Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 089
  • 657
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 196
Поне със сигурност знаем как да НЕ си гледаме децата. Което си е ценно, от където и да го погледнеш, x-x-x.
 Чудесно разбирам за какво говориш. Hug
 

# 181
  • София
  • Мнения: 6 797
Лошото е, че няма как да ги оставим да бъдат такива...на 100%. Поне моите деца не. Те и в ДГ не седят по столчетата, какво остава по няколко часа на ден в училище. Но ще трябва все пак да се научи да седи и да слуша. Иначе никой няма да я търпи да обикаля стаята. Ей такива нещица, без които не може съвсем.

# 182
  • Мнения: 105
Ей, почувствах се направо пред черната дъска.
 Stop
Приемам забележката, че е тръгнала промяната.
За индигото - не си съвсем права за образователната система, както и за порядките на обществото. Всеки човек се променя под напора на едно или друго влияние. Няма как да е иначе, ако не се променяш значи нещо не е наред. Промяната е двупосочна, да, никога едностранна.
Тестът е един много, много дълъг, отнема може би над час, руски. Нали не смяташ, че индиговите хора се познават само с детектор за цвета на аурата? Тя се мени, но или си ингиго или не. Това, че понякога аурата ти се сменя не означава, че ти самият ставаш генерално друг.

Ами точно това е-образователната система ,а и никоя друга-не влияе на цвета на аурата,да промени някои възгледи или характера на човека-да,но не и цвета на аурата като цяло.
Именно това не се хваща с никакви тестове,всичко е  за наивници.Истината е,че е имало,има и ще има хора с по-чувствени сетива,които "виждат" аурата",а не я "получават" чрез разни измислени тестове.


# 183
  • София
  • Мнения: 6 797
Не ми се спори точно в тази тема. Peace

# 184
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за привличане на пари

Натискът върху някои части на носа може да променят  състоянието на енергията, така че ефектът е просто невероятен. Точките са свързани с централната и периферната нервна система. Променя се психологически настроението и физическата организация. Акцента е корекция на биополето. В крайна сметка, въздействието е на допълнителни чакри, разположени по носа.

    Методология:
Масаж се прави при стриктно спазване на номерация (виж фиг.) С малкия пръст, не повече от 10 секунди  във всяка точка. След това повторете цикъла и така и в продължение на 10 минути. Извършвайте ритуала 1,5 преди сън в една и съща част на жилището.

   1) Издигане в службата
Въздействайки на дадена точка, по един кратък и ясен начин , представете себе си в нов стол на нова длъжност, където плащат повече и където има повече възможности за професионално израстване. Отпуснете се за 10 секунди.


    2) Вземане на  кредит или  връщане на дълг. Помислете за това, колко сте почтен(спазвате закона) и сте трудолюбив, и как Вие заслужавате това или онова. Бъдете конкретни в генерираните изображения – мисълта е материална и засилва процеса на психологическата корекция. Въобразените изображения могат да бъдат всеки път нови, важното е - въображението и убедителността.

    3) Спечелване на лотария. Помислете за това, как сте късметлия, спомнете си житейските колизии, когато наистина имахте късмет. Останалите 5 секунди мислено повторете щастливото си число или девиз. Девизът трябва да бъде кратък, положителен и да не съдържа частицата "не".

    4) Парична награда. Убедете се сами, че вие сте - личност, заслужавате награда за постижения в кариерата и конкретни човешки черти.

    5) Увеличение на заплатата. Представете си, че Вие прекрасно работете и колко е щастлив  вашия пряк началник.

http://www.belmagi.ru/obryd/rdengi2.htmhttps://

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 18:10 от nvesela

# 185
  • Мнения: 1
Момичета знаете ли за този сайт? Прекрасен е!
http://www.pozitivnoto.info/

# 186
  • Мнения: 105
 Ето за децата индиго повече : http://indigota.com/index.php

# 187
  • Мнения: 10 686
 Laughing

И аз си мислех, че съм с индигова аура, но миналата година като правих теста от 1-ва стр. се оказах със зелена  Laughing
Освен това цветът на аурата е само моментна "снимка", а не е нещо константно  Wink

 Hug

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 16:03 от mijjjka

# 188
  • София
  • Мнения: 6 797
Точно това се опитах да обясня и аз, че цвета на аурата се мени, според моментното състояние на човек.
Да си индиго е нещо постоянно обаче.
Образователната система не може да те направи по-малко индиго. Но със сигурност може да те накара да показваш по-малко от индиговите "маркери". Може много да ти се иска да кажеш на шефа си, че е пълен глупак, но няма да го направиш. Или няма да го правиш всеки път, когато си го помислиш, най-малкото. Освен, ако не си милионер и сам си си шеф. Тогава разбира се, можеш цял ден да си го повтаряш.  Joy
Тестът не може да те накара да "получиш" аура, може евентуално да ти я определи по маркери, които показваш ПОРАДИ аурата си. Освен това никъде не съм написала, че тестът е 100% верен. защото няма как да го знам. Naughty

# 189
  • Мнения: 1 568
Какво ви става бе Слънчеви хора?
Какво значение има това или онова, всичко е в сърцето на човек и всеки има да учи своите уроци по различен начин, защо си обяснявате неща, които някои още не сме готови да разберем или пък това не е част от нашия урок или нашите души са на друго енергийно ниво.
Няма правилно и няма грешно!
За всеки човек е различно!
Не е нужно да се учим един друг, защото сме на различни стъпала и Вселената ще прати на всеки поотделно това което му е дошло времето да разбере или осъзнае.
Ние просто споделяме тук, няма правилно обаче и грешно.
Има искам да търся или не искам.
Искам да ми се отвори или не искам!
Представете си вярата, Вселената, Бог като един ...примерно хотел.
Всичко е хотел, ще рече в случая всичко е Бог, няма грешно, но там има много стаи, много етажи , всеки от нас е на различно място, едни в кухнята, други на рецепция, трети в някоя стая или конферентна зала, но всичко е едно, част от едно.
Нужно ли е да аз да споря и да доказвам колко е хубаво  на третия етаж, когато някоя от вас е на втория в друг апартамент и на нея също и е добре!
Прегръщам ви!

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 16:27 от Маргало

# 190
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Лошото е, че няма как да ги оставим да бъдат такива...на 100%. Поне моите деца не. Те и в ДГ не седят по столчетата, какво остава по няколко часа на ден в училище. Но ще трябва все пак да се научи да седи и да слуша. Иначе никой няма да я търпи да обикаля стаята. Ей такива нещица, без които не може съвсем.

Klemy, моята беше такава в детската градина и предучилищната. А в първи клас (и сега за втори са предивидили) имаше помощен учител, който непрекъснато да й напомня къде е и какво трябва да прави - да не бърбори непрекъснато, да не става да се разхожда и да не зяпа насам-натам, да не преравя учебниците за интересни по нейна преценка задачи и да си ги прави, вместо текущите занятия за деня...

Наистина такива деца са много трудни и аз преди я бях отписала - да си вирее каквато е, ако избута 8 клас - ок, ако не - нали си е моя, щях да си я обичам въпреки всичко. Общо взето гледах на нея като на бавно развиваща се. Докато не попаднах на индиго теорията. Първо я подминах като "бабини девитини", но около година по-късно отново попаднах на тези статии и този път задълбах повече. И установих, че моето дете всъщност си е много умно, просто не се вписва в стандартите. Та оттогава установих, че с нея МОЖЕ ДА СЕ ГОВОРИ. Може да се говори на сериозни теми като с възрастен. Тя разбира от езика на възрастните, а когато се говори с нея като с дете, просто игнорира говорещия като идиот, незаслужаващ вниманието й. Установих, че има начин да й се обясни ЗАЩО се изискват от нея определени неща и тя се СЪГЛАСЯВА да ги прави ВЪПРЕКИ собственото си мнение.

Опитай да говориш така с децата ти. Не, че ще станат по-малко хиперактивни и ще те побъркват по-малко с номерата си. Но когато има изисквания, които трябва да ги спазват, ще го направят по вътрешно убеждение, защото ще си ги научила за причините да са такива тези изисквания. За някои неща е много трудно да се говори, а и тези деца, като захапят някоя тема, не пускат, докато не я разнищят до дъно. Но пък с помощта на гугъл и много въображение от твоя страна можеш да се справиш. Обикновено като дъщеря ми ме вкара в някой филм да й обяснявам нещо, примерно за забременяването и раждането, а и не само, прекарвам по няколко часа в подготовка на материали - видео, статии, картинки, дори си разписвам "урока", за да не объркам нещо. Но обикновено се справям с отговаряне на всякакви въпроси, изникнали при следващия разговор, посветен на заинтригувалата я тема. Поне в това отношение сме привилегировани - в Интернет има всичко и за всякакви възрасти, просто трябва да се отсее. А ако случайно не се справя с някои нововъзникнали въпроси, ги отклонявам за следващия ден. Тя благосклонно ми позволява да прочета повече по темата и отива да си играе "като дете", снизходителна към невежеството и недостатъчната грамотност на възрастните. Но в общи линии това е подхода - обяснявания, добре подбрани нагледни материали, ако трябва изработени лично и много много искреност - обещаеш ли нещо, го правиш. Усъмнят ли се, че ги лъжеш или шикалкавиш, отношенията заминават.

При всички положения ТЕ МОГАТ ДА БЪДАТ СЕБЕ СИ, без да скандализират обществото, ако имаш достатъчно търпение и сили да им обясниш КАКВО и ЗАЩО скандализира това общество, и КАК да си спестят проблеми - уверявам те, че вътрешният им свят е достатъчно интересен, че да не искат някакви навлеци отвън да им нарушават хатъра. Така че ако с малко усилие могат да отбият номера и да се отърват от досадните вмешателсва в него, ще го направят с огромна мотивация и ентусиазъм.

Съжалявам, за развихрилия се конфликт докато не бех на компа. Но и аз мисля 100% като теб, защото е изстрадано на собствен гръб.

# 191
  • Мнения: 2 196
Правя си аз теста за цвета на аурата и моя мъж, да не остане по назад, взе че и той си го направи.
Не помня точно каква му беше, ама нещо в нежната цветова гама беше.
Въх, като се напундри!
''Няма пък! Не ми е такава аурата! Синя ми е. За момченце!''
Цели десет минути беше сърдит. Laughing

Сега ще му кажа, че сигурно е бил разнежен в онзи период. Сигурна съм, че още страда по въпроса.

# 192
  • Мнения: 105
“Преди 15 години получих дълбоко просветление за успеха. Спрях да вземам финансови съвети от бедни хора и здравословни съвети от болни хора. И спрях да търся духовно водачество от хора, които не можеха да демонстрират проявата на законите на Вселената в живота си…”
– Ранди Гейдж

# 193
  • Мнения: 10 686
Индиговите деца и кристалчета най-вече мисля, че са етап от "спускането" на новата система от чакри  Thinking
Това е постепенен процес и никой не знае колко ще трае, нито какво ще представлява новата система от чакри.
Чакрата Земна звезда например, която е на една педя под краката ни в земята, някога е била на мястото на Коронната ни чакра в старата система от чакри, предшестваща сегашната ни. Постепенно старата система се е спуснала в Земята. Много ми е интересно как е станало това?? Ако някой знае нещо повече...?
Същото предстои и със сегашната ни система от чакри с цветовете на дъгата  Grinning

Аз пък не разбрах какъв е конфликтът и има ли такъв   bouquet

 Two Hearts

# 194
  • Мнения: 1 568
“Преди 15 години получих дълбоко просветление за успеха. Спрях да вземам финансови съвети от бедни хора и здравословни съвети от болни хора. И спрях да търся духовно водачество от хора, които не можеха да демонстрират проявата на законите на Вселената в живота си…”
– Ранди Гейдж


За мен това е .... тъпо изказване.
Изказване на човек, не на божественото в човека.
Изказване на ума , не на сърцето.

Аз бих казала, че отговорите са вътре в нас, а повечето хора ги търсят навън.
Докато не ги намерим вътре , няма никога да ги видим навън!
Изобщо не е нужно някой нещо да ни доказва или говори!

Общи условия

Активация на акаунт