Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 165
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 287
Здравейте Hug Благодаря на всички за подкрепата.
Нещата се случват, вчера всичко се разреши в моя полза Grinning!

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Момичета, я да ви питам, въпросът ми е повече за фън шуи предполагам, та някоя от вас ако има идея или е чела повечко Hug
Една позната ми обяснява оня ден, как било хубаво да си сложиш кутийка от естествени материали в къщата и всеки ден там да слагаш по една паричка, като благодариш че имаш изобилие...нещо такова, тази паричка трябва да се взема, с нея да се пазарува и пак да се слага нещо в кутийката  newsm78
Обаче не знам подробностите, имало значение в коя част на къщата да се сложи, думите които да се кажат, винаги ли трябва да има монета там или не е задължително?
Знаете ли за това? Hug
    Направих си такава кутиийка - в нея се слагат  , банкноти валута , монети, скъпоценни и полускъпоценни камъни , всичко , което за теб е символ на богатство
      Хубаво е да я напълниш до половината, за да има място, което да се пълни. А в края на годината се изхарчва определена част, за да дойде още.
     Поставя се във югоизточната част на дома или на отделна стая, който е сектора на богатството.
     Там е и мястото на което се поставят  " Смеещия се буда ", "жабче захапало монета" и подобни символи.
  Това съм запомнила ,някай може да допълни
    
Подкрепям горното,само за смеещия се Буда да кажа,че се слага в коридора и трябва да гледа към външната врата,но да не е директно срещу нея.
Искам да използвам поста да ви попитам чувалили сте за това и какво мислите? http://albo-bg.com/BIOENERGIJNI-KARTI-ZABOLJAVANIJA-p-81.html?ss … uv906g5sej6iclht5

# 572
  • Мнения: 10 651
Искам да попитам нещо - как мога да се предпазя от завостта и злобата на колегата си?

Здравей, svetli333,
Пробвай например да визуализираш, че си обгърната от бяла светлина или от огледало, което пропуска само положителните мисли, насочени към теб, и, респективно, отразява обратно негативните мислоформи.
Друго, за което се сещам, е мантрата "Мир вам". Можеш да си я повтаряш мислено, ако усещаш негативната енергия върху себе си.
Разбира се, ограничи доколкото ти е възможно контактите си с въпросната личност като не даваш информация за себе си и за своите неща, за които знаеш, че биха предизвикали завист  Wink
Опитай се да погледнеш на този човек с разбиране и му прости - това е най-доброто, което можеш да направиш за себе си  Grinning


Аз имам такава подобна дървена кутия, бях я купувала преди време от магазин "Мухоморка" (софиянки сигурно го знаят - уникални нещица могат да се намерят там  Flutter). То всъщност не е кутия, ами дървена пирамида с чекмеджета. На едното чемкедже има нарисувана нарастваща Луна, а на друго - намаляваща Луна  Grinning
Превърнах си я в Рейки кутия. В първото чекмедже слагам желания за сбъдване, а във второто - слагам бележки с нещата, от които искам да се освободя   Grinning
За парички не съм я пробвала, но нищо не пречи да я пробвам  Grinning
Интересното е, че много време я ползвах за бижута и джунджурийки разни, докато не ми светна за какво е тя всъщност  Party

Ееее, чудесно е, че толкова много от нас сме видели персеидите   bouquet

# 573
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Искам да попитам нещо - как мога да се предпазя от завостта и злобата на колегата си?

Спри да възприемаш нещата така и си предпазена  Hug




 Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото.

Монтен

______


Никой не е способен да предизвика в теб гняв или стрес, само ти самият
можеш да го сториш, в зависимост от начина, по който възприемаш твоя
свят.

д-р Уейн Дайър


# 574
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Здравейте момичета!

Чета ви когато имам време. Имам нужда от съвет. Мисля, че нещо не правя както трябва обаче от нещата които чета.
Правих карта на желанията преди 2 месеца, но на тоя етап нищо от онова което си пожелах не е станало. Даже напротив оставам с впечатление, че се променят точно в обратната посока? Работа, личен живот, финансите намаляха доста-всичко върви с главата надолу...

