Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 080
  • 657
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 554
yahoo, имам въпрос. Мисля, че по-напред каза, че КТ не ползва канали външна енергия, а работи с нашата собствена жизнена сила, т.е. колкото и да е нейното количество, можем да го използваме максимално чрез правилно разпределение. В книгата на Гордън обаче чета, че той категорично подчертава, че КТ не ползва собствена енергия, а енергия от Вселената. Какво имаше предвид, като каза, че ползваме нашата собствена енергия при КТ, или аз не съм те разбрала?  Simple Smile

# 301
  • Мнения: 105
evil Hug Знам,че усещаш коя е вярната посока и всеки въпрос показва не съмнение,а желание да се убедиш,че не грешиш.Всяко ново знание всъщност е припомняне. Peace

# 302
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
 Peace

# 303
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Цял ден ме задушава чувство за вина за неправилно взето решение с фатални последици. Отварям темата, която следя отдавна, но не пиша, и какво да видя - обсъждате точно вината.

Знам, че чувството е деструктивно, но в момента наистина искам да се самонакажа някак. Само дето това няма да ми върне детето...

# 304
  • Мнения: 482
 Лилибон, изненадах се да те видя тук. Е, не мога да се произнеса за вината от духовна гледна точка. Мога само да споделя за себе си. Майка ми беше болна от дълго време и един ден казах на приятелката си, че е по-добре майка ми да умре. Е,тя умря същия ден. Може би е чакала уверение, че мога да приема смъртта и (на духовно ниво, не че ме е чула)
 Моето утешение е, че тогава, в миналото , съм направила най-доброто, което съм могла ТОГАВА.

# 305
  • Мнения: 2 981
eldivine трудно може да се дефинира коя енергия е наша и коя външна. Ние не се раждаме с дадено количество енергия която да казваме че е наша и само нея да ползваме доживотно, а останалата да е външна. Винаги обменяме енергия от/към Източника през системата от чакри например и по други начини. QT използва резонансни принципи и техники за насочване и концентриране на енергията до която нормално всеки човек има достъп, затова и я определям като "наша". Бях казал че QT не ползва външни канали единствено за да я раязгранича от Рейки и другите енергийни системи, които изискват инициация за достъп до тези канали енергия. И понеже резултатите са не по-малко впечатляващи от другите енергийни системи считам че QT може успешно да бъде използвана както самостоятелно, така и в комбинация с повечето други системи и може да е много добър старт за хора които се страхуват да бъдат инициирани. Отлични резултати например при мен се получават в комбинацията Кундалини Рейки/QT.

# 306
  • Мнения: 554
yahoo, моето мнение е друго (тук нямам предвид системата от чакри и т.н., което си е ясно). Раждаме се с точно количество жизнена сила (отделно обменът от и към Източника). А дали ще го увеличаваме, или не, е въпрос на занимания и гледна точка. Но от рождението си имаме точно определено количество. Затова и някои хора се изморяват по-бързо от други, които кипят от енергия, и т.н. С тази разлика, че някои знаят как да си увеличат или преразпределят жизнената сила "правилно". Точно това е и непробудената Кундалини - определеното количество жизнена сила, която използваме ежедневно. А когато тя се пробуди, тогава се увеличава неимоверно и може да се използва за какво ли не. Кундалини рейки е чудесен вариант - експлоатирам я всеки ден безобразно, защото е бърза и ефективна, материализира почти мигновено  Wink

Лилибон, защо не пробваш с ТЕС да намалиш вината? Само изглежда, че ти си взела решението... всъщност решението е взело детето си и съм сигурна, че знаеш това. Ако това те успокои, самонакажи се, но не мисля, че ще ти стане по-добре... Просто приеми неговия избор колкото и да ти е трудно  Hug

# 307
  • Мнения: 105
Как да се освободиш от чувство за вина

Това е едно заклинание, което ще ти помогне да приемеш себе си, ако си направил грешка или си пълен с вина и съжаление. Ще ти трябват: 1 черна свещ; една бяла свещ; купа или чаша с чиста вода; сок; икона на Богородица; зелено растение. Направи си кръг. Седни в него, гледайки на север. Запали бялата свещ и кажи: "Това е (кажи името си), чийто дух гори като светъл пламък. Аз Те моля, Богородице, да ми простиш". Запали черната свещ. Кажи: "Това е всичко негативно, изпълващо живота ми. Гневът и вината са тук". Постави иконата пред теб, както и зеленото растение. Вземи купата, пълна с вода. Мисли за негативните си чувства, вината и болката, както и онова, което те кара да се чувстваш виновен. Остави емоциите да текат и да приемат някаква форма в астрала. Нека тази астрална форма се насочи към купата. Визуализирай Богородица като Всеопрощаваща Майка. Виж как ръцете й покриват твоите. Чуй как ти казва: "Аз съм Майката на всички неща. Аз изливам любов на Земята. Аз те поглъщам в Съвършена Любов. Бъди изчистен. Бъди изцелен. Бъди променен". Излей водата върху растението и остави да поеме негативната ти енергия. Вземи купата със сока. Визуализирай себе си така, сякаш болката и страданието ги е нямало никога. Кажи: "Моя е чашата с Водата на Живота". Отпий няколко глътки. Сега си променен, прероден и свободен от моделите и грешките на миналото. Излез от кръга.

# 308
  • Мнения: 554
Има много по-простичък начин. Изкъпи се, като помолиш водата, докато се къпеш, да измива "негативната" енергия и чувството за вина. Така всичко "негативно" ще отива в канализацията. Някакси не мога да приема да се хвърля негативната енергия върху живо същество каквото е цветето.

