Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 201
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 205
  Здравейте,мили хора! Много хубава и зареждаща тема, записвам се и аз Simple Smile...пожелавам на всички ви много здраве и безкрайно щастие...  bouquet

# 331
  • Мнения: 72
Десс много се радвам за теб мила. Винаги много се радвам когато някой сбъдне мечтите си. Така вярвам, че всичко е възможно когато човек силно иска нещо и това много ме зарежда. Успех момичета, а на теб Десс желая много успехи и късмет!  Heart Eyes

# 332
  • Мнения: 0
Merilyn_33, наскоро попаднах на тази книга за техники за визуализиране:
http://star05.net/e-books/obshtestveni.nauki/psihologia/melita.d … .vizualizacia.pdf

Покрай многото четива си останах само с първите 20ина страници засега, така че не мога да кажа повече. Дано ти е от полза.  Hug

Едно голямо БлагоДаря на всички за полезните информации и размисли, които ежедневно ни предоставяте!   bouquet Чета ви редовно, но засега няма с какво да се включа.  Wink

# 333
  • Мнения: 287
*Мила*, силно съм заинтересувана от "бележката от Вселената"; какво е това, откъде да си взема и аз Embarassed Извинявайте, ако въпроса е тъп.
Попадна ми книгата на Д. Кехоу, благодарение на този форум. Чета я и усещам силата и, въпреки че в мене има едно червейче, което не ми дава мира. Водя си бележки. Ще проведа техниките. Стискайте палци, мили момичета!
От години попадам в една и съща ситуация, и не мога да я реша по никакъв начин. А е време. Какво правите например, когато сте силно ревниви? Sick Когато ви се иска да умрете, тъй като не виждате изход? Tired Когато непрекъснато съжалявате себе си? Когато сте една комплексирана и същевременно суетна жена? Как се излиза от всички тези негативи?
Наистина ли себепромяната е възможна?
Ще завърша с цитат: " Няма проблеми, а само възможности за тяхното решаване".

П. С. Помощ!

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 76
даниела80305   bouquet всичко това което описваш мога да кажа ''БЯХ ТАКАВА, НО СЕГА НЕ СЪМ'', и най-пресният пример е от тази вечер, когато по повод едно изказване на съпруга ми, което преди бих приела много дълбоко и травмирана бих изпаднала в крайни състояния на депресивни мисли, тази вечер му отговорих с абсолютна свобода, увереност и усмивка: Скъпи това би ме засегнало преди, когато мислех, че щастието ми зависи от теб, но сега ................. не може дори да ме доближи, защото моето щастие зависи изцяло от мен. Това по повод негово намерение да отиде на почивка без мен и бебка, защото тя е още малка, но след моята декларация реши, че без нас няма да отиде никъде. Но това не е важно, въпросът е, че аз не се засегнах, просто му отговорих, че мога да отида навсякъде, където пожелая и това зависи изцяло от мен  Laughing . Той който си няма никаква представа от моите философии, напоследък е много изненадан от моето поведение, но не смятам, че това не му харесва, напротив. От известно време работя и по повишаване на самочувствието си, което е пряко свързано с нещата които чета. Съжалявам ако ви звуча объркано и не се изказвам разбираемо, но основното е, че живота ми е пъти по-добър, от както се просвещавам в темите които обсъждаме и книгите, които препоръчвате.

Пожелавам на всички живот изпълнен с щастие и радост, любов и благодарност   bouquet На мен лично повтарянето на тези четири думи, дори и в критични моменти много ми помага и то бързо

# 335
  • Мнения: 287
mamka mimka , много благодаря за хубавите думи!
Усещам много отговорност в това, че щастието си зависи от теб самия! И няма външни обстоятелства, които да го определят, още по малкото решенията на други хора!
Благодаря...имам много работа да свърша...

