Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 049
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 724
Може ли да се обобщят така няколко "новолунни" ритуала:  newsm78
Енергийино/ и практическо/ почистване на дома- енергийно със сол и захар посипване за 12 часа
Ритуал за"посяване" на пари- не намирам дали трябва да е преди или точно в часа на пълнолунието?
Медитация
Евентуално списъка с 25 желания, както и изготване на картата

# 616
  • Мнения: 515
аз да попитам има ли смисъл според вас, утре да изчистя  дома  Rolling Eyes Днес съм на работа до 8 и едва ли ще успея нещо да направя.. Или на самото новолуние не се чистои, понеже няма смисъл или  Rolling Eyes

mijjjka  Hug мисля по-натам да чета за рейките

# 617
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Искам да благодаря на всички, които са вложили от времето си, за да съберат на едно място толкова много информация!  Hug Днес ви открих (ама колко подходящо точно преди новолуние, а Crazy ), ще се опитам постепенно да ви изчета отначало, убедена съм, че ще открия доста интересни размисли, и хармонизирани страсти. Почнах да чета оттук-оттам от старите теми, ама се чувствам като дете в сладкарски магазин, от кое по-напред.
Днес мисля да си сефтосам 25-те желания, картата ще я оставя за друг път, че не е зле и да се спи през нощта, все пак. Хвана ме яд, че сравнително за малко съм си изпуснала "мощния период", ама здраве да е.
Иначе в момента чета "Излекувай живота си", започнала съм и едната книга на Силва, но за момента съм само на етап разучаване, реално упражненията не ги правя.
Но много много се радвам, че попаднах на темата и ще ви следя с интерес!

Успешно новолунско начало на всички!  bouquet

# 618
  • Мнения: 72
Искам да поптам относно ритуала за намиране на нова работа, кога е растяща луна колко дни след новолуние  Embarassed или се прави на самото новолуние.

# 619
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
zari_a, по време на увелечаваща се луна  Wink

ти си прецени кога  Hug


Лунният път около Земята се дели на 4 фази, всяка от които от по 7 дни. Всяка фаза има специфично влияние върху човека.

Първа фаза (четвърт)

Денят, в който е новолунието, за кратко време Луната е в съвпад със Слънцето. През известен период от време при Новолуние наблюдаваме и Слънчево затъмнение.
В деня на Новолуние жизненият тонус е нисък, а имунната система – слаба.

През следващите дни Младата Луна “се пълни”. Дните са благоприятни за планиране и проучване, за нови начинания, за търсене на работа, за начало на ползотворни контакти, за сключване на сделки.


Втора фаза (четвърт)

Фазата започва с квадрат между Слънцето и Луната. През седемте дни на тази фаза продължава благотворното влияние на Луната върху инициативността и съзидателността у човека. Успешни са всякакви оздравителни процедури. Подходящо време за полагане основите на нещо ново, за създаване на фирми, сдружения, стартиране на нови проекти.

На растяща Луна, т.е. през I-ва и II-ра четвърт, се поставя началото на важни дейности, които изискват и по-широка обществена поддръжка.

Двете фази са благоприятни за сключване на брак, с изключение на деня на Новолунието.




Ако се водиш по това , спокойно може да направиш ритуала си утре натам  т.е. следващите 14 дни  луната все е растяща  Wink
Според мен най-добре е когато луната е млада т.е. първата фаза  Wink

Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 21:52 от Desss

# 620
  • Мнения: 72
Благодаря Дес.

# 621
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Здравейте и от мен! Почти месец не съм се мяркала във форума, ама така се стекоха обстоятелствата. Днес си наваксах и прочетох какво сте писали. Много интересни и полезни неща. БЛАГОДАРЯ!   bouquet   bouquet   bouquet

Аз да ви се похваля, сбъднаха ми се две желания, ама не точно по начина, по който си ги представях.

Първото е от картата ми на желанията - да стана достатъчно богата, че да помагам и да се грижа благотворително за бедните. Реализира се под формата на принудително непредвидено пътуване до България, защото сестра ми ме изнуди да освободя апартамента си (в който вече живее тя) от моите "боклуци". Така че всичко раздадох (каквото ми е трябвало, съм си го пренесла в Италия, наистина нищо от нещата там не ползвах) - на приятели, роднини, дори на бившата свекърва, и огромна част (две коли багаж, при смъкната задна седалка) откарахме на манастира "Света Троица" в Нови Хан, където Отец Иван е направил дом за сираци. Приемам го като разчистване на миналото, за да се отворят възможности за бъдещето. Чувствам се щастлива и облекчена, особено като видях как се зарадваха дечицата на обувчиците от дъщеря ми (повечето не ги е обувала - или са били подарени малки, или не ги е харесвала, пък едни красиви, красиви... все ми е било жал да ги изхвърля). На мястото на сервиза, който беше сватбен подарък от бившата ми свекърва, сестра ми купи прекрасен нов, моя мечта от детството ми. Като се прибирам, ще ми доставя огромно удоволствие да се храня в негоо, вместо да си спомням неприятностите от приключилия брак, ползвайки стария. Та сега мъдрувам по темата, дали криво съм си пожелала да се занимавам с благотворителност, или това е знак, че съм достатъчно богата, за да раздавам?!

