Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 191
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 929
Няма нищо случайно!
Free Will , прочетох публикуваното в линка към блога, който си дала, и се оказа, че желанията си съм оформила именно в тези насоки. Grinning
"Посях" и парички из стаята, в петък ще "прибирам реколтата".
Прекрасен ден от мен! smile3525

# 406
  • Мнения: 2 196
За първи път пиша желания. Докато го докарам до определената бройка, осъзнах, че последните желания всъщност са отговори на това как да постигна първите от списъка. Crazy

Пожелавам сбъдване на всичките ви желания! Hug  bouquet

Лени, ти ли си на аватара си? Blush

# 407
  • Мнения: 146
Наистина нищо случайно...
Точно на тези тематики са ми насочени напоследък мислите и желанията и от вчера насам, даже сякаш имам нова енергия за тях...
Обичам синхроните Grinning
 Hug

# 408
  • Мнения: 3
Момичета не е за вярване какво ми съобщиха току що Hug

         Предния месец като на шега поправих фишовете за заплати на всичките си колеги   smile3523 Задрасках сумите и написах на всеки със 100 лв повече. Реших, че трябва да е нещо реално.  Даже и да им се стореше малко смешно , беше добронамерено , така че не ме бъркаше какво ще си помислят.
В момента съм отпуска и сегашния ми шеф ми звънна по телефона да ми изкаже хиляди благодарностти от всички. Следващите ни заплати са  със около 100 лв отгоре.
Не е много като сума , но на мен ми изглежда като чудо
 newsm78

# 409
  • Мнения: 275
Момичета, имаше една визуализация с едра банкнота - не я откривам а първа страница. Някой сеща ли се ?

Благодаря

# 410
  • Мнения: 415
Здравейте , аз пък искам да попитам има ли някой друг , чиито желания от предишни новолуния не са се сбъднали , ама нито едно!

# 411
  • Мнения: 72
sosko, не се отчайвай. Това, че не са се сбъднали за месец не значи че няма да се сбъднат. Просто не е дошло времето. Според мен никъде няма срок, в който ше се сбъднат. Така си мисля.
А аз днес си направих карта на желанията за първи път. Да ви кажа много й се радвам. Много добре ми се получи - с много усмивки и красиви нещица. Много си я харесвам и ме зарежда страшно много  Grinning Олеле колко пъти съм използвала "много"  Grinning
Успех на всички  Hug

# 412
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Слънчев ден, момичета   bouquet

Съвсем случайно влязох, не планирах изобщо да сядам на компютъра, а ето че нещо ме подтикна - и разбирам, че е новолуние...и ми дойде някакъв импулс да си напиша желанията...
Благодаря, че сте тук и сте такъв необятен извор на подкрепа и положителни емоции   bouquet
Аз не мога да се похваля със сбъднати желания, но...виждам пътеки, които отвеждат близо до крайната ми цел, възможности, които преди не забелязвах или се притеснявах и боях да приема...Сега ги виждам и знам, че ми се дават, за да постигна това, което искам, и ги виждам, защото трябва да ги използвам - без неувереност и колебание мога ли да се справя  Heart Eyes
Отивам сега на първа страница, защото забелязах, че има нови интересни неща, които не съм прегледала  Hug
А съм се амбицирала и аз да си купя ново портмоненце  Whistling

Много сбъднати желания ви пожелавам, прекрасни дами   bouquet

# 413
  • Мнения: 1 568
До колко часа се пишат?

# 414
  • Мнения: 72
До 8 часа след началото, т.е днес до 14часа

# 415
  • Мнения: 1 568
Дано не ви ядосам, писано е може би, но нямам време ....та какво се прави със списъка?  Embarassed

# 416
  • Мнения: 1 422
Най-съкровения ми стремеж, който осъзнах преди няколко години, който пожелах, който копнях и за който реших, че съм готова на всичко, бяха и продължават да са... учители - треньори, наставници, хора с отворени очи и сърца за доброто и светлината, които да ме подкрепят да прекрача към промяната в себе си. Благодаря с цялото си същество, че ги получих.

