Смешки от форума - 2

  • 58 903
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Смешки от форума


Новата тема за всякакви фрази, изказвания, отговори и мнения, които са ви развеселили и разсмяли.
Добре дошли!   Grinning

# 1
  • Варна
  • Мнения: 67
Да се изпляскам и аз тука  Blush Mr. Green
И имам въпрос: Как така и от коя фирма й дават хонорар за доброволец  Crazy Щот и аз съм била доброволец към младежкия червен кръст и малко ми е "хикс" ... или понятието доброволец не ми е ясно  hahaha
И къв е тоя ник Tiho_mi_pazi  Crazy
 Popcorn

# 2
  • Мнения: 0
За последно се включвам тази вечер. Какъв Червен кръст? Мадамата работи към една агенция за модели и сега обикаля с турнето на Планета
и Дерби. Плащат им там, няма нищо доброволно или пък благотворително. А колкото до ника "Тихо ми пази" е една от последните песни на Галена, ако не и последната Whistling
Не знам бе хора, знам толкова, колкото ни казват общи познати. Не знам кой прави салатки вкъщи и гледа детето й. Има свекърва, която й помага, доколкото знам. Тъй като трябва да зидържа него и детето. Работи в Глобул и като я извикат от агенцията прави и някакви рекламни кампании. Тя беше модел към тази агенция още от преди в училище като беше. Не знам, ако е отворила заведение с нейната дружка там, може и това да заработва!
Не съм бившата жена на онзи манговец. Доколкото знам да и тя също е циганка. Аз живея в София, тя замина да живее в Разград, така че загубихме контакт. Скарахме се за 1 момче да, той ходеше с мен, пък сваляше нея в дискотеката ooooh! Ама минала работа, тогава бяхме ученички още.

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 19:36 от Зла_кучка

# 3
  • Мнения: 25 597
Как обикаля с турнето, бе???
А кой взима детето в 16 и 30 от градина, кой прави салатките на Ники и кърши кючеци по масите?  Crazy

# 4
  • Мнения: 4 916
Е, нали в Глобул, бе?

# 5
  • Мнения: 3 891
Globul, управител, кафене, БЧК, доброволец, Планета данги-дунги под патронДажа на Дерби.  Shocked О, забравих и агенцията за модели! Ама сръчна ще да е таз жена.
В личен план: Зла_Кучка се явява бившата на настоящия й мъж, за която се знае, че била циганка. Нищо... сърцето на ССФ прелива от разбиране и толерантност.

Имам въпрос. А настоящият и той ли е циганин?

Зла Кучка, ами ти нищо не казА сега за тебе. Защо рече, че ти е бивша приятелка? За какво се скарахте? Да не е за някой Манго?

# 6
  • Мнения: 4 916
Не, Зла кучка е съдружничката в кафенето,
която линее от злоба, че не е на турнето.

# 7
  • Мнения: 349
Филми , филми  Joy Joy

# 8
  • Мнения: 6 274
Оуу, тамън се тръшках, че взех, та млъкнах в онази тема, а те я заключиха. Crossing Arms
Пък то - гледай ти - половината Пайнер се пренесъл тук, барабар с прИмоциите на Дерби и хитовете на Галена.Laughing
Ей ме и мен, сядам на последното свободно местенце, на първия ред и чакам да видя кой Манго с кое Айше се задява.

И мноу ви моля за тишина там отзад, в тъмното.
Whistling

# 9
  • Мнения: 25 597
Филми, ама хората ги разцъкват вече 4 години.  
Как не и писна, бе? Confused

# 10
  • Мнения: 11 667
Четох, четох ... нямам думи  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 785
Първият ред е зает, ама и без друго не е полезно да си твърде близо до екрана... Whistling

В УНСС има детска педагогика damn it! Оказа се, че това е трябвало да завърша, за да се реализирам по специалността си... регионално развитие! Но нищо, щом има и ДП, за което аз не съм разбрала, ще специализирам - поглед в бъдещето  Laughing Стефи може да ми дава лекции  Crazy

# 12
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Добре де, в УНСС от кога преподават начална педагогика? Или беше Русе? Уфф, объркАх се на кого да вярвам Blush

# 13
  • Мнения: 30
Явно момичето е излъгало, че учи в УНСС-Регионално развитие. А учи в Русенския-Педагогика. За какво ли е трябвало да излъже, че УНСС е по-престижен от Русенския ли, що ли? ooooh! ooooh! ooooh!

# 14
  • Мнения: 6 155
Въпросното "момиче" го кълват щъркелите.  Mr. Green
Ако е истински образ страда от яка липса на внимание. Но за мен е поредното менте, решило да се забавлява на гърба на доверчивите бг-маммки. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт