Нова благотворителна фото-акция за ВИКИ

  • 11 674
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 371
Готова съм с три от децата. Майките им да ми пишат на лични Simple Smile Майката на Радостина - също Simple Smile

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 23:46 от Дуци

# 61
  • Мнения: 2 109
ее...дуци кога успя?! фурия си Simple Smile

браво!
поздравления за всички, които поработиха днес Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 137
Току що в новините по БТВ дадоха репортаж за благотворителната фотосесия. Видях Вики и майка и..Браво момичета,страхотни сте   bouquet Дано този път събраната сума е повече.Успех   bouquet
Ето го: http://www.btv.bg/news/bulgaria/zov-za-pomosht/story/233127955-S … _s_fotosesii.html
Оказа се, че сме били и в центъра на събитията. Репортажа завършва с моята Анна Grinning

# 63
  • Мнения: 4 371
Калина Flutter

Анните са голяма работа, сега я почвам твоята Simple Smile

# 64
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Искам да попитам дали има някой, който не е ОК да се пускат снимки на детето му в нет-а?! Говоря за пула във фликр, където качваме снимки от акциите и форума?! Една майка ясно изрази нежелание това да се случва, но аз лично не съм питала другите. Добре ще е всеки, който има против да каже тук... Peace
Иначе снимането беже "жежко", надявам се климатичните условия да са повлияли на сравнително слабия наплив, но пак сме доволни - близи 1500 грубо са събрани от двата парка и едното студио днес. Благодаря от свое и от името на всички останали снимащи на всички, които се включиха  bouquet

# 65
  • Мнения: 2 109
   

и от мен Венци и Алекс Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 юни 2010, 02:27 от Калинa

# 66
  • Мнения: 672
Поздравления момичета!
Във Варна също посъбрахме малко парички за Вики.
Ще ги преведем в понеделник по сметката.
Благодаря на всички които се включиха! Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 4 022
И от мен малко снимки, от Южния парк Simple Smile



пишете ми на лични, за да ви ги изпратя Peace

И поздравления за всички, които се включиха в тази благотворителна кауза!

Последна редакция: нд, 13 юни 2010, 10:30 от EliG

# 68
# 69
  • Мнения: 17

http://www.flickr.com/photos/yana931/4695909998/
Влади, който накъса розите Simple Smile Нека майка му ми пише на ЛС да й пратя снимките.
Във Варна събрахме 250 лв. Във вторник ще снимаме още едно дете.

# 70
  • Мнения: 534
Страхотни снимки за страхотна кауза.Снощи ви гледах наистина си струва усилията.Ина поздравявам те завсичко което правиш за Вики.Ако има снинки и в други градове свиркайте да речем в Казанлък или Стара Загора

# 71
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Снимки имаше в Стара Загора Peace

# 72
  • Мнения: 7
Да пусна и аз малко снимчици от вчера... Беше много емоционален ден!... Благодаря на всички, които дойдоха въпреки жегата! Hug
 

http://www.flickr.com/photos/ribkabananka/

Някой пуснал ли е инфо с контактите на родителите? Моля, пратете ми ги на ЛС ако има списък...

# 73
  • Мнения: 17
 
Това дете се радвам, че успях да заснема изобьо на фокус, не спря да тича Simple Smile Мисля се казваше Ива, нека майка му ми пише на ЛС, да й пратя снимките.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пълния списък,които се пишеше през цялото време е в Лин Peace

На вси4ки ви снимките са смного хубави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт