Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 194
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 604
vanina174, страхотно изживяване  Hug звучи ми като прекрасна хармония и синхрон между теб и детето ти и като знак, че желанията са подкепени от... ангелите, Вселената, всичко Simple Smile Много ме развълнува  bouquet

Малко преди да се срещна с Морфей, попаднах на тази статия, която искам да споделя с вас.
По актуалната тема за желанията е, прочетох я, но умората си казва думата и съм със смесени чувства. Като цяло въпреки малко суровия тон събира доста от нещата и техниките, които сме обсъждали.
http://asktisho.wordpress.com/2010/06/24/jelania/

Лека нощ и красиви сънища babydust7

# 436
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за спешна помощ
Ако имате нужда от незабавна помощ за решаване на някакъв проблем от  материална или морална гледна точка, извършете следния ритуал.
В тишина, напишете Вашето молба на лист хартия, без грешки и корекции, така все едно, че тя вече е изпълнена, която показва колкото се може повече подробности.
Например: "Купих си нов автомобил марка Toyota Скорпион", цвят”металик” за (посочете сума…..) на … (посочва се дата). Благодаря на Вселената. (Вашето име) ".
Прочетете "Отче наш" и молитва към Богородица. Дръжте листа между дланите си, гледайки  в пламъците на запалена свещ ,със силното желание да си купите автомобил. След няколко минути  запалете листа от пламъка на свещта и го сложете върху чинията. Ако листа изгори напълно, Вашата молба е чута от Висшия Кармически съвет, и чакайте неговото изпълнение.
Обикновено се сбъдва искането в продължение  на три месеца, по- често 21 дни. Ако обаче  останат и едно малко недогорено късче хартия от листа ,молбата още не е узряла. Тя може да се повтори след няколко дни.
Този ритуал е най- ефективен от 1 до 15 януари и от 1 до 15 юли. Но може да се изпълни ритуала и  в друг ден на растяща луна.

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 01:50 от nvesela

# 437
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Приказка за търговеца, който не знаел какво да прави - http://asktisho.wordpress.com/

Един отчаян търговец, заплашен от разорение, отишъл за съвет при известен мъдрец в планината и го попитал :

„Учителю, хамбарите ми са празни, градушка унищожи реколтата, болест мори добитъка, разбойници ограбиха кервана, който изпратих, а длъжниците ми се разориха и пръснаха по далечни земи. Кажи ми какво да направя, за да изляза от това положение? Как да възстановя богатството си?”

Учителят отговорил:

„Върни всички дългове, плати на работниците и освободи робите.”

Търговецът го погледнал с неразбиране.

„Чу ли какво ти казах?”

„Да, учителю.”

„Тогава повтори!”

„Да върна дълговете, да платя на работниците и да освободя робите.”

„Иди и го направи!”

Година по-късно търговецът се качил отново в планината, изпълнен с благодарност към мъдреца и му донесъл скъп подарък:

„Стори ми се неразумно да раздам имуществото си на кредиторите, спестяванията си на ратаите и да пусна робите на свобода, но послушах съвета ти и чудото стана! Сега отново съм богат. Кажи ми как го направи, Учителю?”

Мъдрецът се намръщил:

„Няма никакво чудо и аз нищо не съм направил! През цялото време кротко си седях тук, в планината, докато ти долу свърши цялата работа сам. Единственото, което искаш е търговията да върви, а не да знаеш…Но щом питаш, аз ще ти кажа: Какво искат лихварите? Те искат своите заеми обратно с лихвите. А работниците какво искат? Те чакат да занесат надницата си у дома. Докато робите мечтаят за свобода. Давайки на другите онова, към което се стремят, ти сам получаваш всичко, от което се нуждаеш. Дори повече, отколкото ти трябва! А сега върви със здраве и бъди честит! Няма какво повече да научиш от мен.”

# 438
  • Мнения: 1 422
Ритуал за спешна помощ
Ако имате нужда от незабавна помощ за решаване на някакъв проблем от  материална или морална гледна точка, извършете следния ритуал.
В тишина, напишете Вашето молба на лист хартия, без грешки и корекции, така все едно, че тя вече е изпълнена, която показва колкото се може повече подробности.
Например: "Купих си нов автомобил марка Toyota Скорпион", цвят”металик” за (посочете сума…..) на … (посочва се дата). Благодаря на Вселената. (Вашето име) ".
Прочетете "Отче наш" и молитва към Богородица. Дръжте листа между дланите си, гледайки  в пламъците на запалена свещ ,със силното желание да си купите автомобил. След няколко минути  запалете листа от пламъка на свещта и го сложете върху чинията. Ако листа изгори напълно, Вашата молба е чута от Висшия Кармически съвет, и чакайте неговото изпълнение.
Обикновено се сбъдва искането в продължение  на три месеца, по- често 21 дни. Ако обаче  останат и едно малко недогорено късче хартия от листа ,молбата още не е узряла. Тя може да се повтори след няколко дни.
Този ритуал е най- ефективен от 1 до 15 януари и от 1 до 15 юли. Но може да се изпълни ритуала и  в друг ден на растяща луна.

Смешен въпрос - какво е растяща луна  Embarassed

.....Малко преди да се срещна с Морфей, попаднах на тази статия, която искам да споделя с вас.
По актуалната тема за желанията е, прочетох я, но умората си казва думата и съм със смесени чувства. Като цяло въпреки малко суровия тон събира доста от нещата и техниките, които сме обсъждали.
http://asktisho.wordpress.com/2010/06/24/jelania/....

Добро утро и благодаря, че посрещнах зората с тази статия чрез тебе   bouquet

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 07:40 от Рози и рози

# 439
  • Мнения: 1 422
 това не успявам да го изтрия - извинете

# 440
  • Мнения: 13 512
Периодът на растяща луна е от Новолуние до Пълнолуние. На Пълнолуние започва да намалява и е намаляваща до Новолуние.

# 441
  • Мнения: 836
http://www.nealedonaldwalsch.com/index.php?p=bonus

 Free one hour long audio on Creating your Right Livelihood
 Heart Eyes

# 442
  • Мнения: 1 568
 Hug
По повод ангелите, искам да ви споделя нещо, дано не ме помислите за луда  Hug
Та от известно време знам че са при мен, не съм правила ритуали, просто усещане...., а и не само, но ще замълча, заради...лудостта  Joy
Снощи имах спречкване с един човек, който беше на едно заведение.
Вървях си после по пътя, но след известно време трябваше отново да се върна, имах работа.
Когато вървях, само си казах: моля те, направи нещо и ми помогни ( молбата ми беше към ангела  Hug )
Когато се върнах около масата на този човек имаше странна обстановка, сервитьорите бягаха насам-натам, той беше с други дрехи, целият във вода, дори обувките му, косата, около масата блато.
Всички се смееха и гледаха натам, а сервитьорката седеше зачервена на единият край и обясняваше, как сервирала от 18 години, но такова чудо за пръв път и се случвало, дори не можела да обясни какво е станало.
В последствие разбрах, че както минавала около масата с три огромни халби наливна бира, все едно някой я бил спънал и тя изпуснала и трите халби в/у главата на въпросният човек.
Бяха му дали някакви служебни дрехи, защото той беше мокър до кости, обувките му дори пълни с бира  Hug
Емоционалното му състояне беше се променило на 100% , дори ми се извини  Hug
Това е, аз благодарих на ум, че за пореден път знаех ИСТИНАТА!  Hug

Прегръщам ви! Hug

# 443
  • Мнения: 72
Благодаря nvesela за ритуала. Днес тотално вече обезверена отварям сайта и попадам на ритуала. Тази вечер мисля да го направя,но имам няколко въпроса. Свещта нова ли трябва да е и датата която се поставя е датата която искате да се изпълни желанието или днешна дата?

# 444
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Praynig Моля за Вашата положителна енергия в периода от 13 до 15 часа за важен за мен и семейството ми въпрос Praynig

Благо-Даря Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 445
  • Мнения: 2 196
Лени, имаш я! Hug

Маргало, големи калпазани са твоите Ангели. Hug Joy

# 446
  • Мнения: 72
lenny_pld, имаш и моята енергия. Успех  Hug
Green dream, благодаря за чудесната статия. Много полезни тънкости има в нея. Доста от нещата ги правя по описания начин и силно се надявам, че ще имам успех  Simple Smile

# 447
  • Мнения: 1
Praynig Моля за Вашата положителна енергия в периода от 13 до 15 часа за важен за мен и семейството ми въпрос Praynig

Благо-Даря Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Ще мисля за  теб.Спокойно и вярвай ,че ще стане така както е най- добре за семейството!!!!!!

# 448
  • Мнения: 1 422
Лени, и от мен сила и любов във важния за вас период!!

Маргало, голям смях с твоите помощници, ама с мярка, че са малко като Дяволчето Фют  Embarassed

Монда, благодаря за отговора за растящата луна. Тази сутрин направих ритуала и ми остана едно малко парченце хартия Cry Та сега умувам що е то "няколко дни", за да го повторя пак. Помагайте с идеи моля??

По пътя към офиса си мислих доста по въпрос с какво има да зрее още моето желание - дали е във формулировката, дали е в детайла. Установих, че съм дала прекалено много детайли кое точно как аз си представям. Това е типично за моето отношение към тази тема и към конкретния въпрос. Боя се да "пусна" и се старая да контролирам. Това видях. Затова си определих, че до неделя ще се абстрахирам от темата. Струва ми се, че я утежнявам с напрекъснатото си връщане към нея. В "Поръчки към вселената" имаше едно хубаво изречение, че като посееш цвете, не го дърпаш всеки ден нагоре, за да видиш, дали е пуснало коренчета. А аз май точно това правя  Embarassed (не ми се смейте, моля ви)., но това желание ми е толкова съкровено.

Дайте съвет - как "пускате" ситуацията, за да й позволите да се развива?

# 449
  • Мнения: 287
Маргало, не знам какво да ти кажа, относно случката, която описваш, подхождам със смесени чувства....
Не бива да желаем зло на никого.
Помощта, която изискваме от Вселената би трябвало да касае собствената ни еволюция и израстване, а така, както ти го разказваш, ми прозвуча като завоалирано отмъщение Simple Smile Но! Неведоми са пътищата Господни!
***
И аз ще направя Ритуала за спешна помощ. Да видим...

Общи условия

Активация на акаунт