Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 081
  • 657
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 605
Ленни,благодаря ти за новата тема- много красива и още по обширна,което показва прекрасният ти естетически усет и големият труд който си вложила.Отново и отново благодаря   bouquet  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за постигане на богатство
Направете  този ритуал (на растяща луна) и вие скоро ще видите положителни резултати. Той се проявява в професионално израстване, появата на полезни хора.
Вземи  хубав лист хартия и хубава химикалка и напишете:

 "Благодаря на Висшите сили за това, че аз  получавам толкова пари, колкото ми е необходимо и даже повече. С радост и вдъхновение давам за това  своите способности и време. Приемам  в замяна нов живот и ново равнище на доходите. Аз изпращам  светлина и любов и вярвам в изпълнението на моите желания. "

Минимизирайте листчето и го сложете в  червен плик или го завийте в червена кърпа.
( преведено от руски форум)
 ВЯРВАЙТЕ В РИТУАЛИТЕ, АКО ИСКАТЕ ДА ПОСТИГНЕТЕ ЖЕЛАНИЯ РЕЗУЛТАТ!!!

Lenny smile3529 Надявам се,че ще приемеш да реализираш написването на книга с материали от форума.  Ще те подкрепим.Предложих и заглавие, което може да се обсъжда.smile3523

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 22:03 от nvesela

# 77
  • Шумен
  • Мнения: 156
Момичета, много съм развълнувана, днес за пръв ми се получи визуализацията  newsm44 . Първо се появи едно много ярко петно, което се увеличи, беше като огнено и пулсираше. Прие форма на екран и там се появи картината, която исках, после се появяваха и някакви надписи , но не се четеше. Беше за кратко, но много истинско и вълнуващо.
Помогнах си и с обратното броене като при метода на Силва - за по-добра концентрация.

# 78
  • Шумен
  • Мнения: 156
Чета и старите теми и тази притча,поместена от darena, много ме развълнува, направо се разтреперах:
" Господ Бог казва на човека
- Аз винаги ще съм до теб и винаги, когато се обърнеш назад ще виждаш две следи от стъпки по земята- моята и твоята. Тогава човекът попитал :
- Господи, а защо когато ми беше най-зле следата беше само една?
- Защото тогава те носих на ръце, дете мое. - отвърнал Бог."
Благодаря ви на всички!
  bouquet

# 79
  • Мнения: 3
Момичета някой чел ли е от вас тази книжка Нова земя на Екхарт Толе


Чела съм "Силата на настоящето" на Екхарт Толе,  с която лично мен много ме  грабна . Неможех да спра да я чета. "Нова зема" я прегледах набързо - и тя много ще ми хареса Simple Smile

# 80
  • Мнения: 554
Бианка  Mr. Green Споко, дарлинг. Както вече стана ясно, егото не е нещо отрицателно, стига да е в нормални размери. Точно егото ни пази от много неща - например от унижаване на достойнството, подмятане като мокра кърпа и отвяване насам-натам. Ако не беше то, щяхме да сме като мекотело - накъдето го бутнеш, натам отива. Да не навлизам в подробности. Така че просто леко намали размерите му и ще се почувстваш добре Laughing А камъните са живи същества - както всичко в природата  Hug

# 81
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Цитат на: Вела

[b
scarletohara [/b], не съм изпробвала споменатия ритуал. За себе си съм решила, че прилагам само тези техники, които чувствам близки и подходящи. Освен това всяка техника може да бъде променена, ако вътрешното ти усещане го изисква. Можеш да изпълниш ритуал буква по буква, както си го прочела и да няма желания резултат. А можеш да промениш нещо и да постигнеш целта, за която мечтаеш. Както сме писали много пъти до сега - няма правилни и погрешни методи, техники, ритуали и пр..... Всичко е само в главите ни. Ние сме тези, които движат събитията. А за да ги задвижим трябва да си повярваме. Независимо какво правим, т.е. без значение е дали ще променим ритуала или не. Важното е като го изпълняваме да се чувстваме комфортно, да не се замисляме дали го извършваме правилно, дали ще стане по този начин и т.н. Всеки ритуал би могъл да бъде пречупен според индивидуалното ни виждане. Стига само усещането за него да ни носи хармония.


Аз да си призная никакви ритуали не съм изпробвала до сега. Концентрирала съм се върху теорията, но май и там не успявам кой знае колко. Надявам се нещата скоро да се променят в това отношение Hug
На този етап обаче финансовите ми проблеми станаха доста и нещо ме подтикна да направя точно това smile3515. Знам, че за момента това искам. Ще споделя какъв е ефекта.

# 82
  • Мнения: 1 568
Запис.

# 83
  • Мнения: 1 568
Лени, сега видях първата страница!
Ти си невероятна  Hug
Благодаря! Hug

# 84
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0


scarletohara, аз си държа кутията и от време на време си обикалям къщата с нея, подрънквайки с нея и припявайки „Вед Ваяна мани горы!”  Peace Така ми идва отвътре  Wink

Благодаря, lenny, това е идея newsm10, а за тебе поздравления за страхотното оформление smile3501 smile3501 smile3501  love001
Бъди благословена за това, което правиш Flowers Bouquet Kissing Heart

# 85
  • Мнения: 131
.....Момичета,току-що започнах да чета "Книгата на чудесата" от Хелън Шукмън.
Намерих я на първия пост Simple Smile
Много ме впечатли следния цитат и искам да го споделя с всички вас :

"„Проекцията създава възприятието" (Текст, стр. 481). Първо се вглеждаме в себе си, решаваме какъв бихме искали да бъде светът извън нас и виждайки го, го превръщаме в истина. Превръщаме го в истина посредством своите интерпретации на онова, което виждаме. Ако използваме възприятията, за да оправдаем собствените си грешки - своя гняв, своите агресивни импулси или липса на любов под каквато и да било форма - ще виждаме свят на зло, разруха, злодеяния, завист и отчаяние. Трябва да се научим да прощаваме всичко това, не защото сме „добри" и „благородни", а защото онова, което виждаме, не е истина. Ние сме деформирали света чрез собствените си изопачени защитни механизми и затова виждаме нещо несъществуващо. Когато се научим да виждаме погрешността на своите възприятия, ние се научаваме също да виждаме отвъд тях, тоест да „прощаваме". В същото време ние прощаваме на себе си, като виждаме отвъд собствените си изопачените представи за своята същност онова висше Аз, Което Бог е сътворил в нас, което е нашата истинска същност."
 

Повече от прекрасно е това изобилие от ценна инфомация ,която имаме благодарение на много хора тук!.Всеки един от нас намира своя начин да се "чуства по-добре , било то със силата на мисълта си,съзнанието ,енергията, Ангелите ......
Аз самата всеки ден "грабя с шепи от извора" , "жадна съм постоянно" (ако ме разбирате )...изпитвам нуждата да се поучавам и така се чувствам определено прекрасно!
Щастлива съм ,че Ви има мои "виртуални приятели"
Желая искрено на всички да намерят тока,което търсят,да постигнат това,което могат, да "научат" това ,което знаят, да пробудят в себе си съзнанието и........нека гледаме само напред . Да се научим да живеем в Настоящето, да не бъдем злобни,завистливи( повярвайте ми почти всеки ден срещам такива хора Sad много е тъжно.)

Призовавам Ви ...подарете през утрешния ден УСМИВКАТА СИ на всеки ,който Ви погледне Hug Hug Hug


# 86
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Както вече стана ясно, егото не е нещо отрицателно, стига да е в нормални размери. Точно егото ни пази от много неща - например от унижаване на достойнството, подмятане като мокра кърпа и отвяване насам-натам. Ако не беше то, щяхме да сме като мекотело - накъдето го бутнеш, натам отива. Да не навлизам в подробности. Така че просто леко намали размерите му и ще се почувстваш добре Laughing А камъните са живи същества - както всичко в природата  Hug
Съгласна съм много. Една любима моя фраза, която си казвам, когато усещам, че егото ми се е "разбесняло" - "Сега го сложи (егото) на задната седалка и му дай бисквитка да кротува." Демек, като животинче си го представям - давам му бисквитка и то си я гризе там, доволно - а АЗ през това време карам колата, т.е. избирам посоката на живота си - АЗ, това ми е Висшето Аз, Истинското Аз и т.н., кой както го нарича.

Лени, наистина отново си надминала себе си. Как го правиш - толкова редовно?  Wink

# 87
  • Мнения: 753
Лени,   bouquet Hug

# 88
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Добро утро Hug

Ето последната част на филм 1 QUANTUM TOUCH


48ма мин. – ДЕМОНСТРАЦИЯ
Жената има няколко см. разлика в нивото на тазовите кости. Прави се дишане и насочване на енергията към дланите. Ръцете трябва да са отпуснати. Виждаме как костите се връщат към нормалното си положение. Според специалисти това е физиологически невъзможно, но Р. казва, че е съвсем естествено тялото да се стреми към подреждане на костите в нормалното им положение.

58ма мин. ПОЗИЦИИ НА РЪЦЕТЕ – ДЕМОНСТРАЦИЯ
-   При проблеми във врата енергията се концентрира в трите пръста (палец, показалец, среден). Пръстите се поставят от двете страни на врата, придвижват се надолу и върху 7ми цервикален прешлен (издадената точка на врата).
-   При болки в раменете – докосваме ги и пускаме енергия.
-   Основна техника – ръцете се поставят където има болка или усещане, после се местят там, където тя се появи. Болката се мести и ръцете я следват, докато  изчезне. Важно е  да питаме къде точно е болката и да поставяме ръце там.
-   При болки в кръста – поставяме палците на болното място.
-   При болки в органите  правим „сандвич” - едната ръка отпред, другата отзад.
-   
63мин. – ГРЕШКИ
-   заемаме неудобна позиция
-   прилагаме натиск
-   забравяме да дишаме
-   дишаме в лицето на пациента:)

ВАЖНО ЗА ПОМНЕНЕ
-   при „Огнения дъх” не е необходимо да се концентрираме върху издигането на енергията – просто правим упражнението;
-   ръцете трябва да са отпуснати – можем да ги разтръскме преди да ги поставим на болното място;
-   не трябва да се пуска енергия през естествена кожа, защото я попива;
-   по време на сеанса болката може да се усили, но после изчезва;

Край на 1 филм


Следва продължение...

# 89
  • Варна
  • Мнения: 38
Страхотни сте всички! Благодаря за събраната литература, за прекрасния начин, по който е систематизирана (Лени   bouquet ) и най-вече за споделените от вас лични разсъждения, които са ми особено ценни! Hug

Общи условия

Активация на акаунт