# 309
  • София
  • Мнения: 0
КЪМ ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ

Обред за получаване на пари - Алексей Фад - сребърeн финалист от „Битка на екстрасенсите”


Официален отговор на Алексей Фад, по повод на това, какво се прави с кутията и 55-те монети след ритуала!!!! (От руски сайт)
.
Поставете на видно място кутията( касичката)!!! и разглеждайки я, получавате положителни емоции. Когато се отегчите - направете нова кутия.Монетите раздайте на бедните.


http://www.magicwish.ru/forum/16-21-6  

Дата: Суббота, 14.02.2009, 00:16 | (Сообщение # 84  )
                                                                        


# 310
  • Мнения: 2 196
Има много по-простичък начин. Изкъпи се, като помолиш водата, докато се къпеш, да измива "негативната" енергия и чувството за вина. Така всичко "негативно" ще отива в канализацията. Някакси не мога да приема да се хвърля негативната енергия върху живо същество каквото е цветето.

 Toва върши ли работа срещу /само/опустошителен гняв?

Lilibon spoko

Интересни неща сте дискутирали. Ама ще се включа по-адекватно, като спра да рия бясно с копита.
Приемам съвети за работа в тази насока.

# 311
  • Мнения: 2 981
eldivine, ако се абстрахираме от връзката си с Източника вероятно си права, но понеже тя реално съществува и енергията която получаваме оттам през живота ни многократно надвишава нашата собствена затова ми е трудно да приема, че сме напълно енергонезависими същности. Когато качеството на тази връзка е добро, когато вършим нещо с вдъхновение и любов не съм забелязал да се уморявам лесно, а и дори да се уморя се възстановявам много бързо - откъде ще обясниш постъплението на енергията на възстановяването. Подобно е и схващането на Caroline Myss в "Енергийна Медицина". Образно го обяснява, че всеки получава дневната си дажба от $100 енергия и как ще я разпредели и инвестира зависи от всеки човек. Затова и едни се уморяват по-лесно пилеейки енергията си разнопосочно, а други с по-добра организация и концентрация свършват повече с далеч по-малко усилия - просто различен тип инвеститори  Simple Smile

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте всички   bouquet  Heart Eyes
Всеки ден ви чета и се изпълвам с положителна енергия и се уча, БЛАГОДАРЯ ВИ   bouquet
Днес ще ви помоля за помощ. От известно време имам много странен проблем, за който не откривам нито причина, нито решение. Преди четири години си направих корекция на зрението (имах късогледство и астигматизъм). Няма да навлизам в подробности, операцията мина повече от успешно и зрението ми се върна на 100%. Най-добре ще ме разберат тези които имат проблем с очите, но за мен няма нищо по-важно от зрението и очите ми. Четири години нямах никакви проблеми, но от известно време започнаха проблемите. Първо се появи някакво заболяване което според офталмолозите не би трябвало да го имам, лечението, което било съвсем обикновено не ми повлия, освен това започна да ми се нарушава зрението и това само аз го усещам от прегледите излиза, че нищо ми няма. Започнах да се притеснявам и знаейки, че това още повече ще влоши нещата по всякакъв начин се опитвам да го спра с утвърждения дори в списъка с 25-те желания на първо място писах, че искам идеално здрави очи и идеално зрение. Нещата не спират до тук при положение че толкова много пазя очите си напоследък все ми се случва да ги нараня (малката бебка винаги успява да ме перне по очите с нещо или с ръчичка), а преди една седмица ми пръсна от мазнината докато пържех. Имам чувството, че нещо се случва и моля за помощ преди да съм го изпуснала от контрол. Днес след като малката за пореден път ме фрасна с шишето за вода  окото реших, че не мога повече да се правя че всичко ми е наред и за това ви моля дайте съвет от какво естество може да ми идва този проблем. Сигурна съм, че на подсъзнателно ниво влошавам проблема, но не знам с какво точно да си помогна.
Пожелавам ви всички добри неща на света   bouquet

# 313
  • Мнения: 554
Бианка, водата може да се ползва за всичко - и за гняв също  Wink Както и поливане накрая с разтворена морска сол във водата. Казвай, ако искаш, ще помагам  Hug

mamka mimka, помисли откога започнаха проблемите. Виж в темата за ГНМ или на gnm-bg.com.  Спомни си какво събитие е предшествало влошаването на зрението. Самият факт, че лекарите реално не откриват нищо, означава, че въпросът е психологически (както винаги всъщност)

eldivine, Когато качеството на тази връзка е добро, когато вършим нещо с вдъхновение и любов не съм забелязал да се уморявам лесно, а и дори да се уморя се възстановявам много бързо - откъде ще обясниш постъплението на енергията на възстановяването

Вдъхновението и любовта идват точно от Кундалини. Оттам и бързото възстановяване на енергията
  Wink

# 314
  • Мнения: 2 196
Бианка, водата може да се ползва за всичко - и за гняв също  Wink Както и поливане накрая с разтворена морска сол във водата. Казвай, ако искаш, ще помагам  Hug

Сърдечно благодаря. Трябва обаче да се науча да овладявам подобен род деградивни емоции, че няма никаква полза от тях.   Hug
Учудващо /и нетипично за мен/, след като споделих, взе че ми се изпари целия гняв. Обикновено дни наред се самонавивам и си беснея наум. Laughing

Днес, в едно учреждение, в малко позитивна мисъл и малко визуализация, от гишето с най-киселата служителка, точно преди да дойде моят ред, бях повикана от служителката на съседното гише. Тя пък беше възможно най-приветливата дама, която може да съществува с държавно учреждение. Laughing
 

Общи условия

Активация на акаунт