Кожен лекар в Бургас

  • 30 584
  • 11
  •   1
Отговори
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Здравейте на всички ! Моля ви препоръчайте ми добър кожен лекар в Бургас,защото ми излязоха лишеи..Вече около месец ги имам и нямат махане.Знам,че са и заразни..Много се притеснявам  Sad Засега съм се насочила към Д-р Георги Шик,но не знам дали още практикува,понеже е доста възрастен..Ако все още лекува моля някой да сподели адрес..Ако ли не и на други доктори съм съгласна,само да са добри и да ме отърват от тази напаст.. Cry

# 1
  • Мнения: 2 216
Да, практикува, но е доста възрастен и аз лично преди 2 год ходих при него, но не ми помогна.
Знам, че има добра лекарка в трета поликлиника, по-точно в кожното, което е ори входа от улица Оборище

# 2
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Да, практикува, но е доста възрастен и аз лично преди 2 год ходих при него, но не ми помогна.
Знам, че има добра лекарка в трета поликлиника, по-точно в кожното, което е ори входа от улица Оборище

А можеш ли да ми кажеш име на лекарката,която е в трета поликлинка ? И как работи-частно или с направление ?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 440
Препоръчвам ти д-р Орешкова от Трета поликлиника .Работи със здравната каса.

# 4
  • Мнения: 2 216
За съжаление не си спомням името, може и Орешкова да е.Мисля, че беше шефката на кожното към трета поликлиника.

# 5
  • Мнения: 1
Д-р Каракачанова в Първо ДКЦ бившата първа поликлиника

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
За Д-р Паздерова съм чувала добри отзиви,но знам,че в Несебър преглежда.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Лични впечатления от д-р Диляна Кенолова?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз препоръчвам д-р Орешкова.Имах розов лишей преди няколко месеца, излекува ми го.Работи с касата в трета поликлиника.

Лични впечатления от д-р Диляна Кенолова?

Тази лекарка за първи път я чувам.Кожна ли е?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз препоръчвам д-р Орешкова.Имах розов лишей преди няколко месеца, излекува ми го.Работи с касата в трета поликлиника.

Лични впечатления от д-р Диляна Кенолова?

Тази лекарка за първи път я чувам.Кожна ли е?

То и аз, затова попитах, препоръчаха ми е. Кабинета й, се намирал на ул.Александровкса.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не я знам, не мога да помогна.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 537
Аз бих препоръчала д-р Йотова - работи с касата, кабинета и е в кожния диспансер. Д-р Кенолова не съм я чувала, има сайт, но линка нещо не може да се копира newsm78

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 13:45 от loopy

Общи условия

Активация на акаунт