Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 167
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 72
Десс и от мен голямо Благодаря!

# 481
  • Мнения: 527
Здравейте!

"Монахът, който продаде своето ферари" на Робин Шарма ми отвори очите за тази прекрасна тема  Hug
Благодаря за труда, който сте положили  Hug Ще се възползвам , за да подобря живота си  Heart Eyes

Желая ви слънчев и прекрасен ден!

# 482
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Добрите писма


Толкова радост извика писмото с добри новини!
Гледам
клеймото на плика и пътя му смятам във дни.
Мисля си: значи, когато
...бях вчера така натъжен,
листчето, с радост богато, е вече летяло към
мен.
Значи, така ни се струва понякога черен светът.
Хора, недейте
тъгува – добрите писма са на път!

Валери Петров



 Grinning


Не би могло в по-подходящо време от днес да прочета това
DESS, мнооого голямо БЛАГОДАРЯ newsm51 newsm51 Two Hearts

# 483
  • Мнения: 18
Добрите писма


Толкова радост извика писмото с добри новини!
Гледам
клеймото на плика и пътя му смятам във дни.
Мисля си: значи, когато
...бях вчера така натъжен,
листчето, с радост богато, е вече летяло към
мен.
Значи, така ни се струва понякога черен светът.
Хора, недейте
тъгува – добрите писма са на път!

Валери Петров



 Grinning
И аз се разплаках,като че осъзнах много неща!
Благодаря!  bouquet

# 484
  • Мнения: 1 422
Хора, недейте тъгува – добрите писма са на път!
Desss, разплаках се. Няма да обяснявам сега защо. Благодаря ти! Ти си прекрасен човек.  Kissing Heart

Desss, ти ми помогна да пусна ситуацията окончателно. Аз от вчера от съветите, които ми дадохте, някакси се успокоих и се настроих на друга вълна. Тази нощ сънувах моето желание. Не съм мислила, че ще дойде при мене в съня ми. За първи път. Така живо, така истинско, така реално. Мое си. В съня си даже бях малко учудена отначало, че се случва, но беше толкова естествено. Именно тази част на преминаването към приемането, че вече е факт. Най-мечтаният факт. И го приех в сърцето си. Успокоих се. Усмихнах се. Събудих се точно преди часовника за гимнастиката и в мен имаше мир и покой. И огромно щастие. Знам, че това си е мое. Слях се с него. Вече не е "искам" или "стремя се". Вече просто си е моят живот. После твоето стихотворение отприщи сълзите на разтухата, на освободената енергия, на лекото ми сърце. Плаках от щастие, от облекчение. Моите добри писма са на път към мене. Знам го с тялото си, с цялата си същност. Благодаря ти!

Момичета, довечера всичките ще се срещнем на метеоритния дъжд. Всяка от нас ще гледа падащите звезди, ще си пожелава съкровеното и ще бъдем заедно. И после ще споделим как всичко ни се е реализирало  Heart Eyes. Благодаря на всички ви за топлината и щедростта.

# 485
  • Мнения: 2 196
Сега да ви казвам ли кой стоя до никое време снощи да чака метеоритния дъжд?
Ама като съм местила показалеца на календара, малко съм се отплеснала. Joy

# 486
  • Мнения: 1 422
Сега да ви казвам ли кой стоя до никое време снощи да чака метеоритния дъжд?

Ъъъъъъъ, ти да не си ми съседка  Embarassed и да си ме видяла как се дзверя на балкона по ефирни нощни одаяния в тъмното и сега да ме издаваш на дружките-веселушки в темичката???? Но така ми се спеше, че реших, че "Това е, лягам си!", ама преди това старателно разгледах небето и като видях само обичайните звезди реших, че в центъра на София не се виждат падащите.... Така се зарадвах тази сутрин като прочетох тук, че е довечера. Очевидно няколко сме били баламите, които чели недочели (моя случай де) кога е заветната нощ.....

# 487
  • Мнения: 1 422
Странични ефекти при визуализация

Знаем, че визуализацията е един от мощните методи, когато искаме да използваме ума и въображението си като помощници за постигане на нашите мечти, цели и желания. Но е важно да знаем какво точно искаме и към какво се стремим, защото ако нямаме пълна яснота, то подсъзнанието може да ни изиграе лоша шега.

Така например…

Ако си представяте голяма, хубава и пищна градина с райграс, цветя и убийствен жив плет, то един ден може да станете изтормозен градинар в мъгливата английската провинция.

Ако си мечтаете да карате скъпа, хубава и луксозна кола с номер 7777, да не спирате на червено и да засичате другите, то не би било изненадващо, ако съдбата ви даде шанса да бъдете шофьор на някой млад, добре облечен бизнесмен.

Щастлива ли ще бъдете, ако след многократни визии, как през ръцете ви минават много, ама много пари, ви предоставят невероятната възможност да бъдете касиерка в натоварен банков клон на Раковски и Гурко?

Вие обичате да се шляете, гледате със зачервени очички Нешънъл Джиографик до малките часове и мечтаете как ще обиколите света. Подсъзнанието бързо ви урежда нископлатена работа в българска турагенция, като екскурзовод, осигуряван на 300 лв.