Това стана по най-невероятния начин. Случи се от само себе си, когато бях готова, когато казах на себе си, че ще вложа целия си потенциал, за да заслужа, за да получа, за да имам смелост и сила за това, което ми предстои, когато ги срещна. Когато взех решение, че за учители ще вярвам в себе си, ще подкрепям себе си, ще успявам и ще слушам само сърцето си. Наложи се животът на всички ни да се измени кардинално, за да се изпълни това мое желание, но сега съм себе си и всички други мои желания се реализират по някакъв сякаш предварителен план на взаимовръзките между тях.

Най-напред всичко започна от опората, от основата, която вие ме окуражихте да съзра в себе си. Благодаря ви! Вие сте хората, на които имам пълно доверие, колкото и да се съпротивлявам в определени моменти. Благодаря ви за търпението, за неотклонността, за топлината, за силата, за новото, за оптимизма, за посочването с пръст, за наказанието, за приласкаването, за прегръдката, за думите, за мълчанието. Благодаря ви, че вярвате в мене и ме обичате отново и отново. Благодаря ви за безкрайната любов! И за това, че отново съм здрава и вярвам, че постигам всичко, което е добро за мене.

# 417
  • Мнения: 415
sosko, не се отчайвай. Това, че не са се сбъднали за месец не значи че няма да се сбъднат. Просто не е дошло времето. Според мен никъде няма срок, в който ше се сбъднат. Така си мисля.
...

Не е от месец , а от около осем...
Е , то верно че няма срок, ама нито едно желание да не ми се сбъдне...

# 418
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Още един ритуал

Малък ритуал за поръчка към Вселената     
Подходящ за нови начинания, нови проекти, които сега започват

Време на изпълнение:
Фаза - новолуние - часа веднага след новолуние до 24 часа след новолуние /или през първи лунен ден/
Времетраене - половин до един час

Необходими неща:
една бяла свещ /може чаена/
един огнеупорен съд
цветен лист хартия с написаното желание

Изпълнение на Ритуала:
Напишете желанието си до Вселената на лист хартия. Можете да подберете цветна хартия според вибрацията на желанието. Например - синьо за неща, свързани с чувствата и емоциите, червено за страст, кафяво или зелено за просперитет и материални придобивки, бяло - духовно и универсално за всякакви неща и т.н. Нека там е упоменато "...и моля Вселената да ми помогне да се изпълни това желание".
Запалете свещта. Концентрирайте се върху желанието си. Помислете си за детайлите свързани с него. Направете кратка медитация върху своето желание. Когато сте готови запалете листа хартия на свещта и кажете "Казах и така да бъде. Без да накърнява ничия свободна воля." Оставете хартията да изгори напълно в огнеупорния съд. С това потвърждавате, че желанието ви е изпратено към Вселената.
Оставете свещта да догори и не я ползвайте за друго.
След този ритуал няма нужда от повече заявки. Просто оставете нещата на Вселената.

sosko, зависи как си формулирала желанията си - за някои не е дошло времето, за други не си готова, знам ли... Опитай се да перефразираш и конкретизираш, евентуално специфицирай етапи или детайли от желанието. Някъде четох, че ако напишем прекалено общо, няма да се изпълни нищо - трябва да се опише конкретно. Другото е, че отделните детайли на "едно" желание е хубаво да са конкретизирани в различни желания, защото ако са прекалено много неща заедно, също няма да се изпълни. Виж по-подробно описанието на техниките. Там има дадени и примери. Наскоро обсъждахме и кармата, може би не всичко ти е писанно да го получиш по начина, по който го искаш заради уроците, които е поставила душата ти да научи. Ако има нещо, което стои по пътя ти между теб и желанието ти, опитай се да го откриеш и преодолееш. И другото - трябва да вярваш, че са изпълними тези ти желания, не да ги пишеш и да се съмняваш...

# 419

Общи условия

Активация на акаунт