Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 54

  • 23 811
  • 714
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
   
     
Asi / Гордата Аси

повторение по Диема фемили - всеки делничен ден от 22.00 часа
         


Шепнат пред вълните думи омайни, те знаят всичките им тайни!
Времето за тях е спряло, даже слънцето се е засмяло!
С ръце не пипат се дори, телата си изпиват само със очи.
Той с поглед десет пъти я съблича, а после нежно я облича!
С очи горящи тя в душата му с памуче бърка, мамина Бурчин от там да изчовърка!
С усмивки милват се в игра любовна, вятърът разнася обичта им безусловна!
Автор: Evich74



Най-хубавото нещо в моя свят си ТИ!  Най-нежното докосване. Единствено!
Най-искреното нещо в моя свят си ТИ!  И лъжата единствена. От която горчи...
Най-истинското нещо в моя свят си ТИ! Друго не би могло и да има. Никога...
Най-желаното нещо в моя свят си ТИ!  Ти си надеждата. И мога да дишам...
Ти си светът за мен.... Само ти!  И когато те няма.... умирам...
Автор: Муратуба



Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна.
"Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ, от 17,30 часа.
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ, от 17.30 часа.



Tuba Buyukustun (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)

Nur Sürer (Neriman)   Tülay Günal (Süheyla)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)

Selma Ergeç (Defne)   Cemal Hünal (Kerim)   Saygın Soysal (Aslan)
  
 
Onur Saylak (Ziya)   Aslıhan Güner (Gonca)   Dilara Deviren (Ceylan)   Elif Sönmez (Melek))



А това е официалният сайт на сериала

 
 

серии с БГ аудио можете да изтеглите отlapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com, nitrobg

оригинални серии на турски език, може да свалите отvbox7.com

българският форум за сериала "Гордата Аси" ASI-BG.COM



линкове към саундтрака



интервюта и клипчета от Мишел

клипчета от Наивница


клипчета от Алиска

клипчета от paky



Как да поставяме  линкове, снимки, да намаляваме снимки и да пишем с бели букви  




1 тема       2 тема         3 тема        4 тема        5 тема          6 тема         7 тема       8 тема       9 тема         10 тема


11 тема          12 тема       13 тема       14 тема       15 тема       16 тема      17 тема       18 тема       19 тема       20 тема        


21 тема       22 тема     23 тема       24 тема       25 тема           26 тема       27 тема       28 тема      29 тема       30 тема  

  
31 тема         32 тема      33тема      34 тема       35 тема           36 тема        37 тема        38 тема        39 тема      40 тема  


41 тема      42 тема       43 тема       44 тема        45 тема     46 тема        47 тема       48 тема      49 тема       50 тема  
    

51 тема      52 тема      53 тема  



Сериалът в оригинал е 71 серии, по Нова ТВ епизодите са с различно времетраене от турските и са 90 серии.



стихове

снимки backstage от филма


бисерите от филма в снимки

клип backstage от филма - епизод 70,
клип backstage от филма - Аси и Демир,
клип backstage от филма - Демир,
клип backstage от филма - Демир и Нериман,
клип backstage от филма - Аси и Демир,
клип backstage от филма - Керим,
клип backstage от филма - Аси


ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА

 txtloves txtloves  

txtloves  txtloves

 txtloves txtloves

Новите роли на нашите любимци


              
                                             Тема 'Любов и наказание'                                                 Тема 'Запленяваща сърцето'                                                                                                                              

              

                 красавицата Туба                                                  чаровникът Мурат




 
 
 Тяхната любов


 
 Танцуват с любов

 
 Тяхното  щастие


Феновете на "Аси"
 
1.Рина          2.Муратуба          3.Евич          4.Дидока          5.Лин          6.Маги          7.Лабрекс

8.Наивница          9.Поли          10.Николета          11.Аси          12.Кати          13.Алис          14.Неземна

15.Мишенце          16.1001 фен          17.Силва          18.Бонобо          19.Краси          20.Господинова          21.Златина

22. Кайли          23.Каката          24.Зико          25.Катя          26.Римини          27.Венера          28. Мики 76

29. станкова82          30. svetla boqeva          31. Pepa47          32. Ренеа          33. cveta666          34. sovabg          35. Elmas

36.МелинаМел          37. samo maria          38. Katerina 61          39. Мондрита               40.lirio          41. mishlencho           42. hionelss          

43. sisitaaaaaaaa          44. donatela_i          45.  >>shokolad<<          46.izabel_vani          47. Мима 58          48.sava9           49. lily55

 
Любовта означава  да се подчиниш на сърце,  на което се доверяваш...
Любовта означава  да те галят само ръце,  които познаваш...
Любовта означава  да заспиваш в прегръдки,  които обичаш...
Любовта означава  да те будят сутрин очи,  които тебе обичат...
Любовта означава  никога да не ти се налага  да казваш “Съжалявам...”
Любовта означава  да можеш винаги и докрай  да прощаваш...

Автор: Муратуба

   
                                                   
                                          

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 14:43 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
 ДОБРЕ ДОШЛИ СРЕД  МАГИЯТА НА ЛЮБОВТА НА АСИ И ДЕМИР!

# 2
  • София
  • Мнения: 30 107
хайде цоп и продължавам да гледам повторението  Peace

# 3
  • Мнения: 0
Айде и аз да вляза в новата темичка да ни е честита!
Злати, Честит Рожден Ден! От здраве и късмет да не се оттървеш!Да си много обичана и много ценена от любимите ти хора!  newsm59  bigdance2

# 4
  • Мнения: 73
Ринка,браво .   bouquetКакто винаги си на точното място и в  точното време. Веднага отреагираш на минутата.Какво ли щяхме да правим без теб? За родното място на Омир се борят седем града  ,а за теб  май целия форум БГ Мама. Всички ще искат да им правиш темите,защото там където си ти ,само за няколко дни се изписва едната и започва следващата .

# 5
  • Мнения: 127
Интервю на Vecihe SÖZER    3-ти август, 2010 г.


"Ezel" еманципация на редица професори Burcin, стил, красота тайни и Formsante брак с Мурат Йълдъръм заяви пред списанието.

Млад играч, "Намери ли тайната на щастливия брак?" А забележителен отговор на въпроса, заяви: "Това е тайна, аз никога не го разбра. Единственото, което сме направили, без болка, без да се скъса с любов, любов, любов! "



Какво правите, за здравословен начин на живот?
- Спорт M "прави. Следвайте регулярна серия от снимки от моите дни не се опита да коригира храненето.  

Как е вашата диета?
- Обичам зеленчуци и плодове. Зехтин и да яде едно ядене на ден, макар и аз съм сигурен. Само течност той консумира няколко дни да получа Detox. Но за мен, много приятно за ядене. Сигурен съм, че правилният начин да избяга ...

Задайте зает ден, можеш да спреш редовно диета?
- Да се яде редовно е наистина трудно, но Наборът от разнообразна и вкусна храна. И зеленчуци е един вегетариански варианти, щях да се възползвате от тях. До една супа. Лято студено, топло купата на лиценз зимата супа, е достатъчно за мен да се запълни.

Ще получите достатъчно ЗАКЛЮЧИТЕЛНИ от дома

Как е кухнята си с търсенето? На коя храна ти най-много обичаш да правиш?
- Харесва ми да прекарват времето си в кухните. Ако имам време за едно забавно бягство до мястото, където аз съм ръководител дистрибуция. Този ден е скъпа, ако ви харесва готвене и хранене, разбира се, всичко, което правя е вкусна. Е студент счита за успешно в пилешки гозби и салати. Сигурен съм, че гостите ще си напълня къщата, тази гаранция.

Къде да Магазин за вашата кухня предпочитате?
- Има един малък пазар близо до дома ми, кухнята магазин тогава правя често. Сваля се от време на време на моето семейство и на местния пазар или пазаруване там ми прави. Със сигурност е една свежа и достъпни.

ХОЛД "Нищо не е мястото, БАНЯ

Каква част от времето си ще се разделят на спорта?
- Три дни от седмицата да се опитат да се разделят спорта. Предпочитам да ходя на плажа. В дома фитнес оборудване имам мога да направя, за да излязат
те не искат да прекарват времето си.

Правите ли йога и медитация?
- Натоварен ден или след тежка тренировка правиш йога.

Какъв вид козметика предпочитате за вашата кожа?
- За една марка и че ще се счита за по клиничната картина. Трябва да бъдат физически и безалкохолни, разбира се ...

