Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 488
  • 725
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 13
 smile3525 newsm67
Честит рожден ден на момичетата родени днес!!!!!!!!!
Много здраве, живот и щастие!!!!!!!!!
Вчера бяхме на разходка в Родопите сред една борова гора. Въздухът напоен с миразмата на дърветата, зеленината и чистият въздух вършат чудеса.  newsm74
Казвам го за тези които чувстват претоварване и умора, ако имате възможност направете една такава разходка високо в планината, послушайте вятъра в дърветата, птиците и ромона на планинските ручеи. Днес се чуствам като преродена. Не спирам да се усмихвам и ми е едно хубаво и леко.
Пожелавам ви леки и успешни дни!!!

П.С. И на мене нещо Крион не ми допада, спрях да го чета. Предпочитам Силва по ми импонира.

# 301
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Честито на всички празнуващи!

Момичета, поспрете се малко. Обсебени ми се виждате от желанията си - откъснете се за малко и се насладете на това което имате. Не ставайте жертви на егото си да искате непрекъснато още и още. Всичко си има технологично време за възприемане, иначе се превръщате в колекционери без да успеете да извлечете и минимална полза от всеки елемент от колекцията си. Добър е съвета на Рози и рози да въведете малко баланс в нещата.
Peace
Именно

Има си време за сеидба , време "реколтата" да порасне , време за събиране на урожая  Hug
Май преди време Миж, бе пускала много хубава притча  Hug

ХУБАВ ПРАЗНИК И ОТ МЕН
  bouquet




Летящите хора


Летящите хора не трупат имоти
тях все ги вълнуват други животи.
...

Летящите хора са малко на брой,
но техния свят е до болка и мой.


Летящите хора размахват криле,
те нямат земя, но си имат небе.


Летящите хора се разпознават,
никога ближния те не предават.


Летящите хора - повярвай във тях,
да имаш мечти и надежди и смях.


Летящите хора макар да са кът,
превръщат в съдба дори и мигът.


Летящите хора не знаят мълчане,
но често мълчат та летежа да стане.


Летящите хора ги срещаш и ти,
но техния полет е в други среди.


Летящите хора летят и в дъжда,
размахът е воля, успехът - мечта.


Летящите хора са пъстри звезди.
Търси се сред тях, но добре се търси.


Валентин Йорданов

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 16:33 от Desss

# 302
  • Мнения: 1 422

Бравоооо и това ти е от мене

# 303
  • Мнения: 515
Desss  Hug Стахотно е, копирам си го веднага    bouquet

# 304
  • Мнения: 12
Desss, Hug
много е красиво,много ме развълнува!

# 305
  • Мнения: 112
Честит Рожедн Ден и от мен  newsm51

Desss  Hug винаги пишеш много хубави мисли ,притчи или стихотворения
Благодаря   bouquet

# 306
  • София
  • Мнения: 0
Всесилна молитва към Богородица


Намерена е на гроба на Божията майка. Вярва се, че който я носи, няма да бъде застигнат от врагове, болести и проблеми, а молбите му ще бъдат чути. Молитвата помага за лесно зачеване и раждане. А този, който я прочете преди смъртта си, може да очаква появата на Богородица в момента на смъртта си, която ще го утеши:

“Радвай се, Ти, даваща сила на самодържците!

Радвай се, слава и радост на всички свещеници!

Радвай се, ключ към райските врати!

Радвай се, пристанище невидимо!

Радвай се, помощнице на всички, Господарке наша и Девице!

Радвай се, скиптър на всички царе!

Радвай се, вместилище на невместимото!

Радвай се, Ти, кърмилата с мляко Христос, животодаряващия, всещедрия Бог, наш

Създател!”

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 20:01 от nvesela

# 307
  • София
  • Мнения: 0
Преди повече от век Кристиан Ларсън е написал невероятни истини за успешен и позитивен живот. Направете ги свои!

ОБЕЩАВАМ НА СЕБЕ СИ

Да бъда толкова силен, че нищо да не наруши моя душевен мир.

Да говоря за здраве, щастие и благоденствие с всеки човек, който срещна.

Да направя така, че всички мои приятели да усещат, че има нещо безценно в тях.

Да гледам от слънчевата страна на всичко и да осъществя своя оптимизъм.

Да мисля само за най-доброто, да работя само за най-доброто и да очаквам само най-доброто.

Да бъда във възторг от успехите на другите, като за мои собствени.

Да забравя грешките от миналото и да се съсредоточа върху великите постижения в бъдещето.
 
Да имам винаги ведро изражение и да подарявам усмивка на всяко живо същество, което
срещна.

Да посвещавам повече време за личното ми развитие, така че да нямам време да критикувам останалите.

Да бъда великодушен към притесненията, благороден към гнева, твърде силен за страха и твърде щастлив за да позволя наличието на проблеми.

Да имам високо мнение за себе си и да обявявам този факт пред света не с думи, а чрез велики дела.

Да живея с мисълта, че целият свят е на моя страна, докато аз съм верен на най-доброто, което е в мен.

написано от Кристиан Д. Ларсън през 1912 г

# 308
  • София
  • Мнения: 0
Упражнение
"Списък за привличане на пари "
- ПРАВИ СЕ НА РАСТЯЩА ЛУНА
.
 
Правейки това упражнение редовно, ще започнете да развивате своето парично съзнание.
Само 2-3 пъти седмично в продължение на 15 минути и вие несъзнателно ще започнете да търсите пари.
Изпълнявайки  упражнението, вие  паралелно формирате позитивно мислене на успешния и заможен човек.

Намерете тихо място, където никой няма да ви безпокоя  15-20 минути.
На един празен лист А4 със собствената си ръка напишете заглавието:


"Аз се нуждая от пари за ....»и напишете списък с всичко, което ви трябва.

Смело направете своя списък с всичко, което иска душата ти, всичко, което смятате  важно за себе си: желаните автомобили, апартаменти, луксозни предмети и т.н. Ограниченията в този списък са нежелателни.Списък без никакви ограничения.Вместо това на всеки елемент, напишете неговата стойност в удобно за Вас валута.
В резултат на вашите действия ще имате желания списък с определена стойност.
Можете и да обобщите, за яснота.
Това е всичко! Упражнението завърши.

Упражнението работи 100% !
Защото:
На първо място, когато пишете списък включвате своята фантазия и вие неволно започвате да визуализирате- това настройва Вашата безсъзнателна сфера за движение на резултата.
Второ, когато се прави този списък започва да работи Космическия Закон за привличането.
Списъка актуализира потребностите и следователно започва привличане на пари и изброените придобивки във вашия живот.

Това упражнение се използва като редовен метод за привличане на пари в живота .
Когато спешно се нуждаете от голяма сума пари, седнете и напишете списък.
http://www.ppcvalentia.com/pages-view-113.html

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 21:24 от nvesela

# 309
  • BG
  • Мнения: 390
Хайде да се преброим колко души изпълнихме ритуала с листчетата.

# 310
  • Мнения: 1 568
Непосредствено преди да умре на кръста, Христос се провиква: “Господи, защо ме изостави?” (срв. Матей 27:46). Този вопъл е изключително объркващ за повечето християни. Той поражда съмнение и рано или късно се превръща в съдбовен въпрос, който вопие за отговор.

Животът, такъв какъвто го познаваме, следва закона на синусоидата. След изобилие идва недостиг, след суша – дъжд, след мрак – светлина, след скръб – радост… Този закон прави всякакви желания за вечно [попълнете по избор] глупави. Донякъде изненадващо законът присъства и в отношенията ни с Бога. Но за това си има причина.

В периодите, когато Бог е близо и ние усещаме присъствието и благодатта Му, всичко е лесно. С лекота носим кръста на всяко изпитание и с голяма радост в сърцето страдаме.

Неминуемо рано или късно Бог се отдръпва. Тогава дори малките скърби трудно понасяме, кръст от кибритени клечки едва влачим по земята. И се провикваме: “Господи, защо ме изостави?”*

Защо Бог постъпва така с нас? Защото ни обича. Защото иска да ходим сами. Всеки родител рано или късно пуска ръчичката на детето си и го оставя да ходи самостоятелно, ако и да се случва детето да падне. И тежко на родител, който цял живот помага на детето си в ходенето.

Целта на Бога е да станем като него. Да ходим самостоятелно. Това е обещанието и този път създаде, и по него ни поведе Синът, когато стана човек.

А Христос стана човек и позна изцяло човешката съдба в онзи миг на неизразими с думи самота и страдание, когато Татко му го остави сам и безсилен на кръста. Ала се изправи Христос-човекът на краката си и [така] отново се превърна в Бог и седна отдясно на Баща си.

А на нас, които останахме долу, показа силата на човека и пътя, по който трябва да вървим. И ако сега понякога пуска ръката ни, то е, за да укрепват крачетата ни, та да успеем и ние да се представим пред Бог изправени, а не пълзящи като онази отвратителна твар, с чиято измама започнала цялата история.

============

*Особено внимание на тези периоди на истинска самота и душевна суша обръща Тома Кемпийски в “Подражание на Христа”.

# 311
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за среща с любимия си.         1dating
 


За тези, които искат да намерят сродна душа, направете следното:

„Инна олг па (добавете вашето име) ".

Повторете тази фраза толкова пъти, колкото се получава като се сумира  вашата възраст, според правилата на нумерологията.

Да предположим, че сте на  21 години (2 + 1 = 3).

В този случай, трябва да кажете фразата три пъти.

След това вземете червен вълнен конец, направете  три възела (възлите също се определят според годините и горепосочената формула), поставете  на лявата си китка и не го махайте, докато не намерите идеалния партньор.

Бъдете сигурни,че това ще се случи в рамките на един месец !!!

http://www.ppcvalentia.com/pages-view-106.html

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 21:03 от nvesela

# 312
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Непосредствено преди да умре на кръста, Христос се провиква: “Господи, защо ме изостави?” (срв. Матей 27:46). Този вопъл е изключително объркващ за повечето християни. Той поражда съмнение и рано или късно се превръща в съдбовен въпрос, който вопие за отговор.

Животът, такъв какъвто го познаваме, следва закона на синусоидата. След изобилие идва недостиг, след суша – дъжд, след мрак – светлина, след скръб – радост… Този закон прави всякакви желания за вечно [попълнете по избор] глупави. Донякъде изненадващо законът присъства и в отношенията ни с Бога. Но за това си има причина.

В периодите, когато Бог е близо и ние усещаме присъствието и благодатта Му, всичко е лесно. С лекота носим кръста на всяко изпитание и с голяма радост в сърцето страдаме.

Неминуемо рано или късно Бог се отдръпва. Тогава дори малките скърби трудно понасяме, кръст от кибритени клечки едва влачим по земята. И се провикваме: “Господи, защо ме изостави?”*

Защо Бог постъпва така с нас? Защото ни обича. Защото иска да ходим сами. Всеки родител рано или късно пуска ръчичката на детето си и го оставя да ходи самостоятелно, ако и да се случва детето да падне. И тежко на родител, който цял живот помага на детето си в ходенето.

Целта на Бога е да станем като него. Да ходим самостоятелно. Това е обещанието и този път създаде, и по него ни поведе Синът, когато стана човек.

А Христос стана човек и позна изцяло човешката съдба в онзи миг на неизразими с думи самота и страдание, когато Татко му го остави сам и безсилен на кръста. Ала се изправи Христос-човекът на краката си и [така] отново се превърна в Бог и седна отдясно на Баща си.

А на нас, които останахме долу, показа силата на човека и пътя, по който трябва да вървим. И ако сега понякога пуска ръката ни, то е, за да укрепват крачетата ни, та да успеем и ние да се представим пред Бог изправени, а не пълзящи като онази отвратителна твар, с чиято измама започнала цялата история.

============

*Особено внимание на тези периоди на истинска самота и душевна суша обръща Тома Кемпийски в “Подражание на Христа”.

Страхотно, благодаря ти, Маргало newsm51 newsm51

# 313
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0

Мммм, вкусно, благодаря  bouquet  bouquet

# 314

Общи условия

Активация на акаунт