Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 029
  • 657
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
Тзи темичка е вълшебна!
Едно голямо благодаря LENNY   bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
ТЕХНИКИ НА ДИШАНЕ - Quantum Touch, филм 1

-   сядаме изправени;
-   започваме да дишаме от под пъпа до раменете;
Дишането повишава вибрациите и не ни позволява да резонираме с по-ниските вибрации на пациента. В КТ никога не се получава изчерпване на енергията, умора или прехвърляне на неразположението върху лечителя.

1.   Дишане 4х4 ( вдишваме 1-2-3-4/издишваме 1-2-3-4)
За да е ефективно, трябва вдишването да съвпада с прилив на усещане в цялото тяло. При вдишване трябва да почувстваме издигането на енергията от краката към главата. При издишване трябва да усетим как енергията слиза надолу и се събира в сключените ни длани.
Вдишва се през устата, издишва се през носа или устата.
Ако почувстваме замайване, спираме.

2.   Ако горната техника е прекалено интензивна за нас и предпочитаме по-мек вариант, можем да дишаме 2х6 (вдишване 1-2/издишване 1-2-3-4-5-6)
Целта е почувстваме максимално силно усещане в дланите.

3.   43та мин. – демонстрация на  дишане „Огнен дъх”:
-   дълбоко вдишване
-   серия от 6-7 бързи вдишвания/издишвания
-   дълбоко вдишване
-   бавно издишване
Прави се не по-често от веднъж на 2-3 мин., след което се продължава с дишане 4х4 или 2х6. Упражнението повишава вибрациите много бързо. Може да се почувства замайване или дори припадък. При него не е необходимо да се концентрираме върху прилива/отлива на енергия.

# 62
  • Мнения: 10 651
Според вас може един човек кагото ти види напред в бъдещето какво те очаква и казвайки ти какво ще ти се случи занапред ,по някакъв начин да ти преобърне живота т.е. да е трябвало да ти се случи но след като са ти го казали то да не ти се случва.

Мисля, че не е възможно. Ако човекът го е "видял" и е наистина добър в занаята  Wink не би следвало изричането на нещото да му попречи да се материализира или реализира.
Споделяла съм, че имам подобни възможности. За мен например често е проблем да определя времето на проявление/материализация. Знам, че нещо Е. Понякога мога да "видя" неща от миналото, но нямам индикация или усещане за минало...  Rolling Eyes
Добре,че не си вадя хляба като странстваща гледачка  Joy

# 63
  • Мнения: 131
РИТУАЛ ЗА ПРИВЛИЧАНЕ НА ПАРИ!


Този ритуал се изпълнява по време на пълнолуние. Необходими са ви монета (же;ателно е сребърна), котелче или чаша с вода. В съда или чашата сипете вода до половината. Поставете в него монетата. Протегнете ръце над водата  и изречете: " Нека ръцете ми се напълнят със сребърна лунна светлина, нека благополучието дойде в дома ми. Така да бъде!"



ЗА ДА ИМАТЕ ДОСТАТЪЧНО ПАРИ ВИНАГИ...

Отидете в гората, намерете мравуняк и хвърлете в него дребни монети. Щом мравките ги залазят,веднага изречете: " Както в този мравуняк има много мравки,така и моите пари да са много  и никога да не свършват. Амин!"



РИТУАЛ ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА БРЪЧКИТЕ.... Hug


Сипете в кофа  или друг съд студена вода и кажете: " Вода-водичке,вземи всички бръчки (пъпки,петна ) от моето лице!

След това изпланете 7 пъти лицето си с тази вода,като взимате с длан от нея. Процедурата е най-добре да се прави при растяща луна, преди лягане, като водата не се избърсва от лицето !!!