# 336
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
МИСЛОВНА ТЕХНИКА: ЧАШАТА С ВОДА
Техниката на чашата с вода е една умствена техника, която можете да използвате за разрешаване на проблеми и постигане на цели.
Вечер преди да заспите ще напълните една чаша с вода. След като изпиете половината със затворени, вдигнете нагоре очи, кажете си наум: „Това е единственото, което трябва да направя, за да намеря разрешение за проблема, за който си мисля."
Тогава оставете чашата с останалата вода и заспете. Сутринта щом се събудите, изпийте останалата вода, като затворите очи и ги вдигнете леко нагоре и си кажете наум: „Това е единственото, което е необходимо да направя, за да намеря разрешение на проблема, за който си мисля."
Чрез тази техника можете да се събудите сутринта или през нощта с ясен спомен за някой сън, който съдържа полезна информация за проблема ви или през деня да имате внезапно вътрешен проблясък на интуиция, който съдържа информация за проблема ви. При тази техника не е необходимо 3 до 1, за да навлезете в ниво 1. Ще навлезете в ниво 1 автоматично, щом затворите очи и ги вдигнете леко нагоре, докато пиете
.

Момичета, това е откъс от книгата на Силва. Технически не мога да се справя, нали като пия вода от чашата си вдигам главата нагоре. Очите образуват ъгъл по-голям от 20 градуса. Опитах със сламка, не се получи.  Бихте ли ми дали съвети как да го направя?

Мамка Мимка, ти си чудесна, браво  на теб. Hug

# 337
  • Мнения: 77
даниела80305   bouquet всичко това което описваш мога да кажа ''БЯХ ТАКАВА, НО СЕГА НЕ СЪМ'', и най-пресният пример е от тази вечер, когато по повод едно изказване на съпруга ми, което преди бих приела много дълбоко и травмирана бих изпаднала в крайни състояния на депресивни мисли, тази вечер му отговорих с абсолютна свобода, увереност и усмивка: Скъпи това би ме засегнало преди, когато мислех, че щастието ми зависи от теб, но сега ................. не може дори да ме доближи, защото моето щастие зависи изцяло от мен. Това по повод негово намерение да отиде на почивка без мен и бебка, защото тя е още малка, но след моята декларация реши, че без нас няма да отиде никъде. Но това не е важно, въпросът е, че аз не се засегнах, просто му отговорих, че мога да отида навсякъде, където пожелая и това зависи изцяло от мен  Laughing . Той който си няма никаква представа от моите философии, напоследък е много изненадан от моето поведение, но не смятам, че това не му харесва, напротив. От известно време работя и по повишаване на самочувствието си, което е пряко свързано с нещата които чета. Съжалявам ако ви звуча объркано и не се изказвам разбираемо, но основното е, че живота ми е пъти по-добър, от както се просвещавам в темите които обсъждаме и книгите, които препоръчвате.

Пожелавам на всички живот изпълнен с щастие и радост, любов и благодарност   bouquet На мен лично повтарянето на тези четири думи, дори и в критични моменти много ми помага и то бързо
все едно описваш и мен.аз още се "уча"така да се каже,но и мъжът ми забелязва промяната,а не знае на какво се дължи.опитвам се да приемам нещата и общо взето следвам някои мисли:
1.обръщай повече внимание на себе си
2.всичко зависи изцяло от мен.
3.а когато съм спокойна и щастлива всичко е някак по-просто.

# 338
  • Мнения: 13 512
ot  napisaното разбирам,че след като изпиеш половината, вдигаш очите нагоре(държейки още чашата в ръце), казваш думите и  тогава оставяш чашата

# 339
  • Мнения: 1 280
И аз идвам за да кажа,че нещо,за което много ,ама много пъти съм си мислила стана реалност,а изглеждаше абсолютно невъзможно...Дори сега си мисля,че когато съм си мислила за това нещо преди..в яда си ,не съм си и помисляла ,че може да се случи,ама си го исках..и то взе ,че стана по най невероятният начин. Дори все си казавах :"Само ако имах пари ..или постоянна работа...",е,да ама стана баш ,когато изобщо нямах пари ,че дори и си зарязах работата,която имах....МОже би малко смотано го обясних..но искам да ви кажа,че това е 100% истина..мислите ни се материализират..не,че не го знаете де.. Laughing Hug    Сега съм спокойна и щастлива,няма го дразнителя,търся си нова работа,на ново място...Дано да успея и с другите важни неща за мен...пожелавам го и на вас! Hug

# 340
  • Мнения: 77
МИСЛОВНА ТЕХНИКА: ЧАШАТА С ВОДА
Техниката на чашата с вода е една умствена техника, която можете да използвате за разрешаване на проблеми и постигане на цели.
Вечер преди да заспите ще напълните една чаша с вода. След като изпиете половината със затворени, вдигнете нагоре очи, кажете си наум: „Това е единственото, което трябва да направя, за да намеря разрешение за проблема, за който си мисля."
Тогава оставете чашата с останалата вода и заспете. Сутринта щом се събудите, изпийте останалата вода, като затворите очи и ги вдигнете леко нагоре и си кажете наум: „Това е единственото, което е необходимо да направя, за да намеря разрешение на проблема, за който си мисля."
Чрез тази техника можете да се събудите сутринта или през нощта с ясен спомен за някой сън, който съдържа полезна информация за проблема ви или през деня да имате внезапно вътрешен проблясък на интуиция, който съдържа информация за проблема ви. При тази техника не е необходимо 3 до 1, за да навлезете в ниво 1. Ще навлезете в ниво 1 автоматично, щом затворите очи и ги вдигнете леко нагоре, докато пиете
.

Момичета, това е откъс от книгата на Силва. Технически не мога да се справя, нали като пия вода от чашата си вдигам главата нагоре. Очите образуват ъгъл по-голям от 20 градуса. Опитах със сламка, не се получи.  Бихте ли ми дали съвети как да го направя?

Мамка Мимка, ти си чудесна, браво  на теб. Hug
мое лично мнение е че не е чак толкова задължително да е на 20градуса.
ето например снощи отново опитах да навляза в нивото.отново се получи,но този път преди да започна броенето определих какво точно искам да визуализирам.този път нямаше изтръпване на пръсти,просто когато стигнах до едно сякаш влязох някъде.и този път не беше само черно или тъмнина но в края на тъмнината имаше светлина.успях да визуализирам това което искам,но само за около половин минута\аз все още се уча да визуализирам детайлно\.след това просто се отпуснах и се "порових" в тъмнината за да я опозная. Joy
само едно нещо ми направи силно впечатление и много искам да го споделя с вас.
първия път,когато медитирах не успях да помръдна нито една част от тялото си.снощи беше малко по-различно-всмисъл,аз пак не можех да мръдна нито ръце нито крака,но.........малкия ми пръст на едната ръка просто "сам се вдигна нагоре" все едно ми сочеше нещо.и за да е по-ясно -желанието и визуализацията ми бяха свързани с това как изглеждам,има нещо което искам да променя.
в момента ,в който излязох и отворих очи пръста ми сочеше към огледалото в стаята.много е странно,дори не мога да го обясня точно. Embarassedсигурно и на вас ще ви се стори много странно,но просто исках да споделя с вас.
и установих още нещо-под фона на музика и през деня аз не мога да медитирам.получава се само когато е вечер.

# 341
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
ot  napisaното разбирам,че след като изпиеш половината, вдигаш очите нагоре(държейки още чашата в ръце), казваш думите и  тогава оставяш чашата

Господи, зацепих най-после. Монда, благодаря Grinning

# 342
  • Мнения: 1 568
даниела80305   bouquet всичко това което описваш мога да кажа ''БЯХ ТАКАВА, НО СЕГА НЕ СЪМ'', и най-пресният пример е от тази вечер, когато по повод едно изказване на съпруга ми, което преди бих приела много дълбоко и травмирана бих изпаднала в крайни състояния на депресивни мисли, тази вечер му отговорих с абсолютна свобода, увереност и усмивка: Скъпи това би ме засегнало преди, когато мислех, че щастието ми зависи от теб, но сега ................. не може дори да ме доближи, защото моето щастие зависи изцяло от мен. Това по повод негово намерение да отиде на почивка без мен и бебка, защото тя е още малка, но след моята декларация реши, че без нас няма да отиде никъде. Но това не е важно, въпросът е, че аз не се засегнах, просто му отговорих, че мога да отида навсякъде, където пожелая и това зависи изцяло от мен  Laughing . Той който си няма никаква представа от моите философии, напоследък е много изненадан от моето поведение, но не смятам, че това не му харесва, напротив. От известно време работя и по повишаване на самочувствието си, което е пряко свързано с нещата които чета. Съжалявам ако ви звуча объркано и не се изказвам разбираемо, но основното е, че живота ми е пъти по-добър, от както се просвещавам в темите които обсъждаме и книгите, които препоръчвате.

Пожелавам на всички живот изпълнен с щастие и радост, любов и благодарност   bouquet На мен лично повтарянето на тези четири думи, дори и в критични моменти много ми помага и то бързо


Да миличка , възможно е!
Момичетата са ти написали, момента идва когато осъзнаеш че щастието е вътре в теб, че никой не ти го "дава" или "носи", просто то е в теб, ти го усещаш, осъзнаваш и се чувстваш щастлива и пълноценна  Hug

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета    Hug Благодаря ви   bouquet
Не можете да си представите как ми помагате и с каква положителна енергия ме зареждате  Hug Промяната към която се стремя, постигам в огромна степен благодарение на вас. Знам, че не възможно да променим друг освен себе си, но отношението на съпругът ми се промени от както аз започнах моята промяна. И сега разбирам, че може би моето негативно отношение преди е било донякъде причината за проблемите между нас. Сега откакто съм изхвърлила от живота си мрачните мисли и лошото си настроение нещата се промениха, като с магическа пръчка и хората около мен са променени или по-скоро сега ги виждам в друга светлина. Знам, че никой не може да ме нарани освен ако аз не го допусна, но работя много усърдно за да не допускам в живота си тези неща. Дори когато не съм много наясно как ще успея в дадена ситуация или момент от живота си, усмихвам се и казвам "Всичко в моя свят е наред. Нещата се подреждат по най-добрия начин за мен." А в момента от това което прочетох от книгата на Зеланд се опитвам и някои внезапни беди да ги приемам като успех  Shocked

Пожелавам ви прекрасен ден   bouquet

# 344
  • Мнения: 287
Правя каквото мога Simple Smile
Допуснала съм щастието ми да се определя от някой друг, следователно съм пълна с очаквания към него. Разочаровам се, когато не ми се сбъдне и най - малката претенция. Бодва ме, когато се усещам предадена, използвана или са ме излъгали.
Уча се да поемам изцяло и напълно отговорност за моите състояния.
Снощи за пръв път правих утвърждения и техники, тази сутрин също.
И аз идвам за да кажа,че нещо,за което много ,ама много пъти съм си мислила стана реалност,а изглеждаше абсолютно невъзможно...Дори сега си мисля,че когато съм си мислила за това нещо преди..в яда си ,не съм си и помисляла ,че може да се случи,ама си го исках..и то взе ,че стана по най невероятният начин.
А аз съм във фазата, в която вече се страхувам от най-съкровеното ми желание. Страхувам се, че ще се сбъдне, разбирате ли? И обратно - някак нещо в мене наглася със страхотни детайли опасенията ми за нещо друго, струва ми се, че съм свидетел на това как се случва. Да речем, че много искам дете и се страхувам, че ако забременея детето някак ще падне и ще абортирам Confused или пък в мислите ми партньора ми ме зарязва бременна! Тези лоши неща си представям в такива детайли, че ми се иска да се запитем дали наистина искам да съм бременна...

Общи условия

Активация на акаунт