Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 828
  • 724
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 606
Ленни,благодаря за новата тема.Хубава и чудесно допълнена както винаги!  Hug

# 106
  • Мнения: 77
[quote


Мъргалче, голяма си сладурка...  Laughing " Хванах тая и тръгнах..." Joy Тя май книгата те е хванала теб, а не ти нея, в смисъл, че тя те е избрала!  Hug Никак не си сгрешила с избора! Всичко на този автор  е много  полезно по пътя.  Peace Иначе в  КЛИК!!! / Спиралата//  /  има от този автор цели 5 книги. Безплатно си ги сваляш и си ги четеш с лап топчето в леглото  Laughing


[/quote]много благодаря за книжките на автора!  bouquet
тъкмо мислех да пусна въпросче къде да ги търся да си ги сваля!златни сте!!!!

# 107
  • Мнения: 2 986
Хванах тая и тръгнах  Crossing Arms


Сбърках ли или не?


Точно за тази книга питаше и в предишната тема дали си заслужава. Мисля, че ти отговорихме тогава - не си сбъркала!

Открил съм за себе си същите методи още от малък и в последните десетина години ги прочетох подробно застъпени във всички книги на Уейн Дайър - затова и го харесвам толкова, понеже е най-близо то това, което смятам за правилно в моя живот. Работи на 100%

# 108
  • Мнения: 957
Ще ви разочаровам, момичета. Това беше през януари преди три или четири години. Нищо не ми се изпълни (поне от това, което си спомням, може нещо незапаметено да е факт вече, знам ли). Обаче тази карта си беше част от програмата на курса. Не бе съобразена с пълнолуние. А и накрая ни ги прибраха. Знам ли, може всички наши желания да са се сбъднали на ръководителката на курса...  Laughing


Мила, споделям напълно твоите мисли за хоби-работа-полезност! Човек винаги може да е по-полезен, когато е независим и разполага с времето си  Hug
Аз нямам съпротива за парите - винаги ще им намеря пътя (например една наша съфорумка, пишеща преди и в тази тема, от пролетта е в силна депресия и една шокова терапия с една пачка би и се отразила много добре!) Не знам какъв е отговора на твоята питанка, обаче мога да споделя моята: По повод обмена на пари... с даването съм доста по-напред от получаването  newsm78 Няма лошо, защото за преживяване имам достатъчно. Но питанката ми ме шляпва от време на време. Мога да измисля множество евентуални отговори, но това не променя нещата, поне засега.


Маргало, приятно четене! И спокойна вечер на  всички!

# 109
  • Мнения: 957
ПП Работа обаче си намерих преди да е завършил курса!  Crazy

# 110
  • София
  • Мнения: 2 840
Значи, аз си правя следното заключение - ако искам нещо, правя карта, в която изобщо не го слагам, но затова пък слагам куп неща, дето иначе не ги ща, след което давам картата на някого и така резултатът е ясен - получавам това, което не съм сложила там.
Хитро! Mr. Green

# 111
  • Мнения: 957
Недей тъй, КЛОНКА, ще ме обвинят в саботаж!  Laughing А пачките си ги исках и продължавам да си ги искам но тъй като на мен ми хрумна подобен на твоя извод, - да взема да опитам; може при мен наопаки да стават нещата  newsm78

# 112
  • Мнения: 1 568
Хванах тая и тръгнах  Crossing Arms


Сбърках ли или не?


Точно за тази книга питаше и в предишната тема дали си заслужава. Мисля, че ти отговорихме тогава - не си сбъркала!

Открил съм за себе си същите методи още от малък и в последните десетина години ги прочетох подробно застъпени във всички книги на Уейн Дайър - затова и го харесвам толкова, понеже е най-близо то това, което смятам за правилно в моя живот. Работи на 100%


Така е  hahaha
Отивах до книжарницата за нея и винаги се прибирах с друга  Joy
Днес отидох за друга и най-после се прибрах с нея  Hug

# 113
  • Мнения: 541
Ще ви разочаровам, момичета. Това беше през януари преди три или четири години. Нищо не ми се изпълни (поне от това, което си спомням, може нещо незапаметено да е факт вече, знам ли). .......................................

