Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 071
  • 657
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 10 685
Рози, имам една чуденка извън темата  Flutter
Защо веднъж си Роза и роза, а друг път Рози и рози?  newsm78
Има ли някаква особена причина или просто така?  Laughing

 Hug

# 391
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
zuki,

няма да натрупаш никаква лоша карма, ако просто я препратиш към останалите баби по пейките да си клюкарства. Преди години имах хазяйка, чийто син живееше в Испания с жена си и детето си. Тя естествено, не спираше да плюе по снаха си, въпреки че нямаха един ден прекаран под общ покрив, но пък всичките си лични неща ги разказваше на останалите пенсионерки от блока - кога на живо на пейката долу или в най-близкото кафе, кога по телефона. Аз поне я виждах в две основни състояния - гледане на сериали и разказване по телефона на сериалите, които вървят по другите канали едновременно и не смогва да ги следи. Не изглеждаше никак нещастна.

А за теб лично, простото излизане от стаята с някакво оправдание ти решава проблема. Не си задължена да я слушаш. Още като започне, приключваш по най-бързия начин каквото си започнала в помещението, където е тя и си измисляш нова работа на друго място (може и извън къщи, ако се опита да те последва в другата стая), а защо не й поканиш съседка на гости и на кафе, да им сервираш кафето и да се изнесеш "да не им пречиш"? Има начини да си любезна и пак да си 4отървеш кожата", прояви творчество...

# 392
  • Мнения: 1 422
Рози, имам една чуденка извън темата  Flutter
Защо веднъж си Роза и роза, а друг път Рози и рози?  newsm78
Има ли някаква особена причина или просто така?  Laughing Hug

Защото от зодия везни горе долу до такива несъществени неща ми се свежда колебанието.... Няма причина с други думи. Зависи от настроението.

# 393
  • Мнения: 604
zuki,и аз имам подобен проблем с много близки за мен хора.Също съм пробвала всички чудесни съвети , които момичетата са дали-момичета  bouquet.Понякога ми се получава понякога не.Май най важното е да се дистанцираме емоционално другото се получава от самосебе си.Пожелавам ти успех Peace,пожелавам го и на себе си Peace.А да се обеснява полза няма те са си такива и няма да се променят най много да си навредим на енергията както е писала feelthеf.

# 394
  • Мнения: 3 929
Благодаря!  bouquet
Най - малкото, което можахте да направите за мен, е това, че знам, че мислите като мен.

# 395
  • Мнения: 13
запис
здравейте, мили момичета.
Чета ви от самото начало, до сега не съм се включвала в ни един форум, дори днес за първи път се регестрирам в такъв! Party
Но това което писа зуки за свекърва си ме разсмя до сълзи. Ми то мойта свекърва се е клонирала явно  Joy
Аз отдавна вече изобщо не я слушам какво ми говори и само и се усмихвам любезно. Това ми помага.
Между другото пак благодарение на вас стигнах до това решение. Открих също, че когато се забавлявам истински и се смея от сърце, много от желанията ми сякаш се изпълняват по-бързо и по лесно и дишам по-свободно Grinning
Направили сте страхотна тема  bouquet
Явно дойде и моето време да вляза в нея, дано и аз да ви бъда полезна снещо Embarassed

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 18:00 от valentinals

# 396
  • Мнения: 13 512
Напомням,че днес е 23-ти-за тези, които пишат писма.

# 397
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
monda ,

това ли имаш превдид?

ПИСМА ДО КАРМИЧНОТО РЪКОВОДСТВО - ПИШАТ СЕ НА 23 декември И НА 23 юни - monda

това не е ли за юни и декември само? Или има и други писма, които съм пропуснала?

# 398
  • Мнения: 13
Да ви попитам  Embarassed
На новолунието си поставих парички на терасата на открито и на тавана, престояха си три денонощия и в същия час си ги прибрах след което веднага ги похарчих в магазина. Обаче от тогава ми се налага на два пъти да давам солидни суми на заем и лявата ръка продължава да ме сърби, а с нея винаги давам не получавам . Как мислите дали не съм сбъркала нещо в ритуала  Thinking

# 399
  • Мнения: 1 568
Вижте това, страхотно е!
Прегръщам ви!
Нека се обичаме! Hug

http://www.vbox7.com/play:fa74f239?r=google

# 400
  • Мнения: 13 512
monda ,

това ли имаш превдид?

ПИСМА ДО КАРМИЧНОТО РЪКОВОДСТВО - ПИШАТ СЕ НА 23 декември И НА 23 юни - monda

това не е ли за юни и декември само? Или има и други писма, които съм пропуснала?
всеки месец на 23-то число могат да се пишат тези  писма с молба за намаляване (опрощаване ) на кармата за следващия месец.

# 401
# 402
# 403
# 404

Общи условия

Активация на акаунт