Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 059
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • Шумен
  • Мнения: 156
Добро утро  Hug
http://www.youtube.com/watch?v=gLw9-VBWB_E&feature=related
Желая ви слънчев уикенд, че при нас не спира да вали трети ден.
Върнах се да изчета първите теми и все повече информация ме залива . Трябва ми време да я осмисля  newsm78, но като чета за вашите успехи и се зареждам с много вяра и оптимизъм.
Бях споделила с вас , че си търся нова работа и утре смятам да си правя карта на съкровищата и списък с желания  Blush. Въпросът ми е някой писал ли е конкретно желание "Искам да работя ...еди къде си" или "Аз работя в... еди къде си". Дали така е правилно и в картата там където е за работа, кариера да се сложат знаци за съответната фирма  newsm78 . Дали ще действа ?
Благодаря ви за всичко полезно, което научавам от вас и за позитивизма  newsm51

# 601
  • Мнения: 1 168
tanju6, пиши точно къде и какво искаш да работиш, колкото по-конкретно е желанието ти, толкова шансът за успех е по-голям!  Hug
Весел и спокоен уикенд на всички и от мен!  Hug

# 602
  • Шумен
  • Мнения: 156
Благодаря  Hug  bouquet

# 603
  • София
  • Мнения: 0
lenny    БЛАГОДАРЯ!!! newsm51
Много, много БЛАГОДАРЯ за ритуалите.При положителен резултат ще информирам.
На 11.07. (22:40 )е НОВОЛУНИЕ.

За вашето портмоне !!!

Покупка на портмоне
Купете портмоне на растяща луна( най-добър ден - Пълнолуние)
Първите пари пускайте в портмонето с думите:
„ Съхранявай и умножавай” 
Така Вие ще привлечете повече пари.

Цвят на портмоне, според рожденната дата

Размерът на портмонето – е важно и трябва да е с императорски размери. По този начин банкнотите в портфейла са свободни, не  сгънати, това е много важно.
Цветът на портмонето за предпочитане трябва да съответства на цвета на личните финанси. Изчислява се  така:
Според рожд.ден - цвят съответства на рожд.ден в списъка по-долу. Когато има две цифри - изважда се по-голямата цифра от по-малката. Разликата - вашият цветен код. Например 26 на всеки месец 6-2 = 4. Вашият цвят - сиво, светло синьо. Който е роден на 22-ти или 11 се отнася до мнозинството група, и може да използва всеки цвят.
1 - жълто, оранжево, злато, бронз
2 - бяло, зелено
3 - синьо, лилаво, розово
4 - сиво, светло синьо

Размерът  на портмонето трябва да варира между 17.55 и 18.9 cm
-----------------------------------------------------------------------------------
За привличане на пари в портмоне, помага много бадемово масло.
Трябва да се капнат няколко капки в портмонето и да се каже:
„Мили, скъпи парички, аз Ви очаквам в своето портмоне, малки и големи.”
МНОГО УСПЕХИ И БЛАГОДЕНСТВИЕ НА ВСИЧКИ!!!

# 604
  • Мнения: 18
Здравейте момичета!
Може би сте пускали линк,но исках да споделя един филм който много ме впечетли.
Великата тайна на водата!
http://vbox7.com/play:a9a150bf&al=1&vid=851773  -първа част
http://vbox7.com/play:f019f480&al=1&vid=851683  -втора част
http://vbox7.com/play:3ca08dd7&al=1&vid=851773 -трета
http://vbox7.com/play:dc25dabd&al=1&vid=851852 -четвърта

# 605
  • София
  • Мнения: 0
Чек на изобилието!!!

http://www.4goodluck.org/osnovy/master-chekov-izobiliya.htmlhttps://

Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 12:09 от nvesela

# 606
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Wink днес от 22:40 почва новолунието  Hug

.... аз поизчистих/изхвърлих някои стари неща  Mr. Green и очаквам новата луна  Wink




Най-висшето добро е като вода.
Водата дава живот и не пресъхва.
Тя извира и от местата
които хората отхвърлят.
Придобивай и преодолявай;
Навеждай се и стой изправен;
Изпразвай се и бъди пълен;
Износвай се и бъди нов;
Имай малко и печели;
имай много и бъди объркан.
Там където се намираш
дръж се здраво за земята.
В медитацията влез навътре в сърцето.
В поведението си към другите бъди учтив.
В думите бъди искрен.
В управлението - справедлив.
В бизнеса - компетентен.
В действието - съблюдавай времето.
Бъди цялостен и всичко ще дойде при теб.


