Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 549
  • 725
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 957
Вярвам в Бог, а сега всички тези нововъведения ме карат да се разкъсвам и да се боря със себе си.
Страх ме е да не сгреша.


Маргало, бориш се със старото и новото в теб. Може би старото ти е сигурно, а новото не толкова. Последната грижа на Бог е да иска да си във война със себе си. В случая не е пагубно да сгрешиш. Касае се за начина, по който възприемаш Бог, а той винаги може да бъде променен отново. (Аз Го приемам като любов)

# 586
  • Мнения: 572
Момичета, смешна неделя ви пожелавам - я по-весело Simple Smile

 hahaha  hahaha  hahaha Добре се посмях ! Рози   bouquet

Друго не смея да коментирам, че съм още нова и ровя из първа страница когато имам време  Grinning

# 587
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Когато си мислиш, че не те гледам

Съобщението, което всеки възрастен трябва да прочете, защото децата наблюдават и правят това, което ти правиш, а не това, което казваш.




   
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях, че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как нахрани изгубено коте и научих, че е добре си мил с животните.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как направи любимата ми торта за мен и научих, че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз чух как каза една молитва и аз знаех, че някъде има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как отдели от времето и парите си, за да помогнеш на хора, които нямат нищо и научих, че тези които имат нещо трябва да дават на тези, които нямат.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се грижиш за нашата къща и всеки в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че би трябвало да бъда отговорен когато порастна.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се безпокоиш и исках да бъда всичко онова, което бих могъл да съм.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз научих най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър и творчески човек, когато порастна.
    * Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах и исках да ти кажа “Благодаря!” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам.

     Изпращам това на всички онези хора, които зная, че правят толкова много за другите като си мислят, че никой не ги вижда.
     Всеки от нас, родител, дядо и баба, роднина или приятел, оказва влияние в живота на едно дете. Днес казах една молитва за теб. Как ще докоснеш нечий живот днес? Просто насочи някой към това, за да го прочете и може би ще ги накараш поне да помислят за тяхното въздействие върху другите.
       


mozila,  Hug

# 588
  • София
  • Мнения: 0
1countingsheep smile3524Съвет на Марина Борман(практикуващ маг) - Русия!!!

За да не сънувате кошмари ( който страда от такива ) трябва да се постави под леглото някакво желязо в продължение на 6 месеца.
След 6 месеца  го изхвърлете  и поставете  нов предмет от желязо !

http://www.magicwish.ru/forum/17-32-62     Сообщение # 918

Приятни сънища!!! smile3524

# 589
  • Мнения: 1 111
аз пък се върнах да ви чета още от началото - от първата тема....кога ли ще смогна, лелеее....
както каза една съфорумка преди мен - къде ли съм бляла и аз,че не съм видяла навреме темата...сега имам чувството ,че съм пропуснала нещо много важно и състоятелно - и затова ще наваксвам

книгата Подсъзнанието може всичко я имам от преди 3 год.,но  и до днес не съм я прочела.Опитвала съм, предимно в моменти когато ми е било тежко и апатично, но явно не подхождам правилно към нея /книгата/, щом още не съм я прочела...по-скоро я приемам като един вид "хапче", което мигновено ще ми подейства и ще виждам всичко в розово

# 590
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
аз пък се върнах да ви чета още от началото - от първата тема....кога ли ще смогна, лелеее....
както каза една съфорумка преди мен - къде ли съм бляла и аз,че не съм видяла навреме темата...сега имам чувството ,че съм пропуснала нещо много важно и състоятелно - и затова ще наваксвам

книгата Подсъзнанието може всичко я имам от преди 3 год.,но  и до днес не съм я прочела.Опитвала съм, предимно в моменти когато ми е било тежко и апатично, но явно не подхождам правилно към нея /книгата/, щом още не съм я прочела...по-скоро я приемам като един вид "хапче", което мигновено ще ми подейства и ще виждам всичко в розово
Hug
Защо смяташ, че си бляла? В тази тема всеки попада точно когато му дойде времето Laughing
За "Подсъзнанието" - споко, не е задължително да е твоята книга. Със сигурност не е моята. Но пък тук има толкова други подходи и техники, че все нещо ще се окаже най-подходящо за теб.
Успех!

