вадене на паспорт на бебе

  • 14 696
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте ще ходя да вадя паспорт на малчо та искам да попитам дали вече някой го е правил и каква е процедурата...знам че снимките се правят на място, и ми се иска по някакъв начин да избегна това 3 4 4асово 4акане на опашка с бебето, как постъпихте вие и имали някаква вратичка???
Благодаря ви предварително и желая лек и ползотворен ден на всички  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 9 481
Трябва да имаш и адресна регистрация на бебето Wink
(на нас ни предстои  Whistling)

# 2
  • загубено
  • Мнения: 6 477
За международен паспорт трябва да са и двамата родители.
Снимки я някое фото,попълвате молбата и сте ок.
На мен не са ми искали адресна регистрация на синът ми ,
миналото лято му вадих 2 паспорт.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 711
Трябва ти единствено акт за раждане и двамата родители да са там. Снимките се правят на място, вече не знам за толкова малко бебе как се процедира със снимането, но предполагам че са наясно. Ако има голяма опашка, предполагам че като ви видят с бебето, ще ви пуснат да минете без да чакате.

# 4
  • Мнения: 405
Не е зле да отидеш и да попиташ в полицията (паспортна) първо какво ще ти искат (молба, платена такса в банката...), да си подготвена и така да отидеш, ако има много хора си взимаш номерче ( ако има такова) и според реда ти може и да пиеш едно кафе наблизо! Или пък може и бебето да има предимство, и това питай, няма да ти навреди. Снимките са на място, само таткото ще го държи, за да го снимат.

# 5
  • Мнения: 2 376
на мен ми искаха и адресна регистрация

# 6
  • Мнения: 19
Благодаря ви момичета ще ви послушам и утре ще идем с таткото да видим за какво става въпрос после ще пиша  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 420
Ще чакам да пишеш как е минало. Ние ще вадим задграничен паспорт на бебето това лято и ме интересува темата  Peace

# 8
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И на нас ни предстои същото. Ще чакам да пишеш. Успех!  Hug

# 9
  • Мнения: 572
И аз се записвам да следя темата че може това ляро да ми се наложи. Whistling

# 10
  • Мнения: 571
И аз имам въпрос.Възможно ли е да извадя задграни4ен паспорт на детето си без мъжа ми да е там newsm78 Някакви такива врати4ки като пълномощно и тн няма ли

# 11
  • Мнения: 52
С пълномощно можеш да правиш всичко  Peace.За 10 мин при нотариус ще ви го направят и няма да имате проблеми с изкарването на документите,даже може и да изкарвате детето си в чужбина ,без бащата да е с вас,само с едно пълномощно  Peace

# 12
  • Мнения: 571
Зна4и все пак бащата е нужен и при нотариус Tired Няма как да си е тук,а ми е спешно да извадим паспорт...освен да си платя на някоя в районното.......знам ли

# 13
  • Мнения: 38
 Ние също ще вадим паспорт на малкият другата седмица! Трябва да се отиде направо с документ за платена такса, 10 лв. обикновена поръчка. С двамата родители задължително,акта за раждане, а снимки правили на място. Това ми казаха от паспортната служба. Но това с адресната регистрация не ми е ясно. Детето не се ли води на постоянния адрес на майката? И как точно се прави тази регистрация? newsm78

# 14
  • Мнения: 718
Само за снимките да допълня - като вадихме пасаван на беба ми казаха, че може да я снимам вкъщи на бял фон (стена или чаршаф). Носиш снимките в някое фото и те ги оформят. Знам и други, процедирали така, че да не мъкнат бебоците  Peace

Общи условия

Активация на акаунт