ЦИФРОВА МАНТРА ЗА ПАРИ


7753191- Това  е цифровата  мантра за пари,която трябва да се повтаря всяка сутрин по 77 пъти
Доста е ....., но пък може и да си струва Wink


# 64
  • Мнения: 554
Делфи, благодаря, мила, за труда ти Heart Eyes

Бианка, опасна си  Laughing Браво на теб. Хихихи. Много ти се радвам  Laughing

# 65
  • Мнения: 10 651
Бианkа, цитрин е добре да се носи в портмонето - привлича парички. Работи безотказно, изпробван му е ефектът Wink


# 66
  • Мнения: 2 196

Бианка, опасна си  Laughing Браво на теб. Хихихи. Много ти се радвам  Laughing
Говори ми, говори ми. Аз не се лаская лесно, но пък Егото ми, ах, Егото ми...То е с размерите на Еверест. Crazy
Работя по въпроса обаче. Laughing

mijjjka, да, прочетох. Ама си е друго да чуеш, че е изпробвано и работи. Hug
Много интересно усещам камъка, когато го стисна в ръка. Дланта ми се загрява и започва да пулсира. Сякаш държа нещо живо.

# 67
  • Мнения: 112
feelthef      mijjjka много ви благо -даря

# 68
  • Мнения: 29
Чудесна нова тема! Благодаря, Лени   bouquet
Връщам се да чета, че имам да наваксвам още от старата.

# 69
  • Мнения: 604
5 страници за нула време,  Shocked

Да ни е честита новата тема, невероятно нагласена и заредена от още по-уникалната и щедра ЛЕНИ  newsm51

С лекота и увереност да добиваме най-доброто за нас и да стигаме до истината  Peace

Камъните отдавна са ми страст и полускъпоценните и най-обикновените. Мисля, че има много сила в тях.

# 70
  • Мнения: 112
Момичета някой чел ли е от вас тази книжка Нова земя на Екхарт Толе

# 71
  • Мнения: 3 118
С гаранция ще се възползвам от техниките и мантрите, които сте споделили напоследък.
изпуснах ви нишката за известно време...
Лени, както винаги - вдъхновяваща нова тема! Благодаря!



# 72
  • Мнения: 10 651
Много интересно усещам камъка, когато го стисна в ръка. Дланта ми се загрява и започва да пулсира. Сякаш държа нещо живо.

А защо "сякаш"?  Rolling Eyes Камъкът Е нещо живо  Grinning  Ето, сама казваш, че усещаш енергията му.
Преди да ги използваш камъните, ги пречисти от възможни негативни енергии и мисъл-форми. Мисля, че на 1-ва страница е описано как  Peace
Препоръчвам ти книгата "Ангелска медицина" на Дорийн Върчу. Ще научиш много интерсни неща за кристалите там. А и не само за тях  Grinning

# 73
  • Мнения: 2 196
mijjjka, права си, аз не съм се изразила ясно /така става, като хем пиша, хем работя Blush/
Ако сте държали малко птиче в ръка, знаете как се усеща биенето на сърцето му - подобно е усещането и от камъка. За мен е нещо изключително, защото до онзи ден щях да забележа камък само ако ме удари по главата, и то силно.  Laughing
 Аз го пречистих камъка под течаща, студена вода /прочетох го някъде/, но ще потърся и в линковете на първа страница.
 Благодаря и за препоръчаната литература. Тъкмо за това влязох да помоля.  Hug

# 74
  • Мнения: 0
Момичета, нямате спирка!  Hug Аз старите теми се опитвам да отметна, как ще стане като едвам смогвам с новите постове, не знам.  Laughing
Специални благодарности на Лени за темата, няма да кажа нещо ново, но много зареждащ първи пост!   bouquet Няма как да не се напълни с вълшебни преживявания темата! 

Аз от няколко дена съм се засилила по-последователно да се преоткривам, днес както си мислех някакви неща в метрото срещу мен седна жена, четяща "Тайната".  Grinning Вярвам, че е само началото на още безброй "случайности".

Още веднъж голямо благодаря на всички, споделящи знания и мнения!

Общи условия

Активация на акаунт