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 17:10 от Happy_mother

# 575
  • Мнения: 10 651
Ето и още една техника за защита от негативни влияния, от темата за енергийната медицина на Дона Идън (eldivine   bouquet )

Закопчаване с цип

Когато сте тъжни или уязвими, репродуктивният меридиан — енергийният път, ръководещ централната нервна система — може да бъде като антена, приемаща чужди негативни мисли и енергии. Като че ли сте открити и изложени на показ. Репродуктивният меридиан е като цип, който върви от пубиса (срамната кост) до долната устна, и с помощта на електромагнитните или други фини енергии на ръцете си можете да го „закопчаете". Издърпването на ръцете нагоре по меридиана изтегля енергията по неговата линия. „Вдигането на ципа" ви помага:
• Да се чувствате по-уверени и позитивни относно себе си и вашия свят . Да мислите по-ясно
• Да пробивате във вътрешната си сила
• Да се предпазите от вероятните негативни енергии около вас
За да извършите процедурата (време — 20 секунди):
1. Потупайте енергично върху двете точки К — 27, за да сте сигурни, че меридианите ви се движат в правилната посока.
2. Поставете ръка върху долния край на репродуктивния меридиан, който се намира на срамната кост.
3. Поемете дълбоко въздух, като едновременно с това движите ръката си нагоре, през средата на тялото, до долната устна. Повторете три пъти.

Това е естественият път, по който тече репродуктивният меридиан. Прослушвайки неговия ход по този начин, вие го засилвате, а той засилва вас. Можете „да закопчавате" репродуктивния си меридиан, колкото често решите. Помнете да дишате дълбоко през това време и ще се почувствате по-центрирани, овладени и разполагащи със собствената си сила. Енергиите на лечителските ръце излъчват електромагнитна сила, която прониква в меридиана при проследяването му.

Репродуктивният меридиан е изключително чувствителен към мислите и чувствата на другите хора, разбира се, и към вашите. Освен това директно влияе върху вашите чакри. Когато сте добре, „ципът" като че ли е постоянно затворен и ви предпазва.

P.S. Точките К-27 са под ключицата отпред на гърдите (под врата) - там, където се събират двете кости, малко по-надолу и встрани.

# 576
  • Мнения: 2 937
Happy_mother, не смятах да взимам отношение по този въпрос понеже и редица мои съществени желания не са се изпълнили още. Бих ти посочил някои основни неща които могат да спъват процеса:

- пожелали сме нещо доста значимо за което още не сме готови, вибрациите ни са още много далеч от тези на желанието и трябва да работим върху себе си това да се промени.
- съвсем сме забравили за желанието си и само когато ни натисне неговата противоположност се сещаме за него.
- не виждаме възможностите които ни се предоставят
- не желаем да напуснем зоната си на конфорт и да поемем рискове, дори и да виждаме възможностите.
- не сме сигурни дали точно това желаем

Почти всичко се свежда до някаква вътрешна съпротива върху която трябва да поработим за да "позволим" на нещата да се случват, т.е. да съвпаднем с вибрацията на желанията си. Успех!

# 577
  • Мнения: 10 651
yahoo, подкрепям с две ръце  Peace

Единственото, което мога да допълня са скритите ползи, които имаме от неосъществяването на желането/желанията.

# 578
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Страхотни сте yahoo и mijjjka. Аз също се опитвам ситуацията да я примам като поредния голям урок. Имам много какво още да уча, но нещо започвам да се отчайвам от себе си...
Смених работата си с идеята за по добра среда и развитие в професионално отношение, с компромис във финансово отношение. Попаднах в доста лицемерна среда, където за да имам полза мога единствено да разчитам на собствените си възможности...и някак се обърках. Не исках точно това?! Защо получих това и защо се заблудих в предложението за тази работа?!
 ooooh!

# 579
  • Мнения: 10 651
Happy_mother , ти сама си си дала отговора:

за да имам полза мога единствено да разчитам на собствените си възможности...и някак се обърках. Не исках точно това?! Защо получих това и защо се заблудих в предложението за тази работа?!  ooooh!

Това е урокът, който е трябвало да научиш и е по същество доста ценен урок. Дори и сега да не осъзнаваш ценността му, пред вид на ситуацията, в която си, повярвай ми, ще дойде време, когато ще си кажеш - "Да, беше за добро"  Peace

Не зная как е било в предишната ти работа, но по принцип навсякъде човек трябва да разчита преди всичко на собствените си знания, умения, опит и способности  Wink Разните там алабализми като "умения за работа в екип" и прочее тимбилдинговски идеологии звучат наистина добре на книга, но всъщност не ми се струва да работят на практика  Wink
Или пък аз съм отявлен индивидуалист
Party  Joy

Извинявам се, че така завзех ефира  Laughing

Приятна почивка на всички  Hug

# 580
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Света Терезия Авилска - "Повече сълзи са проляти за сбъднати молитви, отколкото за несбъднати".

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.П. Препоръчвам филма Inception / Генезис - http://www.imdb.com/title/tt1375666/
http://filmfen.com/filmi/inception /има неща от нашата тематика Peace/

# 581
  • Мнения: 2 937
Цитат
Не зная как е било в предишната ти работа, но по принцип навсякъде човек трябва да разчита преди всичко на собствените си знания, умения, опит и способности  Wink Разните там алабализми като "умения за работа в екип" и прочее тимбилдинговски идеологии звучат наистина добре на книга, но всъщност не ми се струва да работят на практика  Wink
Или пък аз съм отявлен индивидуалист
Party  Joy

mijjjka, това е в противоречие с идеята че всички сме едно и че сме тук да си помагаме и да се кооперираме, а не да се съревноваваме. Също съм индивидуалист и разчитам винаги основно на себе си, особено след няколко неуспешни опита за бизнес партньорство в миналото. Колкото и да се стараеш не успяваш много да надскочиш възможностите си. Обаче добре мотивиран колектив е способен да влезе в резонанс и общия резултат да е многократно по-голям от сумата от резултатите на всеки един. Това уча на практика в момента и се убеждавам че не е само добро пожелание, а е реалност. В България като че ли това по-трудно се получава, особено когато всеки се смята за голям капацитет и това му пречи да се сработи с останалите.

# 582
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Лени  Hug за нетърпеливите някъде бях споделяла един руски превод - колко да чакаме желанието от картата на съкровищата да се сбъдне  Wink Преди го имаше на първа страница ,сега не го откривам  Thinking  

Имаше и една руска пословица "Обещаного 3 года ждут". ... Rolling Eyes



Нещо от любимия ми Кастанеда  Hug



     "Ела НАМЕРЕНИЕ, промени ВЪЗПРИЯТИЕТО ни, донеси ни ПОЗНАНИЕ да посрещнем НЕПОЗНАТОТО зад хоризонта."




# 583
  • Мнения: 10 651
yahoo , по мои лични наблюдения проблемът на "работата в екип" в България се състои преди всичко в невъзможността, неспособността или нежеланието (или и трите взети заедно) на много голяма част от българите да поемат първо лична отговорност. Защото, каквото и да си говорим, отговорността е първо личностна категория и след това на екип от мотивирани и способни да поемат отговорност личности, работещи за постигане на една цел.
В Германия например всяка една машина, която излезе от даден завод (имам лични впечатления) носи печат с името на конкретния служител, който последно я е проверил, не на "екипа"  Wink
Сигурно затова Германия е там, където е - с рекорден ръст на БВП за второто тримесечие на 2010г. от 20 години насам, а и ние сме си там, където сме  Laughing

Но се радвам да чуя, че идеята за екипността наистина работела някъде  Peace

Извинявам се за отклонението от темата  Hug

# 584
  • Мнения: 591
Допълвам поста си от вчера с останалите видове  
Слухова
Хората,които имат предпочитания към слуховия подход,дишат със средната част на дробовете си.Лесно се разсейват отшум и често говорят сами като мърдат усни.Говорът им е ритмичен дори мелодичен.Могат с лекота да повторят чутото обичат музиката и да говорят по телефона.Запомнят последователно на етапи.Склонни са да използват думите:чувам,звучи хармонизирам,целия съм в слух,това звучи добре и др.подобни.Интересуват се как звучат нешата и са добри слушатели,обичат да чуват гласа ви.
Кинетична
Човекът,който предпочита кинетичния подход диша с долната част на дробовете си.Гласът му е дълбок и говори бавно с внимателно обмислени фрази и паузи между тях.Обработва мислите и речта си по бавно и внимателно.Обикновено откликва на физическо докосване и е склонен по време на разговор да застава по близо до събеседника си.Запомня,като върши или "минава"през нещо.Склонен е да използва думите:чувсвам,докосвам,сграбчвам,изплъзва ми се,държа връзка и др.подобни.Интересува се от усещанията.
Идеята ми е ,че когато откриете към коя група спадате,ще можете да си подберете техниките,които най бързо и и най лесно ще ви приближават към желаното.Аз например съм визуален тип и при мен най лесно ми се получават нещата свързани със гледане на нещо написано,напечатано или нарисувано.

Общи условия

Активация на акаунт