Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 166
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Вълшебна лаборатория №27



Скъпи вълшебници,

Предлагам  да превърнем личните си вещи - дрехи, мебели, бижута, коли, уреди, козметика и всичко, което желаем, във вълшебни такива!

Вълшебна лаборатория №27  извършва денонощно своите услуги. Заплащането е  - благодарност!

За целта е необходимо:
1. Да напишете  във Вълшебна лаборатория №27 /на какъвто език искате/

2. Заповед за преобразуване №27:
- опишете своята вещ
- посочете какви магически свойства трябва да обладае/придобие. Всичко зависи от Вашата фантазия.

Редът за превръщането на № 27 изглежда така:

Поръчвам  моят мобилен телефон да се превърне/ да се трансформира / във Вълшебен телефон за привличане на изобилие, любов и щастие!

Благодаря, Вълшебна  Лаборатория №27! (27*безкрайност) пъти.




П.П. По-надолу видях и други вариации

БЛАГО-ДАРя, Вълшебна  Лабораторию №27!
Заявката да се обработи и изпълни незабавно!
ТАКА ДА БЪДЕ 27*108..
БЛАГО- ДАРЯ ти,  Вселена!!!!

******

ЗАПОВЕД № 27 от 15 август 2010г.
Поръчвам /глаголът беше заповядвам newsm78/ да направиш:
1. Моят портфейл - вълшебен портфейл за привличане, съхранение и преумножаване на парите.
2. Моят ноутбук -  вълшебно хранилище за вълшебни изеи за получавене на пари и интересна работа.
3. Моите банкови сметки - волшебни и привличащи големите и правилните пари.
4. Моето жилище - във във вълшебен ъгъл за отдих и възстановяване на силите.
5. Моята кухня - във вълшебна лабораториия за пригототвяне на  вкусна, полезна и здравословна храна.
6. Моят гардероб - във волшебен и помагащ ми околните да ми оказват заслужаващото внимание.
7. Моят телефон-  във вълшебен източник за връзка със скъпи и любими хора.
8. Мен самата  - във Вълшебница, привличаща в своя живот любов и богатство.
9. Играчката Зайо-Байо - отговорник за спокойния и здрав сън на дъщерята.

 ТАКА ДА БЪДЕ! ДА БЪДЕ! ДА БЪДЕ!
Благодаря ти, Вселена, за всичко, което правиш за мен!

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 22:54 от lenny_pld

# 616
  • Мнения: 275
Честит празник феи!

Включвам се в ритуала и аз.

А тази вълшебна лаборатория е много симпатична - благодаря Hug

# 617
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Момичета, задължително ли трябва да се спази часа 16.08?
Искам да се включа, но абсурд да мога да го направя ... в този час Rolling Eyes

# 618
  • Мнения: 1 568
Това с вълшебната лаборатория също ми е интересно  Hug
А защо се казва 27 и просто някъде да се напише и това ли е?

Аз между другото откакто чета книгите на Крион, си създадох навика да заставам пред огледалото, да гледам в зеницата си и да си дам намерението за нещо  Joy
Чак тръпки ме побиват, наистина има нещо много дълбоко в това, все едно на вътрешният си Аз даваш нареждане  Hug

# 619
  • Мнения: 72
А да попитам за седемдневния ритуал големината на листчетата има ли значение? Мисля си за тези от кубчетата на които си пишем бележки в офиса. Стават ли?

# 620
  • Мнения: 554
А защо се казва 27 и просто някъде да се напише и това ли е?

Просто запиши 27 - това е вълшебно число според Симорон. Не мисли защо - просто го напиши  Wink

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Честит празник  newsm51
дано успея утре и аз да се присъединя към вас

Прекрасна нощ на всички  newsm51

# 622
  • София
  • Мнения: 0
Още за ритуала на 16.08.

Листчетата на които се пишат желанията е препоръчително да бъдат с размер 5 на 5 см..Това е благоприятния размер в тези случаи.На такъв размер се пишат и мантрите.

Листчето за деня може да се изгаря по различно време, т.е. не е задължително целия ритуал да се извършва в 7:00 вечерта например.

Може листчетата да се напишат предварително през деня на 16.08.

Може да промените часа,ако нямате друга възможност.Например пишете листчетата в 07.07 часа на 16.08., изгаряте ги в 19.07.На следващия ден изгаряте в 20.07 и т.н.


(Информация от руския форум)

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 23:53 от nvesela

# 623
  • Мнения: 100
Докато четях темата, ми хрумнаха следните размишления по въпроса за осъществяването на желанията.  На много места се казва, че за да притежаваш нещо (във всякъв аспект - материален, емоционален, духовен), трябва да имаш необходимата енергия, за да го задържиш. И ако нещо ти липсва, освен карма, може да е липсата на достатъчно енергия за него. И ако човек се напъне въпреки всичко да си го материализира, но междувременно не си увеличи личната енергия като цяло, за да го получи, ще отнеме и пренасочи енергията от други важни области на живота. Например получава пари, но се разболява или се разделя с любимия, намира любим, но обеднява и т.н.

Ако пък използва рейки, за да го получи, полученото е твърде "тежко" за него и той няма сили и енергия да го задържи. Или за да го задържи, отново опира до енергията от другите области. Simple Smile

И ако понякога някое желание не му се осъществява, то е защото не може да се събере достатъчно енергия за него или ако се събере, ще е пагубно за живота му като цяло.