ЛАО ДЗЪ

# 607
  • Мнения: 10 685
Wink днес от 22:40 почва новолунието  Hug

.... аз поизчистих/изхвърлих някои стари неща  Mr. Green и очаквам новата луна  Wink

И аз така вчера Wink Основно чистене, изхвърляне на ненужни вещи и обувки и енергийно чистене по метода на mimina  Heart Eyes
Енергийно чистене отдавна не бях правила, а си е нужно. Сега Новата луна ще дойде "на чисто"  Hug
Изчистих и разни отношения, които ме затормозяваха енергийно от известно време  Grinning
Решила съм да опитам и разни нови новолунски нещица ...  Flutter

Деси, ти като нямаш ТВ си много продуктивна  Wink Hug

Приятна и слънчева неделя   bouquet

# 608
  • Мнения: 515
Момичета аз съм на работа  днес  до 20.00 и немога да чистя, но смятамутре да си изпълня някои ритуалчета  Hug Hug

# 609
# 610
  • Мнения: 3
И аз досега чистих, изхвърлях. Разделих се с много неща и ми олекна. Много добре ми действа да изхвърлям стари дрехи, на тяхно място винаги идват нови.   mijjjka ще се радвам ако  споделиш  още Новолунски нещица Simple Smile 

# 611
  • Мнения: 605
Чистенето е много хубаво ,добре е да прочистим и мислите си и в тази връзка ето един цитат от любима моя книга-"Ябълките падат във небето "на Зеланд.
Необходимо е решително и твърдо да отхвърляме всич¬ки отрицателни мисли, за да не замърсяват света ни. Така изхвърляме боклука от вкъщи и почистваме мръсотията. Трябва да се отървем от всички боклуци. Иначе колкото и да се стараем, работите през цялото време ще вървят зле. Има обаче един вид боклуци, които не успяваме толко¬ва лесно да изхвърлим от света си. Това преди всичко е чувството за вина, сетне комплексът за непълноценно cm, съмненията, безпокойствата, страхът, недоволството, неприязънта и лошите очаквания. Те са като циреи, от които много искаш да се отървеш, но не можеш. Значи ще ги лекуваме. Средства съществуват.
Представете си следната картина: човек със своя свят тръгва с вълшебния автобус натам, където мечтата се превръща в действителност.
- Виж, миличък, отиваме за играчката ти.
— Да, свят, това е прекрасно!
Радостното пътешествие обещава много. Всичко е чу¬десно! Но неспокойният разум не е свикнал така, той вечно се озърта и търси неприятности. Не може всичко да е на¬ред!
-  Ей, я спри тук! Май това са праведници, които ме осъждат. Трябва да ги вземем с нас, за да загладим вината си.
- Недей така, миличък, изхвърли от главата си тази глу¬пост!
- Трябва, иначе няма да се успокоя.
Автобусът спира и в него се качват досадни субекти, които започват да предявяват някакви претенции и да изи¬скват нещо си.
- Ние сме твоите съдии!
Няма какво да се прави - пътуваме нататък. Въобще не е чак толкова лошо, но човекът пак се обажда:
- Виж - казва той на света, - ето там има прекрасни хора, нека ги вземем с нас, ще има от кого да вземам при¬мер.
— Моля те, гълъбче, защо са ни излишни пътници? Светът прави слаби опити да възрази, но е принуден да
се съгласи, и автобусът се напълва с надути личности, които с целия си вид показват, че стоят много по-високо от теб.
- Ние сме твоят идеал!
А отстрани на пътя вече вдигат ръка Страхът, Безпо¬койството, Съмненията и Най-лошите очаквания. И човек се опитва да разсъждава с умен вид:
- Може би тези мъдри пътници ще ни покажат нужната посока и ще ни опазят от погрешна стъпка?
- Както кажеш, любезни - съгласява се светът и пуска гълчащите субекти.
- Ние сме твоят здрав смисъл! - заявяват те и със здравомислещите си стенания превръщат пътуването в същин¬ски ад. Като капак пътя на автобуса преграждат Недоволството, Осъждането и Неприязънта. Човек не иска да се среща с тях, но светът вече е свикнал да взема със себе си всички, на които разумът обръща внимание.
- Ние сме твоят кошмар! - крещят неприятните типове и с кикот нахълтват през вратата. Човекът би се радвал да се отърве от досадните спътници, но е късно. Автобусът е препълнен и не може да се движи по-нататък. Манипулато¬ри, картонени кумири, истерички, съветници и прочее пап¬лач развалят всичко. Но кой е виновен? Защо трябваше да ги вземат със себе си?
Най-деструктивно от цялата тази мръсотия е чувството за вина - независимо дали е осъзнато или не. Ако забеляз¬вате, че светът ви наказва или унижава, държи се, сякаш се гаври с вас, опитва се да ви подчини - значи се проявяват всички признаци на болестта. Изгонете тази зараза с рит¬ници. Чувството за вина е като самозабравил се гостенин в дома ви, който се е проснал в креслото, качил е краката си върху масата и диктува своите условия. Напълно сте спо¬собни да го изхвърлите, щом осъзнаете, че това е във ва¬шата власт. Дори наистина да сте се провинили в нещо, имате право да поискате прошка само веднъж.
Успехи на всички  Peace
 

# 612
  • Мнения: 10 685
И аз досега чистих, изхвърлях. Разделих се с много неща и ми олекна. Много добре ми действа да изхвърлям стари дрехи, на тяхно място винаги идват нови.   mijjjka ще се радвам ако  споделиш  още Новолунски нещица Simple Smile  

Тъй като отскоро имам инициация в Рейки 1 ниво, нещата, които ще пробвам са свързани именно с Рейки  Grinning
Прочетох ги в книгата на Кристофър Пензак "Магията на Рейки", която е изключително интересна и полезна  Peace


Пензак не е традиционен рейкист, а се техниките му са микс от Рейки, Уика и разни други шамански практики. С много интеесни идеи е и много ми допадна  Laughing
За съжаление само тази книга е преведена на български, но в books.google.com има откъси от доста негови книги  Peace

Едното нещо е пак списък с желания в сегашно време, както си я знаем техниката. Всеки ден до Пълнолуние се взима списъка и му се дава Рейки за 5-15 минути като се визуализира или чертае на хартия символа Чо Ку Рей. В деня на пълнолуние се дава Рейки на списъка за последен път, след което се изгаря или се заравя като се позволява на намерението да се материализира в живота  Hug

Интересното е, че може да се правят и списъци с неща, които искаме да се махнат от живота ни или да се освободим от тях.
В този случай списъкът се прави на намаляваща луна  Wink

Интересна книжка е. Препоръчвам ви я  Peace

Вижте и на какво друго попаднах, докато се ровех из нета  Crazy Може на някого да му е от полза  Hug

Ритуал за намиране на работа Растящата Луна може да помогне да се изпълни вашето желание за нова работа или нова длъжност. В първия ден от тази фаза, напишете на бял лист хартия: ‘Искам веднага да намеря нова работа’ или ‘Искам веднага да имам нова длъжност’. Сложете я в бяла чиния и отгоре поставете 7 зърна ориз. Когато желанието ви се изпълни или целта бъде постигната, засадете зърната ориз.

Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 16:36 от mijjjka

# 613
  • Мнения: 515
mijjjka за да го правиш този ритуал, не трябва ли да си минал поне някакъв курс по рейки  Thinking Как се дава рейки, ако е сложно не се занимавай да ми го обясняваш  Hug Laughing

# 614
  • Мнения: 10 685
mijjjka за да го правиш този ритуал, не трябва ли да си минал поне някакъв курс по рейки  Thinking Как се дава рейки, ако е сложно не се занимавай да ми го обясняваш  Hug Laughing

По принцип - да, трябва да си иницииран от Рейки Мастер  Grinning
Има отделна тема за Рейки във форума, можеш да прочетеш подробности там  Peace

Успех на всички! И успешна новолунска седмица от утре   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт