Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 786
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Благодаря за новата тема! Прекрасно оформена и нищо пропуснато!   bouquet  Hug

При мен нещата се случваха, преди да открия темата. После имах период, в който някак се уплаших, че всичко става толкова лесно и бързо и хоп ... пропаднах в дупка. Като се замисля, тогава май май нещо нямах желания и се бях оставила на течението. После се случиха случки, които ми наместиха болтовете, а и открих една тема във форума ... после и тази ... И винаги, ама съвсем винаги, ми се случват нещата от тогава. Само дето понякога сякаш чувам "наистина ли го искаш?" и ми се показва алтернатива. А тя понякога е наистина по-добра.
И затова вече внимавам повече какво си пожелавам, т. е. опитвам се да го видя с повече подробности, кое как ще изглежда ... че да не се хАбя излишно после за "ремонти" на желанието  Laughing Laughing

Благодаря ви за всичко!

# 76
# 77
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте, на всички позитивно мислещи в този форум!
Лени  Hug БЛАГОДАРЯ за прекрасно оформената тема!!! newsm51
Искам да предоставя на Вашето внимание,една молитва на Наталия Правдина към която има 5 страници отзиви за това,че е ефективна.
Публикуването на тази молитва е продуктувано от желанието ми да се ползва от тези, които имат такава потребност и моята благодарност към всички,които споделят знанията си.

Молитва на Наталия Правдина

При спешна нужда от пари


Чуй, Богиньо,  призива наш,

Нека над всеки слънце да свети!

На съкровищата  приказния дар!

Да  излее като златен дъжд над нас,

И  сърцата, които  в унисон

Туптят със цялата Вселена в ритъм

Богатство да добият, да стигнат висоти,

И Ангелите да докоснат със души.

Те  дарове приготвили за нас са,

За всичките – несметни богатства,

Всичко е твое – иди  го вземи!

И влез в божественото братство!

Фортуна! Възроди ума ни!

За да се спусне манна от небето!

Дъното е равно на  върха

На познанието във века,

За всички има  чудеса!


В оригинал:

Когда СРОЧНО нужны деньги
Когда срочно нужны деньги, вам поможет молитва от Наталии Правдиной:
Услышь, Богиня, наш призыв,
пусть каждому сияет солнце!
сокровищ сказочный прорыв
на нас златым дождем прольется!
и те сердца, что в унисон
со всей Вселенной в ритме бьются
богатств достигнут и высот,
и Ангелов душой коснутся,
что приготовили дары,
для всех - несметные богатства,
всё есть твоё -
иди - бери!
вступай в божественное братство!
Фортуна! Возроди сознанье!
чтоб манну получить с небес!
низ равен верху в век познанья,
для всех достаточно чудес!

Ритуалът се провежда и е в сила само при условие, че имате нужда от определена сума пари за постигане на конкретна цел,т.е.преди да прочетете молитвата трябва да кажете:
"Имам нужда от  800 долара за закупуване на нов хладилник”,
 а след това 15 минути да прочетете съзнателно и замислено Молитвата към Фортуна, представяйки си как имате необходимата Ви вещ.В други случаи( ако не назовете сума,която да е необходима за даден предмет) , този метод не работи.
 Когато спешно Ви трябват пари,а не се предвиждат постъпления ще помогне тази молитва на Наталия Правдина.

Ако някой желае  може да предложи друг превод на молитвата.
http://www.magicwish.ru/publ/10-1-0-107

Присъединявам се към призива на Клонка, да се сподели за  успехите и сбъднатите мечти, постигнати посредством публикуваните техники и ритуали.
В руски сайт прочетох, че при първоначално прилагане на различни техники(ритуали)може да има влошаване на нещата, но това е временно.Успехът идва след това.Затова преди всичко трябва да подхождаме с вяра,търпение и силно желание за това, което искаме.

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 11:52 от nvesela

# 78
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте, момичета! Моята най-голяма мечта е да живея със семейството си в чужбина. Ако някой знае какво да нарисувам на картата на желанията нека ми помогне. Иначе виждам голяма промяна в мен. Толкова съ позитивна,че учудвам всички близки и познати.Сякаш живея друг живот. Благодаря ви от сърце!

# 79
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Благодаря за красивата тема.
 newsm51

# 80
  • София
  • Мнения: 606
Ето още един Ритуал за пари от Наина Владимирова:

Във вторник по изгрев слънце в книжно пликче насипете три чаени лъжички сол. Поставете пликчето в портфейла при парите. След това се приближете до прозореца, дръжте портфейла с парите и солта между дланите си и седем пъти прочетете следното:

Нашето дело на раби Божи ( тук имената ) ще започне, нашата работа ще потръгне, нашата работа в пари ще се превърне и нека тези пари не свършват от днес и навеки. С тези думи заключвам, катинар.

