Дермалифт - за свежа и хидратирана кожа, без бръчки и стрии

  • 31 056
  • 67
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
****************************************** рекламна публикация ******************************************


Уважаеми дами, имаме удоволствието да Ви представим „Дермалифт” !


Продукт, който съдържа необходимия  брой  основни съставки за подхранването на Вашата кожа (хиалуронова киселина, колаген, ретинол, витамин Е, алое вера), така че тя да се чувства свежа, хидратирана и защитена от влиянието на вредните фактори (замърсен въздух, UV – лъчи, алкохол, цигари, стрес, недоспиване и др.). ”Дермалифт”съдейства за редуциране на бръчките и стриите!

Приложение:

»   за редуциране бръчките на лицето;

»   за хидратирана, еластична и здрава кожа;

»  за редуциране на стрии;

»   за защита на кожата от агресивните фактори на външната среда (прах, замърсяване, вятър, алкохол, тютюнопушене и др.);

»   за забавяне на процеса на фотостареене на кожата (излагане на прекомерна слънчева светлина);

»   за намаляване на вредното въздействие върху кожата от интензивния начин на живот (стрес, недоспиване, дълги пътувания и др.);

»   за ограничаване резултатите от стареенето на кожата (с напредване на възрастта - намалените нива на естрогените при жените водят до редуциране количествата на хиалуронова киселина и колаген, с последствие суха, дехидратирана, с намалена еластичност кожа);

»   за жени, полагащи постоянна грижа за кожата си;

»   за запазване и удължаване ефекта на извършени козметични процедури.
 

Начин на приложение: по 1 или 2 капсули на ден след хранене. Препоръчително е първия месец да се приемат по 2 капсули на ден (1 сутрин и 1 вечер).

Период на прием: препоръчителният минимален период на прием е 3 месеца. Ежедневното приемане на ”Дермалифт” Ви гарантира здрава, свежа и хидратирана кожа.

Странични ефекти: Не са известни. Не оказва влияние върху теглото.

Противопоказания: При свръхчувствителност към някои от съставките. Да не се използва от бременни и кърмещи жени.



„Дермалифт” е натурален продукт с висококачествени активни съставки.
Красотата отвътре  - навън

Редовният прием на всяка една капсула „Дермалифт” гарантира достигането и проникването на активните вещества до дермата и епидермиса, ключови за състоянието на Вашата кожа. „Дермалифт” укрепва кожата отвътре – навън, постигайки дълготраен ефект и полагайки основата на една здрава, свежа и хидратирана кожа. „Дермалифт” дава възможност по най-естествения начин – чрез храненето - да се хидратира както кожата на лицето, така и на цялото тяло.

Уважаеми дами, възможно е „Дермалифт” да не е наличен в някои аптеки, затова може да помолите фармацевта да го поръча от складовете за лекарства и козметика (Либра, Хигия, Стинг, Софарма). Също така за Ваше улеснение е създадена възможност за поръчка онлайн. ( Поръчката се осъществява чрез партньорите от silabg.com от сайта www.dermaliftbg.com –поръчай онлайн).

Напомняме Ви, че с регистрацията в „Клуб Дермалифт” Вие ще ползвате специални ценови промоции на „Дермалифт”.
Дермалифт” може да се използва от всички жени, които полагат редовни грижи за кожата си, желаят да изпитват наслада от живота, да бъдат самоуверени и пълни с енергия.

Една капсула „Дермалифт” = свежа, хидратирана и здрава кожа = красива, уверена и щастлива жена!

При възникнали въпроси, може да ги зададете на телефон 02/ 963 33 59 или да пишете на info@dermaliftbg.com



производител: PG Naturpharma GmbH - Germany вносител: Натурфарма - България ЕООД

 

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 17:01 от zaheto

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте,
казвам се Димитър Димитров и съм маркетинг мениджър на „Натурфарма България” ЕООД, фирмата вносител на „Дермалифт”.
Първо искам да благодаря за стотиците мейлове и запитвания за нашият продукт. В интерес на истината не очаквахме толкова голям интерес за толкова кратко време, за което още веднъж Ви благодаря.  
Искам да Ви отговоря тук на някои от най – често задаваните въпроси.
1.   „Дермалифт”  се приема по 1 капсула на ден след хранене. Желателно е първият месец да се приемат по 2 капсули (1 сутрин и 1 вечер, пак след хранене) и след това само по 1 на ден.
2.   Препоръчителният минимален период на прием е 3 месеца.Като после може да направите 1 месец почивка. Разбира се може да приемате „Дермалифт” постоянно без прекъсване.
3.   Искам да приемете моите извинения, че „Дермалифт” не е наличен в част от аптеките. Причината е , че сега стартирахме рекламната кампания във Forum Bg-mamma и досега не е имало такова търсене на продукта. Складовете за лекарства и козметика (Стинг, Либра,Софарма,Хигия – от където пазаруват аптеките) са заредени с „Дермалифт” . За това помолете фармацевта да го зареди от тях и да Ви го достави („Дермалифт” на Натурфарма). Имаме и  вариант  за онлайн поръчка от сайта ни, чрез нашите партньори от sila.bg. Още веднъж приемете нашите извинения, в момента разработваме кампания с която да се реваншираме за неудобството от трудното намиране на нашият продукт.

Нека да ви напомня, че на сайта  www.dermaliftbg.com имате възможност да се регистрирате в „Клуб Дермалифт”, което ще Ви даде правото на редица префенциални условия и изненади!

Оставам на Ваше разположение ! При възникнали въпроси моля, да ми пишете на info@dermaliftbg.com или на d.dimitrov@naturpharmabg.com.

Пожелавам Ви спокойна събота и неделя!

Димитър Димитров
маркетинг мениджър
„Натурфарма България” ЕООД

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 16:37 от dermalift

# 2
  • Мнения: 77
аз имам едно въпросче: как дермалифт редуцира стриите и горе-долу след колко време се вижда резултат?

# 3
  • Мнения: 9
И аз имам въпрос - в каква форма са хиалуроновата киселина и колагенът в дермалифт? Имам предвид, че съм чела, че имат много голяма молекула, която трябва да бъде раздробена, за да може да премине през капилярите и да си свърши работата (или нещо подобно беше, не съм много сигурна какво съм разбрала и как го обяснявам... Blush).

# 4
  • Мнения: 1
Няма отново да питам как вкарването на готова колагенова молекула ще помогне,защото е известно, че май не отива да се лепи просто на кожата.  Аз ще попитам - този колаген животински дериват ли е?

# 5
  • Мнения: 1
Тука само въпроси така че и аз да се включа  Laughing
каква е цената и къде можем да го намерим
става ли за под 18?

# 6
  • Мнения: 1 479
Да,само,че не видяхме:В лабораторията на коя дьржава е произведен този продукт?И каква е цената на 1бр. капсула,че да си направм сметката:Потребители и Фармацевти.

# 7
  • Мнения: 0
Прочетох за продукта и се заинтересувах наистина. Само ,че като видях цената ентусиазмът ми леко се изпари-близо 40 лв. за опаковка от 30 капсули. Ето за това се рекламира така усилено.

# 8
  • Мнения: 26
тя рекламката е хубава,ама как да бъда сигурна,че като дам толкова пари дълбоките стрии ще се заличат Rolling Eyes  има ли някаква гаранция Thinking

# 9
  • Мнения: 0
искам да попитам до колко време някъде се вижда резултат при заличаването на стриите? И ако може да  бъдат представени някакви снимки преди приемането на продукта и след това (да може да имам някаква представа за ефекта от тези капсули). Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 2 132
Това същата фирма, която произвежда Вижънгард ли е?

# 11
  • Мнения: 0
Според мен това за заличаването на стриите с някакви капсули е невъзможно. Не съм чула още някой да е пил някакви хапчета и да му изчезнат стриите.До сега не е открит някакъв метод, даже и с пластична операция не става май. Напоследък казват,че с мезотерапия изчезват, но и това не е съвсем сигурно. Мисля, че всичко е само реклама.

# 12
  • Мнения: 1 070
Той господин Димитров се е регнал да си напише рекламата,но явно не смята за нужно да отговори на нашите въпроси.Но сигурното е едно-няма до сега такъв вариант стриите да изчезват от хапчета,ама нека той да се обоснове и да го докаже.
Че "в интерес на истината" както казва той (супер изтъркан лаф с цел привидна интелигентност) да не лъжат народа и само да им вземат парите.Излиза,че първият месец ще ни излиза по 80 лв,а всеки месец по 40 лв и така минимум 3 месеца.Ако това заличава стрии ще струва много повече!А и парите му са много за да си правим просто експерименти.

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте дами! 

Тъй като Г-н Димитров не отговаря тук, си позволих, да му напиша писмо с въпросите, които сте поставили.
Надявам се да отговори тук или на писмото ми!

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте уважаеми дами,
започвам да отговарям на Вашите въпроси зададени към мен:
1.
Не съм се регистрирал само за да правя реклама на „Дермалифт”. Забавянето в отговорите дойде от моето отсъствие , за което вината е изцяло моя и моля да приемете моите извинения! Написах коментар, за да започнем диалог с Вас, нашите потенциалните потребители на „Дермалифт”, за да можем да чуем и да отговорим на Вашите притеснения и въпроси. Не сме се скрили само зад рекламата и да не оставим никаква възможност за комуникация с нас, желаем една открита дискусия в която наистина да научите за качествата на нашият продукт!
2 .
Относно действието на  „Дермалифт” :
Стриите са неприятно следствие от увреждане на нишките на съединителната тъкан поради атрофия или загуба на колаген, което намалява еластичността на кожата. С цел предотвратяване и намаляване на стрии, трябва да се има за цел да се насърчи производството на нов колаген в допълнение към запазване на нивата на здравия колаген в кожата.  Разрушаването и  загубата на колаген води също така и до появата на бръчки. Чрез вътрешният прием на съставките в  „Дермалифт” те достигат до дермата, тя се състои от фибробласти, чиято функция е да синтезират колаген и еластин (влакна, които осигуряват здравината и еластичността на кожата). При приема на „Дермалифт” Вие подхранвате Вашата кожа с колаген (50 мг. в една капсула) и също така стимулирате производството му.
Съставките в „Дермалифт”,  които стимулират производството на колаген са:
-  Хиалуронова киселина – след прием и проникване в кожата, тя активизира фибробластите към производство на колаген и еластин.   
-  Ретинол – „помага” на кожните клетки да регенерират, способства за възстановяване на епидермиса и стимулира образуването на колаген.
Освен от разтягане на кожата при бременност или от промени в телесното тегло, има и други фактори допринасят за разрушаването на колагена. Това са свободните радикали и излагането на слънчева светлина (особенно UVA и UVB лъчите предизвикват много щети на колагена в кожата ). От съставките в „Дермалифт”, Витамин Е защитава кожата от вредното влияние на светлината върху организма, като неутрализира възникващите под действието на ултравиолетовите лъчи огромен брой свободни радикали.  Функция за защита от свободните радикали има и ретинола. Появата на стрии може да се предизвика също така и от прекомерното наличие на кортикостероиди в кожата.
От 25 годишна възраст производството на колаген намаля, като до 45 годишна възраст колагенните нива може да са паднали с 30%. В хода на стареенето колагеновите влакна изтъняват и стават по рехави. Техните производители – фибробластите намаляват своята продукция и водят до отпускане на кожата и появявата на бръчки.
Хиалуроновата киселина в „Дермалифт”задържа влагата в кожата, а колагена я уплътнява. Тези два фактора спомагат кожата Ви да е хидратирана, здрава и стегната.
„Дермалифт” укрепва кожата отвътре – навън, постигайки дълготраен ефект и полагайки основата на една здрава, свежа и хидратирана кожа.

 За качествата на ”Дермалифт” ще Ви напиша резултатите които получихме след като 7 месеца преди да започнем тази рекламна кампания,  продукта беше даден на дерматолози, пластични хирурзи, козметични салони и клиенти да го ползват . А те бяха следните :
-   след  2 седмичен прием се наблюдава хидратация и свежест на кожата ;
-   към края на вторият месец и началото на третият се наблюдава изглаждане на дехидратационните линии в областта на околоочният контур и мимическите бръчки;
-   при момичета със стрии по бедрата, повлияването става след 3 месечен прием;
-   имаме и резултати на жени , които констатират повлияване на над 17 годишни стрии след 5 месечен прием;
-   „Дермалифт” удължава ефекта на филъри, лифтинг и ботокс;
-    след 2 месечен прием „Дермалифт”подобрява и изглажда стари цикатриси (белези), като намалява обема им.

3.
Относно въпросите за хиалуроновата киселина и колаген.
Големината на молекулата на колагена е под 2000 далтона, а на хиалуроновата киселина 5000 далтона, напълно усвоими от човешкият организъм.
Колагена  е от морска стрида.
4.
Относно годините за прием.
„Дермалифт” е бил изписан от дерматолози и приет от момичета на 16 години със стрии в областта на    бедрата. След 3 месечен прием те са били повлияни. Но препоръчителните показания са за над 18 години.”Дермалифт” не се препоръчва да се използва от бременни и кърмещи жени.
5.
Относно цената.
За разлика от конкуренцията, цената на „Дермалифт” е най- добрата на пазара. Не го пиша шаблонно, а наистина е така и може да сравните.  Крайната цена се формира по следнията начин: ние продаваме продукта на складовете за лекарства и козметика , а те към аптеките (складовете и аптеките си слагат съответната надценка). За съжаление цената в аптеките варира от 35  до 43 лева (зависи от % сложена надценка), тази крайна цена ние не можем да контролираме и поради тази причина създадохме „Клуб Дермалифт” (при регистрация цената там е преференциална за членовете му, регистрацията става през www.dermaliftbg.com).  Онлайн закупуването бе създадено с цел улесняване намирането  на „Дермалифт”, тъй като повечето аптеки не бяха заредени ( рекламната кампания тепърва стартира, а аптеките зареждат продукти за които има  вече създадено търсене). Пак ще се повторя, но искам да Ви информирам, че складовете за лекарства и козметика са заредени с „Дермалифт”, за това може да поръчате на фармацевта да го поръча и зареди от тях (още веднъж се извиняваме за създаденото неудобство). Цената на една капсула, зависи от продажната цена в аптеката.
6.
Относно компанията
За доверието в нашата компания,  единственото доказателство са нашите клиенти. „Натурфарма България” ЕООД съществува от 13 години на българският пазар. Представители сме на реномирани немски и италиански фармацевтични компании (PG-Naturpharma GmbH , Sigma tau pharmaceuticals.inc, , Cenropa pharma, Euritalia s.r.l, Farma Derma s.r.l). За миналата година сме една от малкото фармацевтични компании с ръст в бранша. Винаги сме се водили от това да внасяме качествени продукти, които да помагат на нашите потребители. В повечето от категориите на продуктите сме на едни от водещите позиции. И разбирате, че ако лъжехме клиентите си, просто нямаше да оцелеем на пазара. Разполагане с представителства в Сърбия и Румъния.
„Дермалифт” се произвежда в Германия от PG- Naturpharma.
Имаше и въпрос дали сме същата фирма, която внася „Вижънгард”, да ние го  дистрибутираме на българският пазар.


Благодаря за въпросите!
Оставам на разположение и очаквам Вашите коментари от постигнатите резултати, за което предварително благодаря!

Искам само да Ви напомня,че може да участвате в нашият конкурс за рекламно лице на „Дермалифт- МОЯТА КРАСОТА”(www.dermaliftbg.com секция „Конкурс”).

Димитър Димитров
маркетинг мениджър
Натурфарма България ЕООД

Общи условия

Активация на акаунт