Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 068
  • 746
  •   1
Отговори
# 630
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Котьо Тръмп, благодаря за книгата! Не съм я чувала и не съм я чела. Има ли я в електронен вид? 

Иначе при следващо мое ходене имам да разчиствам мазето, където слязоха доста неща от закрития ми офис (доста неща зарязах и там, нямаше къде да ги пренеса), та има какво още да им подаря, но бих искала да е справедливо разпределено между обитателите.


Х-х-х, книгата е в Спиралата. Аз я чета от няколко дни, направо съм втрещена. Точно тази книга ми наля акъла в нетърпеливата глава  Party 

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=20&LangID=0&Letter=%D1   

Колкото до справедливото разпределение на даренията - не е зле да се разбере каква е тази лелка или да контактува директно с отеца. А има и доста големи деца,които живеят там с родителите си. Те биха могли да кажат каква е тази жена и защо прибира нещата при себе си. Може да се осъществи контрол Peace

# 631
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Котьо Тръмп, благодаря! Свалих си книгата и започвам да я чета.

За Отеца - не можем да го нацелим там - аз два пъти говорих с него по телефона, сестра ми също, но все пътува в конкретния момент. Вчера и днес е на път до някакъв друг манастир, едва утре ще е в Нови Хан, а утре няма кой да ходи. Сигурно следващия път ще се поинтересуваме за разпределението и ще се постараем да се видим с него. Сегашното вече е минало. Но го написах, за да го има предвид ако някой реши да занесе нещо там. Мисля, че трябва да има повече контрол, за да стигат даренията за всички и най-вече за децата. Надявам се да грешим за тази жена, но наистина поведението й създава много неприятно впечатление. За нас определено ще има още ходенета до там (за сметка на другото място, където преди съм носила дрехи и обувки).

# 632
  • Мнения: 18
Може ли малко помощ,не мога да се справя с картата на желанията. newsm78
Благодаря!

# 633
  • Мнения: 515
deni кажи какво те притеснява  ?

# 634
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
deni_m, тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=466545.msg14127917#msg14127917 Лени е описала всичко. Има цитати от други хора, видеоматериали, линкове към сайтове, в които се оказва помощ за правене на такава карта...

Аз лично, първо си написах списък с желания, гледайки категориите, както са дадени по готовите схеми върху голям лист, който разделих на 9 квадрата (по-точно, написах си 9 списъчета). Във всеки квадрат написах с тиренца и с дребнички буквички всичко, което ми хрумна, че бих искала да постигна или подобря в тази област от живота си. За накои се получи частично дублиране, защото може едно и също нещо да се разглежда от различни аспекти. Постарах се във всяка област да имам поне едно тиренце, на някои са повече, но май няма ограничение за броя желания в областите. После си изрязах от стари списания и реклами картинки, които най-много съответстваха на записаното във всяко тиренце и започнах да ги лепя по голям картон, отново разделен на 9 области. До всяка залепена картинка надписах текста на желанието, за да не го забравям. Мисля, че идеята ми дойде след като гледах видеото от линковете на Лени. В средата сложих моя любима снимка, на която управлявах за кратко корабче по време на екскурзия тиийм-билдинг с колеги  - за мен снимката символизира управлението на собствения ми живот. Вече не помня кой ми я направи, но много си я обичам. 

Дори дъщеря ми научих да си направи такава карта, тя пък си нарисува желанията (дори не знам какво е нарисувано, важното е, че в средата има голямо изображение на самата нея, а наоколо.... само тя си знае какво е нарисувала, имам известни подозрения, че голяма част от желанията ни съвпадат, само дето моите са лепени, а нейните нарисувани).

Някои хора намират от Интернет и разпечатват картинки, други си ги рисуват, трети като мен изрязват от списания... Не е важно как ще го направиш, но е важно да си напишеш желанията, за да не забравиш какво изобразяват картинките. Другото важно е, да си ги гледаш и препрочиташ честичко. Можеш за начало и да си разпечатиш готова карта, която изготвя руския сайт от линковете на Лени.

За да не ми досажда съпружеското тяло, моята карта стои залепена на вътрешната страна на вратата на гардероба. Има хора, които си ги държат на по-явно място, ама при мен не става. И както вече написах, две от желанията ми се реализираха, макар и в модифициран вариант. Продължавам да си ги гледам и препрочитам с надеждата да се развият в желаната от мен посока  Laughing

Надявам се, да съм ти била полезна. Започвай смело, каквото и да направиш, няма да сбъркаш. Успех!

# 635
  • Мнения: 606
Ленни,идеята ти да напишеш книга е чудесна.Можеш да подкрепиш техниките с конкретни резултати, които момичетата споделят в форума.Това като идея.Сигурна съм че ще бъде интересна и полезна за много хора. Hug и Peace

# 636
  • Мнения: 10 686
Аз съм просто така  Shocked

От вчерашните ми желания едно е вече факт. Материализира се по най-изненадващ и направо вълшебен начин!  Mr. Green
Просто колкото и фантазия да вложа, никога не би ми дошъл на ум варианта, който се случи! Наистина Вселената се оказва неизчерпаема впо отношение на варианти, ние просто трябва да оставим начина на реализиране на желаното от нас на нея!  Grinning

Благодаря много на човека, който ми помогна - абсолютно непознат!  Heart Eyes
И за сетен път се убедих, че винаги трябва да сме любезни и приветливи с непознати - току виж се окажат Ангели!  Hug

Случилото ми се днес е за мен поредното материално и обективно доказателство, че Рейки-експериментите ми вършат чудеса!
Знам, че има сред нас и други хора, които с Рейки също са си материализирали желания  Wink

А пък друго нещо, което имаше вероятност да се случи през тази седмица, но аз не исках, го премахнах като вероятност също с Рейки   Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 15:14 от mijjjka

# 637
  • Мнения: 620
честито новолуние и от мен новолунието съчетано със затъмнението е много силно

Извикайте всичките тимове, с които работите - архангели, възнесени учители
от Шамбала, безсмъртни, светии, буди и бодхисатви, извънземни същества от
светлина, вашето Аз съм присъствие и Висш аз и всеки, който може да помогне, за
да излъчваме повече светлина и любов.