# 591
  • Мнения: 58
Благодаря ви, че ви има Simple Smile
  bouquet

# 592
  • Мнения: 10
Колкото повече чета, толкова по-дълбоко се убеждавам в правдивостта на Правилото за Стотната маймуна, вярвам че всички сте чели Друнвало или ако не сте- правилото е в сила, по неведом път знанието ще стигне до вас. Аз отскоро се измъквам от една дупка, където прекарах около 3 години и се радвам че се измъквам бързо- получава се с помощта на рейки, паневритмия, медитация и всичко описано на страница 1. Но бих искала да споделя нещо което ми е като Спешна помощ за да е полезно на другите които ще изпълзят от техните си дупки.

Аз излъчвам спокойствие и сигурност към хората около себе си.
Аз зная, че моето подсъзнание е продуктивно и че всичко, което му внушавам чрез моите мисли и вяра ще намери израз и ще се прояви в моя живот.
Аз се вслушвам в своя вътрешен глас, който ме допуска винаги и само до доброто и правилното.


И да попитам- тези от вас които четат Учителя Петър Дънов и са в Рейки канала- прави ли ви впечатление че Учителя е дал упражнения, които като ги правиш и следиш това, което ръцете описват стигаш да символи от Изис Сейким?
И още- Правили ли сте с Рейки  упражнението :
Сърце чисто като кристал
ум светъл като Слънцето, Душа обширна като Вселената,
Дух мощен като Бога и едно с Бога
Опитайте, вълшебно е


# 593
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Лени, много ми хареса написаното от теб  Hug   Лукара,много полезно наистина!Азсъм прохождаща и съм ви благодарна за помоща! Желая ви спокойна нощ!

# 594
  • Мнения: 1 568
Лека нощ  Hug
Благодаря ви за позитивизма  Hug


# 595
  • Мнения: 13
Dobro utro na vsi4ki!
http://www.youtube.com/watch?v=O4PDiR8dOm8&feature=related

P.S. izviniavam se no pc ne e moi i niama kirilitsa.

# 596
  • Мнения: 1 568
Снощи гледали ли сте това?


http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/sort/broadcasted


Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 10:30 от Маргало

# 597
# 598
  • Мнения: 1 422
Момичета, изпращам ви нещо смешно за прекрасно настроение през седмицата. Прегръщам ви всичките!

Електрическите волтове носят името на Волтер,който е изобретил електричеството.

Гравитацията е изобретена от Исак Уолтън.Тя е главно през есента,защото тогава от дърветата падат ябълки.

Бенджамин Франклин открил електричеството, като търкал котки отзад.

Фосил е изчезнало животно.Колкото е по-древно,толкова е по-изчезнало.

Слънцето над Британската империя никога не залязва,защото Британската империя е на Изток,а слънцето залязва на запад.

Магна харта доказала,че никой свободен човек не бива да бъде два пъти обесван за едно и също престъпление.

Почти всяка животинска кожа може да се опъне върху рамка и да издава приятен звук щом се отстрани животното.

Музиката,която се пее едноременно от двама души,се нарича "дуел".

Бетховен бил толкова глух,че пишел шумна музика.

Когато мъжът е женен за една жена,това се нарича монотонност.

Оптимист е лекар,който лекува очите.

Бъдещото време на "давам" е "взимам".

Източната част на Азия се нарича Евтаназия.

Жителите на Москва се наричат москити.

Рогоносците се появили в праисторическо време.

Вятърът е като въздуха,но е по-нахален.

Мумия наричаме жената на фараона.

Кокошките стават рано сутрин и започват да снасят.Добрите деца трабва да следват техния пример.

Бог е създал мъжа красив,а жената не, защото тя може да се гримира.

Кавалерството води началото си от пещерната ера.Тогава първобитният човек е пускал жената да влезе преди него,за да провери дали има мечка или друг звяр.

# 599
  • Мнения: 730
Маргало Много благодаря за клипчетата. Бях чела книгата на Е. Логинова ,заслужава си. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт