Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 26 962
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Тъкмо си попрегледах 12 епизод, когато Хасрет съсипа картината на Несрин. Ей, тези думи на Несрин към Саиме, отнасящи се до Селин, много ме издразниха.  "Красавица, като капка вода" и въобще суперлативите, които ръси по неин адрес. Тя въобще не се замисля каква дълбока рана остави същото това момиче на сина й, когато се хвърли от блакона. И не е само това, а и разправяла, че май тази й постъпка била заради детството й. Била осиновена, да, но надали е била толкова нещастна, щом е имала богати  родители, които са треперели над нея. На Несрин май хич не й идва на акъла, че Хасрет имала къде, къде по- трудно детство, без майка, баща, който се вясва от време на време. Тя още от малка е трябвало да работи и доколкото може да помага вкъщи! Затова всъщност беше голяма проклетия, защото е борбена и в нейния случай е трябвало да си нахален и с характер, за да оцелееш.
Та, изводът ми е, че Несрин въобще не се опитва да анализира поведението на Хасрет. Не я пощади дори и заради трудния живот, който е водила. Само интрига плетеше срещу нея и виждаше заплаха в нейно лице.

# 706
  • Мнения: 0
Привет на всички запленени !
Ще сложа и тук за всеки случай картинките, които направих за
постване и намаляване размера на снимките, бели букви и смяна
цвета на текста.
ЗА СНИМКИ

ЗА ЛИНКОВЕ, БЕЛИ БУКВИ И ЦВЯТ НА ТЕКСТА

# 707
  • Мнения: 2
Фенче, привет! Hug Hug
Добре, че се сети да покажеш как се прави това-онова! Simple Smile

# 708
  • Мнения: 0
Фенче, привет! Hug Hug
Добре, че се сети да покажеш как се прави това-онова! Simple Smile
Joy Joy
Надявам се да е разбираемо, че хич не съм по обясненията  bouquet

# 709
# 710
  • Мнения: 2
Фенче, привет! Hug Hug
Добре, че се сети да покажеш как се прави това-онова! Simple Smile
Joy Joy
Надявам се да е разбираемо, че хич не съм по обясненията  bouquet
Споко, вижда се. Wink
Роси, мерси за линка! newsm51 smile3525 newsm51 Ехх, нашата Туба! Heart Eyes Crazy

# 711
# 712
# 713
# 714
  • Мнения: 0
Прочетох мненията  на момичетата от другия форум и те не са доволни от това че Туба не казва къде е почивала.
Трябва да ви кажа че Туба като тигрица пази личния си живот, поне да беше с някой принц.
Няма нищо кой знае какво ако излезе и каже че е почивала в Бодрум или в Италиял И ако толкова държи на Сами да каже  бях със Сами. Това говори за нейната незрялост,все пак е публична личност и е една от най коментираните  звезди.

# 715
  • Мнения: 2
Прочетох мненията  на момичетата от другия форум и те не са доволни от това че Туба не казва къде е почивала.
Трябва да ви кажа че Туба като тигрица пази личния си живот, поне да беше с някой принц.
Няма нищо кой знае какво ако излезе и каже че е почивала в Бодрум или в Италиял И ако толкова държи на Сами да каже  бях със Сами. Това говори за нейната незрялост,все пак е публична личност и е една от най коментираните  звезди.

Не мога да се съглася с това, че е незрялост. Да, публична личност, но това не дава право на хората да знаят всяка нейна стъпка. Може би си е взела поука от папарашките снимки миналото лято в Бодрум, така че вероятно си има някое тайно местенце.

# 716
  • Мнения: 0
Не съм съвсем съгласна с теб kukumber! (което междудругото май е за първи път) Наистина за нас ще е интересно да знаем къде е почивала и с кого , но за миг се постави на нейното място - ако беше звезда като нея , щеше ли да искаш всеки втори да знае винаги , къде си , с кого си , с кой се събуждаш , с кой вечеряш , ... Това е огромно натоварване , а и феновете няма да я оставят намира , ако разберат къде почива!Когато споделяш личния си живот с всеки , то той престава да бъде личен!

И аз понякога съм проявявала безумно любопитство , но после се поставям за секунда на мястото на Туба и отново се връщам в това тежко измерение наречено "Реалност" hahaha hahaha hahaha

 Hug Hug Hug Hug

Лично мнение! Peace

# 717
  • Мнения: 1 875
Ох,Ринка,след последното ти творение не мога пак да не ги сватосам двамцата.Какви снимки си подбрала само.Много нежен тоя мъж бе,много чувствен,романтичен,с поглед,който ще те отведе в рая на красотата и любовта.Ако е такъв и в действителния живот-той е човекът,които е нужен на Туба.Кога ще прогледне това момиче,кога ще се осъзнае,че това момче е по-различно от нейните досегашни ориенталци!Дали пък не я е осенило прозрението newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17.Ето това чакаме и искаме ние:loveuuu:

# 718
  • Мнения: 0
И още нещо да добавя.Може би тази прикритост и пречи ,защото тя дава много интервюта а нищо не казва.Бях впечатлена от интервюто на Джансел за сп.Мари-Клер. Много хубаво и пространно интервю и разбираш  каква личност стои  пред теб.

# 719
  • Мнения: 10 240
Не съм съвсем съгласна с теб kukumber! (което междудругото май е за първи път) Наистина за нас ще е интересно да знаем къде е почивала и с кого , но за миг се постави на нейното място - ако беше звезда като нея , щеше ли да искаш всеки втори да знае винаги , къде си , с кого си , с кой се събуждаш , с кой вечеряш , ... Това е огромно натоварване , а и феновете няма да я оставят намира , ако разберат къде почива!Когато споделяш личния си живот с всеки , то той престава да бъде личен!

И аз понякога съм проявявала безумно любопитство , но после се поставям за секунда на мястото на Туба и отново се връщам в това тежко измерение наречено "Реалност" hahaha hahaha hahaha

 Hug Hug Hug Hug

Лично мнение! Peace
Подкрепям!
Да задоволяваш интересите на феновете означава да се лишаваш от лично пространство.
А такова е необходимо и за най-известните личности!
И те са хора и имат нужда от време само за себе си?!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт