АСИ и ДЕМИР-нещо по вече от магия-тема 59

  • 35 038
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Asi / Гордата Аси

повторение по Диема фемили - всеки делничен ден от 22.00 часа




Най-хубавото нещо в моя свят си ТИ!  Най-нежното докосване. Единствено!
Най-искреното нещо в моя свят си ТИ!  И лъжата единствена. От която горчи...
Най-истинското нещо в моя свят си ТИ! Друго не би могло и да има. Никога...
Най-желаното нещо в моя свят си ТИ!  Ти си надеждата. И мога да дишам...
Ти си светът за мен.... Само ти!  И когато те няма.... умирам...
Автор: Муратуба


Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме


Murat Yıldırım (Demir)
Çetin Tekindor (İhsan)

http://media.snimka.bg/6755/019765956.jpgNur Sürer (NerimanTülay Günal (Süheyla)
Selma Ergeç (DefneCemal Hünal (Kerim)
Saygın Soysal (Aslan)
Onur Saylak (Ziya
Aslıhan Güner (Gonca

   А това е официалният сайт на сериала




Новите роли на нашите любимци


Саваш в Любов и наказание



Феновете на "Аси"
 

1.Рина          2.Муратуба          3.Евич          4.Дидока          5.Лин          6.Маги          7.Лабрекс

8.Наивница          9.Поли          10.Николета          11.Аси          12.Кати          13.Алис          14.Неземна

15.Мишенце          16.1001 фен          17.Силва          18.Бонобо          19.Краси          20.Господинова          21.Златина

22. Кайли          23.Каката          24.Зико          25.Катя          26.Римини          27.Венера          28. Мики 76

29. станкова82          30. svetla boqeva          31. Pepa47          32. Ренеа          33. cveta666          34. sovabg          35. Elmas

36.МелинаМел          37. samo maria          38. Katerina 61          39. Мондрита               40.lirio          41. mishlencho           42. hionelss          

43. sisitaaaaaaaa          44. donatela_i          45.  >>shokolad<<          46.izabel_vani          47. Мима 58          48.sava9           49. lily55

50. Asye          51.nadine1111          52.Alexandra_l          53.anastasiq 1           54. simito0 98         55. vanq 6119


Любовта означава  да се подчиниш на сърце,  на което се доверяваш...
Любовта означава  да те галят само ръце,  които познаваш...
Любовта означава  да заспиваш в прегръдки,  които обичаш...
Любовта означава  да те будят сутрин очи,  които тебе обичат...
Любовта означава  никога да не ти се налага  да казваш “Съжалявам...”
Любовта означава  да можеш винаги и докрай  да прощаваш...

Автор: Муратуба










Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна.
"Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ, от 17,30 часа.
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ, от 17.30 часа.



 Tuba Buyukustun (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)    Çetin Tekindor (İhsan)

 Nur Sürer (Neriman)   Tülay Günal (Süheyla)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)

 Selma Ergeç (Defne)   Cemal Hünal (Kerim)    Saygın Soysal (Aslan)
  
 
 Onur Saylak (Ziya)   Aslıhan Güner (Gonca)    Dilara Deviren (Ceylan)   Elif Sönmez (Melek))



А това е официалният сайт на сериала

Последна редакция: нд, 22 авг 2010, 13:13 от Mamma

# 1
  • Мнения: 0
За първи път правя тема,исках още неща да сложа,но Joy Joy Joy натиснах публикувай и стана мазало  Joy Joy

# 2
  • Мнения: 0
Привет чафи, паздрав за темата!!! радвам се, че ще има къде да пишем за нашите любимци! Аз много трудно се справям с качването на снимки, но дано всички, които обичат Аси и Демир, Мурат и Туба се включат отново!  bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 73
Добър ден.Благодаря ,че пак ще има тема За АСИ И ДЕМИР. Виждам,че са изтрити двете теми. Само предишната е останала на страница 47. Писах и там,а и тук искам да призова всички засегати страни. Да заровим томахавката и да покажем,че любовта към нашите любимци ще ни обедини и няма да има два или повече лагери. Ще се радвам,ако видя всички запленени от любимия ни сериал пак заедно. Няма непоравими неща. Всяко начало е трудно, дано тук да върви по вода и без да се нараняваме взаимно. Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 5
# 6
  • Мнения: 164
3дравеи, Чафи! Благодаря 3а темата!!! Веднага съм тук, 3ащото много ги обичам те3и двамата - Аси и ДЕМИР!

# 7
# 8
  • Мнения: 73
Така и не се научих да намалявам снимки,затова не смея да пусна една много хубава на Аси и Демир,че ако заради мен и тази тема бъде изтрита,ще съжалявам безкрайно много. Разбрах,че сами момичетата,Найвница и Ринка са помололи да бъдат изтрити двете теми. Лошо е ,но и е добро начало,ако пак бъдем тук и поставим всичко лошо зад гърба ни.

# 9
# 10
  • Мнения: 0
Дидка, и аз не съм се пробвала да намалявам снимки и затова ще гледам да не качвам повече, за да не ни изтрият темата! Naughty

# 11
  • Мнения: 0
toni-2  не нахлуваш,добре си дошла  Hug

# 12
  • Мнения: 164
Еи сега и3гледах два пъти клипа на Наивница ,, Тихо ми па3и,, Оправих си настроението, то страстни целувки, то любов.Ето 3аради това сме тука.

# 13
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!
Чафи, благодарим ти за новата темичка.Нека тази тема ни обедини, а не ни разделя.Да не забравяме, че сме тук да се забавляваме, а не да си образуваме ненужни спорове.Животът е достатъчно сложен, нека това да е нашият остров на спокойствието и забавлението.Нека всички омагьосани се обединим, а да не се делим.

# 14
  • Мнения: 0
Нека някой който е в темата и знае, да каже за това събитие в Дубай, за което се писа в предишните теми.Те двамата заедно ли ще ходят, много ми е любопитно, явно нещо съм пропуснала..за това не знам. може би са поканени да участват в някакво предаване....

Общи условия

Активация на акаунт