И при мен така, не помня нещо да се е изпълнило.

Но смятам тава новолуние пак да пробвам, даже наопаки да е както предлагате  Laughing

# 114
  • София
  • Мнения: 2 840
Недей тъй, КЛОНКА, ще ме обвинят в саботаж!  Laughing А пачките си ги исках и продължавам да си ги искам но тъй като на мен ми хрумна подобен на твоя извод, - да взема да опитам; може при мен наопаки да стават нещата  newsm78

Не, бе, сериозно, може да се окаже добра техника. Може да има логика. Това, което не търсиш, не полагаш усилие даже да "отработиш" образа му, не го пожелаваш, не го материализираш мислено, може да се чувства привлечено от това пренебрежение... Rolling Eyes
Или по смисъла на някаква друга логика.

# 115
  • Мнения: 1 520
Няколко ритуала за пари от Наина Владимирова. Лично аз много им се забавлявах докато четох как се изпълняват Hug

МАЛКИ РИТУАЛИ ЗА ПАРИ
Тези малки ритуали за пари съм извършвала не веднъж през магьосническата си младост и бях извънредно доволна от техните резултати. Три дни преди пълнолуние сложете под килима, по който минават всички, най-едрата банкнота, с която разполагате. На пълнолуние я извадете и я върнете там, откъдето сте я взели. Това е! Но действа страхотно! Следващата "операция" е доста сложна, но ако успеете да я осъществите, ще бъде чудесно. Преглеждайте всички банкноти, които минават през ръцете ви, за да видите дали няма съвпадения с вашите инициали и датата ви на раждане. Ако имате късмет и намерите такава, ще станете много богати. Но това не е всичко. Талисманът трябва да бъде зареден. Ритуалът се извършва при нарастваща луна в петък или неделя. Вземете лист хартия и напишете най-заветното си желание, което искате да постигнете с пари. Сложете отгоре банкнотата талисман, около нея поставете в кръг шест свещи и ги запалете. Докато те горят, представяйте си ярко и в цветове нещото, за което мечтаете. Когато свещите догорят, завийте листчето с желанието и банкнотата в малка чиста кърпа, с която сте избърсали лицето си, и ги приберете на скришно. До месец талисманът ще даде резултат. Но и вие не стойте със скръстени ръце и преследвайте мечтата си.

За да имате пари.
Тези ритуали са изградени върху мисъл-форми. Вече знаете какво значи това.

Лепка.
Представете си, че от главата до петите сте намазани с нещо много лепкаво: сладко, мед или лепило. А сега си представете, че отвсякъде: от вън, от тавана, откъм вратата към вас летят пари... Много, много пъстроцветни банкноти, желателно - зелени. И всички тези пари полепват по вас, направо се лепят, и вече са ви покрили от главата до петите. Толкова са много, че е невъзможно да ги преброите... А после ще ги съберете и ще ги сложите, да речем, в гардероба. И отново ставате лепкави... Hug

Листопад.
Настанете се удобно във фотьойла, сложете ръцете си върху коленете с дланите нагоре и си представете, че отгоре се изсипват пари, много, много пъстри банкноти... Те кръжат като есенни листа и изведнъж в ръката ви пада дебела пачка пари. Почувствайте колко е тежка. Ето още една пачка и още, и още. Парите са тежки, те са много. Благодарете им, че са дошли при вас Hug

НАИНА ВЛАДИМИРОВА
"365 РИТУАЛА ЗА БЛАГОПОЛУЧИЕ"

# 116
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Недей тъй, КЛОНКА, ще ме обвинят в саботаж!  Laughing А пачките си ги исках и продължавам да си ги искам но тъй като на мен ми хрумна подобен на твоя извод, - да взема да опитам; може при мен наопаки да стават нещата  newsm78

Не, бе, сериозно, може да се окаже добра техника. Може да има логика. Това, което не търсиш, не полагаш усилие даже да "отработиш" образа му, не го пожелаваш, не го материализираш мислено, може да се чувства привлечено от това пренебрежение... Rolling Eyes
Или по смисъла на някаква друга логика.