Второто сбъднато, което ме втрещява  Shocked е да си намеря работа или отново да развия бизнес в Италия. В списъка с новолунски желания бях описала подробно каква работа искам с разни хубави характеристики като мениджърска, отговорна, да я обичам, да реализирам знанията и потенциала си, творческа и т.н. Реализира се под формата на невъзможност да закрия затъналата ми в дългове под управленито на моята "приятелка" фирма, принудителното ми възстановяване като управител, по съвет на счетоводители и адвокати, за да не вървят излишни осигуровки към нея и да не продължава да трупа минуси. Т.е. отново имам мениджърска работа, творческа, съответстваща на потенциала и образованието ми, която обичам от цялото си сърце и т.н. само дето нито има как да я работя, нито има как да изкарвам пари от нея... А уж старателно бях упоменала Италия в желанията си (няколко на брой, за всяка характеристика, да не би да объркам нещо). Нито съпругът ми е склонен да ми помогне за регистриране на нова фирма тук, нито имам отговор на хилядите запитвания за работа и регистрация в разни сайтове на големи фирми... И пеликана стои на стената с котлоните в северния й край....

Та сега ми е усмихнато и замислено. Хем ми се сбъднаха желанията, хем нищо не се е променило в посоката, в която исках...

Честито новолуние! И аз сядам да си пиша новите желания, този път по-прецизно....

# 622
  • София
  • Мнения: 0
lenny    БЛАГОДАРЯ!!! newsm51
Много, много БЛАГОДАРЯ за ритуалите.При положителен резултат ще информирам.
На 11.07. (22:40 )е НОВОЛУНИЕ.

За вашето портмоне !!!

Покупка на портмоне
Купете портмоне на растяща луна( най-добър ден - Пълнолуние)
Първите пари пускайте в портмонето с думите:
„ Съхранявай и умножавай”   («Храни и множь!» )
Така Вие ще привлечете повече пари.

Цвят на портмоне, според рожденната дата

Размерът на портмонето – е важно и трябва да е с императорски размери. По този начин банкнотите в портфейла са свободни, не  сгънати, това е много важно.
Цветът на портмонето за предпочитане трябва да съответства на цвета на личните финанси. Изчислява се  така:
Според рожд.ден, и цвета съответства на рожд.ден в списъка по-долу. Когато има две цифри - изважда се по-голямата цифра от по-малката. Разликата - вашия цветен код. Например 26 на всеки месец 6- 2 = 4. Вашият цвят - сиво, светло синьо. Който е роден на 22-ти или 11  може да използва всеки цвят.
 
1 - жълт, оранжев, злато, бронз
2 - бял, зелен
3 - небесносин, виолетов, розов
4 - сив, светло синьо
5 - бял, сив, жълт, сребро, злато
6 – небесно син, синьо, зелено, розово
7 - виолетово, зелено, бяло, лилаво, розово
8 - тъмно зелено, черно, тъмно синьо
9 - Червен
11, 22 - може да използва всеки цвят.

Размерът  на портмонето трябва да варира между 17.55 и 18.9 cm

За привличане на пари в портмоне, помага много бадемово масло.
Трябва да се капнат няколко капки в портмонето и да се каже:
„Мили, скъпи парички, аз Ви очаквам в своето портмоне, малки и големи.”
МНОГО УСПЕХИ И БЛАГОДЕНСТВИЕ НА ВСИЧКИ!!!

# 623
  • Мнения: 0
Здравейте, за първи път пиша в тази тема. Следа ви с интерес.
Вчера си купих книгата" Послания от Вселената Пожелай живота си"  от Виктория Богданова и Веселина Петрова и в нея открих  много от ритуалите например за пари ,защита балон и др. защити, 25 желания които се пишат по новолуние и много други за които чета в този форум .някой  чел ли е тази книга, мнения ?

# 624
  • Мнения: 105
Май и аз да се похваля идвам  Blush Моите желания от картата се сбъдват едно по едно -този път носят повече радост-със стара приятелка"случайно"  отново се свързах,мога и ще и помогна за сина и;парите-ни много, ни малко/достатъчно Flutter/ ,за работата- точно това което искам в момента - спокойствие и  добро настроение, за другите две-твърде лични, но също така хубави Heart Eyes.
Честито новолуние и от мен!

# 625
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте, за първи път пиша в тази тема. Следа ви с интерес.
Вчера си купих книгата" Послания от Вселената Пожелай живота си"  от Виктория Богданова и Веселина Петрова и в нея открих  много от ритуалите например за пари ,защита балон и др. защити, 25 желания които се пишат по новолуние и много други за които чета в този форум .някой  чел ли е тази книга, мнения ?

 newsm78 Да взема и аз напиша книга... Ще събера всичко от тук, малко от руските форуми  и.... Laughing
Направих само ритуално почистване newsm75 clean, обходих със свещ и звънче  и се чувствам лека и обновена  babydust7
Енита, точно така и всичко, което ти хареса от други форуми с етикет новолуние Peace
x-x-x, може би е започнало началото на промяната  Heart Eyes
raliko,  Hug за сбъднатите желания
nvesela, mijjjka,   bouquet за ритуалите
sweta, харесвам Зеланд  Simple Smile
Desss, Hug за страхотните притчи и лунните разяснения Heart Eyes

Късмет през идващата седмица, бъдете успешни!