Когато свършите с пречистването и пращането на светлина, фокусирайте се
върху себе си и онова, което желаете да проявите в живота си, за да
енергетизирате намерението, След това просто го активирайте! Силата на
затъмнението ще свръши останалото!
Бъдете творец на вашата реалност и сътворец
на общата ни реалност в любов и светлина!

Истинската любов е без усоловия!
  bouquet зелено, защото зелен е понеделник по Дънов и аз съм в зелено  Wink. Незная дали сте опитвали да бъдете всеки ден в цвета, който е за деня. Аз бях малко консерватевина по тази тема, но откакто съм в различен цевят всеки ден се чувствам Божествено

# 638
  • Мнения: 10 686
humanis, имаше преди време въпрос в темата за влиянието на слънчевото затъмнение върху силата на Новолунието, но аз (много ме е срам за което Embarassed) се отнесох с насмешка. Някак си не ми се вярваше да има връзка  Rolling Eyes
Би ли споделила от кой източник почерпи информацията?  Simple Smile

# 639
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Момичета, получих следния e-mal:

Цитат
Здравейте,

На 29 години съм, имам семейство и
прекрасен живот със съпругата ми.

Бог ни благослови с прекрасно
момиченце. Името на дъщеричката ми е Ракел и е
на 10 години.
Неотдавна докторите откриха тумор на мозъка.


Има само един начин да се контролира съттоянието му. Ние не
разполагаме с
достатъчно средства за да платим лечението.

Две
организации AOL и
ZDNET се съгласиха да ни помогнат и единствения начин
да
ни помогнете и вие е следния:


Ние ви изпращаме този и-мейл, а вие го препратете на познати и
приятели, те
от своя страна на близки и познати. AOL ще отчете този
и-мейл и за всеки
3-ма получили съобщението ще ни дари по 32 цента.

МОЛЯ
ПОМОГНЕТЕ НИ!


2 Минути от вашето време могат да спасят живота на дъщеря ни!

МОЛЯ
РАЗПРАТЕТЕ ГО НАВСЯКЪДЕ.

Ако някой иска да му пратя писмото  да ми пише на ЛС своя  e-mail.

Надявам се да не е спам.

# 640
  • Мнения: 3
Имаше момент, в който се интересувах от Астрология, но от сериозната и част, не от предсказания , а от "пътят и значението" /така да го нарека/.  От там знам, че Слънчевото  и Лунното затъмнение оказват огромна сила  върху Новолунията и Пълнолунията.  Новолунието има четири пъти по голяма сила , т.е все едно има четири новолуния.  Цикълът новолуние / пълнолуние се случва през 14 дни , два пъти в годината през което време Вселената извършва мощни промени. В областта , в която попада в личният ти хороскоп се извършват промените, нещо като катализатор.
 Темата е доста обширна , но след  Новолуние като вчерашното би трябвало да започват нови неща в живота.

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 16:42 от feelthef

# 641
  • Мнения: 105
Вела,за писмото определено мисля,че е спам,ако не е просто желание на някой да забогатее по-бързо.Още повече,че въпросното семейство е твърде инкогнито ,за такъв сериозен случай е твърде несериозно .

# 642
  • Мнения: 10 686
Вела, мейлът е 100% спам. Ние даже получихме преди време реално писмо със същото съдържание.

feelthef, благодаря много за ценната информация  bouquet
Аз се чудех защо толкова непреодолимо желание имах да чистя преди това точно Новолуние, да преосмисля някои неща и да започна на чисто, а то си имала си крушката опашка, както се казва  Laughing

А и друго ми хрумна! За деня 25 юли. Това е особена дата в календара на Маите, наричат го Денят извън времето. Нещо като нашата Нова година, защото от следващия ден, 26 юли, започва Новата година по календара на Маите.
Та ми е интересно сериозната астрология казва ли нещо по този въпрос?  newsm78

Цитат от друг форум:

След две седмици е 25 юли. По dreamspell-а това е деня извън времето. Енергиите от старата година(yellow self existing seed) за него се оттеглят оставящи един ден тишина. След което на 26-ти навлизат енергиите на red overtone moon които ще ни бутат до следващия ден извън времето след една година когато отново ще имаме ден тишина и следващото завъртане.

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 16:54 от mijjjka

# 643
# 644
  • Мнения: 3 674
Привет феи  Hug

Добре дошли на новичките  Hug

Вела
, и съм на мнението на Мишито и Ралико...че, майла е спам.  Peace

Лени, благодаря ти за книжката, прочетох я на един дъх  Heart Eyes


Момичета, някой ходил ли е на Къмпинг "Арапя"...до Царево ? Искаме да  идем за 5  дена на палатки там...Сайта им  изглежда доста интересен, но дали всичко написано в него е достоверно, не съм сигурна newsm78 Преди време влизах в друг форум и четох, че мястото  е прекрасно, поради съчетанието  на море със гора и това много ни хареса,  но имаше мнения, че са започнали да строят хотели наоколо и че къмпинга бил западнал... newsm78

 Ако някой от вас скоро е посещавал това място, моля ви споделете , дали си заслужава да се посети... Peace

ЧЕСТИТО ВИ НОВОЛУНИЕ... С ПОЕЖЛАНИЕ ЗА СКОРОШНО СБЪДВАНЕ НА МЕЧТИТЕ! !   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт