ръба, когато се нуждаем спешно от нещо, тогава не става.
Имаше такъв Вселенски закон.
Забелязвам че момичетата с хуба работа, с материално горе-долу сносен начин на живот нещата им се получават, мисля си дали защото техния начин на живот е "ръката" която се протяга и си взема нещата които желае  newsm78
А тези, които са без работа, пари, дом, при тях нещата зациклят, дали от належащата нужда или просто защото не е във възможностите им да осъществят желанията си...
Дано да греша  Praynig
Мои мечти са се сбъдвали точно като съм била в материална и емоционална дупка. Без да ползвам техники, ритуали и прочие ...

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 23:30 от smile*smile*smile

# 170
  • Мнения: 7
Темата е много позитивна и интересна.  Hug Едвам успявам да прочета всичко. Записвам се ,за да мога да следя,защото все още не смея да пиша.

# 171
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
*Мила*Щастието е в малките неща,в малките победи,в малката калинка или малкото цвете,но не защото те са малки сами по себе си - в тях е събрана цялата Вселена.
Човек обаче често е сляп и търси огромните неща,които да му дадат тези емоции.

Представи си за миг,че си наистина сляпа и толкова искаш да видиш  не просто света,а собственото дете,че си неподвижна,а толкова искаш не да обиколиш света,а  просто да идеш сама до тоалетната,че си неизлечимо болна  и ти остава определено време,в което дори няма да можеш да отпразнуваш следващия си рожден ден,не да родиш дете,да създадеш семейство,да направиш кариера,а просто искаш да поживееш още известно време и да се порадваш на живота.
Представи си го.Тогава Вселената няма да ти прати вълшебна пръчица ,за да изпълни едни грандиозни мечти.А самите мечтите ще са други,по-малки,но по-значими.

Да се задоволиш с малкото е най-голямата победа на духа над материята.
Ралико, много добре разбирам какво искаш да кажеш - и си много права, ама мнооого права. Нямам нужда да си представям, че съм сляпа или неизлечимо болна - доскоро се срещах по работа с точно такива хора всеки ден и това ми даде възможност да благодаря ежедневно и ежеминутно за това, което имам - здрава, права, на крака и можеща да помага на другите - за разлика от тях, които в много случаи зависят изцяло от другите...  Няма нужда да си го представям... Това беше моето ежедневие за достатъчно дълго време -  и научих много неща. Точно това ми даде възможност да наблюдавам тези хора много и от друга гледна точка - научих се да "познавам", когато някой има заболяване, което по принцип не е неизлечимо, или травма - кой ще се оправи и доколко бързо. Но това си е цяла друга тема.

Но от друга страна, "има много пътища към Бога" или дори "всички пътища водят към Бога". Някои избират пътя на ограничаването на желанията и копнежите си - в източните течения има такива повеи - други смятат, че най-доброто усъвършенстване на душата става, като отидеш в манастир - откажеш се напълно от всички човешки стремежи и желания в полза на служенето на Бога, трети смятат, че плътта трябва да се бичува, за да й се напомни, че само духът е важен. Не ми е работа да ги осъждам или да изтъквам къде не са прави, според мен. И те ще стигнат там, където и аз, където и всички ние, в крайна сметка - но пътеката им е друга...

За себе си съм избрала друг път - да се науча да освободя желанията си и да се уча да ги осъществявам. Аз съм възпитавана в скромност и съм учена от малка да се задоволявам с малко. Резултати - тогава винаги съм имала малко. Достатъчно, за да преживявам, но малко. Когато започнах да се уча да искам повече, се оказа, че мога да имам и повече - и то не защото почнах да работя повече - а заради промяната в мисленето. Да, смятам, че действително в основата на всичко е да оценяваме всяко мъничко нещо във Вселената, да се радваме на всяка пеперудка и цветенце, на проблясъка на слънцето между облаците, на капката роса в тревичката - но това не значи, че трябва да спираме дотук. Поне аз съм решила да отида по-нататък.  Hug Не защото постигането на по-големи неща ще ме направи по-щастлива - не. Аз съм щастлива и сега, всеки ден. Казвам го на глас, не се срамувам от това.  Когато го забравя - си го напомням. Търся начини да се върна в естественото си щастливо състояние - това е част от процеса на успешно съзидаване, поне при мен така работи. Трябва да успявам да поддържам вибрациите си високи, за да ми се случват хубави неща. Или да съм много целенасочена - което ми се случва в състояние на гняв или яд хехе. Но предпочитам първото.  Просто си мисля, че ако имам повече, ще мога да съм още по-полезна.

Eldivine  Hug
Мижка - благодаря за пожеланието послучай настъпващото новолуние - успех и на теб - прекрасна мечта! Кучетата и на мен са ми слабост (вижда се от подписа хехе).

# 172
  • Мнения: 105

*Мила*
За да не се превърне в задочен спор,мога само ти кажа,че вибрациите не се повишават когато имаш повече възможности,а когато в сърцето си имаш любов.Тогава не възможностите,а желанието ще е водещо да помагаш,има много начини да помагаш стига да имаш желание и любов право от сърцето.
 
                   ***
Веднъж Учителят казал на Учениците си:
-Запомнете,в света няма Абсолютна истина!
Един Ученик попил:
-А това Абсолютна истина ли е?
-Не,разбира се.-усмихнал се Учителят.

# 173
  • Мнения: 957
Но от друга страна, "има много пътища към Бога" или дори "всички пътища водят към Бога". Някои избират пътя на ограничаването на желанията и копнежите си - в източните течения има такива повеи - други смятат, че най-доброто усъвършенстване на душата става, като отидеш в манастир - откажеш се напълно от всички човешки стремежи и желания в полза на служенето на Бога, трети смятат, че плътта трябва да се бичува, за да й се напомни, че само духът е важен. Не ми е работа да ги осъждам или да изтъквам къде не са прави, според мен. И те ще стигнат там, където и аз, където и всички ние, в крайна сметка - но пътеката им е друга...

За себе си съм избрала друг път - да се науча да освободя желанията си и да се уча да ги осъществявам. Аз съм възпитавана в скромност и съм учена от малка да се задоволявам с малко. Резултати - тогава винаги съм имала малко. Достатъчно, за да преживявам, но малко. Когато започнах да се уча да искам повече, се оказа, че мога да имам и повече - и то не защото почнах да работя повече - а заради промяната в мисленето. Да, смятам, че действително в основата на всичко е да оценяваме всяко мъничко нещо във Вселената, да се радваме на всяка пеперудка и цветенце, на проблясъка на слънцето между облаците, на капката роса в тревичката - но това не значи, че трябва да спираме дотук. Поне аз съм решила да отида по-нататък.  Hug

Това много ми хареса и напълно споделям!  Heart Eyes
За мен всяко задоволяване от това, което имаш в момента е спиране на процеса. Спиране на Аз-а си да постигне повече, дори да е само в мечтите си. Да се радваме на това, което имаме, е чудесно. В противен случай няма да сме никога щастливи! Но да си кажа, че това ми стига и нищо повече не искам - така спирам всичко, което аз и вселената можем все още да постигнем.

Все едно да отворя прозореца на къщата си и да видя цялата зеленина наоколо! Божественост! До ноздрите ми достигат всички ухания на пролетта! И аз си казвам: От това по-хубаво няма. Това ми е достатъчно и нищо повече не искам. А не знам какво все още може да има. Може да има нещо още по-прелестно, но аз сама спирам нещата, които могат да достигнат до мен, казвайки си: Това ми е достатъчно!


Крем карамел, зная, че не ми се сърдиш, щом и на теб ти е смешно!  Hug Просто ми е хубаво да се веселя, да внасям веселие в дните си. И с тази моя фантазия, в момента на представяне, си помислих как ще ги отлепя после...  Laughing

# 174
  • Мнения: 957
tonimar Е, не е  честно само някои от "четящите" да си пожелават други неща освен печалби от тотото Mr. Green,аз лично за себе си вече нямам желания,желанията ми са свързани с други хора и събития,които биха правили тях щастливи.Не защото имам много ,а защото това, което имам ми е достатъчно и ме прави щастлива. Wink


raliko, това намекнах в по-преден пост. Ако аз имам - ще има и за други хора. И ако имам достатъчно, - ще шляпна нечия депресия и нещастие. Нещата за мен не са контрастни материя/нематерия. Материалното и духовното зависят едно от друго, дали това ни харесва или не - така е.

Когато една майка е в безизходица; няма дом, няма храна за детето си - как духът да е силен и щастлив от това, че детето и все пак диша и вижда изгрева?


Мила, може би ти не си човека, в чиито възможности е да измисли лек. Но говорим за желания. Нищо не ти пречи да го пожелаеш, нали! А когато желаеш нещо, може и да се случи  Grinning


Прочетох нещо интересно, но в момента нямам време да ви го разкажа. Само с две думи: Чрез работа едновременно със съзнание и подсъзнание, човек може да навлезе в цялата информация, която носим. "Носим", защото по някакъв начин подсъзнанието на всички хора е слято. Така можем да надникнем в бъдещето; да печелим от тото и още неща - за душата.

Хубав ден!

# 175
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Знаете ли какво си мисля докато чета...
Картата на желанията и изобщо желанията ми се струва работят тогава, когато сме всъщност щастливи и нямаме належаща нужда от нещо.
Когато сме на ръба, когато се нуждаем спешно от нещо, тогава не става.
Имаше такъв Вселенски закон.
Забелязвам че момичетата с хуба работа, с материално горе-долу сносен начин на живот нещата им се получават, мисля си дали защото техния начин на живот е "ръката" която се протяга и си взема нещата които желае  newsm78
А тези, които са без работа, пари, дом, при тях нещата зациклят, дали от належащата нужда или просто защото не е във възможностите им да осъществят желанията си...
Дано да греша  Praynig

Грешиш,  smile3521 newsm44 newsm68
При мен най-много неща са се сбъднали без карти, без техники. Освен, че си представях много ясно какво искам, без да съм наричала това визуализация.
Книга мога да напиша за това ... някой ден.

# 176
  • Мнения: 105

Когато една майка е в безизходица; няма дом, няма храна за детето си - как духът да е силен и щастлив от това, че детето и все пак диша и вижда изгрева?


Тони,точно това,че детето и все пак е живо и вижда изгрева само по себе си носи най-много сили в майката,а щастието е субективно понятие-човек може да е щастлив именно ,че днес точно е жив,дори да няма дом,храна,семейство..А особено, когато става дума за дете-няма с какво да се сравни усещането,че все пак детето  ти е живо,без значение трудностите,безисходицата... Впрочем няма ситуация,от която да няма изход,човек просто трябва да го намери. Hug

# 177
  • Русе
  • Мнения: 11 913
   

Не мога да съм щастлива само от факта, че съществувам. Нуждая се от доста повече неща и в това няма нищо лошо. Енергията се задвижва не само от щастливи и розови мисли, но и от малко гняв.

    jd , ако го нправиш, ще съм ти читател, да знаеш.  Hug

# 178
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855

*Мила*
За да не се превърне в задочен спор,
Радвам се, че и двете не искаме това  Hug
 
мога само ти кажа,че вибрациите не се повишават когато имаш повече възможности,а когато в сърцето си имаш любов.Тогава не възможностите,а желанието ще е водещо да помагаш,има много начини да помагаш стига да имаш желание и любов право от сърцето.
Мислех, че и аз съм казала горе-долу същото - но явно не съм се изразила достатъчно добре, щом има нужда от доуточняване  newsm78 Благодаря ти, че го правиш  Hug Peace
 
                  ***
Веднъж Учителят казал на Учениците си:
-Запомнете,в света няма Абсолютна истина!
Един Ученик попил:
-А това Абсолютна истина ли е?
-Не,разбира се.-усмихнал се Учителят.


Много хубаво е това - благодаря!  Hug  Това й е хубавото на тази тема - толкова сме различни, споделяме различни виждания, пътища - има за всекиго по нещо  Hug

# 179
  • Мнения: 2 937
Грешиш,  smile3521 newsm44 newsm68
При мен най-много неща са се сбъднали без карти, без техники. Освен, че си представях много ясно какво искам, без да съм наричала това визуализация.
Книга мога да напиша за това ... някой ден.

Книги вече са написани доста за този начин. Един пример - Уейн Дайър. Когато се променим да бъдем в хармония със себе си и околните, когато вършим работата си с вдъхновение и сме в синхрон с Източника при нас пристига толкова изобилие, че сме в състояние да осъществим и най-смелите си мечти. И щом продължаваме да го правим цял живот няма как това което даваме да не се връща обратно при нас умножено. Значи Уейн Дайър, след като с такава философия е осигурил материално и неродените си правнуци на многобройното си семейство, трябва да спре да иска отплата за труда си за да се научи да се радва на малкото което ще му остане. Всички имаме различни уроци в настоящия живот и обобщения какво трябва да правят всички са най-малкото неуместни.

Общи условия

Активация на акаунт