В този ред на мисли, може би за да ускорим придобиването му трябва да намерим начин да увеличим личната си сила както със спиране на енергийните течове като отрицателни мисли, гняв, тъга, недоволство, емоционални блокажи и т.н, така и със съвсем тривиални неща за увеличаване енергията на чисто физическото тяло. Който както може и с каквото намери Simple Smile

Иначе утре и аз се присъединявам към всеобщия ритуал и после може да обобщим чисто статистически резултатите при кого какво и как Simple Smile  

# 624
# 625
  • Мнения: 2 937
Alexa JT, не мисля че става въпрос за притежание на количества енергия за да притеглим и задържим нещо към нас. По скоро е въпрос на хармонизиране с енергията на желанието, т.е. да сме с близки до нейните вибрации, за да се водим "узрели", да ни е дошло времето...
Когато сме в хармония с Източника всичко става много по-бързо и по-лесно. Когато се опитваме да вървим срещу течението нещата са значително по-трудни. И в двата случая енергията ни е същата, но резултатите се различават.

# 626
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
yahoo  Wink



Малко Лаодзъ  Hug на някой може да допадне на дуги не  Wink



Чрез напрекъснатото губене човек постига да не прави нищо.
Знанието е действие, конфликт, борба, която Дарвин нарича "оцеляване на най-пригодните".
Това е борба с природата, непрекъсната борба на човека с цялото.
Глупаво! Но е така !


 ***********


Когато не правиш нищо , постигаш всичко.
Всичко става ,защото цялото функционира.И когато вие не се борите,  вие също ставате проводник на цялото - тръба - флейта, която е куха от вътре а цялото пее чрез вас.
Песните стават по-хубави като минават прес вас.Даже и сега, независимо от вас , те съществуват.
Много неща стават без твоето действие.И когати нещо стане без твоето действие , то си има собствена красота.В него няма насилие , в него има изящество , то е хубаво.


 ************

Оставете нещата да се случвчват. Тогава Бог ще ги върши чрез вас.
Има два начина за правене на нещата : единият  - вие ги правите , а другияат - Бог ги прави чрез вас.


******

Ако вие ги правите , създавате безпокойство, терзание , нещастие, защото така вие се обвързвате с резултата .Мислите си : "Ще успея или няма да успея?" Повече мислите за крайния резултат, отколкото за процеса . И така сте в постоянна тревога. Каквото и да стане, вие се разочаровате. Ако успеете, ще бъдете разочаровани , че успехът няма да ви донесе тези блага , които сте мислели , че ще получите. Ако не успеете , ще бъдете разбира се много нещастни.


***************


Хората, които не са успели са нещастни.Хората , които са успели ,също са нещастни.
Всъщност успелите са по-нещастни от неуспелите,  защото неуспехът все пак е надежда.А човекът , който наистина е успял , няма надежда.

Той става напълно безнадежден. Той няма къде да отиде - той е успял. Питайте богатите хора, защо са така нещастни.Бедният човек - ние ще го разберем, но защо богатите са толкова нещастни? Те са успели и сега като преуспяващи те разбират, че е било ненужно и успехът не им е дал нищо.Той просто е пропилял живота им . А изгубеното време не може да се върне. Сега изглежда , че няма бъдеще и няма  надежда.

Те може да имат милиони долари и в най-добрия случай , ако продължават така , ще имат още повече милиони долари. Но какво от това?
Щом като толкова много пари не съм им дли удволетворение и повечшто пари няма да им го дадат.

************




„Не целта е цел, а Пътят"

 

Важно е определите ВАШАТА цел, това, което можете и искате да направите, което ви носи удоволствие, което ви идва отвътре . Но то не е някаква крайна цел, която като постигнем и ще ни направи щастливи, а по скоро е нашия Път, посоката.Това е нещото, което когато правите , се чувствате себе си, което ви изпълва, разпалва, което извира от душата ви. Тогава, когато намерите тази своя цел, нещата се случват леко, без усилие и сякаш Бог ви помага. Обстоятелствата се стичат така, че да можете да вървите по пътя към целта си, срещате хора, които ви помагат. Когато целта я има, средствата се намират. Когато решите какво искате, пътищата ви се подсказват...защото просто това е вашият Път. Когато енергията ви е събрана в една цел, това има безкрайна организираща сила. Но не постигането на самата цел ще ти донесе щастие, а самият Път. Имаше една мисъл , не мога да я цитирам точно, но в нея се казваше, че: Мнозина се стремят към върха, а не осъзнават, че удоволствието е в изкачването на планината.


Животът ни е тук и сега, щастието също е тук – СЕГА. И наистина не целта е цел или смисъл, а Пътят – самото движение, промяна, развитие, постигане. А когато Пътят е в правилната посока, ще го усетите, защото усещате комфорт, ще ви доставя удоволствие, ще усещате, че живеете. Наслаждавайте се на този процес на постигане. Смятам, че когато човек се отдава на това, което прави и изпитва удоволствие и щастие от него, целта сама ще се постигне, защото тя е на Пътя, на нашия Път.

 

А как да намерите Пътя? Той е натам, където душата ви усеща комфорт. Това е най-верния критерий ,че следвате правилния Път. А когато сте на правилния Път, вашия Път, всичките ви цели се постигат някак от самосебе си.

 

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 01:34 от Desss

# 627
  • Мнения: 1 568
А защо се казва 27 и просто някъде да се напише и това ли е?

Просто запиши 27 - това е вълшебно число според Симорон. Не мисли защо - просто го напиши  Wink

Като това  Hug

http://simoron.jino-net.ru/

# 628
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро вълшебници!
Един поздрав от мен за чудесна утрин  Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=fI8jGtvGmIQ
Включвам се с вас в правенето на чудеса  Hug

# 629
  • София
  • Мнения: 1 724
Искам да се включа, но имам един тъп въпрос- ако изпитвам неудобство като пиша В полза на мен и общото благо- нещо не съм убедена освен мен и въпросния човек кое е общото благо в това желание...Дали да не взема да го сменя?

Общи условия

Активация на акаунт