Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 170
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Ритуали за защита на дома

Муски, камъни, благовония и билки за почистване и защита на къщата и апартамента

Нанижете на червена връв естествено продупчени камъни и ги окачете поединично из къщата или няколко - зад вратата. Такива камъни могат да се намерят по плажовете или речните корита. Те са отлични домашни защитници.

Направете си магическа торбичка със защитни скъпоценни камъни. Сложете магнетит за защита, ахат или тюркоаз за късмет, в бяла торбичка и я завържете с червена прежда. Окачете до вратата.

Вземете рибарски плавки, топчета от цветно стъкло, ползвани за рибарските мрежи. Те се смятат за силно предпазващи, ако са били използвани наистина в океан или море - естествени източници на сила.

Срежете глава лук на половина и поставете двете половини на перваза на кухненския прозорец. Заредете ги да попиват негативността. Подменяйте, когато лукът прокара.

Окачете разтворена ножица над входната врата, за да отреже негативността към дома ви.

Поставете чесън под леглото, за да се предпазите от кошмари. /Не го консумирайте след това!/

Ароматизирайте възглавницата си с лавандула или сложете близо до нея малка копринена торбичка с билката, за да привлечете сладките сънища.

Поставете стъклена купа със светена вода от лявата страна на входната врата /когато сте с лице към нея/.


Струпайте малки, кръгли, бели камъчета в един от ъглите на имота ви. Купчината може да е съвсем малка. Почитайте елемента Земя всеки път щом минете оттам. Предложете мед и мляко за духа на имота и помолете за закрила.

Поставете торбичка с ангелика, розмарин и мента под четирите стрехи на тавана, ако имате, или в четирите ъгъла на имота. Също можете да използвате смес от розмарин, босилек и копър – муската с тези съставки е защитна.

Окачете на входната врата сноп жълъди, за да защитите жилището и неговите обитатели. Можете да използвате и стрък от имел за същите цели.

Всяка вечер оставяйте до леглото ви пълна чаша с вода, за да поеме негативността. Изхвърляйте на сутринта.

Ако строите нова къща, засадете в четирите ъгъла на основите й по един кактус. Кактусите трябва да са от един и същ вид, те предпазват от проникването на нежелани влияния в дома.

За изчистване на дома от негативни вибрации, сложете по едно яйце във всеки ъгъл на всяка стая. Оставете да престоят 7 дена, след това ги изхвърлете извън къщата, без да ги чупите. Това ще прочисти атмосферата и ще внесе хармония. Прочистването се прави на намаляваща луна.

За изчистване на лоши вибрации, можете да използвате и благовоние от драконова кръв. Преди да окадите помещението, отворете всички прозорци. Завършете процеса с окаждане с тамян.

Плодови вибрации

Изсушените, ситно нарязани или стрити плодови кори могат да прочистят всяка стая в дома ви и да подсилят положителните вибрации.
Можете да поставите парченцата върху брикет за кадилница или просто да ги запалите в огнеупорен съд.
Портокалова кора: за хармония и градивно създаване;
Лимонова кора: за изясняване и стимулиране;
Ябълкова кора: за любов и лечение.

Ако не желаете да палите благовоние, можете да залеете корите с кипяща вода, след това ги сложете в копринена торбичка и окачете където почувствате, че има нужда в къщата. Можете да ги разпръснете и в ъглите на стаите.

# 421
  • Мнения: 105
sosko За някои желания са нужни години Peace Мисли позитивно и търси щастието , за моето най-съкровенно желание минаха почти 18 години.Всяко  нещо си иска времето и мястото,явно не му е времето на твоето желание,но продължавай да мечтаеш!Само така Вселената ще разбере за твоята мечта!И ще я изпълни,когато си готова,когато му дойде времето. Hug

# 422
  • Мнения: 1 422
Аз чистя прозорци, врати (и вътрешни + преходни портали) и огледала с огън (със свещ) на всеки 3 - 6 месеца (според усещането ми), а след това капя отгоре на вратите и отвън на перваза на прозорците етерични масла смесено шизандра и цитронела с утвърждение за защита на дома и напредък.

# 423
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Дълго мислех дали да пиша и най-после се реших. Чета ви от доста време с голямо удоволствие. Снощи ,четох мнението на една потребителка/за жалост не помня коя/ че ако искаш нещо да ти се случи,трябва да се помолиш да сънуваш желанието си. При мен стана точно така,сънувах го. Сега се моля от все сърце да се сбъдне. Искам просто да ви благодаря от все сърце,че пишете толкова позитивни методи и техники!  bouquet Пожелавам на всички желанията да се сбъднат!

# 424
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте.
Надявам се да ме приемете при вас.
Много време съм в този форум, но никога не бях влизала в тази тема.Случайно разбрах за филма "Тайната" и реших да го гледам.Много ме впечетли всичко в него и се разтърсих за повече инфо.Така Ви намерихSimple SmileПрочетох доста неща от първата страничка и се надявам да успея и аз да променя живота към по-добро.
Днес си написах и аз желанияSimple SmileНа първо място сложих желанието което искам най-силно-да се излекувам от хашимотото.След това което прочетох по темата съм убедена, че ще успея Peace

Радвам се, че Ви има Вас и тази темичка   bouquet

# 425
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
До 8 часа след началото, т.е днес до 14часа
Може и през цялото новолуние  Hug

Важен е не срока а желнието , енергията която влагаме  Wink
Примерно аз още не съм ги написала  Wink а пък вчера на мЪжо просто му казах : "Пожелай си нещо днес е новолуние" (той го направи , знах че има нужда)



Та така че момичета не се ограничавайте , дерзаЙте  Hug


Маргало, като напишеш списъка , скрий го от себе си  Laughing аз обикновенно го пъхам по книги  Wink
След време като го изровиш ще се изненадаш колко неща са се сбъднали  Hug
Аз слагам на края на списъка дата, месец и година  Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 16:43 от Desss

# 426
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Лени, ти ли си на аватара си? Blush

Бианkа, bowuu Hug де да бях  Laughing. Това е Моника Белучи

Abies, благодаря за ритуалите   Heart Eyes
     Ред. Като разгледах сайта, установих, че имам от него структуризатор за вода    Използвам възможността да благодаря на mimina и на svetlina_8   bouquet, които ми го осигуриха на място  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 09:41 от lenny_pld

# 427
  • Мнения: 604
nvesela, сърдечно ти благодаря   bouquet Hug Heart Eyes

Лени, правилно си знаех, че си Прекрасна Simple Smile

Момичета, стават чудеса, ние ги предизвикваме, откриваме и приемаме!

Благо-даря за всичко, което сте!

Темата ни диша и живее с пълна сила, прекрасно усещане... извират въпроси, отговори, решения, техники, споделяния, топлина, хармония, любов, вяра, надежда, промяна, спокойствие, увереност... вълшебно усещане  Hug

# 428
  • Мнения: 2 196
Лени, да ме прощава Моника Белучи, ама нашето е по-хубаво. Направо съм очарована.Heart Eyes Hug

Днес каквото измърморих, че искам /извън списъка/, всичко се случи.
Аз съм малко Тома Неверни, подхождам към повечето неща с недоверие, та ми дойде в повече. Rolling Eyes

# 429
  • Мнения: 72
Момичета, да ви попитам нещо - днес си допълних списъка с желанията, който бях направила на предишното новолуние. Грешно ли е това? Да не би да трябваше да напиша всичко наново? Така смятам да постъпя и с картата на желанията по-нататък, понеже ми останаха няколко празни местенца днес. Ако бъркам кажете ми.

# 430
  • Мнения: 10 652
Привет, момичета  Hug Написахте ли желанията?  Grinning

Аз този път съм скромна, нямам дори списък (от предишния ми Новолунски списък повече от половината неща ми се реализираха  Blush) Написах си само няколко нещица на едно листче и пак чрез Рейки мисля да ги сбъдвам  Flutter

sosko, недей да униваш, че желанията ти до сега не са се реализирали. Може би не им е дошло времето, може би ти самата трябва да извървиш пътя си до тяхната реализация. Всичко, което ни се случва, както и всичко, което по една или друга причина НЕ ни се случва е за нашето най-висше благо. Абсолютно всичко. Не забравяй това, миличка  Hug


Препрочитах Духовните закони на еволюцията и всеки път, когато ги чета откривам различни неща, а други ги виждам по нов начин  Simple Smile И друг път сме пускали линкове към тях, но ето един малък откъс за новичките в темата  Hug
А и пред вид факта, че много от желанията, на които сме вдъхнали енергия днес, ще станат реалност, е може би добре да се припомнят  Grinning

ЗАКОН ЗА ДХАРМАТА - "ТОВА, КОЕТО БОГ Е ПРЕДВИДИЛ ЗА ТЕБ, РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ СЕ СЛУЧИ"
Дхарма означава цел на живота. Всеки човешки живот има някаква цел: или да бъде полезен за собствената си еволюция, или да помогне на друг в неговата еволюция на Душата. Понякога е трудно да определим собствената си цел. Осъзнаваме я на по-късен етап.

ЗАКОН ЗА ИЗОБИЛИЕТО И МНОЖЕНЕТО С БОЖИЯТА ВОЛЯ
Трябва да се научим, както да получаваме, така и да даваме, за да се поддържа вечното движение и равновесие. "ДАЙТЕ И ЩЕ ВИ СЕ ДАДЕ!"

ЗАКОН ЗА ДАВАНЕТО И ПОЛУЧАВАНЕТО. "КАКВОТО ДАВАТЕ НА ДРУГ, ГО ДАВАТЕ И НА СЕБЕ СИ", "КАКВОТО СЕ ДАВА, ТО ВИ СЕ ВРЪЩА"
Всичко, което излиза от теб, то се връща към теб СЕДЕМКРАТНО. Този закон е свързан със "Закона за причината и следствието".

ЗАКОН: "КОГАТО СИ ПОЛУЧИЛ НЕЩО, СИ ДЛЪЖЕН ДА ДАДЕШ В ЗАМЯНА ДРУГО, КОЕТО Е РАВНОСТОЙНО НА ПОЛУЧЕНОТО ОТ ТЕБ"


ЗАКОН ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ЕНЕРГИЯТА
Ако доброволно не се реваншираш, съдбата ще те принуди като или ще ти отнеме нещо ценно, или ще заплатиш с влошено здраве. Не подценявайте този закон.

ЗАКОН ЗА УМНОЖАВАНЕТО - "КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ДАВАШ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ТИ СЕ ВРЪЩА"

ДУХОВЕН ЗАКОН - "ТОЗИ, КОЙТО ПРЕСЛЕДВА НЕЩО ЗА ЛИЧНА ПОЛЗА, ЩЕ ГО ЗАГУБИ"

ЗАКОН ЗА НЕСЪПРОТИВАТА И ПРИЕМАНЕТО - Не отвръщай на агресията с агресия
ТОВА РАЗКОЛЕБАВА ПРОТИВНИКА. Онова на което се съпротивляваш, става по-упорито и те преследва, защото му вдъхваш живот и го правиш реално - посаждаш го по-здраво и по-надълбоко. Това е така, защото се задейства "Законът за привличането" във всички негови аспекти - привличане на хора, енергии, събития и др.
Да приемеш, че нещата съществуват и са такива, каквито са, ОЗНАЧАВА ДА НАМЕРИШ СВОБОДАТА. Отричането на нещо утвърждава факта, че то съществува и тогава то ти се изплъзва от контрол и влияние.
ПРИЕМИ ГО И СЛЕД ТОВА ГО ПРОМЕНЯЙ.  При среща с проблем направи нещо приятно. Спомни си приятни неща от живота, весела мелодия, за да можеш да се освободиш от страха към него и да се успокоиш. ОБВИЙ ГО С ЛЮБОВ И НЕ МУ ВЛАГАЙ СМИСЪЛ, КОЙТО ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕ ЗАСЛУЖАВА. ПРИЕМИ ГО КАТО ПОРЕДНОТО СВОЕ ЖИТЕЙСКО ИЗПИТАНИЕ И УРОК


 Hug


Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 22:01 от mijjjka

# 431
  • Мнения: 14
sosko и при мен е така и при мен не се сбъдват желанията, но аз не го приемам, че не му е дошло времето, а по- скоро, че пришпорвам нещата и Вселената се затруднява по тоя начин. За това се уча да бъда търпелива /между другото много съм нервна и настойчива, когато искам и явно това е урок който трябва да усвоя/ А днес беше чудесен ден- получих толкоз много подаръци, които не очаквах наистина и които изпревариха малко времето си- Благо- даря на Вселената за тези малки знаци- може би е от силния ми период Grinning
Сбъдване на всичките Ви желания в най- кратки срокове!

# 432
  • Universe
  • Мнения: 1 556
mijjjka, Hug добре че  припомни вселенските закони   bouquet

А аз Ви пускам във връзка с горните 

ТАЙНСТВАТА НА ПАРИТЕ    

И аз ще запиша само едно нещо, даже ще го направя по ритуала на abies Hug

Green dream, Бианkа

# 433
  • Мнения: 287
И аз написах желанията си, но за съжаление станах в три часа следобед, но ги написах; десет са, леко абстрактни, за карта на желаниията не мога да мисля, тъй като няма как да изобразя повечето от нещата....
sosko, , може би желанията ти са абстрактни като моите, т.е. например "самодисциплина", хармония със себе си и т.н?
Кажете как сте, момичета? По пътя на чудесата?

# 434
  • Мнения: 9
     Здравейте момичета,рядко се включвам в темата но редовно Ви чета.
Благодарна съм ви за всичко което споделяте и на lenny   bouquet за чудесното оформление.
Днес ми се случи нещо , което искам да споделя с вас и да  чуя вашето мнение. Със сина ми ходехме на Макдоналдс и на кутията на детското меню имаше празен талон за желания.Вкъсния следобед синът ми/на 5год./  ме попита какво е желание и аз му обясних че това е нещо което искаш да ти се случи.Той каза мамо пиши аз ще ти диктувам желанията.Най странното е че те се покриват на 100% с моите и на края каза мамо сега напиши "Благодаря ти Господи за желанията , които се сбъдват.
От няколко часа не спирам да мисля какво означава това,дали ангелите искат да ми кажат нещо .Вие какво ще кажете.
 Пожелавам на всички много сбъднати желания.

Общи условия

Активация на акаунт