JUMBO

  • 5 606
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте!

Вчера купих за една приятелка, която след месец ще роди Автоматичен Парен Стелиризатор от Джъмбо. Днес реших да го пусна да вида как работи преди да го подаря и на ти - Не работи. На бележката пише, че рекламация на счупени стоки се прави в събота и неделя. В сайта прочетох на много места, че е само в неделя? Ще се свържа утре с магазина да ги попитам дали в събота също работят. Телефон за контакти с магазина - 02 958 0340.
Вече съм решила да купя Стерилизатор на Chicco от магазин Пакостници, но за целта трябва да ми върнат парите от Джъмбо.
Интересува ме на някой връщали ли са пари за счупена стока или само може да се замени с нещо друго?
Благодаря дами  Peace

# 1
  • Мнения: 4
Здравей на нас ни се наложи преди време да се разправяме с тях за една електрическа кола която не работеше-в крайна сметка не ни върнаха парите а ни подмениха колата.  Peace Успех утре  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 13
Ох.... надявам се да се получи, че за мен са много пари... повече няма да стъпя  в този магазин..... #Cussing out

# 3
  • Мнения: 13
а в събота или в неделя сте ходили?

# 4
  • София
  • Мнения: 813
Независимо кога ще ходиш, имай впредвид че не може да ти откажат да ти върнат парите ако ти държиш. Или по точно по ЗАКОНА за защита на потребителя нямат това право. Още повече че уреда не работи. Успех с рекламацията  Hug

# 5
  • Мнения: 4
Какво стана ходи ли до магазина днес.До колкото си спомням мисля че подменихме колата в неделя.  Peace

# 6
  • Мнения: 13
Не се получи. Вдигнахме скандал със сестра ми.... могат да ми го заменят с нов, а аз си исках парите. В крайна сметка говорих по телефона с някакъв мухльо, който се представи като управителя, но и това не помогна. Не го плаши защитата за потребителя....Аз му казвам " Искам си парите!", той ми отговаря" Няма да ви ги върна" и така 10 мин. В крайна сметка ми затвори телефона и се разбрахме с момичето на касата да си купим други неща за същите пари. Накупихме си детски дрешки и шишета за мляко.

От любопитство отидохме до Стирилизаторите и започнахме да отваряме кутиите една по една. Познайте : отворихме 5-6 кутии и всички бяха със същия дефект - не им се натискаше копчето за вклщчване.... калпава работа.
Този магазин  за дълнопробни стоки е един от многото, които не ценят клиентите си!
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 7
  • Мнения: 4
И аз така си мислех-че няма да ги върнат но не исках да те обезкуражавам.А какъв стерилизатор бяхте взели и на каква цена.И като каза че сте купили дрешки-пуснали ли са вече есенно-зимните.  Peace

# 8
  • Мнения: 13
Мисля, че имаше якенца...

А Стерилизатора беше безмарков за 39.99 лв., бял с жълто/оранжево.
Какво да се прави. Обидното е, че ни правят на маймуни, а няма какво да направим. Close

# 9
  • Мнения: 2
Ходих до новия магазин-заредено е със есенни дрешки Peace

# 10
  • Мнения: 0
Момичета благодаря ви за отговорите  Peace

# 11
  • Мнения: 1
Това си е политика на фирмата-Джъмбо никога не връщат пари-само заменят стоки за същата стойност. Навсякъде е така, не само в България. Така че не се ядосвайте излишно-не само българите ги правят на маймуни.

# 12
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Съжалявам за неприятностите, но наистина Джъмбо е магазин с евтини и калпави неща. Добре че има стоки от реномирани фирми, че да не заприлича на битак. Пробвай да потърсиш в prodavalnik.com често има майчета които публикуват чисто нови стоки (подарък) и са на видимо с по-ниски цени. Понякога са дори в гаранция.Така за сумата която беше дала за стерилизатора "без име" може да намериш на някоя известна марка. Така ще помогнеш и на някое мамче. Ако е за микровълнова те съветвам да разбереш модела на микровълновата и да провериш размерите и в нета (ако искаш да е изненада), защото аз имам малка микровълнова и само някои модели влизаха. Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 129

[/quote]
Ходих до новия магазин-заредено е със есенни дрешки Peace

Кой е този нов магазин?

# 14
  • Мнения: 1 492
Ходих до новия магазин-заредено е със есенни дрешки Peace

Кой е този нов магазин?
[/quote]
Другото Джъмбо, на Ботевградско шосе.

Общи условия

Активация на акаунт