Обичам Ви!

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 01:41 от lenny_pld

# 626
  • Мнения: 105
lenny_pld Hug За книгата-защо не? Hug

x-x-x Най-вероятно това е точно промяната,която е най-добра за теб Flutter


За почистването- и аз почистих и в къщи,но и пред входната врата.  Peace

# 627
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
...и огромна част (две коли багаж, при смъкната задна седалка) откарахме на манастира "Света Троица" в Нови Хан, където Отец Иван е направил дом за сираци.Чувствам се щастлива и облекчена, особено като видях как се зарадваха дечицата на обувчиците от дъщеря ми (повечето не ги е обувала - или са били подарени малки, или не ги е харесвала, пък едни красиви, красиви... все ми е било жал да ги изхвърля).

...или това е знак, че съм достатъчно богата, за да раздавам?!


Просълзих се от радост като прочетох това. В Клюкарника един младеж беше пуснал тема, че иска да направи дарение за старчески дом или кухня. Помолих го да направи дарение за дома на отец Иван. Развитие на темата не следя дали има, но наистина имам огромно желание повече дарения да отиват при отец Иван, защото сам се бори. И ти си дарила толкова неща, изпълнявайки по странни пътища мое желание newsm78 Hug Hug Hug

Разбира се, че си богата и ставаш с всеки ден все по-богата, да знаеш, че моите пожелания винаги се сбъдват (когато се отнасят за друг Laughing).
Ясно усещам, че в твоя полза ще е да прочетеш "Просветление" на Рон  Смодермон. Ако не си го направила досега не губи нито миг.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Peace Peace Peace



# 628
  • Мнения: 1 422
Чистенето е много хубаво ,добре е да прочистим и мислите си и в тази връзка ето един цитат от любима моя книга-"Ябълките падат във небето "на Зеланд....

Sweta, благодаря!!

# 629
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Котьо Тръмп, благодаря за книгата! Не съм я чувала и не съм я чела. Има ли я в електронен вид? Иначе за този дом за сираци чухме случайно, когато се видяхме с една приятелка на сестра ми да й окажем морална подкрепа след като я е напуснал съпругът й с бебе в ръцете около две години след сватбата. Тя ни каза, че самата тя ходи и дарява там, когато нещо от бебето вече не му става. Иначе аз си бях намислила на друго място да ги даря, но там искаха само детски дрешки, а на мен не ми се сортираше, пък и останалите неща трябваше някъде да ги дяна...

Сега обаче се питаме нещо друго. Вчера сестра ми отиде сама с втората кола (на мен ми изтече времето в България и не успях), но и този път, както и първия когато бяхме заедно, още от вратата една конкретна жена е прибрала доста неща за себе си в собствената стая. Та се питаме, има ли някакво справедливо разпределение на помощите?! Има и домакинка, която прибира и заключва голяма част от нещата в нещо като склад, откъдето вероятно в последствие ги разпределят, но тази другата жена ни притесни с поведението си. За обувчиците видях, че ги дадоха на конкретни деца момчетата, които ни помогнаха да разтоварим. Лично дадох една топка на две бебета на около година и половина, а момчетата май си взеха етажерките. За дрешките също си мисля, че са били разпределени при децата, както и детските чаршафчета. Но бившият ми сватбен сервиз, чаши, тенджери, столове и електроуреди дали не са присвоени от нея само?! Първия път не обърнахме достатъчно внимание на този въпрос, но сега сестра ми го повдигна, след като е видяла отново същата жена да си заделя само за себе си.... Съжалявам, че компютрите ги раздадох преди да чуя за този манастир, но ще го имам впредвид за бъдеще, когато решим да бракуваме някой компютър. Иначе при следващо мое ходене имам да разчиствам мазето, където слязоха доста неща от закрития ми офис (доста неща зарязах и там, нямаше къде да ги пренеса), та има какво още да им подаря, но бих искала да е справедливо разпределено между обитателите.

raliko и lenny_pld, благодаря! И аз си мисля, че явно това трябва да ми се случи. За този месец съм планирала да повторя мероприятието тук в Италия. Само се чудя на кого да подаря нещата, които ще се окаже, че не ползваме. Иначе има два чувала с умалели дрешки и обувки на малката вече опаковани, ама не се предвижда ново пътуване до България, а и пренасянето със самолет си е трудна работа... Ще трябва да се ослушам за някоя организация наоколо...

Лени, идеята за писане на книга е прекрасна, а ти си най-подходящия човек да го направи. Евентуално в съавторство с някои други съфорумки, а защо да не я озаглавиш и с име, свързано с форума. Ако решиш, съм на линия за предпечатната подготовка.

Общи условия

Активация на акаунт