Ползва се за парични успехи при делови преговори. Ако отивате на среща, от която очаквате да получите печалба, извадете пликчето със солта от портфейла си и го сложете в десният си джоб. След срещата го върнете в портфейла. За всяко ново начинание трябва да правите на ново ритуала с нова сол.

АСТРОНОМИЧЕСКИ СЪВЕТИ

Много от вас поне веднъж в живота си са били несправедливи, не са постъпвали по съвест и са получавали ( неочаквано ) наказание отгоре. Защо? Защото Висшите сили виждат всичко, знаят всичко и " поучават " всеки един от нас.

ОВЕН
За лоша постъпка Овенът се наказва с лишаване от покровителството и благосклонността на началството, възникват конфликти с по-възрастното поколение. Наказанието може да се прояви, като се влоши благосъстоянието на семейството - може да се стигне до пълно безпаричие.

ТЕЛЕЦ
Хората от тази зодия трябва да внимават много, ако изведнъж започнат да се карат с приятелите си, ако постоянно се редуват неприятности и неочаквани лоши ситуации, а нормалните отношения с партньорите и колегите изведнъж станат конфликтни. Също така, ако възникват най-различни " бариери" "пречки" за осъществяване на плановете и проектите.

БЛИЗНАЦИ
След извършване на осъдителна постъпка хората от този знак изпадат в депресия за определен период. Те нямат желание дори пръста си да помръднат. Това е най-верният признак за наказание ОТГОРЕ. Вторият признак е  разочарованието от хората, неочакваното прозрение, откриването у другите на недостатъци, които преди не сте забелязвали, особено у тези, които сте обичали и считали за съвършени.

РАК
За извършеното зло в прекия смисъл на думата този знак може да получи удар по главата или по лицето ( плесница ). При опит да се самоутвърдят  с тях могат да се отнесат доста грубо. Раците трябва да станат много внимателни, ако имат неуспех в реализиране на плановете си.


# 81
  • Мнения: 957
Здравейте, момичета! Моята най-голяма мечта е да живея със семейството си в чужбина. Ако някой знае какво да нарисувам на картата на желанията нека ми помогне.


Desss

# 82
  • София
  • Мнения: 6 767
Аз с материалните неща напълно зациклих.  Confused Даже мисля, че ако извадя листчетата с желанията отпреди година нищо няма да е изпълнено. Не съм фиксирана върху тях, пуснала съм ги, но...Може би не им е времето сега. Иначе да, научих се да оценявам всяко едно хубаво нещо, колкото и дребно да е. Преди май не го умеех това. По-малко се тревожа, знам, че "няма да е все така", което също е хубаво. Не зациклям, а това ми беше специалитет. Като се фиксирах върху нещо и нямаше измъкване - цел, човек, желание - без значение. Ужасна работа. Но това го изтрих - не без усилие.  Laughing
Техниката със зареждане на портмонето работи, обаче безотказно. Спасявала ме е неведнъж. Но големите материални придобивки - не.
Този месец мисля да направя картата на желанията, да видим.
А - и техниката с горенето на листчетата - желанието беше обвързано със срок и не се изпълни.  Confused Няма как да прескочи срока и да се изпълни сега.

# 83
  • Мнения: 1 568
Здравейте, момичета! Моята най-голяма мечта е да живея със семейството си в чужбина. Ако някой знае какво да нарисувам на картата на желанията нека ми помогне.


Desss
newsm47

# 84
  • София
  • Мнения: 606
ЛЪВ
Неправилните постъпки на гордите Лъвове се наказват с лишаване на доходи, прекъсване на връзките със скъпи хора, с физическа слабост и изтощение.

ДЕВА
Хората от тази зодия трябва да бъдат много внимателни и да анализират своите постъпки, ако започне да не им върви; ако се влошат отношенията си с хората около тях, при пропуски в работата и нарушаване на новите планове, неприятности при пътуване и екскурзии.

ВЕЗНИ
Влошаване на отношенията с роднините, семейните разправии и скандали, напрегнатите отношения с децата, неразбиране преживяванията на близките, загуба на интуицията - всичко това получават хората от този знак, ако нарушават световният закон за справедливост.

СКОРПИОН
За греховете Скорпионите са наказвани преди всичко материално, загуба на ценни вещи, предмети, украшения, които много са им харесвали. В духовно отношение - загуба на благоразположението на любимия човек, чувство, че са нещастни, затруднения в творчески процес. Всичко в живота престава да ги радва.

СТРЕЛЕЦ
Като отплата за непристойно поведение Стрелецът получава напрегнати отношения с колегите и с тези, които преди са ги подкрепяли, повреда на скъпи вещи и принуждаване да се занимават с дребни и безинтересни неща.

КОЗИРОГ
За своите лоши постъпки представителят на тази зодия отговаря преди всичко с обтегнати отношения с партньора, засягане на собствените интереси, също така той губи чувството си на стабилност, на равновесие, лишаване от дял при подялба, ще бъде принуден да общува с неприятни и безцеремонни хора.

ВОДОЛЕЙ
Като пренебрегва моралните ценности, този човек ще се сблъска със следните неприятности: невъзможност лесно да печели пари, загуба на имущество, ще му се наложи да има работа с користолюбиви хора, ще възникнат разпри с любими хора.

РИБИ
Като отплата за недобри постъпки Рибите ще получат затруднения и проблеми по време на пътуване, загуба на документи, загуба на доверието на близки хора, невъзможност да учат, разочарование от хората и иделите.

Ако сред изредените наказания установите нещо, което се е случвало на вас, трябва да се замислите какво толкова сте сгрешили или направили, за да получите възмездие от Висшите сили.

# 85
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Lilian, за мен е точно в десятката. Това е безотказният ми компас - кога съм на прав път и кога слизам от него. Е, понякога си навивам на пръста нещо, въпреки всичко, което ми се случва, но докато не ми дойде акъла в главата - нищо не ми се получава. Възстановя ли справедливостта (поправя несправедливата си постъпка) - всичко отново започва да се нарежда добре.

# 86
  • Мнения: 3 674
Добър ден! Hug


Лилиан, заинтригувана съм от астрономическите съвети... Дааа, има разочарование от идеали...оказа се неизбежно, но  пък живота си върви и е прекрасен с всичките ми минуси и плюсове!  Heart Eyes

Klemy , имай доверие във Вселената и ще видиш! Нещата се случват, точно  тогава, когато най-не очакваш. Hug  Поне при мен все така е било...



Да ви се похваля,едно от желанията ми от Картата на съкровищата е ''станало''факт.Замислих се и се оказа че досега съм отавала много внимание,на проблемите си с мисли от сорта сега ще стане лошо и т.н.
Но когато си промених мирогледа към всичко ,всичко върви съвсем в друга посока.


Супер!  Hug

Усмихнат и пълен  с хармония и любов ден ви желая!   bouquet



# 87
  • София
  • Мнения: 606
Lilian, за мен е точно в десятката. Това е безотказният ми компас - кога съм на прав път и кога слизам от него. Е, понякога си навивам на пръста нещо, въпреки всичко, което ми се случва, но докато не ми дойде акъла в главата - нищо не ми се получава. Възстановя ли справедливостта (поправя несправедливата си постъпка) - всичко отново започва да се нарежда добре.

jd   bouquet  И при мен е абсолютно точно... и аз така разбирам, че се отклонявам от пътя... Затова реших да го пусна... много хора се чудят "защо на мен, защо сега" Simple Smile Тъкмо ще имат повод да помислят по темата...
 
Винце Живота е прекрасен!  Hug

# 88
  • Мнения: 3 674
Lilian, за мен е точно в десятката. Това е безотказният ми компас - кога съм на прав път и кога слизам от него. Е, понякога си навивам на пръста нещо, въпреки всичко, което ми се случва, но докато не ми дойде акъла в главата - нищо не ми се получава. Възстановя ли справедливостта (поправя несправедливата си постъпка) - всичко отново започва да се нарежда добре.

jd   bouquet  И при мен е абсолютно точно... и аз така разбирам, че се отклонявам от пътя... Затова реших да го пусна... много хора се чудят "защо на мен, защо сега" Simple Smile Тъкмо ще имат повод да помислят по темата...
 
Винце Живота е прекрасен!  Hug

Да, Лили !   Hug

# 89
  • Мнения: 1 568
Lilian, за мен е точно в десятката. Това е безотказният ми компас - кога съм на прав път и кога слизам от него. Е, понякога си навивам на пръста нещо, въпреки всичко, което ми се случва, но докато не ми дойде акъла в главата - нищо не ми се получава. Възстановя ли справедливостта (поправя несправедливата си постъпка) - всичко отново започва да се нарежда добре.

jd   bouquet  И при мен е абсолютно точно... и аз така разбирам, че се отклонявам от пътя... Затова реших да го пусна... много хора се чудят "защо на мен, защо сега" Simple Smile Тъкмо ще имат повод да помислят по темата...
 
Винце Живота е прекрасен!  Hug

Да, Лили !   Hug

Охо, дружина  Hug

Общи условия

Активация на акаунт