Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 696
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 001
Абсолютно  разкошни неща сте направили всички   bouquet !

От мен един пататник за  запис в темата , че ви изпуснах напоследък .
и парче

Ааааа....убиФ тЪ!
кЪв е тоз патаник дет прилича на бюрек бре? Hug Hug Hug Я давай бързо рецептата,че посред нощите огладнях зверски само докат гледам тая апетитна снимка.....таковата... Crossing Arms НапраУ съм възмУтена и огОрчена,че чинийката с тва праченце не ми е в ръцете ей сега в тоя момент.... Laughing

# 91
  • Мнения: 6 472
Лоис, чудни са!

От мен Пай с малини и диви ягоди

# 92
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Бънииии... къде се покри бре? Ша дойде времето за обяд smile3511 Ко ша праим тогава??? Wink

# 93
# 94
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  И аз искам Пататник   Shocked,рецептичката,моля  Simple Smile

  От мен закуска - Бързи сладки без яйца



   Лек и ползотворен ден на всички!

# 95
  • София
  • Мнения: 15 450
Esy, отново много вкусно при теб.

esy,при теб е вкусно и красиво както винаги.  bouquet

Благодаря ви, но то е толкова обикновено моето меню, че понякога ме е срам да го покажа Embarassed Rolling Eyes
Esy,недей така, при теб и най-обикновеното меню изглежда, като художествено произведение! Момичета и момчета, всички сте сътворили прекрасни вкусотии!  newsm10 smile3501  Аз ще снимам по-късно, какво правих по нощите!Но не си мислете,че е нещо интересно, обикновени нещица са.

Запеканка от тиквички, която трябваше да бъде кюфтета, но колкото и да бях изцедила и изстискала тиквичките, сиренето пусна много вода и не ставаше за пържене!

И едно любимо мое нещо:патладжан с доматен сос и чесън на фурна!

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 10:11 от Тайна

# 96
  • Мнения: 2 126
Тайна,как правиш патладжана?

# 97
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Тайна, патладжана, патладжана... моля... Praynig

# 98
  • София
  • Мнения: 15 450
Тайна,как правиш патладжана?
Дес, обелвам патладжана на 4  места (ивици), нарязвам го на кръгчета дебели по 2 см, посолявам, изцеждам и редя на намазаното с олио дъно на тавата, после заливам със настъргани домати, сол,малко млян черен пипер,(забравих да го напиша) чесън на скилидки, слагам поне две главички и бутам във фурната на 200 градуса.Пека ,докато се изпари водата и се сгъсти! Лесно и вкусно е. Патладжана става като масло.

  mimi135 и за теб! Peace

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 10:57 от Тайна

# 99
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Тайна, newsm20

# 100
  • София
  • Мнения: 15 450
Ако го обичаш,можеш и магданоз да сложиш, но аз не обичам и не слагам.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТА ДА НИ Е НАЙ ВКУСНАТА И ИЗКУШАВАЩА ТЕМА.ПЕПИКА  Hug Hug
Започнали сте темата пак със вкусотиите браво момичета  Hugна всяка една от вас  HugНяма да ви изреждам вие си знаете че сте ми любимки  Hug Hug
Аз няма да показвам снимки че ми се развали фотото та само ще напиша какво правих събота и неделя...и да мога да ви следя Hug Hug
Брахме гъби манатарка ,сърнела и пачи крак та пържих с масло и слагах във буркани за зимата...
така съжелявам че не снимах красотите преди да ги откъсна ...

Тайне изкуши ме с най най любимото ми ястие мога да го ям до припадък  Crazy Crazy
Аз понякога слагам и крумид става също хубаво  Peace

# 102
  • София
  • Мнения: 15 450
   Зиче, аз пък ти завиждам за гъбките! Така ми се доядоха ,пържени в масълце!

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 11:42 от Тайна

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 614
   Зиче, аз пък ти завиждам за гъбките! Така ми се доядоха ,пържени в масълце!

ТАЙНЕ много хубави стават наистина възхитена съм от вкуса на пачия крак пържен нямате представа какъв елексир е .Винаги пачия крак съм го сушила и използвала сух сега реших да пробвам пържен нещо фантастично е на вкус.Попадне ли ви пачи крак опитайте  Peace Peace

# 104
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Домашното крема сирене го правя така:

Сварявам 2 литра прясно, домашно мляко. Ако не е варено ми става твърдо сирене, а с варено получавам крема. В поизстиналото мляко до към 38 градуса, слагам мая за сирене, според указанията на опаковката. Оставям за 2 часа на топличко (аз имам машина, която поддържа топлината, но става и завито в одеяло). След 2 часа се изсипва в двоен тензух и се остава да се оттече суроватката до желаната гъстота на сиренцето. След това изсипвам в купичка с капак, осолявам, разбърквам и оставям в хладилника да престои няколко часа.  

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 16:40 от Джемма

Общи условия

Активация на акаунт