Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 070
  • 657
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 620
Desss   Peace

като извършваме нещо добро,  мозъкат ни отчита , че го вършим за себе си.... Wink Това чудо е обяснено много хубаво в Тайната.

# 571
  • София
  • Мнения: 0
Вода за Отслабване!

Водата има тайнственна и вълшебна сила.Купете минерална(негазирана) вода 1,5 литра.Изчакайте намаляваща луна и направете магически ритуал.
Отворете бутилката и кажете над водата:

„Водата със сила зареждам, във всяка капка от магията,
   И сега тази вода, изгаря мазнините ми завинаги”

Напишете на бутилката и на малко парче хартия с маркер:
„Вода за изгаряне на мазнини”
Сложете бутилката върху листа хартия с надписа, през нощта.При изключване на осветлението в стаята, кажете:

„Нощта е пълна с магия, зарежда се водата”

През нощта водата ще поеме всички ваши магически слова и на сутринта ще има съвсем други свойства.
При някои се променя дори вкуса на водата, ако вземем за пример точно същата бутилка в същия магазин.
Изберете най-удобния час: сутрин или вечер. И всеки ден, изпивайте по една чаша от вълшебната вода.
За да се увеличи ефекта, можете да шепнете в чашата:

"Ти - вълшебна вода, изгори мазнините ми завинаги ",
и след това  пийте.
Претеглете се преди ритуала и сравнете резултата след като изпиете цялата бутилка.
http://www.magicwish.ru/publ/voda_dlja_pokhudenija/14-1-0-892

# 572
  • Мнения: 146
Много интересна тема. Това в което аз вярвам е, долу горе следното: ако ми поискат помощ и мога да я дам - давам я с удоволсвие, като в същото време не мисля, че съществува само моят вариянт на решение. Обикновено казам, че човека трябва да си прецени това ли е неговият "отговор". Признавам също обаче че понякога на мноого близки хора, най-вече от семейството, все едно забравам за правилото за непоисканото добро, но това са по-скоро изключения, които като осъзная се опитвам да не натрапвам решения.
В общия случай, когатo не ми искат помощ, мога да реша да разкажа нещо свое лично по темата или да кажа какво съм прочела, почувствала и т.н идеята ми е че ако човека има нужда, ще чуе, ще разбере, ще усети.. ако не..  значи не е му е било необходимо това, но не мисля и че съм навредила със споделяне. Абе оставям се на интуицията да ми подскаже.
И един съвсем елементарен пример: Има стачка на градския транспорт. Вървим си с една позната и виждаме хора на една автобусна спирка, стоят и чакат. И тя ми казва - чудя се да им кажа ли да не чакат, че има стачка... (аз първо бях забравила че има стачка, второ не говоря и местния език). Първото което спонтанно ми хрумна като отговор е да й кажа: ами ако чувстваш отвътре, че искаш да им кажеш - кажи, ако имаш някакви спирачки - недей.. И така отминахме спирката без да им каже нищо... Една минута след това ни застигна автобус - оказа се че стачката била само до обяд...
 Peace

ПС Друго нещо което правя понякога, когато пряка намеса е невъзможна е да изпратя енергийна подкрепа на съответния човек. И мисля че действа доста добре. Най-важното помагаш без да се намесваш с гледна точка или какъвто и да било субективизъм.

# 573
  • Мнения: 2 196
И това е хубав въпрос, но често хората казват "Не, не искам да те обременявам" поради ред причини - стеснителност, "добро" възпитание, гордост, инерция и навик... Общо взето деликатна работа....
Aха. Става ми изключително неудобно, когато ми предложат помощ. Не че някой напира особено да ми помага, ама се случва.
От друга страна пък скачам веднага, щом си реша, че някой от близките ми се нуждае от помощ. Даже съм склонна да помагам и със силови методи. Нещо като да решиш, че непременно на кръглото голямо топче ще му е много по- добре, ако го натикаш /може и с теслата, голямата/ в малка квадратна дупка. Няма 'не искам'. Embarassed
Смятам обаче, че имам напредък в тази насока / благодарение на тази тема  Heart Eyes /.

 И да попитам нещо практично. Ще съм благодарна на всякаква помощ.  bouquet
Да ми предложите някоя техника за лекуване на главоболие?
Имам мигрена. Неприятна работа, но за три-четири дни преминава, до следващия пристъп. Този път обаче остана някаква остатъчна болка в главата ми, вече четвърти ден не отшумява.
Имам спомен, че някъде имаше тема за акупресура, нещо обаче не я откривам.

# 574
  • София
  • Мнения: 1 724
Бианка, ТЕС е лесен и бърз метод: www.emozdrave.net, има тема и в подфорума тук. Виж дали това е твоят метод ( в духа на ненатрапването Laughing

# 575
  • Мнения: 1 652
Бианка,  Hug!

и аз бях като тебе със съветите за близките  Grinning

ето техниката

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277859.450

# 576
  • Мнения: 2 196
Хаха, личи си, че всички сме на една и съща вълна в тази тема. Hug
От вчера се мъча да проумея какво е туй чудо на чудесата ТЕС и как , да му се не знае, се прилага.
Опитах се да прочета тема, в резултат обаче още повече ме заболя главата /компютър и главоболие при мен е лоша комбинация/.
Мисля, че не ми е дошло времето за ТЕС.

darena, Енита, благодаря ви! Hug

# 577
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Бианkа, техниката е на Дона Идън от книгата Енергийна медицина. Ето я темата.

# 578
  • Мнения: 2 196
При мен обърната подредбата на страниците на темите и ако даден линк не е към конкретен постинг, а само към страница от тема, става обърквация. Crazy
Благодаря. Hug

# 579
  • Мнения: 611
Здравейте,
Имам един въпрос. Мощният ми период беше от 18 Юни до 23 Юли. Тогава написах списъкът с желания. От 22 Юли насам, доста чоглави неща, отлагане на срещи, проверки, смяна на структурата, много харчове...
Дали се дължи на месеца, който следва, след мощния ми такъв и за който специално описах желание, да ми даде сили?
Много ви благодаря

# 580
  • Мнения: 620
натрупването на енергия води до главоболия, имала съм години наред. Лечителя Димков препоръчва за главоболие да се настърже суров картоф около 1 кг и да се наложи главата. Картофите изсмукват негативната енергия и те правят чисто нов. Самия той след дълги и тежки дни с пациенти се е свличал с силно главоболие и любя щата му съпруга го е налагала картофи

# 581
  • Мнения: 105
Трудно допускам до себе си някого,да ми натриса помощта си да речем,дори под форма на съвет.Но когато сама търся е друго,поне изслушвам  Simple Smile Когато става дума обаче аз да помагам съм внимателна в подбора си за начина и вида помощ от моя страна.В това отношение винаги помня,че моята свобода свършва там,където започва свободата на другия.И затова съветите и помоща ми са винаги от позиция на мястото на човека в нужда,не от моя позиция.Изпълнена с любов,помоща ми  обикновено е търсена от хора,които сами са почувствали ,че имат нужда от нея.

Последна редакция: ср, 28 юли 2010, 20:43 от raliko

# 582
  • Мнения: 2 196
натрупването на енергия води до главоболия
А! Това звучи по-сериозно от 'бръмбари в главата'. Вече ще се придържам към тази версия. Mr. Green

Сърдечно благодаря за съветите, момичета.  Hug

За втори път споделям проблем в темата и за втори път той отшумява буквално няколко минути, след като съм го публикувала тук. Сякаш самата тема е заредена с положителната енергия на пишещите в нея. Laughing

# 583
  • Варна
  • Мнения: 640
 Бианка, и аз съм с мигрена, а от скоро се опитвам да ползвам ТЕС, но за практикуването му най-ми помогна ТЕС-Пълен Наръчник , линк има на първа страница, както и видео.

# 584
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Когато имам нужда от помощ, обикновено слушам интуицията си - към кого да се обърна. По-объркваща ми е ситуацията, когато ми натрапват помощта и съветите си. Имам си "съветници", които независимо от това дали ги слушам или не - после ми действат като вампири. Очакват отплата и внимание, сякаш се опитват да ме обсебят. Ако не стане - посягат и към мои близки приятели. Няма как да ги избягвам, но благодарение на вашите съвети май вече реагирам по-адекватно и по-лесно ги преодолявам.
Благо-даря!  Hug  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт