Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 057
  • 746
  •   1
Отговори
# 585
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Свалих я от тук, ако искате опитайте  http://truden.com/download-file-1019.html
feelthef, 

# 586
  • Мнения: 275
  Свалих я от тук, ако искате опитайте  http://truden.com/download-file-1019.html, въпреки че Лени е изложила всичко

И аз я свалих оттук, но явно имам проблем с някоя програма - не ми се декодира шрифта.
В spirala-та също я има Simple Smile

# 587
  • София
  • Мнения: 0
lenny_pld    БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ!  newsm51
Както винаги изключително изчерпателна и с  много стойностни материали по темата. Чета Ви от няколко месеца и има много неща да уча , но БЛАГОДАРЯ на всички, специално на lenny за това, което споделяте. Така сме си полезни взаимно и с повече знания и умения ще постигнем мечтите си.За да имам принос към темата и всички в този форум скоро ще публикувам някои материали,но ми е необходимо още малко време.
Специална молба към всички  Praynigза ритуал за продажба на имот/ парцел/.

 Two Hearts Two Hearts

# 588
  • Мнения: 10 685
[Специална молба към всички  Praynigза ритуал за продажба на имот/ парцел/.

 Two Hearts Two Hearts

Има на 1-ва. Все пак заглавието на темата е Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./  Wink
Пробвай и със сигили  Peace

Лени,  Heart Eyes

# 589
  • София
  • Мнения: 0
mijjjka След като съм в темата се предполага,че съм прочела и линковете на 1-ва страница.За да отправям молба, означава че не съм намерила подходящ за целта линк.
Ще се радвам, ако сме по-добронамерени и откликваме на молбите или не,въпрос който може да се дискутира дълго....

# 590
  • Мнения: 439
Линкът е неактивен,току що проверих newsm78


и при мен книгата е с маймунки от Трудния,ще я потърся в Спиралата!
Лени ,благодаря bouquet Heart Eyes

# 591
  • Мнения: 10 685
Просто трябва да се оправи линкчето ръчно, защото е вече архивирано Party

Ето го

Приятен уикенд на всички   bouquet

# 592
  • София
  • Мнения: 1 163
lenny_pld, мнооого благодаря  за техниките за изгубена вещ. Лошото, че не съм я "затрила" аз, а мъжът ми #Cussing out

# 593
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Тук има различни ритуали /вкл. и този, който Мижка пусна, за продажби/. Извадени са от "365 магически ритуала" на Наина Владимирова - http://astrosite.org/forum/index.php?topic=3780.0

Книгата я има в Спиралата - http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%C2%CB%C0%C … CC%C8%D0%CE%C2%C0

# 594
  • Мнения: 1 520
Ето този ритуал на Алла Свиринская действа много добре... Колкото по-дълго държите ръцете там, толкова по-добре ще се чувствате.
Само не знам каква е връзката м/у поставянето им на тези места (ключицата и челото) и свързването с висшите енергии newsm78
Някой по-знаещ нека обясни.
Според мен е добре преди ръцете да се поставят там, първо да се разтрият една в друга и после да се изтръскат.

Ритуал за прошка
Aко пренесете в съня си нежеланието си да простите и агресивната си енергия, вие се излагате на опасността да се саморазрушите. Тази враждебна енергия ще ви изяжда по време на сън и ще спъне обновлението на положителната енергия. Затова ви съветвам да направите следното, дори и да ви е трудно да дадете прошка на някого:
1. Поставете дясната си длан върху лявата става между врата и рамото си (върху ключицата). Помолете универсалните енергии да ви пречистят.
2. После преместете дясната си длан и я поставете върху челото си точно над шестата чакра (третото око).
3. Поклонете се леко и си кажете ясно наум: "Прощавам си. Прощавам на всички. Прощавам си. Прощавам си, прощавам си."

Алла Свиринская
"Тайните на енергията"

# 595
  • Мнения: 620
нивото на ключицата е нивото на 5 чакра, нивото около челото е 6 и на главата е 7. Тези три чакри образуват качулката на енергоинформационната същност на душата

# 596
  • София
  • Мнения: 0
lenny /БЛАГОДАРЯ Flowers Bouquetза линка.Прочетох тези ритуали отдавна, но не намерих подходящ за това,което ми е необходимо.Наистина продажбата на имота е много важна за мен в този момент.Аз продължавам да търся и намирам други интересни неща,които ще споделя.
Ето нещо забавно!
Поставете своето лице на доларова банкнота и подарете на свои приятели  : smile3509
http://ru.photofunia.com/lab/100_dollars/
 Flowers Rose

# 597
  • Universe
  • Мнения: 1 556
nvesela,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

Заговоры для операций с недвижимостью

Ритуал для продажи дома, квартиры

http://www.bezproblem.org/sutra172024.html Почуквай по дома/имота (става и за кола или други предмети) с дървен чук, произнасяйки "Продадено", като можеш да обявиш и цената, която искаш да получиш " За....евро"
/Може да се използва и копие на чук, който се използва за всички видове търгове и аукциони Wink/

За продажба на имот много добре работи мантрата ОМ ШРИ РАМА ДЖАЙЯ РАМА ДЖАЙЯ РАМА, започнете с нея на намаляваща луна като твърдо формулирате намерението. Афирмация: Всички препятствия по продажбата се трансформират в късмет! Благодаря! (Това е мантрата, която помага да се премахнат препятствията във всички дела)

Също може 9 дни да се кади домът с тамян на намаляваща луна със същото намерение (афирмация).
 
Още един съвет... пред продавания дом/имот прикачете (сложете) табела с летяща птица, в чийто клюн има надпис "Продава се" .

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 02:20 от lenny_pld

# 598
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хубави почивни дни момичета  Hug

попаднах на една Дзен мъдрост , която много  ми допадна  Wink и ще я споделя тук



Не се стреми всичко, което се случва, да става по твоите желания, а желай всичко да става така, както действително се случва, и животът ти ще бъде ведър.

Дзен мъдрост



# 599
  • Мнения: 1 568
Мимичета, напоследък в главата и в мисленето ми е абсолютна каша и мъгла ooooh!
Лени, много ми се иска да си поговорим с теб, ако нямаш нищо напротив бих ти писала на скайп ( имам те в листата, ако си спомняш  Hug )

Общи условия

Активация на акаунт