Вашата грижа за тялото и грижа за кожата, която има за специфична вашата кандидатура?
- Аз не липсват ми овлажнител, и предполагам, като тялото ми и ми пилинг лицето. Да отидете на масаж веднъж в седмицата. Не мога да се откажа. Аз съм медитирате върху нея Аз не съм сигурен, когато изберете спа баня. Какво пара, сауна ... какво Бат не заема мястото на нищо. Много добре за кожата на ВАС
Мисля, че.

Красиви жени, физическа форма и чиста е

Вие сами се прилага у дома Имате ли специални грижи?
- Грижа за косата за косата ми да правя много малко. Имам една смес подготвени у дома, бадемово масло, витамин Е смес Bepanthen и истински еликсир за коса.

Как да имат стил?
- Физически, спокойна, спорт... Аз предпочитам един достоен един.

Къде магазин на най-много за вашия гардероб?
- Търговски център, между консервативни. Аз все още ходят на Akmerkez. Ако има едно нещо, което търся в Istinye парк се приеме. Тя не ме уморяват. Дизел, Туист, вътрешни съхранява, D & G магазини аз често купувачите.

Каква е дефиницията на красиви жени с теб?
- Добре жени естествено, е чисто и удобно.

Без входна липсата на Мурат по-здрави КУХНЯ

Мурат Йълдъръм ли брак с пробата. Намерихте ли тайните на щастлив брак? Бихте ли сподели с нас?
- Не можех да разбера, ако това е тайна! Единственото нещо, което сме направили, без болка, без почивка, за любов и уважение, любов, любов!

Бихте искали да имат вечеря с вашия съпруг? Как е той в кухнята?
- Той е много успешна в превръщането на кухнята в областта! Така че това не влиза в кухнята към по-здравословен състояние. Са разбъркани, но не и правилното хранене! Почти всеки работен ден за една седмица в кухнята и един ненужен разход на усилия, мисля. Ако не искате да се хранят заедно!


Имам малък проблем: Болен съм СХЕМА

Как сте домакини?
- Имам един малък проблем у дома си. Но проблемът не е при мен, в моята среда ... Поръчайте пациенти. Промяната на мястото на моите статии или неща, пред очите ми ми липсва наличието на аморфен и смесени стойка, не може да бъде смекчена. Така например, телевизионни канали да се промени, докато гледате телевизия да ставате от долната част на конзолата, ще трябва да се контролира. За да сортирани по размер, разбира се! Някой друг да направи нещо в моята кухня, така че не ми харесва това. Така че ми е домашен любимец. Моят дом е моята светилище, винаги е чисто и подредено. Също така играе водеща роля в този курс помогне моя приятел. В началото, но аз съм ангажименти за да си добър домакиня.


Ей ви магия в огромни количества,тоя гугълчо става рошав кат му подадеш турски  изречения ,ама ни наричат фанатизирани фенки,та все едно как го превежда,ние ще си го тълкуваме как ни е угодно  Joy Joy

И аз си мисля същото като Дидка,на седмица тема   bouquet

# 6
  • Мнения: 127
Интервю от днес във вестник "Хюриет"
Въпрос: Каква е тайната на щастливия Ви брак?

Бурчин: Трудно ми е да дам рецепта за семейно щастие. Единственото, което правим с Мурат е,  без да се нараняваме, без да си причиняваме болка, да се обичаме, обичаме, обичаме.
 А това го казва Мурат. 
Млад играч, "Намери ли тайната на щастливия брак?" А забележителен отговор на въпроса, заяви: "Това е тайна, аз никога не го разбра. Единственото, което сме направили, без болка, без да се скъса с любов, любов, любов! "


Та на кой са тези думи  newsm78 newsm78









Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 12:52 от лин

# 7
  • София
  • Мнения: 30 107
Интервю от днес във вестник "Хюриет"
Въпрос: Каква е тайната на щастливия Ви брак?

Бурчин: Трудно ми е да дам рецепта за семейно щастие. Единственото, което правим с Мурат е,  без да се нараняваме, без да си причиняваме болка, да се обичаме, обичаме, обичаме.

Та на кой са тези думи  newsm78 newsm78

единственото ли????  newsm78 Еми, то най-важното правят. Сега очакваме от тази обич да се роди малко Муратче, време му е на човека, хем Бо няма да скучае  Peace

# 8
  • Мнения: 0
Интервю от днес във вестник "Хюриет"
Въпрос: Каква е тайната на щастливия Ви брак?

Бурчин: Трудно ми е да дам рецепта за семейно щастие. Единственото, което правим с Мурат е,  без да се нараняваме, без да си причиняваме болка, да се обичаме, обичаме, обичаме.

Та на кой са тези думи  newsm78 newsm78

единственото ли????  newsm78 Еми, то най-важното правят. Сега очакваме от тази обич да се роди малко Муратче, време му е на човека, хем Бо няма да скучае  Peace

Само да не се роди малко Бурчинелче, че тогава ще го закъсат.  newsm62

# 9
  • София
  • Мнения: 30 107
Интервю от днес във вестник "Хюриет"
Въпрос: Каква е тайната на щастливия Ви брак?

Бурчин: Трудно ми е да дам рецепта за семейно щастие. Единственото, което правим с Мурат е,  без да се нараняваме, без да си причиняваме болка, да се обичаме, обичаме, обичаме.

Та на кой са тези думи  newsm78 newsm78

единственото ли????  newsm78 Еми, то най-важното правят. Сега очакваме от тази обич да се роди малко Муратче, време му е на човека, хем Бо няма да скучае  Peace

Само да не се роди малко Бурчинелче, че тогава ще го закъсат.  newsm62

еми Муратчо ще си ги има две тогава и да са му честити Simple Smile

# 10
  • Мнения: 73
Интервю от днес във вестник "Хюриет"
Въпрос: Каква е тайната на щастливия Ви брак?

Бурчин: Трудно ми е да дам рецепта за семейно щастие. Единственото, което правим с Мурат е,  без да се нараняваме, без да си причиняваме болка, да се обичаме, обичаме, обичаме.
 А това го казва Мурат. 
Млад играч, "Намери ли тайната на щастливия брак?" А забележителен отговор на въпроса, заяви: "Това е тайна, аз никога не го разбра. Единственото, което сме направили, без болка, без да се скъса с любов, любов, любов! "


Та на кой са тези думи  newsm78 newsm78










това е рецептата на щастастливото семейство,марка кафе 2 в 1. Тия двамата се си научили урока едно към едно,поне да бяха сменили словореда. Много са ми глупави и двамата. Май с какъв се събереш ,такъв ставаш. Това се однася за Мурат,все пак е учил 9 години в университет. Бурчи ,има ли завършено основно образование. Май го няма,като чета това което казва в интервютата .

# 11
  • Мнения: 127
Нещо важно, което ми прави впечатление,
на което да обърнете внимание и да размислим за какво иде реч!
- Двете публикации за щастливото семейство излизат на една и съща дата 03.08.2010г,
макар и в различни вестници, не смятам, че е случайност!
- Снимката на сем. Йълдъръм в Аяклигазете от Бодрум не е папарашка,
а са имали възможност да застанат и да ги снима фоторепортер!
Изводът ми е, че семейството не бяга, а обратното - търси вниманието на пресата,
специално Бурчин явно умира да е в светлината на прожекторите с поредното си интервю !
Тя не е някаква звезда в Турция, за да бяга Хюрриет - един от най-големите вестници в
Турция, за да и вземе интервю, не и точно от нея, нали се сещате ?
За мен това не е нищо повече от PR акция с платени публикации, което е тъжно, защото
се разбира, че е нагласено !



А ся де ,къде са и кога е дадено това интервю,май Фенче е права  newsm78 newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 30 107
идва новия сезон на сериалите, малко ПР не е за изпускане. Как не са включили и Нургюл да даде едно интервю, какво щастливо сем-во са Мурат и Бо  Laughing

# 13
  • Мнения: 0
Момичета днес във в.шоу имаше оак инфо за туба,но старо;че отказвала да снима за доста добра сума в мъжки списания гола,че новата и любов бил Джансел Елчин,че била в италия и щяла да се жени там за сами!Пишат,че връзката и с Джансел била пияр на пленителката    и само такива старии  неверни неща! #Cussing out

# 14
  • Мнения: 0
Привет на всички момичета.
Злати, честит рожден ден и от мен. Бъди здрава и много щастлива! Пожелавам ти дълъг живот!

Общи условия

Активация на акаунт