Вие сте амбициозен и буден младеж, препрочел няколко пъти книжките на Кийосаки, и сте убеден, че трябва да се пенсионирате млад. Тогава Фортуна, потривайки доволно ръце, ще ви направи старшина на рота в Грудово, Елхово или Звездец.

Обичате киното, коефициентът ви в Замунда е 9.4 и въображението ви работи здраво, за да ви осигури така лелеяния момент – снимки във филм. Накрая вие ставате статист в продукция на Ню имидж и играете третия, когото Уесли Снайпс пребива в градинката на Народния театър.

Като истински мъж вие обичате жени (даже много ги обичате). Мечтата ви да сте заобиколени от кльощави, дългокраки манекенки се сбъдва доста лесно, но колко жалко, че трябва да сте чистач на половин работен ден в офиса на Визаж.

Вие сте екоактивист, участвате във флаш-мобове и протестирате против всички видове лифтове. Вашето най-дълбоко желание и нужда е да живеете сред красотата на живата природа, далече от шума, суетата и мръсотията на големия град. Каква ирония, че след корабокрушението, от което само вие оцеляхте, наистина сте на необитаем остров, и то такъв, на който Владо Карамазов никога не би водил Сървайвър.

Радислав Кондаков

# 488
  • Мнения: 2 196
Сега да ви казвам ли кой стоя до никое време снощи да чака метеоритния дъжд?

Ъъъъъъъ, ти да не си ми съседка  Embarassed ........... в центъра на София не се виждат падащите....
Май ще се окажем съседки наистина. Crazy
Явно в Центъра сме по друг календар. hahaha

А как да се избегнат тези странични ефекти при визуализацията?
Вероятно пише някъде, ако е възможно да ме насочите къде да чета. Все още се рапилявам с много четене на много книги. Blush

# 489
  • Мнения: 73
Рози, благодаря ти, голям майтап с тия странични ефекти! Joy Имам си и аз някои такива бисери...
Но, мили любими феи, искам да споделя, че вдъхновена и просветена от вас, по- миналата нощ и аз сънувах нещо прекрасно! Това е моето желание - в глобален план... Усещането беше вълшебно хубаво! Най- съкровеното е толкова просто и велико... Hug
Много се радвам, че имаме нови и нови момичета в темата - добре дошли! Hug Заедно можем още повече!
Красива нощ довечера! babydust7

# 490
  • Мнения: 18
Аз да питам нещо,пак не разбрах Embarassed
Дожечера в колко часа да наблюдажам небето newsm78
Благодаря!

# 491
  • Мнения: 275

Тази нощ сънувах моето желание. Не съм мислила, че ще дойде при мене в съня ми. За първи път. Така живо, така истинско, така реално. Мое си. В съня си даже бях малко учудена отначало, че се случва, но беше толкова естествено. Именно тази част на преминаването към приемането, че вече е факт. Най-мечтаният факт. И го приех в сърцето си. Успокоих се. Усмихнах се. Събудих се точно преди часовника за гимнастиката и в мен имаше мир и покой. И огромно щастие. Знам, че това си е мое. Слях се с него. Вече не е "искам" или "стремя се". Вече просто си е моят живот.

Интуицията ти се е включила много мощно. Според мен, това не е сън от илюзорна поредица и е по-реален и интуитивен от "будното" ти съзнание. Така че, ако попиеш това чувство, което описваш - "материализирането" на желанието ти няма да закъснее Hug Просто поддържай усещането

# 492
  • Мнения: 3
Снощи и аз висях на прозореца но ц

Тази вечер след 10 и 30 вечерта, когато се стъмни хубово започвайте да гледате на изток.  Било е много красиво! Брат ми снощи ги е гледал от Стара Загора между 1 и 5ч . Видял е  над 40  и то не през цялото време втренчване.

# 493
  • Мнения: 72
Май сме били доста тези, които сме се вторачили снощи в небето. И аз гледах гледах ама нищо не видях. А в новините казаха, че още снощи е започнало. Нищо, довечера пак съм на линия Simple Smile

# 494
  • Мнения: 287
Аз пък понякога сънувам лошите неща, от които се страхувам. Направила съм ги толкова мощни, че е чудо, че все още не са се случили, даже сега, когато пиша това, една част от мене казва: "въпрос на време" Sad
Днес реших, че не бива да се вкопчвам в никого и в нищо, включително и това, което хм "практикувам". За да избегна фрустрирането при несъвпад. Далеч по-трудно, но според мене, правилно, е да приема всичко, каквото е. Тогава няма да е нужно на всяка цена и с всички средства да го променям, нали? Или пък да се боря неистово за нещо, което тъй или иначе, неизбежно може да се случи и обратното - никога да не се получи...
Не знам дали ме разбирате. Вселената така или иначе дава! Довечера, когато гледам звездите, ще си пожелая просто да мога да приема живота си и всички недобри обстоятелства в него. Това може да се окаже първото стъпало към промяната.

Общи условия

Активация на акаунт