Нали аз така се сдобих с къща /СИО/ hahaha Оставаше ми едно желание и аз написах "Съпругът ми да си купи къща"  newsm78 /и до сега те зная от къде ми щукна това Thinking/ Нямаше и месец и къщата вече беше факт /КЛОНКА не е в Бевърли Хилс  Wink/
Сега се отвориха едни ми ти строежи Shocked, но това е друга тема. Благодарна съм за неочакваното изобилие, но все пак като искате нещо, детайлизирайте  Hug


Мила, споделям напълно твоите мисли за хоби-работа-полезност! Човек винаги може да е по-полезен, когато е независим и разполага с времето си  Hug

tonimar, Мила, и аз споделям напълно  Hug

yahoo, мисълта на У.Д. "откраднах" от твоя пост, защото много ми хареса за начало Peace

БЛАГО-ДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ ДУМИ   bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 2 840
Лени, да разбирам ли, че всички други желания също са ти се изпълнили?!
 И че това с къщата даже не е било намислено, даже не е било "желание" по смисъла на нещо бленувано и т.п.
И след един месец - ей така - хоп! - къща???
Да беше кола, спонтанно да си купите, ма то цяла къща, от нищото Crazy Shocked
Аз съм в шок!
НЯма значение, че не е в Бевърли Хилс, то и ние не сме в Калифорния, така че hahaha

Какъв беше тоя списък, я сподели, че техниките тук са бая, не мога да гадая коя точно е сработила с къщата Mr. Green

# 118
  • Мнения: 105
За изпълнение на желанията са нужни много вяра и желание с любов право от сърцето newsm51,всички техники имат в основата си това.Останалото са подробности.

Моите желания се изпълняват както вече забелязвам в рамките на 6 месеца.Значи "веднага" не винаги става,но пък и не е много бавно.Някои по-големи желания  обаче ми отнемат повече време.Друг път докато помисля и вече  е факт.Но до сега всичко,което съм поискала е ставало. А от априлската ми карта на желанията само 3 желания още не са се сбъднали,до края на годината мисля,че и те ще са факт. newsm03

Важно обаче е да се помни,да внимаваме какво си пожелаваме. newsm03

# 119
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Имам доста изпълнени и също толкова неизпълнени желания. Като почна да мисля как ще стане и да давам зор /мислено, разбира се/, все не става. Като забравя /пусна/ желанието - става.
И друго - понякога пиша нещо, което още в момента зная, че няма да се изпълни, защото изпитвам вътрешна съпротива при оформянето - от тези няман реализирани.
Също не ми се изпълняват по-общо формулираните / по-скоро абстрактно/

Това с къщата беше от ритуала за посещение на ангели - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=484827.0. И наистина, не е ставало  въпрос за такава покупка Rolling Eyes Аз също бях доста шокирана, което си е потвърждение на теорията  да не се чудим кое и как ще стане.

Към постиженията от ритуалите мога да посоча:
- живея в хармония със себе си, надявам се и с околните
- на 50г.съм - чета без очила;имам 10 бели косъма на кръст; здрава съм;
- научих техники, с които помагам на себе си и близки;
- раздавам своите знания и това ме прави много щастлива, защото съм полезна някому в точния момент;
- имам неочаквани приходи /говоря за по-крупни суми/;
- ритуалът със зарядното действа за по-малки суми;
- привличам и контактувам с хора, с които се чувствам комфортно;
- винаги след безкористно даване, получавам нещо още по-голямо;
За по-дребните и ежедневни попадения - няма да пиша Hug

П.П. Мина ми меракът за картоправене, предпочитам визуализации;  писане на сценарии; молитва от сърце; пеене на манри и.т.н. - но всичко трябва да е наситено с плам, любов и енергия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П.2 Не съм открила лекарство против рака, но искам да даря кувьоз на болница - и зная, че скоро ще стане  Praynig

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 23:45 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт