Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 555
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Будистите вярват,че само един поглед към мандалата може да те прочисти от болести и лоши навици...

# 616
  • Мнения: 287
Момичета   bouquet
Чета ви, но избягвам да пиша, нещата при мен са в застой, а не искам да спамя темичката.
Как да поискам имплант от Крион?

# 617
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
даниела80305
, не си спомням да имаше нещо специално  Rolling Eyes
Заявих намерението да имам имплант на глас , бъдейки сама  Hug само това , нищо повече  Simple Smile






А това мнооого ми хареса , видях го в подписа на едан съфорумка  Wink




Позитивното мислене без позитивни действия носи едно позитивно нищо.
 Б. Шугарс



 Wink




Творба на A. Andrew Gonzalez

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 05:36 от Desss

# 618
  • Мнения: 1 568
Снощи бях на лекция за възгледи, медитация и поведение в будизна на Лама Оле Нидал.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D0%B5_%D0%9D%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%BB
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=580382

# 619
  • Мнения: 515
Desss Страхотно е  Hug
Маргало и как беше лекцията  newsm78

# 620
  • Варна
  • Мнения: 2 305
дълга  Mr. Green

Будистите и авторите в стил Ню ейдж пишат едно и също. Будистите все пак имат преднина с 2450 години. За съжаление няма как да разберем, дали информацията на съвременните автори идва откъм будистите или са успели независимо от тях да стигнат до същите заключения.

# 621
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
smile*smile*smile, опитай да се успокоиш. Ако вътрешно си убедена, че нещата ще се наредят сами по себе си, точно така ще стане.

А може би това, че не намираш личната си карта, е защото Вселената се опитва да те предпази от погрешна стъпка.

*Мила*, къде се губиш последния месец? Интересно ми е да чета  постовете ти.
Вела, благодаря ти - трогна ме.  Blush Бях на почивка без интернет, само последните дни попреглеждах форума, опитах се да пусна кратичък пост, но не ми се получи и се отказах - така е трябвало. Сега съм тук вече, имам много да наваксвам. Hug
Дес, разсмя ме твоя пост - но картинката ти ме впечатли много - хубав образ, когато се чувстваме уязвими и имаме нужда от защита.
Лени, прекрасна мандала - и тази,  и другата, от линка. Невероятен аватар, между другото!!! Hug
Лилибон  Joy

# 622
  • София
  • Мнения: 0
КАК ДА ПРОДАДЕМ ИМОТ(и ПРОДАЖБА НА ВСИЧКО)!!!

Вземете снимка на къщата, апартамента(изображение на това, което искате да продадете), начертайте  диагонално  една дебела линия и пишете с големи букви на дясно:
ПРОДАДЕНО.
Поставете снимката в източния сектор на дома си. Методът е стар , доказан и много ефективен. Всички, които работят с недвижими имоти много успешно го използват . Между другото, това е  начин за продажба на всичко.

http://www.magicwish.ru/forum/17-32-2         Сообщение # 19

УСПЕХ В ПРОДАЖБАТА!!!! Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

LENY newsm51 newsm51
БЛАГОДАРЯ ЗА СТОЙНОСТНИТЕ ПУБЛИКАЦИИ !!! newsm51
 

Последна редакция: вт, 31 авг 2010, 13:48 от nvesela

# 623
  • Мнения: 572
Момичета, как се справяте с напрежението? Аз все по-често се усещам ... просто напрегната и не мога да го махна, да се отпусна.

# 624
  • Мнения: 515
Момичета, как се справяте с напрежението? Аз все по-често се усещам ... просто напрегната и не мога да го махна, да се отпусна.

пускам си някое от радиата на пурва страница и гледам да се отпусна и да не мисля за нищо

# 625
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
дълга  Mr. Green

Будистите и авторите в стил Ню ейдж пишат едно и също. Будистите все пак имат преднина с 2450 години.
Peace

Именно  Simple Smile всичко е добре познатото старо  Hug
Едно и също е  Wink На мен като че ли по ми допада "страта школа" - будзма , дзен , фън шуй ... туй онуй  Laughing

# 626
  • Мнения: 1 568
Desss Страхотно е  Hug
Маргало и как беше лекцията  newsm78


Беше пет часа, но като че ли беше един.
Три часа говори за будизма, един час въпроси-отговори и около час медитация и благословия накрая.
Положителен човек, с чувство за хумор, атмосферата беше страхотна.
Радвам се че бях част от това. Hug

# 627
  • Мнения: 73
Мили феи, днес е хубав ден за нас - намерих от една приятелка прекрасно видео! А.Свияш - ''Как да мечтаем правилно'', много ясно и просто обяснено! Heart Eyes Извинявам се, че е без субтитри, ако има нужда, по- късно ще ви разкажа най- важното.
Заповядайте  Hug-


http://bg.netlog.com/go/explore/videos/videoid=bg-725747

 Heart Eyes

# 628
  • Мнения: 1 568
Накрая дори ни предаде енергията на рейки, каза че иска да ни я подари.
Тя не е застъпена в будизма, но негов приятел монах я владеел и той имал трето ниво.
Нямам понятие от рейки, но правих със всички каквото трябваше  Hug

# 629
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Лама Оле Нидал е на 69 години, вдовец. Изглежда на възрастта си, интелигентен човек. Двамата със съпругата му са учили в Тибет 4 години и след това заедно са разпространявали будисткото учение в Европа. Оттогава обикаля света по два пъти годишно.

Будизмът включва твърде много неща, които не могат да се разкажат в рамките на няколко часа.

На мен ми харесва, че не е религия с божествена фигура най-отгоре, а е по-скоро философия за  начин на мислене. Самото учение е създадено след размишления и медитации от Буда в рамките на 6 години. Умно било момчето, прозряло нещата и после 45 години ги преподавало на другите хора. Накрая им поръчало да не вярват на нищо, само защото той - Буда - го е казал, а непременно да го проверяват през собствения си ум и житейски опит.

Буда е размишлявал най-вече върху природата на страданието и е стигнал до заключението, че страданието се поражда от желанията. Където има желания, и те не се сбъднат, има и страдание.
За будистите е важна пустотата - изпразването от желания, страхове, ревност, гняв и други емоции. Според тях такова нещо като личност не съществува, защото умът постоянно се променя. Единственото непроменливо нещо е будността, която осъзнава емоциите и случващото се.

Ламата даде пример със себе си колко е смел, че е скочил 100 пъти с парашут, като почти се е пребил единия път, изпадайки в медитация по време на свободното падане, скачал е и с бънджи няколко пъти. Това ми се стори доста детинска дефиниция на липса на страх, но както и да е. Другото детинско (според мен) изказване беше да се плодим, защото иначе мюсюлманите щели да ни завладеят. Той самият обаче няма деца, защото съпругата му предпочела кариерата пред майчинството.

Интересно ми стана, че в медитацията, която предложи, се насочваше прозрачна светлина към челото, червена светлина към гърлото и тъмносиня към сърдечната чакра. Нали съм свикнала да асоциирам с други цветове съответните чакри и ми стана интересно, защо точно такива цветове са включени в медитацията, но това не беше обяснено.

Очаквах обаче да видя личност със силно и необичайно излъчване, а видях просто интелигентен възрастен човек, който е добър лектор. Може би силното впечатление се поражда само от лични срещи?

Сетих се и още нещо, което вероятно ще ви е интересно - питаха го мъжете ли са по-добри в постигането на духовно просветление, защо основно мъжете са гурута и монаси. Той отговори, че жените са не по-малко способни, но просто не си падат по големите организации, предпочитат да предават мъдростта и прозението си в по-тесен кръг.

Общи условия

Активация на акаунт